New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fene se érti ezt, Greer tegnap is fullon tolta és csak Q vasárnapra

New Orleans repülőterén egy szerény Saints-bolt nyílt

 www.facebook.com/media/set/?set=a.468091649878099.106547.147114291975838&type=1¬if_t=like

Megvan az új Jason Davidünk (White)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
Greer nagyon kell, Henderson kb nem fog hiányozni a múlt heti játéka után...Shanle meg 😀Tocy
Este is ugyanaz az IR jött ki, mint előző nap, ha Greer rá nem sérül, akkor biztos kezdő lesz.



Néhány gyors stat még vasárnapról
SS 9 alkalommal hívott blitzet, amiből kaptunk 8 sikeres passzt, 188 yardot és 2 TD-t.
Amikor nem blitzeltünk: 17 passzkísérlet, 11 jó passz, 132 yard, 0 TD.
(A jó hír, hogy Williams valszeg kétszer ennyit blitzelt volna 😀)

És ahogy Gyurma jól észrevette az eredménykövetőben: ha Jenkins ment blitzre, az maga volt a katasztrófa a hátul egyedül hagyott Harperrel.

Pár stat a PFF-ről:
Breesnek 11 mélységi passzkísérlete volt, ebből 4 talált, 104 yard jött össze, 2 TD-vel és két eladott labdával.
Az összes mély passzos kategóriában ezek az első hét legnagyobb számai az NFL-ben.

Az OL két legjobbja Evans és Grubbs volt, egyaránt 1,8-as osztályzattal, a 2 T és a C 0 és -0,5 között végzett.

A Dl játékosai közül egyedül Jordan volt képes 1 QB-hitre, a másik kettő Jenkinstől és White-tól jött.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
Greer nagyon kell, Henderson kb nem fog hiányozni a múlt heti játéka után...Shanle meg 😀 Fussunk sokat, a védelmünk meg oldja meg.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
WTF? WTF? WTF? WR draft lesz ebből, már látom előre.
Gyurma Pappa
Olyannyira, hogy már draftoltuk is Toont 😛

Goodell kedden találkozik a bountyban eltiltott 4 játékossal.
Vajon a találkozó alatt játékosonként hány testőr védi majd a komisszár urat? 😉

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
WTF? WTF? WTF? WR draft lesz ebből, már látom előre. Greer full miatt happy vagyok 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont full

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A második felével értek egyet, hogy nincs sok értelme ennek, de vmit meg ki kell találni, mert az elkapóink a siralmas szint alatt voltak kettővel. Tanner kell 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ezt nem csak az eddig látottak alapján gondolom, hanem a játékosok adottságaiból, se Thomas, se Cadet nem olyan mozgékony, hogy pillanat alatt kis területen megverjen egy cornert, majd egy zónázó LB mellett lehúzza a passzt.
Morgan például viszonylag jól tud szeparálódni a védőjétől már kis területen is, de elkapni nem tud. Ám az biztos, hogy még így is jobban kap el és jobb route runner a 6-8 éves WR-rutinjával, mint a 0 év WR-tapasztalattal rendelkező Thomas vagy Cadet.

Sproles alacsony, igen, de Moore se sokkal magasabb nála, ha egy 190 centis falember betakar, egyiket se látja Brees.

Bár összességében az ilyen posztváltásoknak nem is látom értelmét idény közben, én még Sproles-t se játszatnám slotban (csak azt írtam, hogy adottságok alapján őt tudnám ott elképzelni), mivel annál jobb szerepet úgy se tudunk neki találni, mint a tavalyi. Továbbá Brees a WR-kel rengeteget dolgozik az időzítésen, edzések után állandóan ráhúznak fél-egy órát az elkapókkal, és ezt a kialakult szinkront "címzetes" elkapókkal nem egyszerű behozni.

Egyszer-egyszer el lehet lőni egy ilyet, ha úgy áll fel a védelem és meg lehet őket lepni, de azt kétlem, hogy bármelyik backünkből életképes WR-t lehetne varázsolni.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké, de az "eddig látottak" pár PS meccs, semmi sem zárja ki, hogy működjön neki, Morgannél jobban. Bár Moore-on kívül most mindegyik WR-ünk szörnyű volt....Sproles meg szerintem túl alacsony ehhez, neki is idő kell az elszakadáshoz akármilyen gyors is, és ebből jócskán levesz az, hogy neki jóval lejjebb kell dobni a labdát, az amúgy is alacsony, és a fal mögül nehezen kilátó Breesnek...meg hát ő jóval kisebb területet fog le.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Cadet rendre a backfieldről indult és általában olyan playeknél kapott el, amikor a QB sokáig ült a labdán és az elkapók a védőket mélyre vitték, így a sekély zónák viszonylag üresek voltak. Ekkor a QB-nak jó menekülő célpont volt.
De az eddig látottak alapján azt kétlem , hogy slotból indulva két másodperc alatt tisztára tudná magát játszani védővel a nyakán, majd a szűk helyre lőtt labdát be is tudná fogni.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Cadet elkapásai nekem védők mellett is tetszettek a preseasonben, Sproles viszont túl alacsony oda szerintem.

