New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egyébként meg kitaláltam, mit kell csinálni a drafton 😀 : Feltradelni a Miami helyére az egyik, nagy valószínűséggel a korábbi 3. körös bevonásával, és behúzni Kerrigant. 😀 Utána gyakorlatilag mindenkinek kell pass rusher, Jax, Pats, Bucs, szóval ez az utolsó hely talán, ahol, ha még benn van, simán meglehetne. Szerintem megérné. 😀
Mondjuk ilyeneken fölösleges filózni, mivel egyrészt hamarabb lesz le-, mint föltrade, másrészt pedig BPA lesz, megint, szóval remélem legalább a front seven el lesz találva. :/
csabi19
1/24-nél Igram lesz a miénk a rossz térdével 😛

Minnesotában még megfázhatunk, ha a Golden Gophers stadionját fogja használni idén a VikingsJJ
Esélyes, azelőtt egy héttel Nashville se lesz szauna.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Minnesotában még megfázhatunk, ha a Golden Gophers stadionját fogja használni idén a Vikings


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ennyire alszik a topic? Vagy ennyire féltek attól hogy a szezon elmarad?
A címvédő otthonában kezdünk és semmi hörgés? 😊atapapa
Én inkább a draftot várom, szezon lesz, ezt gondolom. Ha nem, akkor is látom a Superdomeot, Tulane powa'. 😊

Egyébként meg kitaláltam, mit kell csinálni a drafton 😀 : Feltradelni a Miami helyére az egyik, nagy valószínűséggel a korábbi 3. körös bevonásával, és behúzni Kerrigant. 😀 Utána gyakorlatilag mindenkinek kell pass rusher, Jax, Pats, Bucs, szóval ez az utolsó hely talán, ahol, ha még benn van, simán meglehetne. Szerintem megérné. 😀
Mondjuk ilyeneken fölösleges filózni, mivel egyrészt hamarabb lesz le-, mint föltrade, másrészt pedig BPA lesz, megint, szóval remélem legalább a front seven el lesz találva. :/

Ja, a schedule meg nem rossz, Packers, Bears korán kipipálva, ez tetszik.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ennyire alszik a topic? Vagy ennyire féltek attól hogy a szezon elmarad?
A címvédő otthonában kezdünk és semmi hörgés? 😊

Sept. 8 at Green Bay Packers (Thursday) 7:30 pm NBC
Sept. 18 CHICAGO BEARS Noon FOX
Sept. 25 HOUSTON TEXANS Noon CBS

Oct. 2 at Jacksonville Jaguars Noon FOX
Oct. 9 at Carolina Panthers Noon FOX
Oct. 16 at Tampa Bay Buccaneers 3:15 pm FOX
Oct. 23 INDIANAPOLIS COLTS 7:20 pm NBC

Oct. 30 at St. Louis Rams Noon FOX
Nov. 6 TAMPA BAY BUCCANEERS Noon FOX
Nov. 13 at Atlanta Falcons Noon* FOX
Nov. 20 BYE

Nov. 28 NEW YORK GIANTS (Monday) 7:30 pm ESPN

Dec. 4 DETROIT LIONS Noon* FOX
Dec. 11 at Tennessee Titans Noon* FOX
Dec. 18 at Minnesota Vikings Noon* FOX
Dec. 26 ATLANTA FALCONS (Monday) 7:30 pm ESPN
Jan. 1 CAROLINA PANTHERS Noon* FOX

Október eleje durva lesz a 3 idegenbelivel egymás után.
Falcons ellen MNF megint karácsonykor.
A címvédő pedig mindig nyer 😕 de nézhetjük úgy is, hogy inkább szeptemberben menjünk a sajtosokhoz, mint decemberben, mínusz 10-ben. 2007 óta ez lesz a 3. szezonnyitó meccsünk.
4 prime time meccs, ebből 3 otthon. Nyami

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
2010 Dez Bryant
2009 Peria Jerry
2008 Chris Johnson
2007 Brandon Meriweather
2006 Johnathan Joseph
2005 Aaron Rodgers
2004 Steven Jackson
2003 Dallas Clark
2002 Ed Reed
2001 Willie Middlebrooks
2000 Ahmed Plummer

A 24. helyen választott játékosok az elmúlt 10 évben, csinos névsor

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
A draftot nem fogom nézni, úgysem vagyok képben, de az első 2-3 kör éedekel azért, főleg hogy milyen posztokra húzunk.
Go Saints!Kájzerszóze
lesz magyar közvetítés is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ellenfelek egy állítólagos előszezonban

San Francisco
Houston
Oakland
Tennessee

Érdekes, hogy a 4-ből 2 csapattal is meccsünk lesz az alapszakaszban, ugyanazzal a kettővel, akikkel már tavaly is előszezonoztunk.
Hogy fokozzam: a Houston ellen 2008 óta mindig játszunk az előszezonban, 2 éve együtt is edzettünk velük egy hetet. Gondolom így praktikus, közel vannak, mégis másik főcsoport.atapapa
Szeretném gondolni, hogy ez azt jelent, hogy mégis lesz talán szezon.
Bár ez lenne...........

A draftot nem fogom nézni, úgysem vagyok képben, de az első 2-3 kör éedekel azért, főleg hogy milyen posztokra húzunk.

