New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Na állj. Hagyjuk már békén a secondaryt.

Greer: a liga 2. legjobb emberfogó CB-je Revis után (csak kevesebb labdát szerez, ezt írjuk a korára).
Harper: abban amit tud, jelenleg szintén a 2. legjobb, Polamalu után (de szerintem Troy már lefelé megy, Harper meg nem annyira)
Jenkins: ha nem kell embert fognia, zseniális. Tavaly többször kellett (Williams rendszere, ata sokat emlegette), pl. a SF elleni meccsen is ő maradt egyedül két kulcs pillanatban is Davis-szel. Idén sokkal jobb lesz, klasszikus FS-t tud játszani.
Robinson: szerintem az egyik legtöbbet fejlődött játékos a tavalyi évben, nem csak nálunk, liga szinten is (jó, volt honnan). Messze a legatletikusabb a DB-k közül, ha sikerül összekapnia magát fejben az egész idényre, akkor a tavalyi 6-8 jó meccse mellé, amiből volt 2 kiváló is (a Panthers elleni és az itthoni Falcons elleni) simán összejöhet 12-14 meccs jó teljesítmény.
Patrick: tavaly játszott egy-két meccsen éles helyzetben is, szerintem idén mindenképp 3. CB-ként számolunk vele, én bízok benne.
White: fekete ló, minden bizonnyal okkal draftoltuk.
A többiekkel tényleg lehet gond.

A DL sokkal jobb, mint az elmúlt években volt, Jordan, Galette és Wilson idén meg fognak indulni, Ellisnek karrier év, Bunkley futás ellen egy szörnyeteg. Walkerben én is bízok, és ott van Alien, akiben szerintem dolgozik egy nagy adag bizonyítási vágy is, lehet, hogy jó éve lesz, ha hagyja játszani SS.

Az LB sor nagyon fasza lesz, meglátjátok. Lofton csak pihenni akart 😀

Ja, ha sérülés lesz a sec-ben... hát az tényleg gáz lehet 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Értelek én, bár Roby mellett jelenleg is van 5 WR rosteren, safety meg 3 van 2 posztra Bush mellett. Bár mondjuk ha jól tudom, White is tud itt játszani. Mindegy, végülis nem érdekes annyira 😊Tocy
Nem ritka az olyan támadóplay, amiben 5 WR van a pályán, a 3 safety egyszerre ennél kevésbé jellemző, inkább 3. és 4. CB-t tolnak fel. És igen, ahogy említetted White is safetyként kelt el a drafton, csak mi elsősorban cornerként számítunk rá.

Ruud jobb, mint Hawthorne?Tocy
Jelenleg igen, mert utóbbi talán most menni se tud 😊
Szvsz jelenleg egészségesen jobb Hawthorne, de Ruud se volt rossz a Tampa 2-ben, más rendszerben viszont nem jött ki neki a lépés.

Szerk: le lehet porolni a Reggie-mezeket, az új Bush a huszonötös számot választotta 😀

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Tavalyelőtt jobb volt. Fantasyban meg főleg MLB-t húzol, az a tuti. Emiatt írtam. Akkor a Tampában tolta, sokat volt fenn ott amúgy is a DEF. Mondjuk SEA is sokat védekezett.

Mindegy ezt csak a fantasy-beli megoldásra írtam. Azóta eltelt egy-két év. Vilma eltiltás és visszaeső forma, Lofton sérült, Ruud egy elrontott tennesss-túra után. Sok a változás és nem feltétlen jó irányban. Itt csak SHANLE marad állandó.......



több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ruud jobb, mint Hawthorne?
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
A CB kérdés még mindig nincs megoldva szerintem. Egyre több csapat lesz passz-orientált. Így ez nehéz lesz. A védőfal is rövid paddal van megáldva, az LB-sor meg fantasy killer lenne, ha tudnának játszani: Lofton-Vilma-Ruud. Tavaly-tavalyelőtt ezzel bajnokságot lehetett volna nyerni, Hawthorne már oda sem fér. Most meg hát..... Shanle kezdő maradt. Erre nem tudok mit mondani, méd egy gyors FA igazolás belefér, CB-nek Jason David és annyi 😀



több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Értelek én, bár Roby mellett jelenleg is van 5 WR rosteren, safety meg 3 van 2 posztra Bush mellett. Bár mondjuk ha jól tudom, White is tud itt játszani. Mindegy, végülis nem érdekes annyira 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Roby tavaly WR-ként 16 meccset játszott az alapszakaszban, egy elkapása se volt, pedig Colston vagy Moore is hagyott ki meccseket. Miért? Mert az ST-ben játszott.

