New Orleans Saints

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 7 920 — Proud Father of Three Boys
valóban kár a kihagyott FG-ért, az Atlanta ellen. Merem remélni, hogy 10 hét múlva nem emiatt leszünk idegesek.

Hartley is szépen ki fogja rugdosni magát a csapatból. Morstead jó lenne K-nek is és akkor megvan a plusz hely a rosteren is 😀Kájzerszóze
Nem ez a gond. A gond az, hogy lassan liga-utolsók leszünk RZ hatékonyságban. Nem kéne rúgni, ha menne a szekér, és úgy csinálnánk a RZ-ban, ahogy kell. Sajnos nagy a nyomás Hartley-n, és úgy látszik nem kezeli ezt túl jól. Adni kell neki még egy kis időt, ha kicsit leszáll róla a média is, akkor szinte biztos, hogy jobban fog menni neki. Ne felejtsük el: NFC döntő, SB. Az ottani teljesítménye nélkül egyik sincs meg.

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 2 575 — playoffs???
valóban kár a kihagyott FG-ért, az Atlanta ellen. Merem remélni, hogy 10 hét múlva nem emiatt leszünk idegesek.

Hartley is szépen ki fogja rugdosni magát a csapatból. Morstead jó lenne K-nek is és akkor megvan a plusz hely a rosteren is 😀

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 7 920 — Proud Father of Three Boys
Szvsz Ivory nagyobb potenciál egy tradicionális RB poszton mint Thomas (Egy b@szott kamion aki 120-val előz, és szembejönön veled a 4-es úton) Viszont Thomas összetettebb...egyenlőre. Van még egy Bush is a csapatnál! Ha Ivory így fejlődik, szimpla futóként jobb lehet társainál, akkor viszont Bush vagy Thomas :/clbass
Csak sajna ahogy már írtam korábban, Ivory is hasonlóan sérülékeny, mint Thomas, főleg ezzel az őrülten vakmerő stílussal.

Amúgy azon kívül hogy először értünk el 30 pont feletti eredményt idén, a Tampa volt az első olyan megvert ellenfelünk, amely pozitív mérleggel áll.atapapa
Ott a pont. Ezért kell Bush-Thomas-Ivory trió, bízva benne, hogy legalább egy egészséges lesz közülük. Csak így is kell mögéjük egy Betts-Jones típusú veterán futó. Ezzel meg valakit ki kell venni a rosterről...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 508 — #neverpunt
Szvsz Ivory nagyobb potenciál egy tradicionális RB poszton mint Thomas (Egy b@szott kamion aki 120-val előz, és szembejönön veled a 4-es úton) Viszont Thomas összetettebb...egyenlőre. Van még egy Bush is a csapatnál! Ha Ivory így fejlődik, szimpla futóként jobb lehet társainál, akkor viszont Bush vagy Thomas :/clbass
Csak sajna ahogy már írtam korábban, Ivory is hasonlóan sérülékeny, mint Thomas, főleg ezzel az őrülten vakmerő stílussal.

Amúgy azon kívül hogy először értünk el 30 pont feletti eredményt idén, a Tampa volt az első olyan megvert ellenfelünk, amely pozitív mérleggel áll.

több mint 9 éve
Ez érdekes kérdés, hogy mi lesz, ha Ivory fejlődik még... Szerintem marad mind3, és akkor nem kell évről-évre valaki-valahonnan-valamikor leszakítani...

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 1 995 — Saints fan
Szvsz Ivory nagyobb potenciál egy tradicionális RB poszton mint Thomas (Egy b@szott kamion aki 120-val előz, és szembejönön veled a 4-es úton) Viszont Thomas összetettebb...egyenlőre. Van még egy Bush is a csapatnál! Ha Ivory így fejlődik, szimpla futóként jobb lehet társainál, akkor viszont Bush vagy Thomas :/
több mint 9 éve
Ja igen, még egy dolog: az Atlanta kikapott, úgyhogy fej-fej mellett haladunk, megint. Kár azért a kihagyott FG-ért a hosszabbításban, most csont nélkül vezethetnénk a csoportot... Nem baj, reméljük most megtorpan egy kicsit a Falcons...

több mint 9 éve
Én szegény Thomas-t sajnálom, belead mindent, elküzdi magát draftolatlanként egy valamire való szerződés kapujába, lesérül és még a nyakába kap egy ilyen állatot, mint Ivory.atapapa
Hát ezt az aspektust még nem is gondoltam végig. Azért nem hiszem, hogy kidobjuk Thomast és azt sem hiszem hogy szar szerződést fog kapni. Persze kapna jobbat is, ha nem lenne Ivory...

több mint 9 éve
Én szegény Thomas-t sajnálom, belead mindent, elküzdi magát draftolatlanként egy valamire való szerződés kapujába, lesérül és még a nyakába kap egy ilyen állatot, mint Ivory.

több mint 9 éve
Hát meg van a győzelem, egész jó PR lett végül Breesnek, de a futás az gyilkolt igazán. Végre egy olyan meccs, ahol tényleg jól játszottunk, akkor is, ezt mondom, ha az ellenfél nem igazán fejtett ki ellenállást. Szerencsére Hartley kihagyott FG-je nem osztott vagy szorzott semmit, de nem lesz ez így jó, nem lehet két meccsenként visszahozni Carney egy kis fejmosásra... :/

Pozitívum: a védelem, különösen Jenkins tetszett, de meglepődtem: Robinson valamit (nem sokat) mutatott végre... Azért emelem ki külön a védelmet, mert a támadósortól ez a minimum, amit minden meccsen kéne...

