New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen? Nem
atapapa
Pedig ez országos igennek tűnik.
Hazai pályán három nagyon valószínű, és háromból egy idegenben igencsak sanszos.

Perception is reality.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
1. Brees megdönti-e Unitas, 47 egymást követő meccsen szerzett TD-s rekordját? Igen
2. Megnyerjük-e a csoportot? Nem
3. Bejutunk a rájátszásba? Igen
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen? Nem
5. Az NFC East és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt? Igen
6. Szerzünk-e a tavalyi 16 labdánál többet? Igen
7. Eladunk-e a tavalyi 19 labdánál többet? Igen
8. Szerez-e a csapat legalább 36 sacket (tavaly 33-t gyűjtöttünk be)? Igen
9. Lesz-e bárki pro bowlos azon játékosok közül, akik idén érkeztek a csapathoz? Igen
10. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről? Nem
11. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en? Igen
12. Brees az alábbi kategóriák bármelyikében fog-e jelenleg fennálló NFL-rekodot dönteni: legtöbb passzolt yard, legtöbb passzolt TD, legmagasabb passer rating? Nem
13. Ki szerzi a legtöbb sacket? Will Smith
14. Ki szerzi a legtöbb interceptiont? Jenkins
15. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t? Ingram
16. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban? 10

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hello Who Dat Nation! Pumped up for another season of Saints football.I think this game will show how improved the Saints are on defense, especially from young defenders Jordan, Jenkins and Hicks.....they will come up big.On offense, Brees goes for 5 touchdowns with Joseph Morgan going for a long touchdown and Mark Ingram quiets his crtics with a 100 yard game! Go Saints! 46-9.

Az szép lenne 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Itt a szezon, Colston megint kezdi: ma nem edzett a lába miatt 😕
Volt valaha ez a srác makkegészséges? Akár csak egy pillanatra is?
Kromer azért biztos benne, hogy vasárnap játszani fog.

Lofton, Hawthorne, Greer: limited. atapapa
de már edzettek. Colston lassan melegszik be 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Itt a szezon, Colston megint kezdi: ma nem edzett a lába miatt 😕
Volt valaha ez a srác makkegészséges? Akár csak egy pillanatra is?
Kromer azért biztos benne, hogy vasárnap játszani fog.

Lofton, Hawthorne, Greer: limited.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én Casillas játékát nagyon kedvelem. 😊krixtofer
Én is, de attól a középszer, középszer 😊Gyurma Pappa
Hát nem is tudom... Én a tapasztalatlanságára gyanakszom. Úgy érzem, ha folyamatosan játszana akkor klasszis válhat belőle. (Én bízom benne tényleg, és abban is, hogy itt! 😛 ) Mondjuk az is igaz, hogy már be kellett volna törnie. Na én ezt az áttörést az SB utáni szezonban vártam nagyon. Azóta is várom... De fogy az idő..
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
most nézem, h Rafael Bush Reggie számát kapta meg, ez ám a marketingfogás. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Én Casillas játékát nagyon kedvelem. 😊krixtofer
Én is, de attól a középszer, középszer 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én Casillas játékát nagyon kedvelem. 😊
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na igen, egészséges embereket feltételeztem 😀 Hát ha Lofton és Vilma együtt játszana, nyilván Vilma lenne a stratéga. De ha jól tudom, Lofton játszani fog vasárnap...Hawthorne mikorra várható körülbelül ?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Shanle-t nem tudod kitenni a kezdőből! 😀 De azért egy Hawthorne-Vilma-Lofton LB trió nem hangzik rosszul...Tocy
Jelenleg igen: Vilma térde szerintem kvázi nincs, Lofton bokája rendetlen, Hawthorne meg alig áll (áll egyáltalán?). Szóval: van a közkedvelt Shanle, a középszer Casillas (aki ha idén sem lesz kiemelkedő, akkor itt fog megöregedni, örök csereként) és a szintén kb. 60%-os Ruud. Pedig szépen indult, de Chamberlein (aki egy fiatalabb Shanle kb.) IR-je után, már sokat nem reméltem.

