New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀zemanla
egyetértek, erőt koncentrálunk

A WR-dolog pedig valamennyire aktuális, még ha nem is égető gond. A már többször hivatkozott szezonvégi cutlistámra nem véletlenül írtam Hendersont, mivel tavaly néha már az LB-ktől is nehezen tudott szeparálódni, pedig őt mint mélységi célpontot fizetjük.

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.atapapa
És mi újság a jó öreg Randy Mossal? 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀zemanla
egyetértek, erőt koncentrálunk

A WR-dolog pedig valamennyire aktuális, még ha nem is égető gond. A már többször hivatkozott szezonvégi cutlistámra nem véletlenül írtam Hendersont, mivel tavaly néha már az LB-ktől is nehezen tudott szeparálódni, pedig őt mint mélységi célpontot fizetjük.

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jó lesz ez, nekem elfogadhatónak tűnik a draft.
A CB-húzás meg remek kritika a tavalyi elsőkörös húzásról.....

Mindegy, menjük előre. Legyen szezon és a rajtig szerezzünk egy jó WR-t. Ez már most is befért volna a drafton, de ha nem, hát nem.

Go Saints!Kájzerszóze
Minek wr? Lemaradtam valamiről?hajdu
Ha nem a tavalyi "szabályozás" lesz, vagyis a 4., 5. évüket töltő játékosok, akinek lejár a szerződése, nem restricted, hanem szabadon igazolható lesz... Ez most Moore. És Henderson fizetése egy kicsit magasnak tűnik szerepéhez képest, ő is lehet, hogy nem lesz Szent az új szezon kezdetére... Így maradna Colston, Meachem, nagyon remélem Arrington és Roby, habár ő nem volt éppen sokszor WR.
Egyébként nekem a Gay cut tűnik esélyesnek, nélküle is nagyon jó lenne Patrickkel a CB depth, viszont Hendersont szeretném itt látni fizetéscsökkentés után, esetleg anélkül. Ezen a poszton kívül gyakorlatilag teljesen kész a csapat, örülök is neki nagyon. 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Jó lesz ez, nekem elfogadhatónak tűnik a draft.
A CB-húzás meg remek kritika a tavalyi elsőkörös húzásról.....

Mindegy, menjük előre. Legyen szezon és a rajtig szerezzünk egy jó WR-t. Ez már most is befért volna a drafton, de ha nem, hát nem.

Go Saints!Kájzerszóze
Minek wr? Lemaradtam valamiről?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Peter Kingtől 😂 :

When Cal defensive end Cameron Jordan was taking a tour through his new business home -- the New Orleans Saints practice facility in Metairie, La. --on Saturday, his cell phone rang.

"Hi,'' said the voice on the other end. "Jordan? This is the Cleveland Browns ... '' The call was for some biographical information. The Browns were making their fourth-round choice on Day 3 of the draft.

"Uh, yeah, this is Cameron Jordan,'' he said. "But the Saints already picked me.''

There was an awkward pause, and Cameron Jordan said: "I think you mean Jordan Cameron, you're looking for Jordan Cameron. That's not me.''

Cameron Jordan, the 24th pick in the draft, then hung up the phone. The Browns actually picked the right person -- USC tight end Jordan Cameron, phoning him to tell him the good news -- and this was the call back to get biographical information from him.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/w … z1LD1iS8nd
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
nem hiszem, hogy nagy felhajtást kellene rendezni egy WR körül, áldozni rá meg tök felesleges... Colston, Meachem, Moore, Arrington (?), Graham mellé nem kell nagyágyú... éa szerintem még akár Henderson is maradhat (szerintem maradni is akar btw)... Bush az Ingram drafttal teljesen más megvilágításba került, és szerintem több elkapást fog kapni, mint handoffot...

de persze lehet, hogy megint információ hiányban vagyok 😊

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Jó lesz ez, nekem elfogadhatónak tűnik a draft.
A CB-húzás meg remek kritika a tavalyi elsőkörös húzásról.....

Mindegy, menjük előre. Legyen szezon és a rajtig szerezzünk egy jó WR-t. Ez már most is befért volna a drafton, de ha nem, hát nem.

