New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Toon is megsérült tegnap, hétvégén nem játszik, 1-2 hét néz ki neki
A "topickedvenc" Morgan két rossz napon van túl, tegnap returnerként csinált egy fumble-t, ma dropolt egy labdát egyenesen a védő kezébe.
Hartley eddig rosszul áll a Kasay ellen vívott csatában, 40 yard körüli távról többször is hibázott, Kasay meg mindent bevert onnan.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
oh boy, ez a mix

Mehet bizonyítékként a bounty-ügyben

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Sport hernia... Szerintem az orvostudományban ezt a nyavalyát már csak Saints-szindrómaként emlegetik.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Jól olvasom, hogy Greert műtik? 😕 Bár azt mondják alapszakaszra visszatér...kell még egy normális CB. Talán keretszűkítések után.clbass
Ja, "beavatkozás", szépen fogalmaztak. Elvileg szeptemberre oké lesz. Valami hasonló volt tavaly is azt hiszem.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jól olvasom, hogy Greert műtik? 😕 Bár azt mondják alapszakaszra visszatér...kell még egy normális CB. Talán keretszűkítések után.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Arringtonnal szerintem az a bajom nekem is, hogy alig láttuk játszani, így különösebben én sem bízom benne. De pusztán csak ezért nem. Hátha mégis jó lesz.
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
a kosárpályáról már van TE, az atlétika pályáról nem lehet Wr-t szerezni? 😀 😀 😀 😀
Arrington idén sem fog villantani, őt ki is venném a számításból.

A CB kérdés inkább gáz.....



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
 www.nola.com/saints/index.ssf/2012/08/new_orleans_saints_training_ca_52.html
hasznos kis gyűjtemény, twitterről szedi össze a mai edzés összes lényeges momentumát, majdhogynem playről playre

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hendersont azért nem írnám még le...használhatatlan tuti nem lesz. Rövidebb playekre meg tömve vagyunk, és valóban, esetleg Colston is mehet egy-egy deep route-ra.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Megint összecsaptam, amit mondani akartam. Szóval: kvázi deep threatként úgy gondoltam, hogy legrosszabb esetben Colston lesz a legmélyebb célpont, Moore, Graham, Sproles, Toon(?) pedig megoldják kevésbé mélyen. Értelemszerűen nem klasszikus deep threat lesz. El tudok képzelni egy ilyen offense sémát, és akkor ezt lehet néha variálni Grahammel. Nagy luxus lenne Colstont decoyként használni 😊

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
nevelődik az új Colts és Giants QB 😂Gyurma Pappa
Azért remélem helyi használatra is készül egy produktum atapapa
Csak nehogy kislány legyen a következő 😀

fiú lesz a harmadik is. 😊

elég furcsa fickónak tartom herman edwardsot, de megy egy preseason spot az nfl networkön, amitől oda vagyok:
 www.youtube.com/watch?v=SrtPToFKfZAMatthew99
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én meg hozzáteszem, hogy szükség esetén, Colston képes "kvázi" mélységi célpontként szolgálni, ha a OL nagyjából tart úgy, mint korábban, akkor is, ha nem tipikus gyorslábú elkapó. Ha meg nem, akkor sok lesz a 13-16 yardos play, esetleg futunk 😀Gyurma Pappa
Hááát, pont őt nevezném ki címzetes deep threatnek utoljára a keretből 😊 Ha tart a fal, akkor elég mélyre juthat, csak más meg még mélyebbre 😊
Őt legfeljebb ilyen hail mary célpontként tudnám elképzelni a magasságával, amikor három emberes rush van, és a teletöltött secondary között a méreteivel mehet valamire (mint ahogy a Phili elleni rájátszás első félidejének utolsó másodperceiben is történt 2007-ben)

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Hozzáteszem ez az O egy kezdő-szintű mélységi célpont hiányában is képes lehet szétcsapni a legtöbb védelmet, legfeljebb lenne (a riválisok örömére végre) egy gyenge pontja. atapapa
Én meg hozzáteszem, hogy szükség esetén, Colston képes "kvázi" mélységi célpontként szolgálni, ha a OL nagyjából tart úgy, mint korábban, akkor is, ha nem tipikus gyorslábú elkapó. Ha meg nem, akkor sok lesz a 13-16 yardos play, esetleg futunk 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nehéz lesz a keretszűkítés WR-poszton. Állítólag a mostani Arrington eddigi legjobb előszezonja, Toon is fasza, Morgan meg állítólag csinált ma egy olyan elkapást, hogy a védők is gratuláltak neki.
Henderson viszont szar. atapapa
és Clark-ot se felejtsük ki, nagyon jó hírek keringenek róla, Brees is sok potenciált lát benne.
nem lesz szerintem itt gond Meach távozásával.lol
Nem akarom lehűteni a lelkesedést, de egy 5 éve versenyszerűen nem sportoló, védelem ellen fel nem állt gyerektől ne várjunk megváltást. Elkényeztetett minket a sors Colstonnal meg Moore-ral, de nagyon ritkán fordul elő hogy draftolatlan, NFL-ben egy meccset se játszó emberek megfelelően tudnak pótolni Meachemeket.
Egy 7. körben behúzott Arringtonnak évek kellettek a PS-ben meg a sérült listán, miután kapott néhány labdát meccseken. És még ez is hatalmas dolog egy ilyen helyen elkelt játékostól, ez a kategória a draft után néhány év múlva már bútort szállít.