A srác Amaya helyére jött. Akinek tavaly 16 meccsen volt 14 szerelése, ebből kb. 3 lehetett nem ST-szerelés és kb. 1 tackle, ami "rendes játékban" védekezve, nem garbage-time jött össze.

Ha Harper vagy Jenkins nem sérülés miatt nem játssza végig a meccset, az azt jelenti, hogy vagy nagyon vezetünk, vagy nagyon kikaptunk, vagyis tökmindegy már hogy ki védekezik.

Ez a lépés nem a secondaryről, hanem a special teamről szól, ahogy Roby se azért maradt rosteren, mert WR létére karrierje bő 70 NFL-meccsén elkapott összesen kemény 330 yardot.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát azért nem fog minden meccset végigjátszani Harper és Jenkins, szóval szerintem fog védekezni is.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez is mutatja a secondarynk erősségét 😀Tocy
Szerencsére nem. A 4. számú safety helyére hoztuk, ahogy elnézem a videókat róla, egy elég jól szerelő játékosról van szó, vélhetően az ST-ben szánunk neki nagy szerepet.
Védekezni csak akkor fog, ha páran "kisérültek" előle, akkor meg már tökmindegy.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez is mutatja a secondarynk erősségét 😀 Egy Denvertől kivágott arc nálunk simán yo. Na mindegy, gyűjtsünk sackeket, aztán lesz valami 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ATA: a jövő héten valamelyik nap kereslekKájzerszóze
Ment PM.

Van újra R. Bush nevű játékosunk! 😊 A Denver vágta ki az utolsó keretszűkítéssel Rafael Bush-t (Szabolcsban vélhetően ölni tudnának egy ilyen névért, mondjuk ott kevesebbért is ölnek), safety. Korábban megjárta a Falcons-t is.
Amaya látta kárát a lépésnek.

A tőlünk kivágott Tennant meg a Pats-nél lelt új otthonra.

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Kérdések fél pontért
1. Brees megdönti-e Unitas, 47 egymást követő meccsen szerzett TD-s rekordját?
IGEN

2. Megnyerjük-e a csoportot?
IGEN

Kérdések egy pontért
3. Bejutunk a rájátszásba?
IGEN

4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
IGEN

5. Az NFC East és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
NEM

6. Szerzünk-e a tavalyi 16 labdánál többet?
IGEN

7. Eladunk-e a tavalyi 19 labdánál többet?
NEM

8. Szerez-e a csapat legalább 36 sacket (tavaly 33-t gyűjtöttünk be)?
IGEN

9. Lesz-e bárki pro bowlos azon játékosok közül, akik idén érkeztek a csapathoz (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?
NEM

10. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről?
IGEN

11. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
NEM

12. Brees az alábbi kategóriák bármelyikében fog-e jelenleg fennálló NFL-rekodot dönteni: legtöbb passzolt yard, legtöbb passzolt TD, legmagasabb passer rating?
IGEN

Kétpontos kérdések
13. Ki szerzi a legtöbb sacket?
Junior Galette

14. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
Patkány Robi

15. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t?
Sproles

16. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban? (telitalálat 3, egy győzelemnyi tévedés 1, két győzelemnyi tévedés fél pontot ér)
10


ATA: a jövő héten valamelyik nap kereslek, vagy ha adsz egy szlaszámot utalok. Imit nem tudtam me elkapni SP-n, szóval azt is. ok?



több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Hát Jenkins katasztrófa volt tavaly, Robinson meg fejlődött, de még mindig nagyon messze van a jótól...vagy lehet csak én várok sokat egy CB-től 😀Tocy
PatRob tavaly a legtöbb INT-et szedte a csapatban és több PDefje volt mint Porternek. Sőt egyedül több INT-et csinált, mint a sec többi része (a 9 INTből 2 LB volt).

Tavaly a sec nagyon gyenge évet futott, szerintem ha PatRob főállásban lesz Porter helyett (akinek tavaly csúcsszar éve volt) és Jenkins csinál is valamit, akkor ez egy egész pofás sec lehet.

SS rendszere teljesen jó lesz, ha nem valami PS töltelékkel lesz tele a LB sor és mondjuk Greer is játszik.

