New Orleans Saints

40 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 587 — #neverpunt
Nah, Reggie nyilatkozott egy keveset a kölköknek tartott focitáborában: "First & foremost, I want to be a Saint." Belemenne a fizucsökkentésbe.

több mint 9 éve
Prediction: A Reggie kommenteknek egész fejezet lesz szentelve a következő NFL által benyújtott bírósági beadványban.gsn
gyönyörű lenne :/

Benson megmutatta Benedeknek, hogy nem csak a halászgyűrű a menő

több mint 9 éve
gsn 3 548
Prediction: A Reggie kommenteknek egész fejezet lesz szentelve a következő NFL által benyújtott bírósági beadványban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 9 éve
FYI last tweet was a joke! Relax people damn it's called sense of humor! Cry me a river why don't you...

Egykori 1/2-nek, a tavaly a keretben legtöbbet kereső játékosnak nem így illene viselkednie.atapapa
egyetértek, bár szerintem tényleg viccel... írogatott már korábban is ilyeneket, de nem igazán van humorérzéke...
Gyurma Pappa
az valóban a poénkodás mellett szól, hogy work ethic-ben mindig az egyik legjobb Szent volt, de akkor is, amíg a többiek 100 fokban dolgoznak, rizikót vállalva a semmiért, még viccből is bunkóság ilyet írni.

Egy jó kis cikk pár érdekes adattal
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/11/elusive-ivory/
és hogy miért gondoltam Ivoryról, hogy a pályára lépésével el is áruljuk a következő playt: Miközben tavaly a támadóplayek kb. kétharmadában passzoltunk, "of the 195 snaps Ivory was on the field for, he rushed the ball 137 times. "

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
mondjuk én mindig kedvelni fogom a Reggie-t, boxer kutyája van 😊Gyurma Pappa
Légyszi keress nekem olyat, akinek magyar vizslája 😊
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 9 350 — Proud Father of Three Boys
FYI last tweet was a joke! Relax people damn it's called sense of humor! Cry me a river why don't you...

Egykori 1/2-nek, a tavaly a keretben legtöbbet kereső játékosnak nem így illene viselkednie.atapapa
egyetértek, bár szerintem tényleg viccel... írogatott már korábban is ilyeneket, de nem igazán van humorérzéke...

mondjuk én mindig kedvelni fogom a Reggie-t, boxer kutyája van 😊

több mint 9 éve
Reggie a twitteren döntögeti a szobrát (ha volt olyan)

Everybody complaining about the lockout! Shoot I'm making the most of it! Vacation, rest, relaxing, appearances here and there! I'm good!

Right about now we would be slaving in 100 degree heat, practicing twice a day, while putting our bodies at risk for nothing.

Mindezt úgy, hogy a többiek közben együtt edzenek. Aztán látva a felháborodást, benyomta

Egykori 1/2-nek, a tavaly a keretben legtöbbet kereső játékosnak nem így illene viselkednie.

több mint 9 éve
Az apja lehúzott vagy egy évtizedet az NFL-ben, gondolom a magániskola is hatott rá. De Jordanen látszik igazán, hogy nem a gettóból jött, hanem egy sztárjátékos gyereke volt, teljesen fesztelenül és intelligensen tud nyilatkozni.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 9 350 — Proud Father of Three Boys
Ingram barátunknak lesz mit visszafizetnie, ha egyszer szerződést kap
http://twitter.com/#!/Mark_Ingram22/status/66650359308881921atapapa
szereti az anyját 😊

egyébként egész rendes gyereknek tűnik

több mint 9 éve
Ingram barátunknak lesz mit visszafizetnie, ha egyszer szerződést kap
http://twitter.com/#!/Mark_Ingram22/status/66650359308881921

több mint 9 éve
első ránézésre off csak... kíváncsi vagyok, mikor fog feltűnni Sean Payton valamelyik alkotásban 😀

http://www.youtube.com/user/SerenadingUnicorn#p/u/10/dClvyT_iaq8

több mint 9 éve
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀zemanla
egyetértek, erőt koncentrálunk

A WR-dolog pedig valamennyire aktuális, még ha nem is égető gond. A már többször hivatkozott szezonvégi cutlistámra nem véletlenül írtam Hendersont, mivel tavaly néha már az LB-ktől is nehezen tudott szeparálódni, pedig őt mint mélységi célpontot fizetjük.

