New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És egyébkét Unitas hozzáállása sokkal jobb fej, Marino gyakorlatilag sértett kisfiút nyomott 2 hónapon keresztülGyurma Pappa
Igen, erre gondoltam.
Sok volt sportoló aggódik a rekordjáért, és nehezen viseli ha azt valaki átadja a múltnak. Marino az utolsó pillanatig bízott abban, hogy Brees-nek nem sikerül.

Más meg nem hiszi azt, hogy ezzel kisebb játékos lesz. Dempsey mesélte, hogy miután Elam bevágta a 63 yardos FG-t, egy rakás újságíró hívogatta, hogy megtudja, mennyire rossz érzés ez most neki.
Erre a "records are made to be broken" közhelyen kívül azt mondta, hogy milyen jó érzés fogta el és ahogyan az előző FG-rekordot tartó kicker leutazott hozzá New Orleans-ba gratulálni, neki se a féltékenység jutott eszébe, csak gratulálni akart meg az elismerését kifejezni az elért eredményért.


Tavaly télen az ünnepek alatti szabadidőt kihasználva megnéztem az nfl.comon a top 10-es filmsorozatokat, akkor láttam hogy van egy top 10 ilyen címmel: Top ten records never be broken. Unitas rekordja volt(?) a második 😀

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d8074ce7f/Top-Ten-Records-Never-Be-Broken-Johnny-Unitas-s-Games-with-a-TD

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tényleg elegáns és tiszteletreméltó, hogy megírta ezt a levelet, nem kérdés. Csak annyit akartam mondani, hogy amit én érzek Brees személyiségéből, amit kisugároz, azáltal tudom "elhinni", hogy Unitas fia tényleg így gondolja.
Faulk pedig szvsz nem tudja megemészteni a mai napig, hogy a Best Show jól megérdemelt jutalmát ellopta tőlük egy hátsókörös újonc. A Saints meg a maradék dicsőséget vette el (persze nem így van, de ő így érzi), mert a rekordokból törölte ki őket, ezt is nehéz feldolgozni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Unitas fia írt egy nyílt levelet Brees-nek a közelgő potenciális rekorddöntéssel kapcsolatban, megéri rászánni azt az egy percet
atapapa
Első olvasatra közhelyparádé. Brees személyisége tölti meg valódi tartalommal, teszi hitelessé. Tényleg megéri az egy percet!tomi-tomi
Én szerintem ez szép dolog, hogy így írt neki meg minden. Brees tényleg azért igazán fasza csávó, mert amellett, hogy jó QB, 3 gyermek apja, szerető férj stb. A mostani szerződéskötés előtt nem is érződött rajta soha, hogy igazán profi sportoló lenne, de megérthető az ő és az ügynöke hozzáállása is a szerződéskötéshez, emiatt nem lett kisebb a szememben.

És egyébkét Unitas hozzáállása sokkal jobb fej, Marino gyakorlatilag sértett kisfiút nyomott 2 hónapon keresztül, most meg Faulk hasonlítgatta a Falconst egy meccs után a Best showhoz (aminek egyébként semmi alapja nem volt, mert annak idején a Best Show futott is, a Falcons az első meccsen pont nem,) ami igazából ez nem is zavarna, de miközben tavaly megsértődött, amikor megdöntöttük az all yards offense rekordot, és mások hasonlították hozzájuk a Saintset. Ennek fényében nekem, a SZURKOLÓNAK sokat számít, hogy végre valaki pozitívan tud nyilatkozni.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Unitas fia írt egy nyílt levelet Brees-nek a közelgő potenciális rekorddöntéssel kapcsolatban, megéri rászánni azt az egy percet
atapapa
Első olvasatra közhelyparádé. Brees személyisége tölti meg valódi tartalommal, teszi hitelessé. Tényleg megéri az egy percet!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Unitas fia írt egy nyílt levelet Brees-nek a közelgő potenciális rekorddöntéssel kapcsolatban, megéri rászánni azt az egy percet
atapapa
Első olvasatra közhelyparádé. Brees személyisége tölti meg valódi tartalommal, teszi hitelessé. Tényleg megéri az egy percet!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ezzel adott egy jobbegyenest is Goodellnek, mivel az NFL kétségbeesetten próbálja a tévé előtt magukat jól érző tömegeket visszacsalogatni a stadionokba, Payton meg azt mondja most hogy a kettő között nincs különbség, inkább otthon marad.

