New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Én már akkor javában Szent-szurkolóként ültem le megnézni a meccset, ilyenkor szoktam elmondani (a Zemanla könyökén már kikívánkozó) sztorit, hogy ekkor, az éjszaka közepén az asszony mennyire kiakadt a velőt rázó ujjongásomtól.
Még arra is emlékszem, hogy másnap délelőtt milyen csellel szereztem magamnak extra pihenőidőt 😛atapapa
Jaja!
Ha jól emlékszem, aznap volt a fiam keresztelője. Unokahugom férjével beszélgettünk (Eger H. OL), hogy már(?) itthon is lehet nézni NFL-t, próbáljam ki, nagyon jó.... (és tényleg!!! 😀)
Két lehetőségem volt: vagy a hazai, viharvert csapatnak drukkolok, vagy a pirosaknak....

Elég "sz@r" meccset fogtam ki így elsőre.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én már akkor javában Szent-szurkolóként ültem le megnézni a meccset, ilyenkor szoktam elmondani (a Zemanla könyökén már kikívánkozó) sztorit, hogy ekkor, az éjszaka közepén az asszony mennyire kiakadt a velőt rázó ujjongásomtól.
Még arra is emlékszem, hogy másnap délelőtt milyen csellel szereztem magamnak extra pihenőidőt 😛

Tény: nincs olyan Saints-szurkoló, akinek ez a meccs ne lenne viszonyítási pont.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Fantasztikus! Imádom ezt a pillanatot, én itt ismerkedtem még csak az nfl-lel, de ha jól emlékszem ez volt az egyik első meccs, amit TYT-ról beszereztem. Ezek után olvastam el mindent a csapatról stb. Gyurma Pappa
Nekem is innen ered a kötődésem.... 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Fantasztikus! Imádom ezt a pillanatot, én itt ismerkedtem még csak az nfl-lel, de ha jól emlékszem ez volt az egyik első meccs, amit TYT-ról beszereztem. Ezek után olvastam el mindent a csapatról stb.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az szép, Nicks nem ment át a Bucs fizikai felmérőjén tegnap... Ma már igen. Ugye tavaly is volt a TC elején egy nap, amikor lezavarta Payton a második csapathoz. Nem mondom hogy örülök a távozásának, de azt igen, hogy ilyen karakterrel veszélyes az a brutális garantált összeg.

Nagy nap ez a mai, átadtak egy, a franchise talán legemblematikusabb momentumát megörökítő szobrot




több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha Prisco ilyet le mer írni, akkor Brees-ből idén MVP lesz 😛

Drew Brees might have missed all of the offseason work during his contract dispute -- landing a five-year, $100 million contract in the process -- but you would never know it by seeing him Thursday, his first day on the field since the Saints lost to the 49ers in the playoffs last January.

Who needs practice
?Prisco
atapapa
Prisco szerintem valahol mélyen szerelmes Brees-be, csak viszonzatlan, és így éli meg. Jobb ötletem nincs. Esetleg SP-be.Gyurma Pappa
Lehet rögtön viszonozva érezné ezt a szerelmet, ha Brees a Falconsban játszana 😛

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ha Prisco ilyet le mer írni, akkor Brees-ből idén MVP lesz 😛

Drew Brees might have missed all of the offseason work during his contract dispute -- landing a five-year, $100 million contract in the process -- but you would never know it by seeing him Thursday, his first day on the field since the Saints lost to the 49ers in the playoffs last January.

Who needs practice
?Prisco
atapapa
Prisco szerintem valahol mélyen szerelmes Brees-be, csak viszonzatlan, és így éli meg. Jobb ötletem nincs. Esetleg SP-be.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha Prisco ilyet le mer írni, akkor Brees-ből idén MVP lesz 😛

Drew Brees might have missed all of the offseason work during his contract dispute -- landing a five-year, $100 million contract in the process -- but you would never know it by seeing him Thursday, his first day on the field since the Saints lost to the 49ers in the playoffs last January.

