New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem láttam a meccset, de amikor megütötték Brees kezét, akkor csak Jimmy próbálta blokkolni az endet, ami hát hogyismondjam, nem az erőssége, a tackle meg kiblokkolt egy lbt, nem is figyeltek rá.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Oké, 4 emberes pass rush, meg volt nyomás, de annyira mégse, ha egy Gabbert tud 2 TD-t passzolni 😀 Főleg a méltán híres Jags O-line ellen...Tocy
Egyik TD se a védőfal sara volt (már ha ezt így lehet izolálni), hanem a back sevené. Az első TD-nél a CB kihagyott szerelése okozta a vesztünket (ott is Gabbert arcában volt Galette a passz pillanatában), a másodiknál meg a szar zóna volt gáz, Hawthorne, Lofton és Patrick főszereplésével.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké, 4 emberes pass rush, meg volt nyomás, de annyira mégse, ha egy Gabbert tud 2 TD-t passzolni 😀 Főleg a méltán híres Jags O-line ellen...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez egy borzalmas teljesítmény volt mindkét oldalon...offense is gyenge, de a védelem 1 sack-je ez ellen az o-line ellen...Tocy
Inkább az előszezonban menjen szarul, mint rájátszásban, továbbra sem vagyok hajlandó még a legkisebb következtetést sem levonni.Gyurma Pappa
Öreg hiba, tavaly is milyen jól megjövendöltem a nyáron látottak után, hogy Brees-nek csak jó, de nem kiemelkedő szezonja lesz 😂 Mentségemre legyen mondva, hogy az első éles meccs után rögtön korrigáltam a jóslatomat egy 5000 yardhoz közeli szezonra.

Támadásban végre volt már egy Brees-re jellemző drive tegnap, de az O-fal jobboldala (Strief), odasegítő TE-vel együtt értékelhetetlen volt, nem csak kivitelezésben, hanem több alkalommal hülyeség lett hívva és már a snap előtt eldőlt, hogy Brees-nek 2 másodperce se lesz megszabadulni a labdától.

A védekezés az első félidőben... 10 rontott szerelés legalább volt akkor, pedig az első két meccsen pont ebben voltunk jók.

Szélső futások ellen viszont ugyanolyan rosszak vagyunk, mint eddig. Lehet hogy ebben szerepe van annak is, hogy az endekről SS ledobatott pár kilót, és könnyebben elnyomják őket, nem tudom. De amíg a kezdő D fent volt, belső futásból egyszer se kaptunk talán 3-4 yardnál többet, külső futásból viszont egyszer se kaptunk 4 yardnál kevesebbet.

A zónázással is akadtak gondjaink, cross route és már nem tudja a sec, hogy mi hol van.


Oké engem az 1 sack zavar piszkosul...Tocy
Ne csak a sacket nézd, a jellemzően 4 emberes rush dacára volt nyomás a QB-n rendesen, főleg Galette volt nehezen tartható, egyszer pl. csak befújt holdinggal mentette meg tőle az irányítót az RT.

Alienből nagyon jó játékos lehet, Walkert nagyon szeretném ha megtartanánk, Cadet is akklimatizálódik, de tegnap Ivory is mutatott abból, hogy miért nem szeretném más csapatban látni.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké engem az 1 sack zavar piszkosul...tavaly sem voltunk ászok mert kikaptunk pl a Titanstól asszem 32-9-re, meg a Texanstól is, aztán mégis jók voltunk a szezonban 😀 Szóval nem annyira az eredmény zavar...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Ez egy borzalmas teljesítmény volt mindkét oldalon...offense is gyenge, de a védelem 1 sack-je ez ellen az o-line ellen...Tocy
Inkább az előszezonban menjen szarul, mint rájátszásban, továbbra sem vagyok hajlandó még a legkisebb következtetést sem levonni. Utoljára nagy durranást előszezonban, amiből lett is valami, Colston mutatott be. Meachem talán nem is játszott előszezon meccsen, Graham sem sokat szerintem. Szóval, nem érdekes. 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez egy borzalmas teljesítmény volt mindkét oldalon...offense is gyenge, de a védelem 1 sack-je ez ellen az o-line ellen...
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Saints LB Chamberlain, WR Tanner injured.Eddig a mai meccsbe csak az a drive volt szép ,mikor Brees TD-t dobott.Védelem elég lecsó volt

