New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Hivatalosan is baj van 😕 Méghozzá komoly...Eddig is tudtam, hogy SP zseni, de, hogy ennyire fog hiányozni, arra álmomban se gondoltam. Nélküle mind az O és valljuk be Brees is csak félkarú óriás. Egyszerűen nincs normális gameplan és ami még rosszabb, képtelenek reagálni a játékkép változására. Sarkalatos pont az O fal játéka is. Szvsz nem sokkal rosszabbak mint mondjuk tavaly, csak megtalálták a séma ellenszerét (már múlt héten is említettem, most ata is megjegyzett hasonlót az eredménykövetőben). Klasszikus zsebet ritkán használtunk (talán Brees magassága miatt is). Kívülről régen is sokszor megkerülték a T-ket (szerintem tudatosan hagytuk is) a lényeg egy keskeny, középső folyosó nyitása volt Breesnek egy-két lépésre, és már el is lépett az oldalról/hátulról érkező nyomás elől. Ez a lyuk viszont idén megszűnt létezni 😕 Tegnap egyszer sikerült megnyitni, a szakértők csöpögtek is, h milyen falmunka volt. Ezt az egész mizériát jól példázza, hogy mennyire kényelmetlenül érzi magát Brees a "zsebben". Feltűnően sokszor célozza a földet, már a nyomás legelején, miközben régen ez csak akkor volt rá jellemző, ha már ketten lógtak rajta. Úgy néz ki a jelenlegi edzői gárdának nincs erre megoldása (és sok másra sem).
A védelem szót se nagyon érdemel...ha csak a mély passzokat nyelnénk a zóna miatt, akkor azt még megemészteném az új Spanli séma miatt, de egyszerűen semmi nem megy 😮 Külső/belső futás, rövid/hosszú passz...minden ül ellenünk. nem látom az irányt, h mit akar SS.
Nehéz hetek lesznek így.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Én ugyan nem gondolkoztam ezen túl sokat, de az is lehet, hogy egyszerűen elejtette és pont. Én is ütöttem már az ujjamra kalapáccsal, vagy ejtettem el dolgokat, de sosem a rosszul kalibrált "mindset"em miatt, hanem csak úgy megtörtént, mert nem vagyok tökéletes. Ez is lehet.ulpianus
Ha egyszer ejti el, akkor azt mondom, lehet. Idén ez volt a 3. dropja, amire emlékszem. Tavaly talán egész évben nem volt ennyi.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Egyébként azok mellett amit leírtatok egy dolog lep meg és idegesít: Jimmy 2 dropja. Mivel nála szó nem lehet arról, hogy nem jó, ezért egy dolog marad: mentális problémák.Gyurma Pappa
Én is gondolkodtam ezen, nekem az a tippem, hogy talán túl sokat vesz ki belőle az, hogy extra Tackle-t kell játszania gyakorlatilag a teljes meccsen. Muszáj ott maradnia blokkolni, ez részben fizikailag is megterhelő, részben pedig talán másra állítja be a mindsetet.


Finn
Én ugyan nem gondolkoztam ezen túl sokat, de az is lehet, hogy egyszerűen elejtette és pont. Én is ütöttem már az ujjamra kalapáccsal, vagy ejtettem el dolgokat, de sosem a rosszul kalibrált "mindset"em miatt, hanem csak úgy megtörtént, mert nem vagyok tökéletes. Ez is lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Finn 9
Egyébként azok mellett amit leírtatok egy dolog lep meg és idegesít: Jimmy 2 dropja. Mivel nála szó nem lehet arról, hogy nem jó, ezért egy dolog marad: mentális problémák.Gyurma Pappa
Én is gondolkodtam ezen, nekem az a tippem, hogy talán túl sokat vesz ki belőle az, hogy extra Tackle-t kell játszania gyakorlatilag a teljes meccsen. Muszáj ott maradnia blokkolni, ez részben fizikailag is megterhelő, részben pedig talán másra állítja be a mindsetet.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az offense-ünk sem működik jól, de most úgy gondolom, hogy elsősorban a falunk miatt. Remekül látható volt, hogy amikor tavalyi önmagukra emlékeztettek, utat nyitottak Brees-nek, akkor mindig megvolt a játék, illetve egyszer Jimmy elejtette mondjuk...

