New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Bónuszkérdésnek is szánhatnám a tippversenyhez: Brees vajon kinek passzolt, miután ez a látvány fogadta 😊
atapapa
Collins checkdown volt, mit nyertem? 😀Gyurma Pappa
Egy magassarkút Brees számára

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Bónuszkérdésnek is szánhatnám a tippversenyhez: Brees vajon kinek passzolt, miután ez a látvány fogadta 😊
atapapa
Collins checkdown volt, mit nyertem? 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Így van, ahogy tegnap este is kezdtem, a védelem nem volt annyira rossz.
A 40 pontból 7 a zebrák lelkén szárad a Harper elleni DPI-vel, másik 7 pont meg Brees eladott labdája utáni visszahordás jutalma volt, ott is red zone-ból kezdhette a drive-ot az ellenfél.



Az első, Garcon-féle TD nem biztos hogy Robi hibája volt, legalábbis nem teljesen az övé. Garcon White oldaláról indult, az elkapás pillanatában már vagy 5 yardnyira volt tőle.



Itt a secondary egésze égett. És persze egy keresztbe futás volt az elkapás előtt, amivel már az előszezon alatt is annyit szenvedtünk.
Ha ezt zónának szántuk (valszeg nem), akkor valamennyire érthető White lemaradása, viszont egy ilyen védekezésnél nagyon fontos lett volna akkor Harper, akit a Redskins 15-ös egyszerűen ellökött ("blokkolt?""fogott"?) hátulról.




Második TD: szintén keresztbe jött az elkapó, szintén White embere. A világ szívása volt egy újonc, 5. körös cornerrel felállni a legfontosabb CB-poszton.

Tőlünk a meccs egyik legjobb védője szerintem Jordan volt, sok futás halt el rajta és DT-ként is hatékony volt.

Ha nem is volt drop a rossz passzkísérletek fele, de volt legalább 5, meg volt ugyanennyi DL által leütött labda, mindkettő rengeteg.

Azt teljes mértékben osztom, hogy nem kell pánikolni (azon kívül hogy Henderson esetleges kiesésével van összvissz két értelmes WR a csapatban)
Greerrel rendben lesz a sec, 120 yardnyi büntetést se fogunk gyakran összebalfaszkodni, és talán valakinek lesz bátorsága tudatni az OC-val, hogy nem csak vezetésnél kifizetődő futni a labdával.
Ahogy azt se győzöm ismételni, hogy egy teljesen új védelmi sémának idő kell, bár egyik külső linebackerünkben se látom, hogy alkalmas lenne SS rendszerébe, Hawthorne is inkább MLB-ként lenne itt jó.

Pont a Redskins tavaly a forduló első meccsén a későbbi bajnok Giants-et verte meg tükörsimán 😊

Bónuszkérdésnek is szánhatnám a tippversenyhez: Brees vajon kinek passzolt, miután ez a látvány fogadta 😊


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Újragondolva a meccset, a legidegesítőbb hibák mind mentális hibák voltak: dropok, szabálytalanságok kulcspillanatokban, fumble az endzoneban. Nem hiszem, hogy rossz ez a gárda, de a coaching ezen az első meccsen epic fail volt. Meg fog oldódni szerintem, de valahol Kromer nagyon sajnálom: ha most a következő két meccs is ilyen balul sül el, akkor (ahhoz képest, amit az eredménykövetőben írtunk) nem lesz mostanában HC, pedig megérdemelné.

Jr. minden hibát elkövet, amit Payton elkövetett 2007-2008-ban, nekem a legjobban az fáj, hogy Thomas élete formáját mutatja, mindenben a 2009-es önmagára emlékeztet (sikeres 7-8 yardos futások, a screen, amit csak a 49ers tudott megfogni stb.), és ott van Cadet, Ingram és Sproles is, és mégis 52 passzkísérlet van 10 futás mellett. A 28 sikertelen passzból legalább a fele drop volt, nem számoltam, de D. Thomas, Graham, Colston, Moore is dropolt, Morgan magában 3, na azt számoltam.

Védelemhez: nem mondok semmit, csak annyit, hogy amikor a Giants-szel SS megnyerte a SB-t, az első két meccsen kerek 80 pontot kaptak, majd többször nem is kaptak 30 felett. Nem annyira szörnyű ez a védelem sem, tegnap az volt, és az amúgy sem veretes várakozásaimat alulmúlták, de rendesen.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Viszont a legrosszabb érzés akkor kapott el, amikor a kamera az edzőket mutatta. Savanyú tanácstalanság, üres tekintetek, semmi tűz, utoljára akkor láttam ilyet az oldalvonalunkon, amikor Haslett volt a HC.
Nem hiányzott. atapapa
Igen ez nekem is feltűnt és nem tetszett.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
24/52... néztem, de nem találtam Saintses korából ennél rosszabb, de még közel ilyen rossz meccset sem...

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
semleges szurkerként a 2. félidőt végignézve, nekem a futójáték hiánya és a tökösség hiányzott. (Nem tudom mennyire SP hiánya ez)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha Hendersonnál agyrázkódás van, akkor lehet hogy nagyobb pihi lesz belőle. Tanner meg nem mélységi célpont, sokkal beljebb nem vagyunk, még ha jó játékos is. Természetesen nem Colstont akarom bárkivel pótolni.