Amúgy lehet, hogy csak szimplán mégis szarok az LB-ink 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Slotba szerintem Cadet vagy Thomas nem elég fürge, mozgékony. Na meg hiába van valakinek adottsága ahhoz, hogy egy lágyan dobott screent vagy checkdownt elkapjon, ez már nem biztos hogy elég a védőktől hemzsegő sekély zónákba lőtt labdához.

Egyedül Sproles-t tudnám elképzelni ilyen szerepben.


Közben hoztunk pár játékost kipróbálni, közte nem egy LB-vel, kíváncsi vagyok mi lehet a dolog mögött, kiesett-e valamelyik LB hosszabb időre?

Saints tried out Ernie Sims, Nate Triplett, James Bryant, Jerrell Harris, Austin Johnson.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Cadet slot wr-ként nekem is megfordult a fejemben már, Morgannél rosszabb nem nagyon lehet 😀 De én mindenképp többet futnék, Thomas nagy formában van, ki kell használni, Sproles-t is használni kellene, ha Henderson nincs, akkor meg Graham-et ki lehet tenni elkapónak. Csak mindenképp fussunk, mert ilyen futókkal és ezzel a fallal bűnt követünk el, ha nem...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Szerintem kb. a következő "pontosítások" lennének hatékonyak:
- Graham kint WR-ben, Thomas és id. Graham TE-ben, az utóbbi két fiatalember alkalmas rövid elkapásokra (valaha alkalmas volt)
- Sproles (Cadet? Thomas?) slotban(szintén megoldja a rövidebb szitukat)
- Colston és Graham a legmélyebbre, én Moore-t használnám Y-ban
- reverse-k (semmiképp ne Colstonnal 😀), flea flicker Ingrammal (nem is értem, miért nincs minden második meccsen egy)
- és futni-futni-futni... meccsenként legalább 25-30 futás nélkül nagyon nehéz leszGyurma Pappa
A slot téma nekem is eszembe jutott, de én Sproles-t hagynám RB-nek, ott változatosabb playhívást lehetne rá építeni (ha hajlandóak lennénk futni persze).
Az én Slot WR-em Cadet lenne. Futóként nem úgy tűnik, hogy ép kezdők mellett számítunk rá, viszont 5-10yardos keresztekkel kicsit megnyithatná a középső mély zónát, ahol Jimmyt nehéz volt a hétvégén megtalálni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Saints re-signed WR Greg Camarillo.
atapapa
AA és Camarillo is? Egyikük sem oldja meg Henderson hiányát, vagy?Gyurma Pappa
Szerintem ez Morgan szenvedésére (is) válasz. Az egy dolog, hogy nincs rendes mélységi célpont, de ahogy sokadszor ismételem, Moore és Colston után 10 yardon belüli elkapásra egy WR-ünk se alkalmas.
atapapa
Szerintem kb. a következő "pontosítások" lennének hatékonyak:
- Graham kint WR-ben, Thomas és id. Graham TE-ben, az utóbbi két fiatalember alkalmas rövid elkapásokra (valaha alkalmas volt)
- Sproles (Cadet? Thomas?) slotban(szintén megoldja a rövidebb szitukat)
- Colston és Graham a legmélyebbre, én Moore-t használnám Y-ban
- reverse-k (semmiképp ne Colstonnal 😀), flea flicker Ingrammal (nem is értem, miért nincs minden második meccsen egy)
- és futni-futni-futni... meccsenként legalább 25-30 futás nélkül nagyon nehéz lesz

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Saints re-signed WR Greg Camarillo.
atapapa
AA és Camarillo is? Egyikük sem oldja meg Henderson hiányát, vagy?Gyurma Pappa
Szerintem ez Morgan szenvedésére (is) válasz. Az egy dolog, hogy nincs rendes mélységi célpont, de ahogy sokadszor ismételem, Moore és Colston után 10 yardon belüli elkapásra egy WR-ünk se alkalmas.