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Saints offensive coordinator Pete Carmichael Jr. said the coaching staff is looking for better ball security from third-year running back Chris Ivory.
hajdu
Erre csak Payton, lassan szállóigévé nemesedő mondatát tudom idézni

If the back continues to fumble, they become other teams' backs.
atapapa
Nem hallottam még, de kurvajó 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Saints offensive coordinator Pete Carmichael Jr. said the coaching staff is looking for better ball security from third-year running back Chris Ivory.
hajdu
Erre csak Payton, lassan szállóigévé nemesedő mondatát tudom idézni

If the back continues to fumble, they become other teams' backs.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ivorynak meg nagyon össze kell szednie magát. Csúnyákat mondanak róla:
Saints offensive coordinator Pete Carmichael Jr. said the coaching staff is looking for better ball security from third-year running back Chris Ivory. Ivory — a rugged, between-the-tackles runner who led the Saints in rushing in 2010 – is off to a lost start in training camp. He’s had a number of documented mental lapses in practices where he has either fumbled the ball or was flagged for a pre-snap infraction. The fumbling, though, really has been disturbing. “It’s something that really needs to be emphasized to him everyday,” Carmichael said. “It’s not acceptable, and we just gotta keep coaching it.”
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Bushrod után nem sokkal most Jimmy jelentette ki, hogy jelenleg eszében sincs hajszolni egy új, zsírosabb szerződést. Jó ezt hallani, inkább ennek a hozzáállásnak az ellenkezője jellemzi manapság a ligát, legalább emiatt nem kell idegeskedni most pár hónapig.

Brees-nek megszületett a harmadik fia (Callen Christian Brees) is.
Gyorsan kell nyerni még két gyűrűt, mert a kölkök össze fognak veszni a vitrin előtt.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
De most miééééééért borzalmaskodik az offense?Tocy
Túl jó a D 😛

Hogy némi jó hír is jöjjön, bounty-ügyben elég jól áll a széna. Pénteken volt meghallgatás, a bírónő nem hozott döntést, de az elejtett megjegyzései szerint Goodelléknek van miért aggódniuk.

She expressed concern that payment of money for clean, legal hits that knock an opponent out of the game (temporarily or permanently) are bounties.

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/15/with-bounty-rulings-pending-judge-has-clear-concerns-about-process/

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De most miééééééért borzalmaskodik az offense?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A mai és a tegnapi edzés viszonylag borzalmasra sikerült, szar teljesítmények, drop-hegyek. Brutális idő van NOLA-ban. Annak ellenére dehidratálódott több ember és hagyta el idő előtt a pályát, hogy az edzéseket reggel tartják.

Egy ilyen gép körözött egy ideig a pálya felett, nem tudni, hogy ki áll a "merénylet" mögött. Harper poénkodott azért, hogy ő fizette a repülőt.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tegnap akadtam erre a régi gépemen, valamikor az SB után mentettem le

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én csak a Kasay/Hartley duó "versenytáncára" leszek kíváncsi, hogy ki fogy nyerni. 😊

Bár szerintem Hartley lesz a befutó, de...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hello ESPN
According to an Associated Press report, the state police have found no evidence Loomis rigged Superdome wiring to intercept the opposing team's communication.

Ma elég szenvedősre sikerült az edzés, különösen a támadósor volt botrány, Brees-nek se ment, false start hegyeket produkált a fal, Vitt kiordította a torkát.

Brees
Is it normal to lose 8 lbs at practice? Steamy day in Nola

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet? Szerintetek eddig Tanner vs Morgan kinek áll? Roby-t elvileg WR-ként is használni fogjuk idén...szóval az ő helye biztos. AA és Toon...sérülten nem nagyon tudnak bizonyítani...mi lesz velük? Hicks lehet kezdő a szezon során? Vannak kérdéseim 😀

Ja és igazoltunk egy TE-t ( ő is Graham 😀 ), egy cornert és egy G-t.Tocy
Cadet egyértelműen sokoldalúbb, mint Ivory, de Ivroynál jobb erőfutó nincs a keretben. Viszont Ivroynál nincs is sérülékenyebb játékosunk. Van sok érv pro és kontra, ez a döntés nagyon ízlés dolga lesz.