Tegnap nagyüzemben teszteltünk pár meghívott elkapót, a már említett Hillen kívül szerencsét próbált Brian Robiskie, Deon Butler, Rasheed Davis, Preston Parker.



Unitas fia írt egy nyílt levelet Brees-nek a közelgő potenciális rekorddöntéssel kapcsolatban, megéri rászánni azt az egy percet

Drew, I wanted to take a minute to congratulate you on tying my father's record for most consecutive games with a touchdown pass. I've been follow your pursuit of the record since last season. I'm a big fan of yours, and wish you the best Sunday night against San Diego as you try to break the record. My father always said that records were meant to be broken. I know that if he was still with us that he would wish you the best as well.

When I look back on my father's life I remember a man who was much bigger than the game of football. The things he would appreciate most about you have nothing to do with football; it's about who you are as a person. You're a role model for today's youth, a family man, and a humanitarian who cares for his community.

My father would tell you these are the important things in life, not some record in a book. Continue to be a leader for your team and the City of New Orleans. You're a great quarterback but even better man. Stay healthy and safe this week and in the future. My family and I will be watching Sunday night cheering for you. Best of luck.

Sincerely, Joe Unitas

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sean Payton doesn’t plan on asking the NFL for permission to attend Sunday night’s game against the Chargers with Drew Brees on the verge of setting the single-game consecutive touchdown record.
“No, no,” Payton told Holder when asked Tuesday morning about his possible attendance. “I’ve kind of got a full plate here. A handful of people texted me that. Right now, I’ll be able to watch it, and shoot, just being able to watch it on TV is no different than being there in person. It’s just an honor to be connected to this.”


Borzasztóan szonorú dolog ez emberek.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Time to trade. 😀EasyGhost
Fene tuggya mi van a háttérben. Az biztos, hogy az idény előtt lett volna eltrade-elni, mert a 14 millás fizuja plusz az 5 millás dead capje igen jól elkölthető lett volna ebbe az újraépített Colts-be. Az egyik oka a maradásának lehet az is, hogy ennyi pénzt senki nem akart kifizetni. De akkor meg - ha nem kell - cutolni is lehetett volna, hiszen jövő évben FA-ként már úgyse kapunk érte semmit, és a 14 milla még mindig komoly pénz lett volna az FA piacon.
Szóval lehet, hogy úgy látták, hogy jó lesz ő OLB-ként is. Sőt, lehet, hogy mi akarunk/akartunk, neki adni majd egy 2-3 éves szerződést, ha beválik, mert legalább egyel kevesebb posztot kell jövőre feltölteni.

Payton meg Payton. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Paytont megkérdezték, hogy lenne-e a Dallas edzője, mire ő: inkább válaszolnék egy bountys kérdésre 😂atapapa
hatalmas 😀 mekkora arc..😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hát ez mind igaz. Csak az a gond, hogy a 4:3 passrusher az egyik legdrágább védőposzt a piacon, egy fiatal (30 alatti) hasonló képességű playa vagyonokba kerül manapság. A draftpickekkel meg nálatok éppen most igen okosan kell bánni.

Amúgy eddig Freeeney a látottak alapján szó szerint hígfos. 😀 Nem megy neki a 3:4 OLB szerep egyáltalán - szemben Mathis-sal, aki egész jól átállt. Mondjuk ez még olyan sokat nem jelent, mert eddig csak az alapszakaszban láttuk, ott meg egy ilyen játékos, mint ő, nem feltétlenül teszi már oda magát. Az alapszakaszban meg az első meccs kb. ötödik percében lesérült. 😊 (Nem komoly a sérülés, de még sérült listán van.)peterk2005
Time to trade. 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Paytont megkérdezték, hogy lenne-e a Dallas edzője, mire ő: inkább válaszolnék egy bountys kérdésre 😂

De King se volt szar tegnap, a 0-4-re úgy reagált, hogy Goodell jobban jár majd a februári Super Bowlon, ha nem hagyja el a díszkíséretét és a biztonság kedvéért felbérel maga mellé egy ételkóstolót.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez mind igaz. Csak az a gond, hogy a 4:3 passrusher az egyik legdrágább védőposzt a piacon, egy fiatal (30 alatti) hasonló képességű playa vagyonokba kerül manapság. A draftpickekkel meg nálatok éppen most igen okosan kell bánni.

