New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Csak azt nem értem, hogy Jenkins miért ilyen bunkó?? (Legalábbis én nagyon így látom.) Nálam ez kezd egy kicsit szánalmassá alakulni...
De nem akarom én bántani, csak ezek a felesleges "rohanásai" annyira nem kellenének!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Megelőzőm shawnka abszolút elfogulatlan összefoglalóját:
+ Középen megtartjuk a futásokat: Bunkley, Ellis (akire jó hatással van az előző), Jordan, Lofton nem engedik a klasszikus drawkat kibontakozni
+ Galette és Wilson faszák nagyon passrushban (futás ellen jóindulattal alakul)
+ kicsit jobb blitz-sima rush arány bejött most, sikerült nyomást helyezni Riversre, az más kérdés, hogy Floyd (illetve Gates) van olyan jó, hogy elkapja a labdákat
+ a vártnál kevesebbet szoptunk a screenekből, bár még mindig a gyenge pontunk
+ PatRob, Harper és Patrick ha nem is fantasztikusak, de elég jók voltak
+ Colston és Henderson tündököltek, P. Thomas szintén fasza volt. Ha Graham összeszedné magát, csak egy Meachemmel lennénk rövidebbek, mint mondjuk 2009-ben (Moore ugye a PO-ra lett hadra fogható). Arról csak álmodni merek, hogy Morgan felszívja magát.
+ Ingram 3.3-as átlagot futott
+ passzra összeállt az OL
+ Camarillo bőven túlteljesítette az elvárásaimat
+ Payton eljött a meccsre

- most a futás nem akar annyira működni az OL-nak, lehet elő kéne venni Ivoryt, mielőtt a kispadon lesérül, inkább a pályán tegye meg
- Graham és Moore nélkül nehéz lesz, bár szerintem Colston nekiindult az újabb 1000+-os szezonnak
- a szélső futások ellen fogalmatlanok vagyunk, ha Harper nincs a boxban, reménytelen minden, Shanle és Herring nem start OLB-k, talán az UFL-ben sem
- nem tudom eldönteni, hogy White vagy Jenkins a nagyobb 0. Mindkettőnek volt egy-egy jó megmozdulása, mindkettőre lehetett volna dobni DPI-t kb.
- Greer sérülése előtt sem volt igazán tényező playről-playra, ahogy azt korábban megszoktuk tőle, sőt egész évben halvány, lehet még kéne neki egy-két hét pihi, nagyon jól jött most a bye szerintem
- David Thomastól legalább meccsenként egy-két elkapást várnék, de ehelyett meccsenként egy-két false startot kapok
- Morgan 80 yardot el tud kapni, 3-at nem... kiborító, hogy nagy szükség lenne még egy + emberre, és nem képes a rosteren "henyélve" összekapni magát. A meccs végén amikor mutatták, hogy kezében egy labdával álldogált, sokat elárult, mi is ezt csináljuk a dropolós WR-ekkel, hogy gyakorlatilag aludni is labdával járnak.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jókor jött a győzelem pont bye week előtt..kemény volt 😊 Brees rekord 😊 igaz ehhez már lassan hozzá szokunk 😛

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na végre, megvan az első. Kicsit sokáig kellett várni..... De innen szép a feltámadás. (Igaz Kajzer? 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nagyon boldogan hajtom a fejem a párnára (arra a másfél órára), köszi fiúk.

Greer-nek és Jimmy-nek pedig jobbulást.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A legmeglepőbb az volt, hogy a végére lett pass rush. Egyértelmű passz szitukban Wilson és Galette halálos páros a két szélen, sajnos ha futás is van, Martez még mindig túl könnyű. A meccs másik pozitív csalódása Harper, ő úgy néz ki fejlődik SS alatt. Jenkins ezzel szemben nem.

Viszont ami nekem most már 100%: OLB, CB, DT, DE, WR a needek. Bár minek bárki Colston mellé. 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Remélem okul SS a maiból és Smith-t elfelejtjük DE-ben, Galette a megoldás a pass rush gondjainkra.

Brees-nek gratula, na meg a Henderson-Colston duónak, kihúztak minket a sz@rból

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki a fórumból mindig ránk rakja a mixét ,ezzel babonát hoz a csapatra...már csak azt kéne kideríteni ,hogy ki az..és aztán Super Bowl!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megálmodtam, hogy elbénázott 2 pontos kísérlettel, benyelt onside kick-kel kikapunk 40-39-re. Egyrészt jó, mert elvileg ha egy álmot elmondunk másnak, akkor nem következik be. Másrészt meg rossz, mert eddig a Packers ellenit leszámítva minden meccsünk előtt megálmodtam, hogy kikapunk...Tocy
EZO TV-nél dolgozol? 😂hayden
Nem hivatalosan.
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Megálmodtam, hogy elbénázott 2 pontos kísérlettel, benyelt onside kick-kel kikapunk 40-39-re. Egyrészt jó, mert elvileg ha egy álmot elmondunk másnak, akkor nem következik be. Másrészt meg rossz, mert eddig a Packers ellenit leszámítva minden meccsünk előtt megálmodtam, hogy kikapunk...Tocy
EZO TV-nél dolgozol? 😂
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megálmodtam, hogy elbénázott 2 pontos kísérlettel, benyelt onside kick-kel kikapunk 40-39-re. Egyrészt jó, mert elvileg ha egy álmot elmondunk másnak, akkor nem következik be. Másrészt meg rossz, mert eddig a Packers ellenit leszámítva minden meccsünk előtt megálmodtam, hogy kikapunk...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Rendban, hagyjuk a Colts-ot. Akkor viszont inkább ne 4:4 legyen, hanem mundjuk 2:4, aztán 2:5, utána tőlem mehet a 11:5 is. 😀peterk2005
Tőlem is, bár ha a NFC W így folytatja, akkor kevés lesz 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rendban, hagyjuk a Colts-ot. Akkor viszont inkább ne 4:4 legyen, hanem mundjuk 2:4, aztán 2:5, utána tőlem mehet a 11:5 is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na akkor holnap este irány a 12-4-es alapszakaszért!! 😛krixtofer
Nem lehetetlen az, csak megfelelően kell nézni a helyzetet 😊