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.atapapa
És mi újság a jó öreg Randy Mossal? 😊hajdu
remélem jól van 😊 félig viccnek szántam őt, de hasonló stílusú játékos kéne, ha Henderson posztján akarunk javítani

Jó hír, hogy a lockout ellenére a játékosaink közös edzést szerveznek, harmincheten jöttek ma össze.

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 3 494 — playoffs???
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀zemanla

A WR-dolog pedig valamennyire aktuális, még ha nem is égető gond. A már többször hivatkozott szezonvégi cutlistámra nem véletlenül írtam Hendersont, mivel tavaly néha már az LB-ktől is nehezen tudott szeparálódni, pedig őt mint mélységi célpontot fizetjük.

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.atapapa
És mi újság a jó öreg Randy Mossal? 😊hajdu
nálad nem járt még?

több mint 9 éve
A WR kérdést csak azért hoztam fel, mert Hendersonnal mintha lett volna pár elejtett labdája, abból az amúgy sem túl sok passzból, ami feléje szállt. A fizetése is ellene szól. Ha Bush marad, akkor ő is kaphat el labdát, szóval akkor lehet elég az, ami volt.

Randy Moss meg ne jöjjön ide. Jordy Nelsonnak is jobban örülnék.

Vagy ha Fitz szeretne egy gyűrűt, hát akkor rendben, ő beférne 😀 😀 😀 😀

több mint 9 éve

És mi újság a jó öreg Randy Mossal? 😊
több mint 9 éve

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.

több mint 9 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jó lesz ez, nekem elfogadhatónak tűnik a draft.
A CB-húzás meg remek kritika a tavalyi elsőkörös húzásról.....

Mindegy, menjük előre. Legyen szezon és a rajtig szerezzünk egy jó WR-t. Ez már most is befért volna a drafton, de ha nem, hát nem.

Go Saints!Kájzerszóze
Minek wr? Lemaradtam valamiről?hajdu
Ha nem a tavalyi "szabályozás" lesz, vagyis a 4., 5. évüket töltő játékosok, akinek lejár a szerződése, nem restricted, hanem szabadon igazolható lesz... Ez most Moore. És Henderson fizetése egy kicsit magasnak tűnik szerepéhez képest, ő is lehet, hogy nem lesz Szent az új szezon kezdetére... Így maradna Colston, Meachem, nagyon remélem Arrington és Roby, habár ő nem volt éppen sokszor WR.
Egyébként nekem a Gay cut tűnik esélyesnek, nélküle is nagyon jó lenne Patrickkel a CB depth, viszont Hendersont szeretném itt látni fizetéscsökkentés után, esetleg anélkül. Ezen a poszton kívül gyakorlatilag teljesen kész a csapat, örülök is neki nagyon. 😊

több mint 9 éve

Mindegy, menjük előre. Legyen szezon és a rajtig szerezzünk egy jó WR-t. Ez már most is befért volna a drafton, de ha nem, hát nem.

Go Saints!Kájzerszóze
Minek wr? Lemaradtam valamiről?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Peter Kingtől 😂 :

When Cal defensive end Cameron Jordan was taking a tour through his new business home -- the New Orleans Saints practice facility in Metairie, La. --on Saturday, his cell phone rang.

"Hi,'' said the voice on the other end. "Jordan? This is the Cleveland Browns ... '' The call was for some biographical information. The Browns were making their fourth-round choice on Day 3 of the draft.

"Uh, yeah, this is Cameron Jordan,'' he said. "But the Saints already picked me.''

