New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Nem lehet tudni, hogy Graham, Greer, Moore, Hawthorne meddig estek ki?Tocy
Ezt kb. a következő meccs előtti szerda-csütörtökig nem is fogjuk megtudni.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jenkins és White nem is tudom mit csinál, bár White legalább nem kezdő. Nem ártana Moore-nak és Graham-nek meggyógyulni, legalább az O legyen jó. Futni nem tudunk továbbra sem, én kipróbálnám Ivory-t, erőfutásban használható, ha már normálisan nem megy. Ingramet nem erőltetném...a pass rush javulása örömteli, de Loftonon kívül nem nagyon van olyan védőnk, akit dicsérni lehet. Harper most jó volt, illetve én Patrick-et többet játszatnám, szerintem nagyon ígéretes. Smith helyzete érdekes, a Galette-Wilson páros jobb pass rusher, de még Jordan is, és futás ellen sem túl hatékony. De hát most itt a bye week, a győzelemtől kicsit talán megnyugodva lehet készülni, javulni, sérülteknek gyógyulni. Nem lehet tudni, hogy Graham, Greer, Moore, Hawthorne meddig estek ki?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Csak azt nem értem, hogy Jenkins miért ilyen bunkó?? (Legalábbis én nagyon így látom.) Nálam ez kezd egy kicsit szánalmassá alakulni...
De nem akarom én bántani, csak ezek a felesleges "rohanásai" annyira nem kellenének!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Megelőzőm shawnka abszolút elfogulatlan összefoglalóját:
+ Középen megtartjuk a futásokat: Bunkley, Ellis (akire jó hatással van az előző), Jordan, Lofton nem engedik a klasszikus drawkat kibontakozni
+ Galette és Wilson faszák nagyon passrushban (futás ellen jóindulattal alakul)
+ kicsit jobb blitz-sima rush arány bejött most, sikerült nyomást helyezni Riversre, az más kérdés, hogy Floyd (illetve Gates) van olyan jó, hogy elkapja a labdákat
+ a vártnál kevesebbet szoptunk a screenekből, bár még mindig a gyenge pontunk
+ PatRob, Harper és Patrick ha nem is fantasztikusak, de elég jók voltak
+ Colston és Henderson tündököltek, P. Thomas szintén fasza volt. Ha Graham összeszedné magát, csak egy Meachemmel lennénk rövidebbek, mint mondjuk 2009-ben (Moore ugye a PO-ra lett hadra fogható). Arról csak álmodni merek, hogy Morgan felszívja magát.
+ Ingram 3.3-as átlagot futott
+ passzra összeállt az OL
+ Camarillo bőven túlteljesítette az elvárásaimat
+ Payton eljött a meccsre

- most a futás nem akar annyira működni az OL-nak, lehet elő kéne venni Ivoryt, mielőtt a kispadon lesérül, inkább a pályán tegye meg
- Graham és Moore nélkül nehéz lesz, bár szerintem Colston nekiindult az újabb 1000+-os szezonnak
- a szélső futások ellen fogalmatlanok vagyunk, ha Harper nincs a boxban, reménytelen minden, Shanle és Herring nem start OLB-k, talán az UFL-ben sem
- nem tudom eldönteni, hogy White vagy Jenkins a nagyobb 0. Mindkettőnek volt egy-egy jó megmozdulása, mindkettőre lehetett volna dobni DPI-t kb.
- Greer sérülése előtt sem volt igazán tényező playről-playra, ahogy azt korábban megszoktuk tőle, sőt egész évben halvány, lehet még kéne neki egy-két hét pihi, nagyon jól jött most a bye szerintem
- David Thomastól legalább meccsenként egy-két elkapást várnék, de ehelyett meccsenként egy-két false startot kapok
- Morgan 80 yardot el tud kapni, 3-at nem... kiborító, hogy nagy szükség lenne még egy + emberre, és nem képes a rosteren "henyélve" összekapni magát. A meccs végén amikor mutatták, hogy kezében egy labdával álldogált, sokat elárult, mi is ezt csináljuk a dropolós WR-ekkel, hogy gyakorlatilag aludni is labdával járnak.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jókor jött a győzelem pont bye week előtt..kemény volt 😊 Brees rekord 😊 igaz ehhez már lassan hozzá szokunk 😛

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na végre, megvan az első. Kicsit sokáig kellett várni..... De innen szép a feltámadás. (Igaz Kajzer? 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nagyon boldogan hajtom a fejem a párnára (arra a másfél órára), köszi fiúk.

Greer-nek és Jimmy-nek pedig jobbulást.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A legmeglepőbb az volt, hogy a végére lett pass rush. Egyértelmű passz szitukban Wilson és Galette halálos páros a két szélen, sajnos ha futás is van, Martez még mindig túl könnyű. A meccs másik pozitív csalódása Harper, ő úgy néz ki fejlődik SS alatt. Jenkins ezzel szemben nem.

Viszont ami nekem most már 100%: OLB, CB, DT, DE, WR a needek. Bár minek bárki Colston mellé. 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Remélem okul SS a maiból és Smith-t elfelejtjük DE-ben, Galette a megoldás a pass rush gondjainkra.

