New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
tippverseny oké, nekem is kellene egy sapi 😀
Kájzerszóze
Akkor szavazás, legyen-e ismét nevezési díj és nyeremény a tippversenyen?

igen
Gyurma Pappa
Kájzerszóze
ata
clbass
zemanla
atapapa
clbass




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
tippverseny oké, nekem is kellene egy sapi 😀
Kájzerszóze
Akkor szavazás, legyen-e ismét nevezési díj és nyeremény a tippversenyen?

igen
Gyurma Pappa
Kájzerszóze
ata
clbass
atapapa
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
tippverseny oké, nekem is kellene egy sapi 😀
Kájzerszóze
Akkor szavazás, legyen-e ismét nevezési díj és nyeremény a tippversenyen?

igen
Gyurma Pappa
Kájzerszóze
ataatapapa
hát
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
tippverseny oké, nekem is kellene egy sapi 😀
Kájzerszóze
Akkor szavazás, legyen-e ismét nevezési díj és nyeremény a tippversenyen?

igen
Gyurma Pappa
Kájzerszóze
ata

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
tippverseny oké, nekem is kellene egy sapi 😀

Lights Out Merriman-nek annyi már? Shanle-nek konkurencia lehetne még talán. 😀Kájzerszóze
Létezik akkora sapka? 😀 😀
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
tippverseny oké, nekem is kellene egy sapi 😀

Lights Out Merriman-nek annyi már? Shanle-nek konkurencia lehetne még talán. 😀Kájzerszóze
Mert folyton elhagyod a sapidat! (egyet megtaláltam a fogason az enyém mellett! 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
tippverseny oké, nekem is kellene egy sapi 😀

Lights Out Merriman-nek annyi már? Shanle-nek konkurencia lehetne még talán. 😀



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Saints acquired MLB Barrett Ruud from the Seahawks in exchange for an undisclosed draft pick.
Hát, ennyire nagy a gáz?Gyurma Pappa
Sokat nem adhattunk érte, veteránminimum közeli pénzért vitte a Seattle. Szegényről nekem mindig az fog eszembe jutni, amikor Ivory ráadta a kapucnit

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Hát, ennyire nagy a gáz?Gyurma Pappa
Az O-ban is 😮 ? Érkezett Wr Camarillo, ez számomra azt jelenti, hogy Arringtonnal és Toonnal is gondok vannak. Nagyon ránk jár a rúd 😕
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó

Viszont azt már most eldönthetjük gyorsba, hogy megint legyen-e nevezési díj és nyeremény. atapapa
Az 500 ft-okat valahogy összedobjuk. Akarok egy menő sapkát én is.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Saints acquired MLB Barrett Ruud from the Seahawks in exchange for an undisclosed draft pick.
Hát, ennyire nagy a gáz? Korántsem biztos, hogy Ruud 100%-os, el tudom képzelni, hogy kezdjen középen, és akkor Lofton mehet SLB-be, Hawthonre meg WLB-be. Ja, mindketten sérültek. Egy reményünk maradt: Shanle, a törhetetlen félisten...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
OMG...hullanak mint a legyek. Greerrel egyébként mi a helyzet? Ő is oda van még?clbass
ja

Ata sunnyog tippügyben, megfigyeltem. hajdu
Sherlock, 2 éve aug 24-én lettek feltéve a kérdések, tavaly szeptember 4-én 😉 Nincs semmi elkésve, egyszerűen szeretem az első éles meccshez minél közelebb feldobni a labdát, hátha olyan dolgok történnek addig, amelyek érdemben befolyásolhatják a tippeket.