Az elkapóink most azért nem voltak rosszak, Moore jó volt, Colston és Graham is, bár egy-egy elejtett labdájuk volt. Aki megint nagyon jó volt, az Pierre Thomas.

A védelem totál csőd, ha passz van, ha külső futás, tehetetlenek vagyunk bárki ellen, a Packers nem tudja majd eldönteni, mikor mivel szerezzen first down-t.

Amiket viszont nem értek: Miért nem használjuk többet Sproles-t? A meccsek elején mindig kap labdákat, és általában jók is a játékok, aztán el lesz felejtve. Csak egyszer kell elsülni a lábának, mint ahogy tegnap is, és máris big play...ha meg nem sül el, a tegnapi Ingram-féle belső futásoknál rosszabb nem igazán lehet. Illetve az első két meccsen csak elkapása volt, most pedig csak futása, ezeket valahogy kombinálni kellene, és kihasználni a képességeit jobban. A másik pedig az, hogy miért nem futunk kívül? Belül totál halálra voltunk ítélve, külső futásnál egyszer Sproles 45 yard, egyszer meg first down, amit visszafújtak holding miatt.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
A Browns és mi vagyunk nyeretlenek a ligában, kicsit szokatlan lesz a 31. hely minden PR-en 😂

Egyébként azok mellett amit leírtatok egy dolog lep meg és idegesít: Jimmy 2 dropja. Mivel nála szó nem lehet arról, hogy nem jó, ezért egy dolog marad: mentális problémák.

És akkor szerintem: Strief és Bushrod (aki annyira nem volt szar ezen a meccsen, vagy csak Striefhez képest vol jó) nem rossz játékosok, persze nem elit, de ennyire nem rosszak. Colston, Graham elit elkapók, Brees meg a 2000-es évek egyik legjobbja. Mégis ez van, szóval nem tudok másra gondolni: coaching fail, méghozzá epic. Nem véletlen, hogy Jr. nem maradt ott Oaklandben, és Kromer is maradt itt szépen. Sajnálatos, de ők még nincsenek felkészülve erre.

Komolyan azon gondolkodtam éjszaka, hogy Brees benchelni kellene (mert a végén még meg is sérül, és az annyira nem lenne vicces), Daniel lehozza az idényt, elcserélni az 1/(1-2-3)-at, húzni egy elit T-t és LB-t.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem szeretek trollkodni, de... shawnka
Akkor miért teszed mégis Mr Grétsy? Felteszem, ez valami látens (?) mazochizmus lehet.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
nem szeretek trollkodnishawnka
Pedig ebbe a topicba még mást nem csináltál 😉

Ő nem kell nekünk, de csinálunk valami olyan trédet, mint amivel felment a Redskins Griffinért
Abból összehozunk egy jó DE-t és egy LT-t 😊 atapapa
*topicbanshawnka
mondom én 😂

inkább vonulj el és találd ki, hogy a következő összefoglalód a Smith által szokásosan kiprovokált verekedésbe miként keveri bele a bountyt, úgy hogy most nem is ellenünk játszott.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
nem szeretek trollkodnishawnka
Pedig ebbe a topicba még mást nem csináltál 😉

Ő nem kell nekünk, de csinálunk valami olyan trédet, mint amivel felment a Redskins Griffinért
Abból összehozunk egy jó DE-t és egy LT-t 😊 atapapa
*topicban
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
nem szeretek trollkodnishawnka
Pedig ebbe a topicba még mást nem csináltál 😉

