New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Aki még nem tippelt és szándékában áll, annak itt vannak a kérdések, holnap este 7 a határidő.
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_orleans_saints/583255



A holnapi izgalmak előtt pedig egy kis lazítást elősegítő videó 😛


atapapa
ez tényleg szenzációs 😀



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Aki még nem tippelt és szándékában áll, annak itt vannak a kérdések, holnap este 7 a határidő.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New Orleans Saints - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala




A holnapi izgalmak előtt pedig egy kis lazítást elősegítő videó 😛

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck: sajnos nem tudom mennyi az esély Hawthorne játékára, a tervezetthez képest elég hamar tért vissza a teljes edzésbe, nem tudom hogy ez mennyire kamu és mit jelenthet vasárnapra nézve. Ha Payton lenne az edző, azt mondanám, hogy egy szavát se hidd a sérültjelentéseknek, de Kromer és SS lehet hogy korrektebb ennél.atapapa
Köszi! Mindenesetre beszereztem egy másik egészségesnek tűnő LB-t a helyére fantasyban és majd meccs előtt már hátha jobban lehet tudni.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nálam sem aktuális a holnapi 😕
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
tutiiiiiiiii
ha kell, megyek kocsival is, mindegy nekem!
hatkor már pesten leszek



több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....zemanla
Van pár javaslatom: Champs pub (itt kell hogy legyen ESPN - megnéztem és van is), vagy ahol múltkor voltunk Kakas esetleg Vaskapu. Utóbbi kettő nem tudom hogy áll csatornakínálatban.

Illetve egy negyedik opció: HOOOTERS 😀hayden
 www.champs.hu/

Remek! Benne is van a programajánlatban! 😀
Próbáljak asztalt foglalni?
Kérek egy gyors "jelentkezést"!


Ooooooops!
Bakker! Elfelejtettem, hogy lányom jön haza olaszországból, atlétika versenyről. ki kell mennem elé a Syma csarnokhoz, és haza kell vinnem Csepelre...... (kb 9-re jönnek, inkább átadom a szervezést annak, aki végig ott tud lenni. Esetleg az elejére odaérnék.... aztán, amikor itt vannak a közelben, elmegyek érte. De így sör sincs.... 😕 )zemanla
hayden (mindkét hely jó. elköltöztünk szal muszáj kocsival mennem :S)

akkor se te se ata nem biztos. kájzer kolléga?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fox:


Meccs: nekem ma este/holnap de. dől el, hogy jó-e, még nem tudom.

De javasolhatom ezt a helyet, a múltkor is majdnem idementünk, csak pont akkor robbant le a "beltérijük"
Van náluk ESPN.
 sugarbowling.hu/rolunk.html

Schleck: sajnos nem tudom mennyi az esély Hawthorne játékára, a tervezetthez képest elég hamar tért vissza a teljes edzésbe, nem tudom hogy ez mennyire kamu és mit jelenthet vasárnapra nézve. Ha Payton lenne az edző, azt mondanám, hogy egy szavát se hidd a sérültjelentéseknek, de Kromer és SS lehet hogy korrektebb ennél.

Szerintem megint kellett volna egy kérdés, ami pontegyenlőségnél dönt.
hayden
Mivel félpontos kérdések is vannak, úgy határoztam hogy ha így is holtverseny lesz, akkor megosztjuk a díjat.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....zemanla
Van pár javaslatom: Champs pub (itt kell hogy legyen ESPN - megnéztem és van is), vagy ahol múltkor voltunk Kakas esetleg Vaskapu. Utóbbi kettő nem tudom hogy áll csatornakínálatban.

Illetve egy negyedik opció: HOOOTERS 😀hayden
 www.champs.hu/

Remek! Benne is van a programajánlatban! 😀
Próbáljak asztalt foglalni?
Kérek egy gyors "jelentkezést"!


Ooooooops!
Bakker! Elfelejtettem, hogy lányom jön haza olaszországból, atlétika versenyről. ki kell mennem elé a Syma csarnokhoz, és haza kell vinnem Csepelre...... (kb 9-re jönnek, inkább átadom a szervezést annak, aki végig ott tud lenni. Esetleg az elejére odaérnék.... aztán, amikor itt vannak a közelben, elmegyek érte. De így sör sincs.... 😕 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....zemanla
Van pár javaslatom: Champs pub (itt kell hogy legyen ESPN - megnéztem és van is), vagy ahol múltkor voltunk Kakas esetleg Vaskapu. Utóbbi kettő nem tudom hogy áll csatornakínálatban.

Illetve egy negyedik opció: HOOOTERS 😀
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
AZ én olvasatomban ez ennél komplikáltabb, nem az a baj, hogy nem bizonyította, hanem az, hogy nem teljesen erre hivatkozott.

Interesting spot for NFL. RG can simply maintain same penalties by saying discipline was solely for agreement-to-injure scheme.

A kérdés az, hogy egy új büntetés bírósági utóélete miként nézhet majd ki, könnyen lehet hogy mire azt végigzongorázzák, addigra Smith már le is töltötte az eltiltást, vagy az is előfordulhat, hogy az eltiltás végrehajtását felfüggesztik gyorsan, aztán majd valamikor márciusban születik egy érdemi határozat. Azaz lesz egy rétestésztánk megint a la Starcaps-ügy.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyszerű, ha be tudja bizonyítani, hogy igenis a sérülések okozására mentetek, akkor el fogja tiltani, ha nem, akkor nem.