There was an awkward pause, and Cameron Jordan said: "I think you mean Jordan Cameron, you're looking for Jordan Cameron. That's not me.''

Cameron Jordan, the 24th pick in the draft, then hung up the phone. The Browns actually picked the right person -- USC tight end Jordan Cameron, phoning him to tell him the good news -- and this was the call back to get biographical information from him.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/w … z1LD1iS8nd
több mint 9 éve
nem hiszem, hogy nagy felhajtást kellene rendezni egy WR körül, áldozni rá meg tök felesleges... Colston, Meachem, Moore, Arrington (?), Graham mellé nem kell nagyágyú... éa szerintem még akár Henderson is maradhat (szerintem maradni is akar btw)... Bush az Ingram drafttal teljesen más megvilágításba került, és szerintem több elkapást fog kapni, mint handoffot...

de persze lehet, hogy megint információ hiányban vagyok 😊

több mint 9 éve

Go Saints!

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 2 260 — Do Your Job
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀

2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Will Smith most lesz 30, évenként 1-2 millióval emelkedő fizetéssel, szal a helye lassan kiadó lesz.atapapa
De addig is nem tűnik rossznak a DE felhozatal... Brown cut esetén sem. Smith, Jordan, Charleston, Galette, Romeus. Mellettük talán marad Brown, és a Hargrove-Wilkerson duó pozíciója is változó tud lenni.
A videókhoz meg annyit, hogy ezt a Bussey tipped pass -->> Wilson interception tetszett... 😊 Előbbiből lehet egy Casillas? 😮 (Tudom, ez nem nagy 'cél', de a lényeg, hogy egy korrekt, atletikus LB, aki most ST-ben fog kezdeni... Mármint csak nekem tűnik így?)

Egyébként jó lett ez a draft (és minden pick needre jött kb.), nem kicsit, az Ingram pick kicsit még böki az oldalam, de mindenki azt mondja, hogy jó, szóval jó... 😀 És legalább nem a 24. pickkel lett behúzva.
Így nem is nagyon maradt olyan poszt, ahova kellene még ember... Gyakorlatilag kész a csapat, talán a safety poszt lehet egy kicsit rövid, de egyébként nagyon jól néz(ne) ki a depth chart.csabi19
pont arra gondoltam, hogy az RFA-s játékosok megtartásával nagyjából megvan a keret, még az FA-piac előtt.
Onnan még behúzzuk Randy Moss-t a kivágandó Henderson helyére, aztán hengerelünk 😛

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
SEC-n kívül nem igazán nézek NCAA-t, de a linkelt videók alapján ő jön be a legjobban a most draftolt védőink közül.
Will Smith most lesz 30, évenként 1-2 millióval emelkedő fizetéssel, szal a helye lassan kiadó lesz.atapapa
Akkor ez még jó is lehet a jövőt tekintve és elég tudatos.
több mint 9 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
De addig is nem tűnik rossznak a DE felhozatal... Brown cut esetén sem. Smith, Jordan, Charleston, Galette, Romeus. Mellettük talán marad Brown, és a Hargrove-Wilkerson duó pozíciója is változó tud lenni.
A videókhoz meg annyit, hogy ezt a Bussey tipped pass -->> Wilson interception tetszett... 😊 Előbbiből lehet egy Casillas? 😮 (Tudom, ez nem nagy 'cél', de a lényeg, hogy egy korrekt, atletikus LB, aki most ST-ben fog kezdeni... Mármint csak nekem tűnik így?)

Egyébként jó lett ez a draft (és minden pick needre jött kb.), nem kicsit, az Ingram pick kicsit még böki az oldalam, de mindenki azt mondja, hogy jó, szóval jó... 😀 És legalább nem a 24. pickkel lett behúzva.
Így nem is nagyon maradt olyan poszt, ahova kellene még ember... Gyakorlatilag kész a csapat, talán a safety poszt lehet egy kicsit rövid, de egyébként nagyon jól néz(ne) ki a depth chart.