Brees-nek gratula, na meg a Henderson-Colston duónak, kihúztak minket a sz@rból

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki a fórumból mindig ránk rakja a mixét ,ezzel babonát hoz a csapatra...már csak azt kéne kideríteni ,hogy ki az..és aztán Super Bowl!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megálmodtam, hogy elbénázott 2 pontos kísérlettel, benyelt onside kick-kel kikapunk 40-39-re. Egyrészt jó, mert elvileg ha egy álmot elmondunk másnak, akkor nem következik be. Másrészt meg rossz, mert eddig a Packers ellenit leszámítva minden meccsünk előtt megálmodtam, hogy kikapunk...Tocy
EZO TV-nél dolgozol? 😂hayden
Nem hivatalosan.
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Megálmodtam, hogy elbénázott 2 pontos kísérlettel, benyelt onside kick-kel kikapunk 40-39-re. Egyrészt jó, mert elvileg ha egy álmot elmondunk másnak, akkor nem következik be. Másrészt meg rossz, mert eddig a Packers ellenit leszámítva minden meccsünk előtt megálmodtam, hogy kikapunk...Tocy
EZO TV-nél dolgozol? 😂
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megálmodtam, hogy elbénázott 2 pontos kísérlettel, benyelt onside kick-kel kikapunk 40-39-re. Egyrészt jó, mert elvileg ha egy álmot elmondunk másnak, akkor nem következik be. Másrészt meg rossz, mert eddig a Packers ellenit leszámítva minden meccsünk előtt megálmodtam, hogy kikapunk...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Rendban, hagyjuk a Colts-ot. Akkor viszont inkább ne 4:4 legyen, hanem mundjuk 2:4, aztán 2:5, utána tőlem mehet a 11:5 is. 😀peterk2005
Tőlem is, bár ha a NFC W így folytatja, akkor kevés lesz 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rendban, hagyjuk a Colts-ot. Akkor viszont inkább ne 4:4 legyen, hanem mundjuk 2:4, aztán 2:5, utána tőlem mehet a 11:5 is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Na akkor holnap este irány a 12-4-es alapszakaszért!! 😛krixtofer
Nem lehetetlen az, csak megfelelően kell nézni a helyzetet 😊

Nézzétek úgy, hogy csak három meccset kell nyerni a 3:4-hez, ami nem vészes. Onnan pedig, ha a sz*rul kezdő Manning megcsinálta 2008-ban, Brees miért ne tudná ugyanezt idén? Kicsit javultok itt-ott oszt meg is van. 😀peterk2005
Nem kell ide Colts-hasonlat, indultunk mi már 0-4-gyel, amiből lett 4-4.
Viszont a 0-4-ből 4-4-t csináló kevés csapat közül egy se csinált 5-4-t, még az egyetlen 0-4-ről PO-ba jutó San Diego se. Pedig nekünk 4-4-nél az akkor 0-7-tel álló Rams jutott a Superdome-ban.

Nálunk se 2007-ben, se most nem az irányító a legnagyobb gond, még ha se akkor, se most nem élete formáját adja Brees. Egy ember néhány meccs alatt tud nagyot javulni, egy több sebből vérző egész csapatrész ritkábban.

Annak a Rams offense-nek a mi meccsünket leszámítva 15 pontos átlaga volt a szezonban. Mi kaptunk tőlük akkor 37-t 😀


De mindegy is, egy győzelmet akarok előbb, aztán lehet révedezni néhány(?!) ital után a rájátszásról.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na akkor holnap este irány a 12-4-es alapszakaszért!! 😛krixtofer
Nem lehetetlen az, csak megfelelően kell nézni a helyzetet 😊

Nézzétek úgy, hogy csak három meccset kell nyerni a 3:4-hez, ami nem vészes. Onnan pedig, ha a sz*rul kezdő Manning megcsinálta 2008-ban, Brees miért ne tudná ugyanezt idén? Kicsit javultok itt-ott oszt meg is van. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Hurrá lesz...Szóval marad Colston, és a lassuló Henderson mára, aztán kifújt? Ja nem, ott van még Roby is, meg vagyunk mentve 😀 Camarillo játszani fog? Vagy most már kipróbáljuk Cadet-et slotban?Tocy
Cadet is out, vállsérülése van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Sproles TD-vel lenne stílusos ünnepelni, ugye az előző, yard rekordnál is neki ment a passz 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hurrá lesz...Szóval marad Colston, és a lassuló Henderson mára, aztán kifújt? Ja nem, ott van még Roby is, meg vagyunk mentve 😀 Camarillo játszani fog? Vagy most már kipróbáljuk Cadet-et slotban?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
4 éve ezt a párosítást volt szerencsém látni a Wembleyben 😊

Ugyanazt az eredményt ma is elviselném.

Brees lehet hogy magának lesz kénytelen passzolni a rekordhoz, Moore OUT, Morgan is kérdéses mára, van 3 egészséges WR, meg a gyorsan behúzott Camarillo.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na akkor holnap este irány a 12-4-es alapszakaszért!! 😛
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nekem inkább úgy tűnik, mintha a csapatnak nem lenne igazi "feje". Gondolom a háttérben - legalábbis elemzés, playbook, tanácsadás szintjén - ott van Payton valamilyen módon...
peterk2005
Remélem hogy nem, mert ha kiderülne, kapna még egy évet...atapapa
Ezt nem is tudtam. Az eltiltás azt jelenti, hogy Payton nem is kommunikálhat senkivel a csapattól?
peterk2005
Azt.
Ezért érdekes számomra, hogy Gregg Williams fia meg a Rams-nél hívja a védőplayeket, ahol az eltiltott papa vélhetően egy szóval se segíti a kisfia munkáját, vélhetően a kis Blake nem cipeli haza a meccsfelvételeket és vélhetően nem a papával elemzik ki hétről hétre a látottakat...

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Amúgy, ha valaki még nem olvasná. Rég nem tetszett ennyire fake chat. 😀 (Brees is "beszáll"):
http://imgur.com/a/9H0Hvpeterk2005
"starting CALIBER QB's" 😀