Nézzétek úgy, hogy csak három meccset kell nyerni a 3:4-hez, ami nem vészes. Onnan pedig, ha a sz*rul kezdő Manning megcsinálta 2008-ban, Brees miért ne tudná ugyanezt idén? Kicsit javultok itt-ott oszt meg is van. 😀peterk2005
Nem kell ide Colts-hasonlat, indultunk mi már 0-4-gyel, amiből lett 4-4.
Viszont a 0-4-ből 4-4-t csináló kevés csapat közül egy se csinált 5-4-t, még az egyetlen 0-4-ről PO-ba jutó San Diego se. Pedig nekünk 4-4-nél az akkor 0-7-tel álló Rams jutott a Superdome-ban.

Nálunk se 2007-ben, se most nem az irányító a legnagyobb gond, még ha se akkor, se most nem élete formáját adja Brees. Egy ember néhány meccs alatt tud nagyot javulni, egy több sebből vérző egész csapatrész ritkábban.

Annak a Rams offense-nek a mi meccsünket leszámítva 15 pontos átlaga volt a szezonban. Mi kaptunk tőlük akkor 37-t 😀


De mindegy is, egy győzelmet akarok előbb, aztán lehet révedezni néhány(?!) ital után a rájátszásról.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na akkor holnap este irány a 12-4-es alapszakaszért!! 😛krixtofer
Nem lehetetlen az, csak megfelelően kell nézni a helyzetet 😊

Nézzétek úgy, hogy csak három meccset kell nyerni a 3:4-hez, ami nem vészes. Onnan pedig, ha a sz*rul kezdő Manning megcsinálta 2008-ban, Brees miért ne tudná ugyanezt idén? Kicsit javultok itt-ott oszt meg is van. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hurrá lesz...Szóval marad Colston, és a lassuló Henderson mára, aztán kifújt? Ja nem, ott van még Roby is, meg vagyunk mentve 😀 Camarillo játszani fog? Vagy most már kipróbáljuk Cadet-et slotban?Tocy
Cadet is out, vállsérülése van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sproles TD-vel lenne stílusos ünnepelni, ugye az előző, yard rekordnál is neki ment a passz 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hurrá lesz...Szóval marad Colston, és a lassuló Henderson mára, aztán kifújt? Ja nem, ott van még Roby is, meg vagyunk mentve 😀 Camarillo játszani fog? Vagy most már kipróbáljuk Cadet-et slotban?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
4 éve ezt a párosítást volt szerencsém látni a Wembleyben 😊

Ugyanazt az eredményt ma is elviselném.

Brees lehet hogy magának lesz kénytelen passzolni a rekordhoz, Moore OUT, Morgan is kérdéses mára, van 3 egészséges WR, meg a gyorsan behúzott Camarillo.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na akkor holnap este irány a 12-4-es alapszakaszért!! 😛
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nekem inkább úgy tűnik, mintha a csapatnak nem lenne igazi "feje". Gondolom a háttérben - legalábbis elemzés, playbook, tanácsadás szintjén - ott van Payton valamilyen módon...
peterk2005
Remélem hogy nem, mert ha kiderülne, kapna még egy évet...atapapa
Ezt nem is tudtam. Az eltiltás azt jelenti, hogy Payton nem is kommunikálhat senkivel a csapattól?
peterk2005
Azt.
Ezért érdekes számomra, hogy Gregg Williams fia meg a Rams-nél hívja a védőplayeket, ahol az eltiltott papa vélhetően egy szóval se segíti a kisfia munkáját, vélhetően a kis Blake nem cipeli haza a meccsfelvételeket és vélhetően nem a papával elemzik ki hétről hétre a látottakat...

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Amúgy, ha valaki még nem olvasná. Rég nem tetszett ennyire fake chat. 😀 (Brees is "beszáll"):
http://imgur.com/a/9H0Hvpeterk2005
"starting CALIBER QB's" 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem inkább úgy tűnik, mintha a csapatnak nem lenne igazi "feje". Gondolom a háttérben - legalábbis elemzés, playbook, tanácsadás szintjén - ott van Payton valamilyen módon...
peterk2005
Remélem hogy nem, mert ha kiderülne, kapna még egy évet...atapapa
Ezt nem is tudtam. Az eltiltás azt jelenti, hogy Payton nem is kommunikálhat senkivel a csapattól?

Amúgy, ha valaki még nem olvasná. Rég nem tetszett ennyire fake chat. 😀 (Brees is "beszáll"):
http://imgur.com/a/9H0Hv


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nekem inkább úgy tűnik, mintha a csapatnak nem lenne igazi "feje". Gondolom a háttérben - legalábbis elemzés, playbook, tanácsadás szintjén - ott van Payton valamilyen módon...
peterk2005
Remélem hogy nem, mert ha kiderülne, kapna még egy évet...

Ha még nem unjátok