Elkapók: annyira nem rossz ez a sor, én bízok bennük, én személy szerint nagyon remélem Devery újra mutat valamit, ahogy mindig szokott, amikor nagyobb a felelősség rajta.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Arringtonban mit látnak? Felfogni nem tudom. Tanner-t én is betettem volna sokkal inkább, de Toon-t is. Engem Tennant és Higginis kimaradása is meglepett nagyon, Higgins nekem jobbnak tűnt, mint David Thomas...Tocy
Szerintem AA iránt azért ekkora a szerelem, mert fontosabbnak vélték egy felforgatott elkapógárda mellett, hogy olyan célpont legyen a keretben, akinek Brees már dobál néhány éve, ha élesben nem is, de az edzéseken igen.
Thomas összességében jobb TE, mint Higgins, gyakran jött FB-nek is hátrébb, Higgins azért jellemzően a cserék cseréi ellen bizonyított csak. Thomas-szal az agyrázkodása a gond.

D-ben a secondary gyászos, még a kezdőink se igazán jókTocy
Sok csapat elfogadná ezt a sec-t. Nem velük van a nagy baj, hanem SS új rendszerével, az LB-kel együtt nagyon nem megy még ez a szisztéma. Sokszor lesz majd, amikor szidjuk a sec-t, pedig lehet hogy csak a zónázó LB cseszett el valamit. Ahogy Willi alatt is szidtuk a secet, pedig csak a sok blitz miatt majdnem minden DB-nek egy az egyben kellett levennie az emberét, amire csak a legkiemelkedőbbek képesek, ezért nem is játssza senki azt, amit Willi nyomott.

Egy IR-est lehet betenni a 8. hét után, de szept négyig meg kell nevezni, kit, sajnálom, hogy Toonnak egyelőre nem akar összejönniWyatt
Ha jól értelmezem a szabályokat, akkor ez a játékos nem lehet Toon.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát Jenkins katasztrófa volt tavaly, Robinson meg fejlődött, de még mindig nagyon messze van a jótól...vagy lehet csak én várok sokat egy CB-től 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
D-ben a secondary gyászos, még a kezdőink se igazán jók ( Harper futás ellen, meg Greer jó azért ), a cserék páff.Tocy
Idei titkos favoritom: Patrick 😀 Egyébként megvédem PatRob-ot, tavaly mondhatjuk, hogy fejlődött, idén szerintem nagyon stabil lesz. Jenkinsnek kell összeszednie magát, és csinálni, amit elvileg tud, és máris nem annyira rossz a helyzet.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arringtonban mit látnak? Felfogni nem tudom. Tanner-t én is betettem volna sokkal inkább, de Toon-t is. Engem Tennant és Higginis kimaradása is meglepett nagyon, Higgins nekem jobbnak tűnt, mint David Thomas...mondjuk ha az idősebbik Graham jó lesz, akkor azért a TE posztunk elég erős. WR-ben Morgan-nek kellene megoldania Meachem eddigi szerepét, kevésnek érzem, de hát nincs más. Cadet nem maradhatott ki, remélem kap elég szerepet, és tud bizonyítani. D-ben a secondary gyászos, még a kezdőink se igazán jók ( Harper futás ellen, meg Greer jó azért ), a cserék páff. Kérdés, mert nem tudom pontosan: Akik IR-en vannak, őket bármikor be lehet tenni a keretben valaki helyére, amint felépültek? Illetve aki eltiltott, azokat is? Aki a PS-ben van, közülük lehet valakit is keretbe rakni később?Tocy
Egy IR-est lehet betenni a 8. hét után, de szept négyig meg kell nevezni, kit, sajnálom, hogy Toonnak egyelőre nem akar összejönni, de legalább a kis élienetek nem rossz 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Arringtonban mit látnak? Felfogni nem tudom. Tanner-t én is betettem volna sokkal inkább, de Toon-t is. Engem Tennant és Higginis kimaradása is meglepett nagyon, Higgins nekem jobbnak tűnt, mint David Thomas...mondjuk ha az idősebbik Graham jó lesz, akkor azért a TE posztunk elég erős. WR-ben Morgan-nek kellene megoldania Meachem eddigi szerepét, kevésnek érzem, de hát nincs más. Cadet nem maradhatott ki, remélem kap elég szerepet, és tud bizonyítani. D-ben a secondary gyászos, még a kezdőink se igazán jók ( Harper futás ellen, meg Greer jó azért ), a cserék páff. Kérdés, mert nem tudom pontosan: Akik IR-en vannak, őket bármikor be lehet tenni a keretben valaki helyére, amint felépültek? Illetve aki eltiltott, azokat is? Aki a PS-ben van, közülük lehet valakit is keretbe rakni később?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Bátorkodom tölteni 😉
clbass
Ne viccelj, az "első tipp joga" téged illet, miután már akkor befizetted a nevezést, amikor még kérdések se voltak 😊