Go Saints!



több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Will Smith most lesz 30, évenként 1-2 millióval emelkedő fizetéssel, szal a helye lassan kiadó lesz.atapapa
De addig is nem tűnik rossznak a DE felhozatal... Brown cut esetén sem. Smith, Jordan, Charleston, Galette, Romeus. Mellettük talán marad Brown, és a Hargrove-Wilkerson duó pozíciója is változó tud lenni.
A videókhoz meg annyit, hogy ezt a Bussey tipped pass -->> Wilson interception tetszett... 😊 Előbbiből lehet egy Casillas? 😮 (Tudom, ez nem nagy 'cél', de a lényeg, hogy egy korrekt, atletikus LB, aki most ST-ben fog kezdeni... Mármint csak nekem tűnik így?)

Egyébként jó lett ez a draft (és minden pick needre jött kb.), nem kicsit, az Ingram pick kicsit még böki az oldalam, de mindenki azt mondja, hogy jó, szóval jó... 😀 És legalább nem a 24. pickkel lett behúzva.
Így nem is nagyon maradt olyan poszt, ahova kellene még ember... Gyakorlatilag kész a csapat, talán a safety poszt lehet egy kicsit rövid, de egyébként nagyon jól néz(ne) ki a depth chart.csabi19
pont arra gondoltam, hogy az RFA-s játékosok megtartásával nagyjából megvan a keret, még az FA-piac előtt.
Onnan még behúzzuk Randy Moss-t a kivágandó Henderson helyére, aztán hengerelünk 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
SEC-n kívül nem igazán nézek NCAA-t, de a linkelt videók alapján ő jön be a legjobban a most draftolt védőink közül.
Will Smith most lesz 30, évenként 1-2 millióval emelkedő fizetéssel, szal a helye lassan kiadó lesz.atapapa
Akkor ez még jó is lehet a jövőt tekintve és elég tudatos.
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Will Smith most lesz 30, évenként 1-2 millióval emelkedő fizetéssel, szal a helye lassan kiadó lesz.atapapa
De addig is nem tűnik rossznak a DE felhozatal... Brown cut esetén sem. Smith, Jordan, Charleston, Galette, Romeus. Mellettük talán marad Brown, és a Hargrove-Wilkerson duó pozíciója is változó tud lenni.
A videókhoz meg annyit, hogy ezt a Bussey tipped pass -->> Wilson interception tetszett... 😊 Előbbiből lehet egy Casillas? 😮 (Tudom, ez nem nagy 'cél', de a lényeg, hogy egy korrekt, atletikus LB, aki most ST-ben fog kezdeni... Mármint csak nekem tűnik így?)

Egyébként jó lett ez a draft (és minden pick needre jött kb.), nem kicsit, az Ingram pick kicsit még böki az oldalam, de mindenki azt mondja, hogy jó, szóval jó... 😀 És legalább nem a 24. pickkel lett behúzva.
Így nem is nagyon maradt olyan poszt, ahova kellene még ember... Gyakorlatilag kész a csapat, talán a safety poszt lehet egy kicsit rövid, de egyébként nagyon jól néz(ne) ki a depth chart.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
SEC-n kívül nem igazán nézek NCAA-t, de a linkelt videók alapján ő jön be a legjobban a most draftolt védőink közül.
Will Smith most lesz 30, évenként 1-2 millióval emelkedő fizetéssel, szal a helye lassan kiadó lesz.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Romeusról azt olvastam valamelyik draft oldalon ha hagyják pihenni 2011 ben, pro bowlert nyerhetnek vele. Ez bizonyára túlzás, de elég sokan nagyon komoly értékként figyelik.
Az mondjuk más kérdés, hogy ismerve hoztatok az első körben egy DE- et mennyire lesz lehetősége a képességei megmutatására a jelenlegi állomány ismeretben.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Némi Martez Wilson
http://www.youtube.com/watch?v=SHEqRiHAIV0
http://www.youtube.com/watch?v=Q_kX-cfzjjw
http://www.youtube.com/watch?v=wCcIIuMGi2M
http://www.youtube.com/watch?v=wJOyrM-VRrM
http://www.youtube.com/watch?v=Fs1CQqfDH-w

Patrick
http://www.youtube.com/watch?v=qHs3433tJ04
http://www.youtube.com/watch?v=I3EuiQqcgT0
http://www.youtube.com/watch?v=YWcAFftJ69g

Romeus
http://www.youtube.com/watch?v=iZpTkT0CxAI
http://www.youtube.com/watch?v=andFy1JJZFw
http://www.youtube.com/watch?v=rkXUoh2oO2Y

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Payton nem bír a chicagói vérével 😛 Azt mondja hogy Bussey-t a ST-be nézte ki. A 40 yardja 4,5 volt.

Szerk: Payton szerint WLB-nek is beválhat idővel, coverage-ban elég jó.
HS-ben safety-t is játszott (meg QB-t), szvsz Harper-pótlék is lehet belőle.