Volt olyan is, amit egy-az egyben belepasszolt egy álldogáló védő kezébe (azt a playt végül visszafújták, de akkor is). Mintha nem is Brees dobálna.
peterk2005
Sajnos így volt.
A Redskins védői összesen 12 pass deflectiont csináltak, ebből ötöt a DL. Nálunk az összes védőnek volt összesen 2 PD-je (Tracy Porternek meg 5 😊)
De nem is ez az igazán bosszantó, hanem a rengeteg off-target passz, amikor célpont a labda környékén se volt. Ennyi OT-passzt Brees-től még talán soha nem láttam.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Saints re-signed WR Greg Camarillo.
atapapa
AA és Camarillo is? Egyikük sem oldja meg Henderson hiányát, vagy?

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
24/52... néztem, de nem találtam Saintses korából ennél rosszabb, de még közel ilyen rossz meccset sem...Gyurma Pappa
Nézve a meccset, nem csak ez volt feltűnő, hanem az is, hogy volt néhány igen ergya passza is. Volt olyan is, amit egy-az egyben belepasszolt egy álldogáló védő kezébe (azt a playt végül visszafújták, de akkor is). Mintha nem is Brees dobálna.

Nem lehet, hogy egyszerűen csak túl sok volt az offseaonben a figyelem-elterő esemény (szerződés, bounty balhé, Payton hiánya), és még nincs ott teljesen fejben a pályán? Lehet, hogy csak kell 1-2 meccs a visszarázódáshoz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Saints re-signed WR Greg Camarillo.

Némileg röhejes a hétvégi meccs után, de azért jó ez a reklám "velünk"


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nyilván: Porter az első meccsen pick 6. 😊

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nos, nem Robi hibázta a legnagyobbat a playnél, hanem a bírók, mivel
- a WAS drive TB-vel, vagyis a 20 yardosról indult
- a harmadik (rossz passz)kísérletet a 24 yardosról indította RG
- 5 yardnyi büntetéssel csak 29 yardról jöhetett volna a Redskins, vagyis nem lett volna automatikus first down, puntolniuk kellett volna
atapapa
Fasza...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Gondolom mindenki emlékszik arra, amikor a 3. negyed végén végre a védelemnek is összejött egy 3&out, majd a punt után momentumgyilkos módon visszaadták a labdát a Redskins-nek, mert Robinson nem ment le időben a pályáról.

Nos, nem Robi hibázta a legnagyobbat a playnél, hanem a bírók, mivel
- a WAS drive TB-vel, vagyis a 20 yardosról indult
- a harmadik (rossz passz)kísérletet a 24 yardosról indította RG
- 5 yardnyi büntetéssel csak 29 yardról jöhetett volna a Redskins, vagyis nem lett volna automatikus first down, puntolniuk kellett volna

Ebből végül 3 pont (meg vagy plusz 5 percnyi labdabirtoklás) ment az ellenfél számlájára 😕


Arringtont újraigazoltuk, így akkor egyértelmű hogy pénzügyi okok miatt váltunk meg tőle néhány napra.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tőlünk a meccs egyik legjobb védője szerintem Jordan volt, sok futás halt el rajta és DT-ként is hatékony volt.
atapapa
Örülök, hogy nem csak én látom így

While Saints fans won’t be happy with the outcome against the Redskins, the Saints performance in run defense might be a small consolation. Perhaps motivated by Ryan Kerrigan’s strong day, second year defensive end Cam Jordan followed up his strong rookie campaign with a +6.8 grade in run defense. Primarily working against Polumbus -6.9 (run block), Jordan totaled a mammoth nine stops in 41 run snaps, good for a 22.% Run Stop Percentage. He generally overwhelmed Polumbus and any tight end that attempted to block him in the run game.

 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/10/re-focused-redskins-saints-week-1/


J. Patrick vélhetően nem egy hét múlva fog visszatérni a tegnapi sérülésééből, Kromer Henderson és Shanle állapotáról optimistán ragozta a semmit.
Nyúltunk a Falcons-PS-ből egy T-t Bryce Harris személyében, de szerintem biztos jön még játékos a héten.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Collinsnak passzolt, erre emlékszem 😀 Amúgy egyetértek veletek, ritka gyenge meccsünk volt, nem hiszem, hogy lesz még ilyen. LB-nk meg nincs arra a posztra...Hawthorne borzasztóan játszott.Tocy
Loftonon is látszik a sérülés még szvsz ő ennél jobb.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Collinsnak passzolt, erre emlékszem 😀 Amúgy egyetértek veletek, ritka gyenge meccsünk volt, nem hiszem, hogy lesz még ilyen. LB-nk meg nincs arra a posztra...Hawthorne borzasztóan játszott.