Who needs practice
?Prisco

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Morstead kapott egy új szerződést, 6 év/21 milla, top3punterfiuzu (mondjuk kb. top 3 punter is)
atapapa
legjobb igazolás, ever 😀 mondjuk reméljük keveset kell rugdosnia 😊Gyurma Pappa
Rugdosson, csak ne puntot 😉 Már évek óta a legtöbb KO-t küldi TB-re, gondolom ez is benne van a majdnem 22 milliós árban.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Várom a meccseket, remélem zemanlánál nézzük majd.
CB erősítés még ránk férne:
Ez a Beri Ari nem lehet opció?
Csengess be hozzám jó barát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
A T-home már be van kötve....kéne egy jobb tv. valszeg szept első napjaiban már "költözök". zemanla
Lekapjuk az egyik plazmát a HÉV-aluljáróban, a la kisebbségi.

Morstead kapott egy új szerződést, 6 év/21 milla, top3punterfiuzu (mondjuk kb. top 3 punter is)
atapapa
legjobb igazolás, ever 😀 mondjuk reméljük keveset kell rugdosnia 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Várom a meccseket, remélem zemanlánál nézzük majd.
CB erősítés még ránk férne:
Ez a Beri Ari nem lehet opció?
Csengess be hozzám jó barát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
A T-home már be van kötve....kéne egy jobb tv. valszeg szept első napjaiban már "költözök". zemanla
Lekapjuk az egyik plazmát a HÉV-aluljáróban, a la kisebbségi.

Morstead kapott egy új szerződést, 6 év/21 milla, top3punterfiuzu (mondjuk kb. top 3 punter is)

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Várom a meccseket, remélem zemanlánál nézzük majd.
CB erősítés még ránk férne:
Ez a Beri Ari nem lehet opció?
Csengess be hozzám jó barát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
A T-home már be van kötve....kéne egy jobb tv. valszeg szept első napjaiban már "költözök". A cuccok egy része viszont már ott van.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Várom a meccseket, remélem zemanlánál nézzük majd.
CB erősítés még ránk férne:
Ez a Beri Ari nem lehet opció?
Csengess be hozzám jó barát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
napokra lebontva itt van ,hogy a fiúk melyik nap mit csinálnak (hátha esetleg valaki nem látta volna még ezt)  www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/Saints-Announce-2012-Training-Camp-Schedule/d2610281-6912-41c8-8d57-ef29d48b7491

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Esetleg ezen járt tervezés közben a dizájner agya?
atapapa
...Ezen a te agyad jár! 😂zemanla
😛

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Esetleg ezen járt tervezés közben a dizájner agya?
atapapa
...Ezen a te agyad jár! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
nem tudom, nekem bejön ez a modernebb szabás.
lol
Őszintén szólva engem már az NCAA-s nike-mezek is idegesítettek fazonra, úgy éreztem mintha kicsit socceres lenne a mez.
Végül nehezen megkedveltem, ám a nyak és a kihipózott arany még nem ment le a torkomon.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nem tudom, nekem bejön ez a modernebb szabás.
bár a fehér szerintem is jobban sikerült,a nyakrész mondjuk itt is fura.

lol
azért nem búslakodnék ,ha rajtam pihenne egy ilyen 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem tudom, nekem bejön ez a modernebb szabás.
bár a fehér szerintem is jobban sikerült,a nyakrész mondjuk itt is fura.


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
höhöh, úgy látom Prisco is érzi a szeretetet, amit a Who Dat Nation táplál iránta, most twittelte
I get to watch football today. Yeah, practice. But love it. Seeing the Saints and all their fans that love me.


Az új mez... Most se tudom megszokni. Mintha lespórolták volna róla az aranyfestéket és a számok meg a nyaka inkább vajszínű. Lehet hogy trendibb, de nem gold. Pár mosás és Raiders-mez lesz belőle.
A nyak meg...

Gondolkodtam, mi is inspirálhatta.
Talán ez?

Vagy ez?


Esetleg ezen járt tervezés közben a dizájner agya?