Viszont azt már most eldönthetjük gyorsba, hogy megint legyen-e nevezési díj és nyeremény.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ata sunnyog tippügyben, megfigyeltem.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ha már itt tartunk? Tipp játék? 😊Gyurma Pappa
Én benne vagyok 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
OMG...hullanak mint a legyek. Greerrel egyébként mi a helyzet? Ő is oda van még?
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Hosszabb a mai sérültlistánk, mint egy Castro-beszéd 😕
Miután Chamberlain IR-re lett rakva, Hawthorne műtét, az se biztos hogy a szezonkezdetre felépül.
Lofton boka, talán játszhat az első héten, szombaton a kezdő MLB-nk a két hete igazolt Ramon Humber lesz... Persze Shanle-nek semmi baja 😀
Sproles a térde miatt most sem edzett, Ingram is csatlakozott hozzá, Toon továbbra is alkalmatlan a játékra.
atapapa
hát ez elég lehangoló, nem is jöhetett volna rosszabbkor ez a sérüléshullám.
se Payton, se védelem.
viszont van egy Brees is a csapatban, fel a fejjel.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Nagyon királyul kezdődik a szezon. Nem merek semmit mondani, gyakorlatilag nincs védelmünk jelenleg. Mindegy, viszonylag messze van szeptember 9.

Ha már itt tartunk? Tipp játék? 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hosszabb a mai sérültlistánk, mint egy Castro-beszéd 😕
Miután Chamberlain IR-re lett rakva, Hawthorne műtét, az se biztos hogy a szezonkezdetre felépül.
Lofton boka, talán játszhat az első héten, szombaton a kezdő MLB-nk a két hete igazolt Ramon Humber lesz... Persze Shanle-nek semmi baja 😀
Sproles a térde miatt most sem edzett, Ingram is csatlakozott hozzá, Toon továbbra is alkalmatlan a játékra.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
fasza, Chamberlain egész évre kiesett..lol
az ügyben a legszomorúbb, hogy Shanle 95%-os valószínűséggel kezdő marad...Gyurma Pappa
Shanle valami sikeres fekete mágus lehet másodállásban, bármilyen konkurenciát is próbálunk neki csinálni, valami történés mindig a kezdőben tartja a faszit.

ESPN-nek nem volt elég a "lehallgatási botránnyal" szerzett maflás, most Paytonról próbálnak egy műsorban portrét rajzolni. Ebben ki más, mint a "lehallgatási botrányt" kreáló firkász próbálja ismét az elfogulatlan újságírás iskolapéldáját a nézők elé tenni és kérdez meg olyan objektív, egyáltalán nem sértett embereket, mint Joe Horn.
Aki miután nem ment bele a fizetéscsökkentésbe nálunk, rögtön elhúzott Atlantába, és gondolom nem értette, hogy amikor a PO-ban játszottunk, akkor a korábban egymilliós bónuszról lemondó McAllistert miért a pálya szélén látjuk vendégül és neki(Hornnak) miért csak a saját pénzéből vett, kakasülőre szóló jegy jutott.
A szintén kirúgott Charles Grant is szót kapott természetesen.

Egy helyi újságíró gyorsan ki is szórta twitterre:
Regardless of what ESPN's OTL reported, Sean Payton and I don't have this contentious relationship. I'd say we're on very good terms.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hurrá...mondjuk csoda, hogy mi eddig megúsztuk sérülés nélkül. Gáz lesz...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
fasza, Chamberlain egész évre kiesett..lol
az ügyben a legszomorúbb, hogy Shanle 95%-os valószínűséggel kezdő marad...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Főleg a méltán híres Jags O-line ellen...Tocy
Annyira nem rossz az az OL NFL átlag szint szvsz.empty taxi
De nem a sztenrd kezdők játszottak OTben, sőt. Whimper elég gáz RTnek, Bradfield már biztatóbb volt mint LT pótlék. én is meglepődtem, hogy az első csapat patchwork O-fala lehozta a meccset sack nélkül, és ez egy kicsit a Saints passrush kritikája is.

Egyébként pedig kíváncsi leszek, jön-e trade ajánlat Chase Danielért keretszűkítés idején egy QB neeedes csapattól. Nagyon, nagyon jól játszott véleményem szerint (most is, emlékeim szerint a Cards ellen sem volt rá sok panasz).
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
fasza, Chamberlain egész évre kiesett..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tegnap ez lehetett a legnépszerűbb viselet a Dome-ban




több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Főleg a méltán híres Jags O-line ellen...Tocy
Annyira nem rossz az az OL NFL átlag szint szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...