Hozzáteszem ez az O egy kezdő-szintű mélységi célpont hiányában is képes lehet szétcsapni a legtöbb védelmet, legfeljebb lenne (a riválisok örömére végre) egy gyenge pontja.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Gond csak akkor lesz, ha Meach után Henderson is lényegében nullázódik, azért Colstonon nagyon sok fog múlni, és már ő sem fiatal. Max kitesszük Jimmyt elkapónak, úgyis van másik TE a csapatban 😀
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nehéz lesz a keretszűkítés WR-poszton. Állítólag a mostani Arrington eddigi legjobb előszezonja, Toon is fasza, Morgan meg állítólag csinált ma egy olyan elkapást, hogy a védők is gratuláltak neki.
Henderson viszont szar. atapapa
és Clark-ot se felejtsük ki, nagyon jó hírek keringenek róla, Brees is sok potenciált lát benne.
nem lesz szerintem itt gond Meach távozásával.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
naná, AJ Green 4,48 mellett top 5-ben ment el, egy elkapó még lehet posztja egyik legjobbja elit sebesség nélkül is, sőt.

Inkább arról van szó hogy Meach és Henderson is befért a 4,4 alá, ezért is keltek el az első két kör valamelyikében, és ha egyszerre veszítjük el a kettőt, nehéz lesz az ő szerepkörükre embert találni most.

Hozzáteszem nem minden a "rövidnadrágban" mért idő, ettől még a draftolatlan Morgan a pályán lehet tökéletes mélységi célpont, csak jelenleg ebben nem nagyon bízom.

Majd az előszezon után okosabbak leszünk.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(A 4.43 még talán annyira nem gány újoncotoknál sem)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Btw: az a baj (relatív baj), hogy Henderson-típusú elkapónk nincs más. Tévedek?Gyurma Pappa
Elvileg Morgan, de még neki is bő 1 tizeddel kerül többe lefutni a 40-t, mint Hendersonnak fénykorában. És ugye neki nulla rutinja van.
Ha Meachem lelépése után Henderson is lejtőre kerül, az nagy cumi lesz.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
A cornerek pontosabb állapotáról nincs infó, de Greert mindenképpen pihentetni kell, ez a sérülés máshogy nem orvosolható.

Patrick mellett Marquis Johnson és Corey White edzett az első csapattal Greerék helyett.
atapapa
Bárcsak lenne Greer 5 évvel fiatalabb...

Btw: az a baj (relatív baj), hogy Henderson-típusú elkapónk nincs más. Tévedek?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kell még CB depth! Milyen súlyos a sérülésük?clbass
És akkor ki pótolja a két CB-t? Patrick gondolom az egyik, és a másik?Tocy
A cornerek pontosabb állapotáról nincs infó, de Greert mindenképpen pihentetni kell, ez a sérülés máshogy nem orvosolható.

Patrick mellett Marquis Johnson és Corey White edzett az első csapattal Greerék helyett.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hogy a fenébe dominálhat a szerencsétlen védelmünk a ligaelső offense ellen? 😀 Most vagy a D lett jóval erősebb, vagy az offense ennyire szar...

Ja és hogy lehet minden elkapónk ilyen jó, ha közben a védelem dominál? 😀 És akkor ki pótolja a két CB-t? Patrick gondolom az egyik, és a másik?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A csapat tagjai azt találgatták, hogy ezen a képen Payton miért volt dühös
atapapa
Szerintem meg épp csak lufit akar fújni juicy fruit-ból 😛
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A mai edzésen a D dominált, pedig a 2 kezdő cornerünk már most sérült, Greer groin, PRob váll.
Nehéz lesz a keretszűkítés WR-poszton. Állítólag a mostani Arrington eddigi legjobb előszezonja, Toon is fasza, Morgan meg állítólag csinált ma egy olyan elkapást, hogy a védők is gratuláltak neki.
Henderson viszont szar.

Alien lassan edzhet. atapapa
Kíváncsi lennék egy jelenlegi 40 yardos listára a wr-ek között. Még mindig kimagaslik Henderson sebessége, hogy csak azért maradhasson?
Kell még CB depth! Milyen súlyos a sérülésük?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A mai edzésen a D dominált, pedig a 2 kezdő cornerünk már most sérült, Greer groin, PRob váll.
Nehéz lesz a keretszűkítés WR-poszton. Állítólag a mostani Arrington eddigi legjobb előszezonja, Toon is fasza, Morgan meg állítólag csinált ma egy olyan elkapást, hogy a védők is gratuláltak neki.
Henderson viszont szar.

Alien lassan edzhet.

A csapat tagjai azt találgatták, hogy ezen a képen Payton miért volt dühös


Harper: biztos éppen valami felesleges szabálytalanságot követtünk el az SB-n
Vitt: ez akkor készült, amikor Payton rám nézett a Super Bowlon Dallas Clark elkapása után 😛