Go Saints!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ellenfelek egy állítólagos előszezonban

San Francisco
Houston
Oakland
Tennessee

Érdekes, hogy a 4-ből 2 csapattal is meccsünk lesz az alapszakaszban, ugyanazzal a kettővel, akikkel már tavaly is előszezonoztunk.
Hogy fokozzam: a Houston ellen 2008 óta mindig játszunk az előszezonban, 2 éve együtt is edzettünk velük egy hetet. Gondolom így praktikus, közel vannak, mégis másik főcsoport.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ingram volt nálunk viziten, most meg Delone Carter jön.
Nagyon rájátszunk az RB-draftra

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
nekem még nehezebb, mert bármikor vissza tudom nézni, milyen arcot vágtam akkor 😊JJ
screenshot or never happened 😊Gyurma Pappa
tavalyi draftközvetítés 😊JJ
nem néztem sajnos, de ezután, idén biztos nézni fogom 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
agree

csak a tavalyi első kört tudnám feledni... 😊Gyurma Pappa
nekem még nehezebb, mert bármikor vissza tudom nézni, milyen arcot vágtam akkor 😊JJ
screenshot or never happened 😊Gyurma Pappa
tavalyi draftközvetítés 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
agree

csak a tavalyi első kört tudnám feledni... 😊Gyurma Pappa
nekem még nehezebb, mert bármikor vissza tudom nézni, milyen arcot vágtam akkor 😊JJ
screenshot or never happened 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
agree

csak a tavalyi első kört tudnám feledni... 😊Gyurma Pappa
nekem még nehezebb, mert bármikor vissza tudom nézni, milyen arcot vágtam akkor 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
agree

csak a tavalyi első kört tudnám feledni... 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Így van, ha egy 7. körös pick a csapatban ragad, az már eredmény, 5 év alatt mind az 5 pick pedig nagy szó.

egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
hír is volt annak idején, hogy Payton csak azért szerzett egy hetedik köröset, hogy Arringtont biztosan a csapatba tudja, és ne kelljen érte más csapattal csatázni

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
messze fogunk futni vele...Gyurma Pappa
Most Colston megsértődött 😊 Ő pont egy 7. körös kompenzációssal jött.
Amúgy érdekes, hogy a Payton alatt draftolt összes hetedik körös játékos a roster vagy a PS tagja jelenleg is (Colston, Strief, Mitchell, Arrington, Canfield)atapapa
hehe

egyébként ha húzunk egy új Colstont a 7. körös kompenzációs pickel, akkor meghajolok... de tudjuk, hogy ez igen ritka 😊

az, hogy itt vannak a csapatnál, Colston kivételével nagyon messze nem megyünk velük, Strief, Mitchell, Arrington erősen az epizodista kategóriában vannak...Gyurma Pappa
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.atapapa
messze fogunk futni vele...Gyurma Pappa
Most Colston megsértődött 😊 Ő pont egy 7. körös kompenzációssal jött.
Amúgy érdekes, hogy a Payton alatt draftolt összes hetedik körös játékos a roster vagy a PS tagja jelenleg is (Colston, Strief, Mitchell, Arrington, Canfield)atapapa
hehe

egyébként ha húzunk egy új Colstont a 7. körös kompenzációs pickel, akkor meghajolok... de tudjuk, hogy ez igen ritka 😊

az, hogy itt vannak a csapatnál, Colston kivételével nagyon messze nem megyünk velük, Strief, Mitchell, Arrington erősen az epizodista kategóriában vannak...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.atapapa
messze fogunk futni vele...Gyurma Pappa
Most Colston megsértődött 😊 Ő pont egy 7. körös kompenzációssal jött.
Amúgy érdekes, hogy a Payton alatt draftolt összes hetedik körös játékos a roster vagy a PS tagja jelenleg is (Colston, Strief, Mitchell, Arrington, Canfield)

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.atapapa
messze fogunk futni vele...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Na még

Payton said the addition of Rogers won't prevent the Saints from drafting a defensive tackle or defensive end next month. The Saints want to improve their pass rush with a standard four-man rush, so they will look heavily at the ends and tackles available in the draft.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Saen Payton says he feels Reggke Bush will be a part of the team in the future & they just have to find a middle ground for contract amount.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Nem lesz szezon. Senki sem strapálja magát. Úgy nehéz lesz megegyezni, hogy le sem ülnek egymással.

Hatalmas nagy csalódás ez. Innentől mese az egész "sport" duma. Csak a pénz számít, mindkét félnek.



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szvsz kevés csapatnak jött jól ez, de ha a tulajok kibulizzák, hogy a következő CBA-ban a most "lekorlátozott" összes FA még egy évig krajcárokért játsszon, akkor összességében nyeregben leszünk.

Viszont már hetek óta elég kesernyésen látom a jövőt, nagyon reálisnak látszik, hogy szeptember elején nem fog elkezdődni a szezon. Ráadásul Brees se a felkészüléssel foglalkozik, hanem rengeteg idejét felemészti a vitában való részvétel :/

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nem mai hír, de elvileg Pats mellett Saints private workout-ja is lesz Kendall Hunter-nek... Második körbe várható futó.(/?)
Amiért nekem nem tetszik, mert őt Sproles-hoz szokták hasonlítani... Ebből nem az jön le, hogy Bush maradna. Mert két ilyen futó biztos nem lesz a rosteren. Amiatt nem aggódnék, hogy eddig (lockout előtt, amikor még lehetett) nem tárgyalt a csapat Bush-sal, de így annyira nem tetszik... Bár mindenki (?) arra számít, hogy Bush marad, én is, de ez a lockout nem jött ebből a szempontból sem. :/