WR: én csak Colston és Moore helyét látom betonbiztosnak, bárki mással szemben jöhet a kaszás. Tanner jobb játékos, mint Morgan, viszont az utóbbira a képességei alapján nagyobb szükségünk van. Tanner tipikus Lance Moore, kevésbé fürge kiadásban, és neki nincs akkora súlypontemelkedése. Bár ezzel semmit se mondtam, ő még Jimmynél is nagyobbat (de nem magasabbra) ugrik.
Toont semmi pénzért se tenném ki, azért a 4. körben draftolt embereket egy előszezon után csak akkor rúgunk ki, ha a posztjára annyival jobbat találunk (Pierre Thomas-Pittman) vagy a játékos teljesen használhatatlan (Al Woods).
Alien tarthatatlan volt a Pats ellen, és bár nem hiszem hogy rögtön kezdő lesz Ellis helyett, de benne van a pakliban hogy az egyértelmű passzhelyzetekben sokat lesz pályán.

Aki olvasta 5 éve a fórumot, az tudja hogy mennyire akartam anno hozzánk Daniel Grahamet, ő és Jimmy egy testben lenne a tökéletes TE, remekül blokkol futáshoz. De most már a végét járja a srác, 2 év alatt két csapatból rúgták ki.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szóval Cadet semmiképp se fér be 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet?
Tocy
Ivory és Cadet jól el lehet PS-ben, akár egymás mellett is. 😊 Gyurma Pappa
Ivory nem lehet PS-ben, mivel az első két feltételnek sem felel meg.

In order to be eligible for the practice squad, players must meet one of the following requirements:

-Have no prior Accrued Seasons in the NFL (An accrued season is six or more games on the active roster);
-Have one prior Accrued Season in which the player was on the 45-man active roster for no more than 8 games;
-If served two seasons on a practice squad, are eligible for a third season only if the team has at least 53 players on its active/inactive list for the duration of that player's employment.PredatorAbsolute
Hát ez nekem új 😊 akkor ez izgalmas lesz, de PT, Sproles és Ingram fix szerintem.

több mint 11 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet?
Tocy
Ivory és Cadet jól el lehet PS-ben, akár egymás mellett is. 😊 Gyurma Pappa
Ivory nem lehet PS-ben, mivel az első két feltételnek sem felel meg.

In order to be eligible for the practice squad, players must meet one of the following requirements:

-Have no prior Accrued Seasons in the NFL (An accrued season is six or more games on the active roster);
-Have one prior Accrued Season in which the player was on the 45-man active roster for no more than 8 games;
-If served two seasons on a practice squad, are eligible for a third season only if the team has at least 53 players on its active/inactive list for the duration of that player's employment.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet?
Tocy
Ivory és Cadet jól el lehet PS-ben, akár egymás mellett is. 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet? Szerintetek eddig Tanner vs Morgan kinek áll? Roby-t elvileg WR-ként is használni fogjuk idén...szóval az ő helye biztos. AA és Toon...sérülten nem nagyon tudnak bizonyítani...mi lesz velük? Hicks lehet kezdő a szezon során? Vannak kérdéseim 😀

Ja és igazoltunk egy TE-t ( ő is Graham 😀 ), egy cornert és egy G-t.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Amúgy Arrington és Toon miért nem játszik semmit?Tocy
Sérültek, AA esetében még méláznak rajta hogy kell-e műtét vagy megoldja a szervezet magától, Toon elvileg köv. héten oké lesz

Egyébként, most, hogy CB "krízis" van, mi a vélemény M. Johnson-ról? Nekem azért még nem annyira meggyőző.
Viszont ne feledkezzünk meg "Cé" Roby-ról se. Elég szép elkapásai voltak, nem csak most, hanem a HoF meccsen is!
krixtofer
Nem tudom, rám megnyugtatólag hatottak a csere-CB-k összességében, persze az ellenfél se villogott a levegőben.
Robynak az előző előszezonokban is kijött WR-ként egyszer-kétszer a lépés, aztán a szezonban nem vettük elő. Sajna Morgan ismét nyomot egy dropot, Tanner lesz az új Lance Moore 😊

Úgy néz ki SS a védőfalat nagyon jól összerakja, kreatívan mozgatja az embereket playről playre.
Az vicces, hogy zone blitznél Williams is a fal legkevésbé mozgékony alakját, Rogerst léptette vissza, SS meg tegnap Bunkleyt küldte két ilyen playnél is "hátra".

Feltűnő viszont, hogy ezen a meccsen is a tackle-n kívüli futások sok yardot hoztak ellenünk :/