Ő nem kell nekünk, de csinálunk valami olyan trédet, mint amivel felment a Redskins Griffinért
Abból összehozunk egy jó DE-t és egy LT-t 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
nem szeretek trollkodni, de... Barkley meg fogja érni? 😛
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.
atapapa
ha továbbra is tartod a jó szokásod, és babonából fogadsz ellenünk, idén nagyon megszeded magad 😀

Lassan nézegetni kell, hogy mi legyen az offseasonben, és belátom: baromira alulbecsültem Payton szerepét. Erős kétségeim vannak afelől, hogy SS tudja, hogy mit szeretne csinálni egyáltalán ebből a védelemből.Gyurma Pappa
Egyre alacsonyabbak az L-s oddsaink 😂

A védelmünk szopott 510 yardot, ami majdnem százzal több annál, mint ami az első két meccsen jött.
Az O-ra felesleges a szót pazarolni, amíg Brees-t négyszer sackelte az a DL, amely két meccs alatt 1-t ért el, addig nem tudom kit anyázzak az OL-n kívül. Lehet cseszegetni a szar playhívást, dropot, kivitelezést, Brees-t, bírót..


A 4. negyedes mínusz tizenvalahány totál yard a nyolcvanas évek eleji Saints-O-t idézte.

Strief szimpatikus gyerek, ha éppen nem Brees-t kell megóvnia a védőktől:
Strief said he cant accept Sean Payton is the reason he failed to block successfully.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Hát ez ismét "remek" volt, szép volt fiúk. Nem gondoltam, hogy ez a szezon ennyire gyorsan kuka lesz. Lassan lehet készülni a jövő évi draftra, ha így folytatjuk, elég előkelő helyről húzhatunk majd. Egyébként Spagnaulo utódját is akár el lehetne kezdeni keresni a jövő évre. Tavaly se volt épp acélos a védelem, de őneki sikerült még a szarból is szarabbat kihozni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
ideiglenes HC ideiglenes HC-ja mondott már le az NFL-ben? 😀
Rakás szerencsétlenség vagyunk.

Most úgy néz ki, hogy az lesz mint 2007-ben, 0-4 kezdés után SNF-t játszottunk, akkor vertük a Seattle-t idegenben.atapapa
Jajj, de el akartam felejteni azt az évet már...

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
ha továbbra is tartod a jó szokásod, és babonából fogadsz ellenünk, idén nagyon megszeded magad 😀

Lassan nézegetni kell, hogy mi legyen az offseasonben, és belátom: baromira alulbecsültem Payton szerepét. Erős kétségeim vannak afelől, hogy SS tudja, hogy mit szeretne csinálni egyáltalán ebből a védelemből.Gyurma Pappa
első tippem a pénzt, de hosszútávon ez nem fog összejönni neki. 😀
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Sajnos kerülgetni kell a könnyeimet...
Strief és Bushrod................. Mindegy.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.
atapapa
ha továbbra is tartod a jó szokásod, és babonából fogadsz ellenünk, idén nagyon megszeded magad 😀

Lassan nézegetni kell, hogy mi legyen az offseasonben, és belátom: baromira alulbecsültem Payton szerepét. Erős kétségeim vannak afelől, hogy SS tudja, hogy mit szeretne csinálni egyáltalán ebből a védelemből.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
ideiglenes HC ideiglenes HC-ja mondott már le az NFL-ben? 😀
Rakás szerencsétlenség vagyunk.

Most úgy néz ki, hogy az lesz mint 2007-ben, 0-4 kezdés után SNF-t játszottunk, akkor vertük a Seattle-t idegenben.

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
hivatalos: szar került a puncsostálba
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szeretem a pozitív életszemléletet, de ha a KC megver minket, az azt jelenti, hogy a leggyengébbek egyikét se tudjuk lenyomni és még annál is nagyobb fordulatra lenne szükségünk, mint amekkorára hetek óta hiába várunk.atapapa
Azért azzal a lenggyengébbek egyikével kapcsolatban én óvatos vagyok. A KC rostere igencsak erős, sokkal többre lenne képes, mint amit az első 2 meccsen nyújtott. Előfordulhat, hogy csak rosszul startoltak. Több PO esélyes csapat is mutatott béna produkciót már - nektek beszélek? 😊 -, szóval bármi lehet.