Amúgy eddig Freeeney a látottak alapján szó szerint hígfos. 😀 Nem megy neki a 3:4 OLB szerep egyáltalán - szemben Mathis-sal, aki egész jól átállt. Mondjuk ez még olyan sokat nem jelent, mert eddig csak az alapszakaszban láttuk, ott meg egy ilyen játékos, mint ő, nem feltétlenül teszi már oda magát. Az alapszakaszban meg az első meccs kb. ötödik percében lesérült. 😊 (Nem komoly a sérülés, de még sérült listán van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra.atapapa
és Toon-nal mi a helyzet? elég nagy a csend körülötte.lol
IR, idén már nem számolhatunk vele


Arra próbálok célozni, hogy ha sikerül is nem bustot draftolni erre a posztra jövőre, az első évben hatalmas impact még nem várható. Azt látjuk hogy 6-7 sackre alkalmas DE mit ér. atapapa
Vigyétek el Freeney-t. Jövőre FA lesz, és nálunk 3-4-ben nagyon nem érzi jól magát. Van még benne pár év, nem sérülékeny (bár most éppen sérült 😊). Nálunk már megkapta a nagy pénzt, szerintem már nem lenne olyan nagyon drága. Mögé meg keressetek valakit akiből pár év alatt meg lehet az utódja.peterk2005
Ahogy az amerikaiak mondják, ő a harminc rossz oldalán van már, ami az ő játékstílusát tekintve különösen érzékeny pont, nem tudom mennyit veszít 33 éves korára a sebességéből.
De bevallom, amikor a nyáron mindenkivel hírbe hozták, és mi is belekerültünk egy ilyen pletykafolyamba, akkor felcsillant a szemem.

Érdekes és nem túl szívderítő az a tény, hogy ő Charles Granttel egy holtszezonban kapta meg az új szerződését, 6 év/72 milliót, Grant meg 7 év/63 milliót. Utóbbi 3 szezon után repült tőlünk a 0 játékával és egy olyan évet nem tudott felmutatni, amivel csak egy kicsit is megszolgálta volna azt a pénzt, Freeney meg szépen kitölti a szerződését.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
1000.hsz-em. WHO DAT!!!!!!??

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arra próbálok célozni, hogy ha sikerül is nem bustot draftolni erre a posztra jövőre, az első évben hatalmas impact még nem várható. Azt látjuk hogy 6-7 sackre alkalmas DE mit ér. atapapa
Vigyétek el Freeney-t. Jövőre FA lesz, és nálunk 3-4-ben nagyon nem érzi jól magát. Van még benne pár év, nem sérülékeny (bár most éppen sérült 😊). Nálunk már megkapta a nagy pénzt, szerintem már nem lenne olyan nagyon drága. Mögé meg keressetek valakit akiből pár év alatt meg lehet az utódja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra.atapapa
és Toon-nal mi a helyzet? elég nagy a csend körülötte.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?Kiss
aha, bizonyára nincs jobb elérhető WR a piacon egy 6 év alatt 1000 yradra jó embernél :/atapapa
tavaly októberben 248 yardot és 3 TD-t hozott össze,ez volt az év legjobb hónapja neki kb. Kíváncsi vagyok am ,hogy mennyi dropja volt neki ,de semmilyen statot nem találok ezzel kapcsolatba.Kiss
Volt tavaly 25 elkapása, ha 2 dropja volt, az se tud szignifikáns minta lenni.
Az sokat elmond, hogy a WR-szegény Jaguarsban se tudott gyökeret verni.

Idén is halmozzuk a rekordokat, mi vagyunk az első olyan csapat az NFL történetében, amely legalább 100 pontot elérve kezdett 0-4-s mérleggel

2012 NOR szerzett pont: 110 engedett pont: 130, dif: -20
2002 MIN szerzett pont: 99 engedett pont: 141 dif: -42
1994 DEN szerzett pont: 92 engedett pont: 137 dif: -45
1993 ATL szerzett pont: 91 engedett pont: 146 dif: -55
1952 PIT szerzett pont: 90 engedett pont: 106 dif: -16

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?Kiss
aha, bizonyára nincs jobb elérhető WR a piacon egy 6 év alatt 1000 yradra jó embernél :/atapapa
tavaly októberben 248 yardot és 3 TD-t hozott össze,ez volt az év legjobb hónapja neki kb. Kíváncsi vagyok am ,hogy mennyi dropja volt neki ,de semmilyen statot nem találok ezzel kapcsolatba.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?Kiss
aha, bizonyára nincs jobb elérhető WR a piacon egy 6 év alatt 1000 yradra jó embernél :/