Shanle egyébként minden bizonnyal Vilma mellett a legokosabb játékos (Lofton szerintem inkább reagálásban jó, nem akkora stratéga mint Vilma). Csak sajnos a teste már közel sem úgy reagál.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Shanle-t nem tudod kitenni a kezdőből! 😀 De azért egy Hawthorne-Vilma-Lofton LB trió nem hangzik rosszul...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Annak a Vilmának, aki amúgy nem edzett semmit tavaly óta, valszeg nem vágja a playbookot se...háát nem tudom.Tocy
A playbookot biztos vágja fejből (persze azt a pályán gyakorolni is illik), hogy a rehab miként halad, azt nem tudni, az ilyeneket jellemzően ritkán osztjuk meg hitelesen a közvéleménnyel. Vélhetően van még hová gyógyulnia.
Mindenesetre sérülten (már amennyire tavaly sérülten játszott) is betolnám Shanle helyére.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Annak a Vilmának, aki amúgy nem edzett semmit tavaly óta, valszeg nem vágja a playbookot se...háát nem tudom.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Érdekesség: még a mai napon dönthet a "bounty" ügyben a bíró, hogy felfüggeszti a játékosok felfüggesztését, mivel neki nem elég, hogy Goddell állítja: van még bizonyíték, ami mondjuk Kingnek és társainak elég volt.Gyurma Pappa
Én rám nem jellemző módon még előnyöket is véltem felfedezni az eltiltásban, de lassan ott tartunk, hogy még a tavalyi Vilmának is lenne helye ebben az LB-sorban 😕


Kötelező darab, interjú Paytonnal
 www.nola.com/saints/index.ssf/2012/09/sean_payton_q_and_a_new_orlean.html

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Érdekesség: még a mai napon dönthet a "bounty" ügyben a bíró, hogy felfüggeszti a játékosok felfüggesztését, mivel neki nem elég, hogy Goddell állítja: van még bizonyíték, ami mondjuk Kingnek és társainak elég volt.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lofton és Greer elvileg oké lesz vasárnapra, Hawthorne kétséges. atapapa
No, a két top D játékosunk játszik, ez jó hír. Ruud tud játszani szélen?Gyurma Pappa
Úgyis Shanle kezd... 😀 Meg tán Casillas. Szerintem Ruud nem.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Lofton és Greer elvileg oké lesz vasárnapra, Hawthorne kétséges. atapapa
No, a két top D játékosunk játszik, ez jó hír. Ruud tud játszani szélen?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nyáron visszanéztem néhány PR-t nagyobb (nyáron is frissítő) oldalakról és megpróbáltam megfejteni, hogy a szezon végi 3-4. helyekről hogy estünk a 10-12-ig. Érdekes módon Payton eltiltása után átlag kb. 6, helyen voltunk, aztán egyszer csak konszenzusosan hátrébb dobtak minket még pár hellyel.
 www.cbssports.com/nfl/teams/rankings/NO

Simán lehet igazuk persze, szerintem is nagy lutri most megítélni a szereplésünket, izgi lesz a tippverseny.

Gyurma: konkrét meccsekre tippelni jó előre, na ez az igazi aknamező, Prisco is ezzel csinált magából hülyét. 4-5 hónap múlva sorra kerülő esetleg PO-ba jutó csapatok küzdelmeit előre lemeccselni... na ez még nagyobb ökörség.
De valamivel meg kell tömni az oldalakat.

Lofton és Greer elvileg oké lesz vasárnapra, Hawthorne kétséges.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/09/04/pfts-2012-season-predictions/

Zseniális: otthon kikapunk a Lionstól a PO-ban, a másik szerint idegenben megverjük a 49erst és utána a Giantstől szintén idegenben (akiket egyébként az elmúlt években ütöttünk, igaz otthon). Jól mutatja ezeknek a predictionök komolyan vehetőségét,és hogy mennyire tudományosan készülnek 😊
(azzal nincs semmi bajom, hogy valaki úgy gondolja, hogy a Falcons nyeri a csoportot vagy hogy a Saints még csak PO-ba sem jut, de ha már nevesítünk egy-egy meccset, akkor legyen kissé megalapozottabb a tipp, és jósoljanak vereséget SF-ben, meg győzelmet a Dome-ban. Ha a hatásvadászat a cél, akkor nyert.)

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
A Power Ranking-ről ti mit gondoltok?krixtofer
korrekt, a Falcons előtt vagyunk, többet nem is kívánhatunk 😀

a PFT-s PR-ből egy idézet, ami nagyon igaz:
7. Saints: The key to getting to the Superdome for the Super Bowl will be making the road to the Superdome go through the Superdome.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A Power Ranking-ről ti mit gondoltok?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Sport 2 pont a Saintsről beszélnek 😊Kiss
Az semmi, de én naponta szoktam ilyet tenni, többször is. 😊hajdu
van Hajdu Saints TV? 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sport 2 pont a Saintsről beszélnek 😊Kiss
Az semmi, de én naponta szoktam ilyet tenni, többször is. 😊
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sport 2 pont a Saintsről beszélnek 😊Kiss
Jól beszéltek 😊