De azért nyerjetek, ha lehet. 😊 Sőt, nyerjetek majd a Chargers ellen is. 😀peterk2005
Azért nálunk a csapat motorja, az O produktív valamennyire, ami a KC védelméről nem mondható el, pedig az elmúlt években a védelmük inkább a jobbak között volt. Azt meg egyáltalán nem látom, hogy Cassel mitől kapna életre, hacsak nem attól, hogy annyi ideje lesz a védőfalunkkal szemben, mint a nyári 7-7-es edzéseken.

Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.



Inaktívok estére: Morgan, Ivory, Cadet, Mack, Walker, Harris, McBride

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szeretem a pozitív életszemléletet, de ha a KC megver minket, az azt jelenti, hogy a leggyengébbek egyikét se tudjuk lenyomni és még annál is nagyobb fordulatra lenne szükségünk, mint amekkorára hetek óta hiába várunk.atapapa
Azért azzal a lenggyengébbek egyikével kapcsolatban én óvatos vagyok. A KC rostere igencsak erős, sokkal többre lenne képes, mint amit az első 2 meccsen nyújtott. Előfordulhat, hogy csak rosszul startoltak. Több PO esélyes csapat is mutatott béna produkciót már - nektek beszélek? 😊 -, szóval bármi lehet.

De azért nyerjetek, ha lehet. 😊 Sőt, nyerjetek majd a Chargers ellen is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000064839/article/brett-favre-supports-overturned-bounty-suspensions?module=HP11_headline_stack

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Rontani nem fog az elkapósorunkon, az fix 😀Tocy
Főleg hogy Colston játéka is eléggé kérdéses holnapra

Nem eltörölték az eltiltását??? vagy lemaradtam vmiről?GhostLead
Eltörölték, de inkább csak formai hibára hivatkozva, Goodell a jelek szerint megint elmeszeli majd. Inkább az a kérdés hogy az hány meccsre szól majd és hogy annak a végrehajtását jogi eszközökkel Vilmáék tudják-e szabotálni.

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Vilmával amugy mi a helyzet? Nagyon hiányzik az ész és a vezető a védelemből...EasyGhost
PUP lista, vagyis leghamarabb a 6. héten dönthetünk arról, hogy aktív keretre tesszük-e.
Elvileg addigra bevethető állapotban lesz, viszont nem lennék meglepve, ha akkor már rég az újonnan kiszabott eltiltásást töltené. atapapa
Nem eltörölték az eltiltását??? vagy lemaradtam vmiről?
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elnézést kell kérnem minden érintettől a "Cadet mint slot WR" vita miatt.
Cadet ma az elkapókkal edzett :o amit a meglepődött újságíróknak meg is magyarázott: ő csak 2 éve RB. Irányítóként kezdte (wildcat? 😛), utána lett belőle WR, majd returner és innen ugrott át futónak.
Ettől függetlenül nem látom benne azt a fürgeséget, ami egy Sproles/Bush típusú játékost slotban hasznossá tehet, sőt, inkább hoznék egy veterán kipróbált FA WR-t, mint hogy arra pazaroljunk heteket, sikerül-e Cadetnek belerázódnia az egykori posztjába (a 4,6-os 40 yardjával).
atapapa
Tudom, hogy a számok nem jelentenek semmit, bár pont ez a lényeg 😛
Ha már slot wr:
Wes Welker (combine): 40y-4.61,vj:30",bj:6'5",3c:7.09
Travaris Cadet (pro day): 40y-4.67,vj:33",bj:10'0", 3c:6.97
Ahogy régen egy kétfarkú kutyapárt plakáton volt olvasható: JÓLESZ! 😉
clbass
Rontani nem fog az elkapósorunkon, az fix 😀