Kasay 😕

DE Braylon Broughton, LB Kadarron Anderson, LB Ezra Butler, WR Greg Camarillo, QB Sean Canfield, DE Alex Daniels, TE Michael Higgins, CB Nick Hixson, K John Kasay, DB Jerico Nelson, OL DeOn'tae Pannell, TE Derek Schouman, OL Alderious Simmons, WR Andy Tanner, OL Matt Tennant, LB Lawrence Wilson.
jó sok futónk lesz.lol
Lett néhány meglepetés.

QB Drew Brees, Chase Daniel
FB Jed Collins, Korey Hall
RB Pierre Thomas, Darren Sproles, Mark Ingram, Chris Ivory, Travaris Cadet
WR1 Marques Colston, Lance Moore, Adrian Arrington
WR1 Devery Henderson, Courtney Roby, Joseph Morgan
TE Jimmy Graham, David Thomas, Daniel Graham
LT Jermon Bushrod, Charles Brown
LG Ben Grubbs, Eric Olsen
C Brian de la Puente
RG Jahri Evans
RT Zach Strief, Marcel Jones

Tennant kivágása lesokkolt, ahogy Arrington preferálása Tanner helyett. AA-ben már semmi fejlődési lehetőség nincsen, Tanner meg már most legalább van olyan jó. WR-ben szerintem nagyon régen volt ennyire rossz a keret.
A 2. FB megtartása ismét mosolyt fakasztó, főleg az 5 RB után (van még egy olyan keret az NFL-ben, ahol összesen 7 RB/FB van? 😀). Sanszosan megint ő lesz az első, akit kirúgunk, amennyiben szükség van rosterhelyre (pl. Will Smith reaktiválásakor).
Ha Daniel Grahamben tényleg van annyi, hogy megcsípte a keretet, akkor nagy fogás lehet rövidyardos szitukban.
Az a 4 ember a 3 belső OL-posztra nagyon vékonynak látszik.

Itt már nincs akkora felfordulás:
LDE Cameron Jordan, Junior Galette
NT Brodrick Bunkley, Akiem Hicks
DT Sedrick Ellis, Tom Johnson, Tyrunn Walker
RDE Will Smith, Turk McBride, Martez Wilson
SLB Scott Shanle, Will Herring
MLB Curtis Lofton, Barrett Ruud
WLB David Hawthorne, Jonathan Casillas
LCB Jabari Greer, Johnny Patrick
SS Roman Harper, Jonathon Amaya
FS Malcolm Jenkins, Isa Abdul-Quddus
RCB Patrick Robinson, Corey White, Elbert Mack

Ők végezték IR-en: Joe Banyard, Jose Gumbs, Marquis Johnson és Nick Toon.
Toont sajnálom, amiért nem tudott bizonyítani, de AA helyére vakon betettem volna. Walker mellett Gumbs volt még a kedvencem a draft után az UDFA-kből, ha csak így is, de maradt nálunk.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Kérdések fél pontért
1. Brees megdönti-e Unitas, 47 egymást követő meccsen szerzett TD-s rekordját?
igen
2. Megnyerjük-e a csoportot?
igen

Kérdések egy pontért
3. Bejutunk a rájátszásba?
igen
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
igen
5. Az NFC East és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
igen
6. Szerzünk-e a tavalyi 16 labdánál többet?
nem
7. Eladunk-e a tavalyi 19 labdánál többet?
nem
8. Szerez-e a csapat legalább 36 sacket (tavaly 33-t gyűjtöttünk be)?
nem
9. Lesz-e bárki pro bowlos azon játékosok közül, akik idén érkeztek a csapathoz (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?
nem
10. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről?
igen
11. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
nem
12. Brees az alábbi kategóriák bármelyikében fog-e jelenleg fennálló NFL-rekodot dönteni: legtöbb passzolt yard, legtöbb passzolt TD, legmagasabb passer rating?
igen

Kétpontos kérdések
13. Ki szerzi a legtöbb sacket?
Galette
14. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
PatRob
15. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t?
Sproles

16. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban? (telitalálat 3, egy győzelemnyi tévedés 1, két győzelemnyi tévedés fél pontot ér)
11

