NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Ingramről ezer highlight videót lehet találni, Jordannel itt kezdjétek az ismerkedést
http://www.youtube.com/watch?v=z-khQGy1v2s


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
inkább azért haragszom meg, mert nem UCLA, hanem Cal-Berkeley az egyetem neve, ahova Jordan járt 😛 ezzel a pickkel annyira nem vagyok megelégedve, de hátha tényleg komolyabb a baj Bowers-szel, Ingram tiszteletére ma viszont az Alabamás pólómban fogok megjelenni a streamen 😊JJ
nos, hát többek között ezért aludtam a hozzászólástól számítva mostanig 😀 sokat nem ért

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ingram- S.Kolber
http://www.youtube.com/watch?v=5hXud6pWU6w




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Egyesek szerint Bush az üzenetét a rájátszásból éppen kipottyanó Hornets-re értette. Ki tudja

Jordant a fiatalabb Charles Granthez tudnám hasonlítani. UCLA-t nem nagyon néztem (JJ majd megharagszik), de télen hozzánk írta a draftcountdown és utánaolvastam, videókat néztem róla, élesebben figyeltem. Erre jött a senior bowl, ahol talán a legjobban teljesítő játékos volt és nagyon felment az értéke. Lélekben le is tettem róla, kevesen hitték hogy 24-nél bent lesz.atapapa
inkább azért haragszom meg, mert nem UCLA, hanem Cal-Berkeley az egyetem neve, ahova Jordan járt 😛 ezzel a pickkel annyira nem vagyok megelégedve, de hátha tényleg komolyabb a baj Bowers-szel, Ingram tiszteletére ma viszont az Alabamás pólómban fogok megjelenni a streamen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Egyre jobban bejönnek a pickek! Bár eddig is tetszett 😀 Kíváncsian várom a folytatást. Szerintetek mivel tudunk visszajönni a második körbe (mert állítólag ezt szeretnénk)? Két 3. körös, vagy jövőévi 2. + 3? Hacsak nem valami ultra steal-re mozdulunk rá jobban örülnék a két 3. körösnek... solid kezdő OLB, project DT. Külföldi fórumokon sokan szeretnék Bush-t egyfajta P. Harvin féle PR/KR/WR titulusban látni, ami nekem is tetszene már pár éve 😛 De nagyon tetszene az is ha McAllister-Bush "egyszerre a pályán" féle játékok visszatérnének.clbass
nekem az tetszene, hogy 4WR+Ingram :cool: és Brees a védelmet olvasva a snap előtt dönt, hogy menjen a passz vagy Ingram rohanjon a lejtőn 😛
persze én is imádom Payton dual RB-s megoldásait

Nem akarunk mindenáron a 2.-ba felcserélni, bár én szeretném ha az erőket koncentrálva a legjobb elérhető OLB-ért harcba szállnánk.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Egyre jobban bejönnek a pickek! Bár eddig is tetszett 😀 Kíváncsian várom a folytatást. Szerintetek mivel tudunk visszajönni a második körbe (mert állítólag ezt szeretnénk)? Két 3. körös, vagy jövőévi 2. + 3? Hacsak nem valami ultra steal-re mozdulunk rá jobban örülnék a két 3. körösnek... solid kezdő OLB, project DT. Külföldi fórumokon sokan szeretnék Bush-t egyfajta P. Harvin féle PR/KR/WR titulusban látni, ami nekem is tetszene már pár éve 😛 De nagyon tetszene az is ha McAllister-Bush "egyszerre a pályán" féle játékok visszatérnének.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ma a harmadik kör is sorra kerül, ahol van 2 lövésünk is.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
sziasztok!

DE az első körben, jeeeee, remek húzás lehetett.

A futó meg, hát SP az SP. Fentieket kiegészíteném azzal, hogy még Hamilton is van RB-nek. ez akkor 5 ember.
Érdekes lesz. Ma akkor nem húzunk, ma pihi lesz?Kájzerszóze
hacsak valami tradekombinációval nem ugrunk egy nagyot.... 😂
De minek is...?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 098 — playoffs???
sziasztok!

DE az első körben, jeeeee, remek húzás lehetett.