Na ha eddig nem ment, szerintem ezután sem igen fog neki

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ezek után szerintem Goodell nem fogja eltiltani őket, én legalábbis PR okokból nem tenném.Gyurma Pappa
Pont hogy PR-okok miatt tiltotta el őket 😀 Csak nem nekünk akar ezzel bevágódni, hanem az agyrázkódásokat tárgyaló bíróság előtt.
Ott sokkal többet veszíthet, mint ezen az ügyön.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 614 — Egyéb témák lakó
Nem biztos ez a 4 meccs se, Goodell már a következő héten döntést hozhat.
Nagyon örülök most, de összességében rosszul is járhatunk: most ki kell tennünk a keretből 1-2 embert Vilmáék miatt, ha néhány héten belül Goodell megint eltiltja a 2 játékost, akkor meg sajnálkozhatunk, mert a 2 kirakott emberünket már más csapat vélhetően elvitte. atapapa
Ezek után szerintem Goodell nem fogja eltiltani őket, én legalábbis PR okokból nem tenném. Akkor az azt sugallná, hogy ő már csak azért is, tök mindegy, hogy igaza van-e vagy sem.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem biztos ez a 4 meccs se, Goodell már a következő héten döntést hozhat.
Nagyon örülök most, de összességében rosszul is járhatunk: most ki kell tennünk a keretből 1-2 embert Vilmáék miatt, ha néhány héten belül Goodell megint eltiltja a 2 játékost, akkor meg sajnálkozhatunk, mert a 2 kirakott emberünket már más csapat vélhetően elvitte.

De a Dome akkor is robbanni fog vasárnap, amikor Vilma feltűnik a gyepen 😊
Remélem eszükbe jut majd, hogy ő vezényelje a Who Dat chantet

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 614 — Egyéb témák lakó
Nos: SS rendszer szépen az első négy meccsen is tud működni, Smith (alkatilag, máskérdés, hogy formailag/játékkedvileg/korilag) tökéletesen alkalmas játékos SS elgondolásaiba (legalábbis amit korábban csinált). Sajnálom, hogy Vilma sérült, remélem hamarosan játszhat, azért Loftonnal közösen a pályán elég komoly lenne.

Az elvi győzelem hatalmas, valahol kár, hogy Paytonra ennek semmi hatása.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem ez mindenekelőtt lélektani győzelem, Goodell ezzel méreteset kapott arcba.
Így nem is csoda, hogy próbált alkudozni az NFL Vilmával.

Én például megnéztem volna szívesen, hogy mit csinál Galette négy meccsen kezdőként Smith helyett, de azzal még boldogabb vagyok, hogy Goodelléknek kicsit kreatívabbnak kell lenniük, ha el akarják tiltani Vilmáékat. atapapa
Hát majd rotálva lesznek, Galette-re én is nagyon kíváncsi vagyok.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerintem ez mindenekelőtt lélektani győzelem, Goodell ezzel méreteset kapott arcba.
Így nem is csoda, hogy próbált alkudozni az NFL Vilmával.

Én például megnéztem volna szívesen, hogy mit csinál Galette négy meccsen kezdőként Smith helyett, de azzal még boldogabb vagyok, hogy Goodelléknek kicsit kreatívabbnak kell lenniük, ha el akarják tiltani Vilmáékat.

Arra leszek kíváncsi, hogy ha Goodell újra büntet, akkor mennyivel fognak csökkenni a büntetések, ha fognak egyáltalán.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Akkor kb annyit értünk el, hogy Smith az első 4 meccsen is játszhat, aztán annyi. Vilma azért kellene...meg hát főleg Payton.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A most született döntés a CBA-ra hivatkozva jött létre, a CBA viszont nem vonatkozik az edzőkre.

Vilma sérüléséről eddig nem nagyon beszéltek, mert "nem volt időszerű". A most kijött pletykák szerint alkalmatlan a játékra még jó ideig.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azt mondjuk nem értem, hogy akkor Paytonék miért nem...bár gondolom ők nem vitték az ügyet bíróságra.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
10 pontos hír 😀

Saints players won on appeal...
With Saints winning appeal, suspensions are voided as Roger Goodell doesn't have jurisdiction and Stephen Burbank does. atapapa
Akkor most? 😀zemanla
Will Smith játszik vasárnap 😀😀😀😀
Vilma sérült, lehet hogy PUP-lista lesz belőle

A továbbiak még kérdésesek, próbálok biztos választ találni arra, hogy Goodell erre miként tud visszavágni, első blikkre nem lesz egyszerű dolga.
atapapa
De látom Paytonékra ez nem vonatkozik....
Alakul




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Wow 😀 Vilma akkor kb mikor játszhat?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
10 pontos hír 😀

Saints players won on appeal...
With Saints winning appeal, suspensions are voided as Roger Goodell doesn't have jurisdiction and Stephen Burbank does. atapapa
Akkor most? 😀zemanla
Will Smith játszik vasárnap 😀😀😀😀
Vilma sérült, lehet hogy PUP-lista lesz belőle

A továbbiak még kérdésesek, próbálok biztos választ találni arra, hogy Goodell erre miként tud visszavágni, első blikkre nem lesz egyszerű dolga.