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Bátorkodom tölteni 😉
Kérdések fél pontért
1. Brees megdönti-e Unitas, 47 egymást követő meccsen szerzett TD-s rekordját? igen
2. Megnyerjük-e a csoportot? igen

Kérdések egy pontért
3. Bejutunk a rájátszásba? igen
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen? igen
5. Az NFC East és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt? igen
6. Szerzünk-e a tavalyi 16 labdánál többet? igen
7. Eladunk-e a tavalyi 19 labdánál többet? igen
8. Szerez-e a csapat legalább 36 sacket (tavaly 33-t gyűjtöttünk be)? igen
9. Lesz-e bárki pro bowlos azon játékosok közül, akik idén érkeztek a csapathoz (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)? nem
10. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről? nem
11. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)? igen
12. Brees az alábbi kategóriák bármelyikében fog-e jelenleg fennálló NFL-rekodot dönteni: legtöbb passzolt yard, legtöbb passzolt TD, legmagasabb passer rating?nem

Kétpontos kérdések
13. Ki szerzi a legtöbb sacket? Galette
14. Ki szerzi a legtöbb interceptiont? Robinson
15. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t? Ingram

16. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban? (telitalálat 3, egy győzelemnyi tévedés 1, két győzelemnyi tévedés fél pontot ér) 11atapapa
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Kasay 😕

DE Braylon Broughton, LB Kadarron Anderson, LB Ezra Butler, WR Greg Camarillo, QB Sean Canfield, DE Alex Daniels, TE Michael Higgins, CB Nick Hixson, K John Kasay, DB Jerico Nelson, OL DeOn'tae Pannell, TE Derek Schouman, OL Alderious Simmons, WR Andy Tanner, OL Matt Tennant, LB Lawrence Wilson.

jó sok futónk lesz.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tippjáték
Bárki részt vehet a játékban, aki vállalja, hogy a tippjáték nyertesének járó díjhoz 500 forinttal hozzájárul.
A válaszokat legkésőbb szeptember 9. 18.00-ig lehet ide beírni.


Kérdések fél pontért
1. Brees megdönti-e Unitas, 47 egymást követő meccsen szerzett TD-s rekordját?
2. Megnyerjük-e a csoportot?

Kérdések egy pontért
3. Bejutunk a rájátszásba?
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
5. Az NFC East és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
6. Szerzünk-e a tavalyi 16 labdánál többet?
7. Eladunk-e a tavalyi 19 labdánál többet?
8. Szerez-e a csapat legalább 36 sacket (tavaly 33-t gyűjtöttünk be)?
9. Lesz-e bárki pro bowlos azon játékosok közül, akik idén érkeztek a csapathoz (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?
10. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről?
11. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
12. Brees az alábbi kategóriák bármelyikében fog-e jelenleg fennálló NFL-rekodot dönteni: legtöbb passzolt yard, legtöbb passzolt TD, legmagasabb passer rating?

Kétpontos kérdések
13. Ki szerzi a legtöbb sacket?
14. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
15. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t?

16. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban? (telitalálat 3, egy győzelemnyi tévedés 1, két győzelemnyi tévedés fél pontot ér)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Úgy kell felfogni hogy a szakik ilyen nagyra értékelik Sean Paytont és Vilmát 😛
Azon nem vagyok fennakadva, hogy nem tesznek minket div-győztesnek, ilyenkor mindig leírom hogy senki se tudta a div-bajnoki címet megvédeni az NFC South történetében, viszont az a Ryan MVP-cím érdekes lenne.


Nem sietjük el az 53-as keret kihirdetését, olyan pletyka is felmerült hogy talán cserélünk egyet gyorsan előtte.

Mindenesetre a tippverseny kérdéseit összeállítottam, este feltolom.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
ESPN belecsapott a lecsóba
 espn.go.com/nfl/preview12/story/_/id/8295463/espn-experts-nfl-predictions-2012

16 szakiból 3 gondolja csak azt, hogy mi nyerjük a divíziót, a Falcons 12, a Panthers 1 expertnél befutó.
Brees-t ugyanannyi ember véli az MVP-re legesélyesebb játékosnak, mint Matt Ryant: 1-1 😊 Jaj, rossz smileyt választottam, javítva: 😂

atapapa
igazából tök lényegtelen, ha mondjuk kezdenénk egy 8-0-val (nem fogunk, de mindegy), akkor ugyanezek közül a szakértők közül 13 mondaná azt, hogy az évszázad legjobb irányítója Brees, Sean Payton eltiltva is zseni és egyébként is persze.