Nem is akarom túlreagálni, összetettebb ez a játék annál, hogy az elkapókra fogjunk mindent, de már a keretszűkítés után úgy gondoltam, hogy rég álltunk ilyen rosszul az elkapókkal és a mostani nem nagyon cáfolta ezt.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Tanner föl PS-ből egyelőre elég lesz, van hely a rosteren szvsz. Henderson jól lesz jövő hétre, és a Colston sem gyakran csinál ekkora baromságokat...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ezzel egyetértek, lehet megharagszotok, de dominánsabb játékot vártam Breestől, biztosan sokkal jobb napjai is lesznek
sapka
Futójáték hiányában RG se villogott volna, egyértelmű hogy kreatívabb playhívásra van szükség, ha nem tisztelik a backfieldünket, akkor nagyon nehéz, még egy Brees kaliberű QB-nak is. Átéltük ezt már 2008-ban.
Miközben a fél liga arról áradozik, hogy micsoda RB corp van nálunk.


Megfogadtam, hogy nem fogok semmit se a szezon során Payton vagy bárki hiányára fogni, de ezt a Moss-TD-t elnézve most... Lehet nem kellett volna átengedni Friscóba, pontosan ez a típusú WR hiánycikk nálunk.
A meccs végén már azon gondolkodtam, milyen elkapóért kéne cserélnünk.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A támadók teljesen maguk alatt játszottak, a védelem sajnos azt kell, hogy mondjam nem. Greer és egy kicsit jobban lévő PatRob meccseket fog nyerni, de nem ezt. Biztos vagyok benne, hogy többet nem kapunk ki így az idényben, de nagyon gyorsan aktiválni kell Tannert. Azt, hogy Cadet minek van rosteren, amikor a baromi jó formában lévő Thomast sem használjuk. Patrick szerencsétlen csinált egy nagy playt és bele is sérült, White pedig ütközni tud, védekezni még nem annyira. Harper is segíthetett volna, az a 2min-nél azt a 1st downt levédekezi.

Na, jövő héten kiderül mit tudunk, Cassellék nem fognak option playeket nyomni, így nem lehet majd semmire fogni, ha szarul megy 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nagyon az Előszezonban éreztük magunkat!
Ezen a meccsen véglegesen megcsömörlöttem egy elétre a zászlóktól.
Hogy legyen pozitívum is: MEKKORA PUNT BLOCK VOLT WILSONTÓL!!! 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Inkább a támadókra vagyok dühös.
atapapa
ezzel egyetértek, lehet megharagszotok, de dominánsabb játékot vártam Breestől, biztosan sokkal jobb napjai is lesznek
írtam eredménykövetőben, de ha úgy alakulna, nem szívesen néznék egy visszavágót télen...
csoportriválisokat remélem majd jól elkalapáljátok😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerencsére most már nem kell izgulni a tökéletes szezonért 😊

Először is a védelmet kéne ekéznem, de nem teszem. Nem vártam tőlük sokat, de azzal a "főiskolai" játékkal, amit RG-vel műveltek, egyéb védelmeket is össze lehet kuszálni. Pechünkre a következő héten is hasonlót kapunk majd Newtontól.
Persze nem tartom valószínűnek, hogy sok csapatnak visz majd be a szezon során a WAS 40 pontot, de Greerrel, és nem egy fél, hanem egy egész Robinsonnal nem lesz ez a secondary se olyan sebezhető.

Inkább a támadókra vagyok dühös.
6 three and out...
Egyrészt a futás totális mellőzöttsége nagyon gáz volt, olyan nincs, hogy összesen 10 alkalommal futunk, Sproles-szal pl. egyszer sem.
Másrészt gondot okoz, hogy Henderson is kiesett és Morgannek kéne tényezőnek lennie. Nem fog menni, vagy csak akkor, ha Morgan megtanulja nem eldobni a labdát.
A sok mentális hiba, FS-hegyek hazai pályán, a nagy csöndben....

Viszont a legrosszabb érzés akkor kapott el, amikor a kamera az edzőket mutatta. Savanyú tanácstalanság, üres tekintetek, semmi tűz, utoljára akkor láttam ilyet az oldalvonalunkon, amikor Haslett volt a HC.
Nem hiányzott.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Inkább nem mondok semmit..... 😕
Jó kezdés.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Katasztrófa volt ez a mai meccs, különösen a védelem.
Ja és grat RGIII-nek meg a Skinsnek, megérdemelten győztek.
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hát ez szar volt... 40 pont? SSnek össze kell szednie a D-t.
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
WHO DAT!!!!!!



több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
meccsmeccsmeccss 😀 találkozunk az eredménykövetőben 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elvileg igen 😊
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Greer nem játszik...ahogy Hicks, Ivory és Walker sem...kurvajó...Tocy
Colston fog játszani?

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
itthon ülés lesz 😀



több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Greer nem játszik...ahogy Hicks, Ivory és Walker sem...kurvajó...
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Jimmy: I almost put on Graham 89 today#grahamfam  t.co/eY18ojOg 😊)
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
hát akkor ez rotyi lett......
kellemetlen.Kájzerszóze
Viszont ha lenne hely, a 2. félidőre biztos oda tudnék érni....... (Champs? Egyél menet közben! 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