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat.peterk2005
mi nem 1/1-be gondolkozunk...mi a Super Bowlba..csak ezzel is rekordokat akarunk felállítani ,hogy 0-4-ről hazai pályán megnyerjük a Super Bowlt.Én azt hittem ,hogy ez nyilvánvaló...
Kiss
Na, azt hiszem, ezért jó a linkelt video 😊hajdu
hát igen hitet adott 😊 am nekem elsőnek a "fekete lovagról" Newton ugrott be..de ez csak vicc,értem ,hogy miért linkelted be és lehet ,hogy a játékosoknak is megkéne mutatnod 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat.peterk2005
mi nem 1/1-be gondolkozunk...mi a Super Bowlba..csak ezzel is rekordokat akarunk felállítani ,hogy 0-4-ről hazai pályán megnyerjük a Super Bowlt.Én azt hittem ,hogy ez nyilvánvaló...
Kiss
Na, azt hiszem, ezért jó a linkelt video 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat.peterk2005
mi nem 1/1-be gondolkozunk...mi a Super Bowlba..csak ezzel is rekordokat akarunk felállítani ,hogy 0-4-ről hazai pályán megnyerjük a Super Bowlt.Én azt hittem ,hogy ez nyilvánvaló...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra.

Mivel más dolgom is volt a meccs közben, annyira nem tudtam figyelni, így ma ismételtem picit, 1-2 drive-ban azért már végig úgy álltunk fel, hogy Galette - Jordan - Hicks - Smith.
A legjobban talán ekkor teljesített a fal, igaz az első TD előtt pont ez az összeállítás adott perceket Rodgers-nek a zsebben. Bár szerintem úgy lenne igazán hatékony ez a névsor, ha Galette és Smith helyet cserélne, de Smith-t nem nagyon akarjuk bántani, hogy kivesszük a "helyéről".

Tuti lenne egy jó DE a következő drafton, de két dolgon gondolkodtam ma
- ki volt utoljára az az első körben húzott 4/3-as DE, aki újoncként is vadállat volt a csapatában?
- a 4/3-as sackgyárak között hányan keltek el az első körben?

Nem szívderítő az eredmény.

Tavaly ezek a 4/3-es endek értek el legalább 8 sacket, félkövérrel azok, akik első körben keltek el annak idején
Jared Allen
Jason Babin
Jason Pierre-Paul
Chris Long
Cliff Avril
Chris Clemons
Trent Cole
Julius Peppers
Mark Anderson
Andre Carter
John Abraham
Robert Mathis
Charles Johnson
Osi Umenyiora
Dwight Freeney
Jabaal Sheard?
Jeremy Mincey

Clayborn 7,5 sacket csinált és ő újonc is volt.

Itt pedig azon 4/3 DE-k listája, aki legalább 8 sacket szereztek újoncként 1990 óta
Jevon Kearse
Dwight Freeney
Simeon Rice
Julius Peppers
Anthony Smith
Hugh Douglas
Chris Mims
Justin Smith
Lorenzo Bromell
Vonnie Holliday

Nem egy hosszú névsor 😮
Ugye nálunk a Payton-korszak alatt csak kétszer volt legalább 8 sackes teljesítményünk, mind a kétszer Smith volt az elkövető.
Arra próbálok célozni, hogy ha sikerül is nem bustot draftolni erre a posztra jövőre, az első évben hatalmas impact még nem várható. Azt látjuk hogy 6-7 sackre alkalmas DE mit ér.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat. 😊 Ha ez a csapat 1/1 lesz, akkor nincs értelme focit néznem, mert úgyse értem mi zajlik a pályán. 😊

De ha netán mégis megtörténne, akkor a ti helyzetetekben Brees utódlásán gondolkodni nagyon korai. Brees-ben minimum 5-6 év még benne van, mire mennétek vele, ha húztok egy értelmes utódjelöltet elöl? Csak kidobott pick lenne. Ha beválik, négy év múlva elvinné valaki, ha meg nem, akkor meg azért. Nálatok egyértelműen letrade lenne jó valahol a kör első fele közepéig, és betankolni belőle pickekből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)