A futó meg, hát SP az SP. Fentieket kiegészíteném azzal, hogy még Hamilton is van RB-nek. ez akkor 5 ember.
Érdekes lesz. Ma akkor nem húzunk, ma pihi lesz?



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Egyesek szerint Bush az üzenetét a rájátszásból éppen kipottyanó Hornets-re értette. Ki tudja

Jordant a fiatalabb Charles Granthez tudnám hasonlítani. UCLA-t nem nagyon néztem (JJ majd megharagszik), de télen hozzánk írta a draftcountdown és utánaolvastam, videókat néztem róla, élesebben figyeltem. Erre jött a senior bowl, ahol talán a legjobban teljesítő játékos volt és nagyon felment az értéke. Lélekben le is tettem róla, kevesen hitték hogy 24-nél bent lesz.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem sikerült megegyezni Bush-sal, és ennek szólt is az Ingram pick. Thomas minden bizonnyal nem megy sehova (esetleg trade, de kétlem), Ivory is marad, akkor csak a túlfizetett returner marad feleslegesnek. Nagyon szeretem Bush-t, de jelenleg, ezért az árért, nem fog kelleni a csapatnak. Szeretném ha maradna, mert ha enged a pénzéből, akkor nekünk lehet a legjobb ár/érték arányú backfieldünk 😂

Btw: ha ismertem volna Jordant, én is behúztam volna, de mint jeleztem nem értek a fősulis focihoz 😊 Ő volt a needünk. Ennyi.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Egész jó kis draftnak tűnik ez most eddig... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Bush év elején még maradni akart, belekalkulálva a terveibe azt, hogy le lesz nyírva a fizetése. Viszont a tweetje miatt most megindultak a találgatások.

Szerintem Ingram nem Bush-tól, hanem Thomas-tól és Ivorytól szívná el inkább a levegőt.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Érdekesen fog alakulni az RB kérdés...Ingram, Thomas, Bush, Ivory...Pofás névsor, de tarthatók é mind a roosteren? Bush-nak jócskán alább kell adnia az igényeit. Nem is feltétlen a pénzre gondolok, hanem a játékidőre és a betöltött szerepre. Amennyiben együttmarad a corp sztem sok 2 RB-s felállást láthatunk jövőre
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A két játékos egyáltalán nem alternatívája egymásnak, Bush maradjon csak, olcsón

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
It's been fun New Orleans. @Reggie Bush
Remélem ez nem azt jelenti, hogy: Ingram pick => Bush cut. Szeretném, ha maradna. Olcsón, nyilván.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Saints GM MIckey Loomis said as soon as they picked Jordan they discussed "how can we get Mark Ingram?" "We're excited about it."

Loomis said he would consider trying to move up tomorrow & recoup the 2nd round pick but said it would be "doubtful" they could pull it off

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Szép, egyszerűen nem szabadott volna eddig bent hagyni.tenorx
jó helyre került, mi is jól jártunk a cserével. kicsi pluszt ad a Solder pickhez


JT Daniels fan
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 289 — Wrath of Khan
Igen, azt.
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jeeee! Ingram! SP csak nem bírta ki 😊 Mit adtunk érte? jövő évi első + idei 2.?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 289 — Wrath of Khan
Szép, egyszerűen nem szabadott volna eddig bent hagyni.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
és Ingram is, woooow

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Saints director of college scouting Rick Reiprish said Cam Jordan was in the Top 4 picks on the #Saints board at the No. 24 spot.

Volt két ajánlatunk is a hátracseréreatapapa
De mi helyette előretradeltünk. Ingramért. 😐 Tudtam. 😊
Jövő évi? Csak?

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Saints director of college scouting Rick Reiprish said Cam Jordan was in the Top 4 picks on the #Saints board at the No. 24 spot.

Volt két ajánlatunk is a hátracserére

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Cameron Jordan! Sokáig csúszott...be kellett húzni. Főleg egy hiányposztra. majd az idő eldönti, hogy ő vagy Bowers lett volna jobb választás. Egyébként csak bejött a hibrid playa 😊 Azzal a különbséggel, hogy 3-4 és 4-3-ben is DE-t játszhat.