Jövő héten Browns, remélem hasonló sikerekkel...

több mint 9 éve
Nem annyira football, de annál inkább New Orleans:
http://www.youtube.com/watch?v=m_SMk42zcfI
Egyszer el kell ide jutnom :rolleyes:clbass
van egy életérzése a videónak

Brees-re vagyok ma nagyon kíváncsi. A ligában a második legrosszabb PR-t passzolják a Tampa ellen idén.

több mint 9 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Shanle IA 😕 Valamiről lemaradtam? Ki fog itt OLB-t játszani????clbass
Én se hallottam semmit a héten. Térd baja baja van, nem is edzett, ennek ellenére probable státuszban volt. Érdekes.
Úgy érzem ezen a meccsen kevés lesz a 3-4. És nem azért, meg kevésbé eredményes. :/

több mint 9 éve
Shanle IA 😕 Valamiről lemaradtam? Ki fog itt OLB-t játszani????
több mint 9 éve
Nem annyira football, de annál inkább New Orleans:
http://www.youtube.com/watch?v=m_SMk42zcfI
Egyszer el kell ide jutnom :rolleyes:
több mint 9 éve
majd fut Mr. Július 😀 😀 😀 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 37 679
Thomas továbbra sem edzett, nem játszik vasárnap sem

több mint 9 éve
Jó, persze ettől azért még meggyőzheti őt Wili hogy neki itt van a legjobb helye, csak nem ez a realitás. Aztán ha a SD ingyen is elengedi, akkor nem lehet valami jó állapotban.

több mint 9 éve
érdekes amit írsz atapapa, ez a fajta magyarázat meg sem fordult bennem.

teljesen érthető, világos, szóval akkor én már abba is hagyom a Lights Out dreamet...... Kár, jó volt töprengeni rajta, de olvasva a kommentedet, végre leesett nekem is (itt a trade és az ingyen érkezés témára gondolok).

Bell meg száll ide - száll oda. Lehet, hogy a hozzáállásával van baj, vagy csak szerencse nincs, de ez már komoly leszállás.
Julius Jones régen futott normális O-fal mögött szerintem. Ivory és Betts nem igazán vált be, talán utóbbi valamivel jobb.
Amíg PT és Bush sérült, addig sem adhatjuk fel a futást, mert akkor nem fogunk meccset nyerni.

több mint 9 éve
Bell: ha jól tudom ilyenkor a cseréket a ligának jóvá kell hagynia, szóval nem hiszem hogy szabálytalanul váltak meg tőle
Ha Merriman ingyen igazolható lesz, akkor a helyében nem ide jönnék, mivel nem tudunk sokat fizetni, jelenleg a rájátszás se biztos, és a szisztéma se rá van szabva. Ha cseréltünk volna érte, akkor kénytelen lenne alkalmazkodni, így biztosan lesz számára a miénknél rokonszenvesebb ajánlat.

több mint 9 éve
Kicsit nem Saints hírek, de könnyen lehet közünk hozzá.
1. Mike Bell el lett cserélve a Phillyből... Nem volt benne egy no-trade-clause a szerződésében, amivel bebiztosították, hogy nem matcheljük az ajánlatukat? 😮
2. Merriman I.R., de ha felépül elvileg szabadon igazolható lesz. Offseasonben volt már róla szó, és őszintén szólva tényleg nem vagyunk jók a poszton. :/ Nem illene a rendszerbe, de talán erre az évre el lehetne hozni nem sok pénzért.
Bocsánat, én nem/sem szeretem ezeket a pletykákat, de ez 2 tényleg komoly dolog. 😊

Egyébként PT megint nem fog játszani, és Bush is leghamarabb a Steelers ellen tér vissza. Julius Jones csak 3. futó lesz addig, nem biztos, hogy jó ez.

több mint 9 éve
Sok embernek a szokásosnál is maradandóbb élményeket okozott az SB-győzelem 😊
http://www.wwltv.com/news/local/A-Super-Bowl-baby-boom-Doctors-say-its-here.html

több mint 9 éve
Igazán kiváló hírek ezek, na.

több mint 9 éve
A végén még lehet hogy Ivory sittre kerül pár hónapra egy tavalyi incidens miatt (ezért se draftolták).
Ma a Porter, Bush, Thomas trió mellett Gay se edzett fejfájás miatt. Ez nem sok jót sejtett egy agyrázkódás után

több mint 9 éve
Carney szintén kivágva. Hartley újra a kicker.csabi19
Ezt kb. így is gondoltam. Nem a kihagyott FG miatt van ez szerintem, sokkal inkább azért, mert kb. így volt tervezve. Szurkolok Hartleynak, ha most nem hibázna év végéig, szerintem szobrot is kapna New Orleansban 😊

több mint 9 éve
Wynn lett kivágva, hogy legyen hely Jones-nak.
Carney szintén kivágva. Hartley újra a kicker. Remélem már nem lesz ezzel semmi variálás, inkább maradjon Hartley egész évre, ha egy kicsit rosszabb számokat hoz, akkor is.
Matt Giordano special teamer sign.