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
jól néz ki ez a Nike szett.lol
Valahogy a réginek jobban volt elosztva a vállán a szám,márka,logo tiró. A pipa és a kilences közel vannak, vagy csak a kép megtévesztő?
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


jól néz ki ez a Nike szett.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A jó kis csevejtéma sztem nem gáz, elvégre erre való a fórum, és ezen belül ez a topic. Az tény, hogy az ember egy barom 😀 Mindenesetre a Falconsnak gyengébb meccsei lesznek, mint nekünk, ennek ellenére akkor is nyernünk kell a csoportot, egyszerűen annyival jobb csapat vagyunk náluk.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az mondjuk tény, hogy gyengébb a sorsolása a Falconsnak...Tocy
Előrebocsátom (sokadjára): azon kívül, hogy az ilyenek adnak egy jó kis csevejtémát, sok értelműk nincs.
De Prisco egyszerűen egy barom, érdekes elolvasni a kommenteket, kb. a 16-0-ra jósolt Pats szurkolói is lehülyézik. Ott szúrta tökön magát az ember, hogy mellékelt egy részletes eredménylistát is, amiből kiderül hogy mi például az összes hazai meccsünket megnyerjük, de idegenben csak egyet fogunk... De a többi csapatnál is akadnak ilyen hülyeségek.

Én elképzelhetőnek tartom azt is, hogy idén rosszabb szezonunk lesz. Nem azért, mert rosszabbak vagyunk, hanem mert ez az NFL, egy kulcsjátékos komolyabb sérülése is pillanatok alatt kinyírhat egy szezont, érdemes megnézni hogy ezek a nagy szakemberek mit jósoltak tavaly vagy tavalyelőtt.

Szvsz Prisconak azért fáj a Saints, mert Atlanta-homer, nézzük csak mit prognosztizált tavaly:
 www.cbssports.com/nfl/story/15542295/season-predictions-special-season-for-julio-falcons
Julio Jones év újonca, Falcons nyeri a Super Bowlt...
Ezek után nem csodálkozom, hogy nagyjából egyedüli újságíróként rögtön kikezdett minket, amikor Brees a végéig pályán maradt karácsonykor, hogy megdöntse a Falcons ellen a Rekordot.

Ám még az se zavarna, ha tényleg Falcons-szurkoló lenne, vannak olyan szakik, akiknél meg az jön át, hogy minket komálnak.
Az zavar, hogy ezzel párhuzamosan
1. egy fasz
2. Saints-hater és ennek hangot ad, ahol teheti.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Prisco is lehetőséget kapott kiírni magából a vágyait
 www.cbssports.com/nfl/story/19640727/predicting-every-game-pats-go-16-0-lose-in-super-bowl;-sound-familiaratapapa
Teszek Priscora magasról. A Saints ott tiltólistás, szar csapat. Nem akarok szemét lenni, de a Falcons konkrétan gyengült illetve legalább nem sokat erősödött az offseason során (aminek kivételesen nem 100%-ben örülök, mert Tatupunak ez szerintem karrier vég). Mindenki várja a csodát Samutól, de nem véletlen, hogy 7. körös pickért odaadta a dinasztiát építő (a legnagyobb lol számomra az offseasonben, Kalil hirdetése után) Eagles. Nálunk meg: nincs Nicks - nincs pocket, nincs Meachem - nincs passzjáték szövegek mennek (btw: Meach is eléggé underrated volt azért a ligában).
Azt mindenki elfelejti, hogy gyakorlatilag a LB sorunk egy klasszissal jobb lesz (Vilma tavaly elég szar volt, szóval őt is ideveszem), a kulcsjátékosok jelentős része maradt. Egy dolog nyugtatna még meg: egy CB igazolás. Nekem Galette mellett Johnny Patrick fejlődését várom az idei évre, és szerintem a PatRob is folytatni fogja a tavalyi előretörését. Greerről meg tudjuk, hogy mennyire jó 😊

Tavaly sok meccset megnyertünk, gond nélkül, ha Carmichael hívta a playeket, azért ő sincs teljesen vakon. És ha SB-t nyernénk mondjuk így? Akkor is, Payton helye nincs veszélyben a csapatnál, ez akkor is az ő csapata lesz, arról nem is beszélve, hogy Jr. is az "ő embere"

Nincs SP? Bukunk 1-2 szorosabb meccset? Na és? Szerencsénk van, sok jó csapat a Superdome-ban fog vendégeskedni (pl. SF), ahol azért mindig, minden más.

Na, kiírtam magamból 😊