Jó kis drafton vagyunk túl, GW jóllakottan nyúlhat a szalvéta után

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Romeus egy éve második harmadik körre taksált játékos volt.
Remélem lesz belőle még valaki
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
az utolsó Nate Bussey LB.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kérdés milyen állapotban van. Lehet hogy gyorsan IR-re tesszük, és csak jövőre számolunk vele komolyan. Bár a Brown-cut már a Jordan-drafttal is érett, de Smith eltiltása megmentheti

szerk: Romeus most nyilatkozta, hogy "már" tud futni, szerinte a TC-re készen áll majd (ha lesz olyan)

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A mai első (!) pick Greg Romeus, Pittsburgh DL... Kicsit steal szagú a dolog, bár JJ nem tökéletesen elégedett vele, ahogy kivettem. 😊 Érik az Alex Brown és/vagy Wilkerson cut.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Rég tetszett ennyire a csapat körüli helyzet! Most már csak idény legyen xD

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Örülünk? 😊
Egyébként, ha nézi valaki a streamet, megtenné, hogy a mai két Saints pickhez mit szóltak az éppen bent ülők? 😊csabi19
Patrickot konkrétan megjósoltam a pick előtt, vissza is lehet nézni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fujita is hasonlóan nagy volt azt hiszem, nem meglepő így. A drafton túlgondolva, ha már Fostert a Tampa húzta helyettünk 😊 , a gyenge oldalon meg kezdjen Casillas, Shanle meg menjen Isten hírével.csabi19
bátor lenne gyakorlatilag két újonc LB-t kezdetni. De Shanle menjen, ahogy A. Brownt is kivágnám vagy megvágnám a fizetését veteránminimumraatapapa
SP pont az a fajta, aki nem csinál ilyen bátor dolgokat a pályán/pálya mellett... 😀 Egyébként értelek, és igazad van, de Casillas > Shanle. 😊csabi19
ezen nincs mit ragozni, már tavaly is így volt, amikor Casillas átszorította Shanle-t Fujita helyére

ja igen, Payton a második kör alatt csevegett egy kicsit Grudenékkel az ESPN-en, és szerinte Bush marad jövőre is, ma reggel beszélt is vele. Szerinte egyedülálló szerepe van a többi futónkhoz képest, és a következő szezont illetően is tervez vele a csapat.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Payton said Martez Wilson would start out at the Strong-side linebacker spot.atapapa
Fujita is hasonlóan nagy volt azt hiszem, nem meglepő így. A drafton túlgondolva, ha már Fostert a Tampa húzta helyettünk 😊 , a gyenge oldalon meg kezdjen Casillas, Shanle meg menjen Isten hírével.csabi19
bátor lenne gyakorlatilag két újonc LB-t kezdetni. De Shanle menjen, ahogy A. Brownt is kivágnám vagy megvágnám a fizetését veteránminimumraatapapa
SP pont az a fajta, aki nem csinál ilyen bátor dolgokat a pályán/pálya mellett... 😀 Egyébként értelek, és igazad van, de Casillas > Shanle. 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Payton on Patrick "He has very good feet, good athleticism and can contribute in the kicking game."atapapa
Valami hasonlót mondtak tavaly Robinsonra is, ha jól emlékszem... 😊 Kicking game kivéve, de atletikusság volt a fő indok talán.
Payton said Martez Wilson would start out at the Strong-side linebacker spot.atapapa
Fujita is hasonlóan nagy volt azt hiszem, nem meglepő így. A drafton túlgondolva, ha már Fostert a Tampa húzta helyettünk 😊 , a gyenge oldalon meg kezdjen Casillas, Shanle meg menjen Isten hírével.csabi19
bátor lenne gyakorlatilag két újonc LB-t kezdetni. De Shanle menjen, ahogy A. Brownt is kivágnám vagy megvágnám a fizetését veteránminimumra

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Payton on Patrick "He has very good feet, good athleticism and can contribute in the kicking game."atapapa
Valami hasonlót mondtak tavaly Robinsonra is, ha jól emlékszem... 😊 Kicking game kivéve, de atletikusság volt a fő indok talán.
Payton said Martez Wilson would start out at the Strong-side linebacker spot.atapapa
Fujita is hasonlóan nagy volt azt hiszem, nem meglepő így. A drafton túlgondolva, ha már Fostert a Tampa húzta helyettünk 😊 , a gyenge oldalon meg kezdjen Casillas, Shanle meg menjen Isten hírével.