New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
4. Negyed 6.24 sec vissza idő. És nálunk a laszti 7 pontos vezetésnél. Na
Innen kellene visszanézni hányszor lett mi elbaszva, de ehhez most nincs idegrendszerem. Túl friss még ez a sokk 😕
több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ahogy James és Barkley egymásnak futott, Halapenjo Taunting büntije, Barkley mínuszos futásai. A rengeteg elejtett labda a cornerektől... Egy csomószor meg lehetett volna a meccs
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 343
Ez van, amikor beszarsz, és arra jàtszol 20-13 után, h ne veszíts. Mintha Judge integetne az oldalvonal mellől.
Ez a meccs egyértelműen az edzőké, vicc kategória volt az offense a vezetés után.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
A csodaedzők akik kihozzák a maxot ebből a szerencsétlen DJ-ből, aki egyébként egy kókler.. meg a faszom!
Szesze
Szerintem is, ez a vereség most az edzőké, DJ simán tudott dobálni és itt a végén is megoldotta a két driveot. Egyszerűen ezek a fullosan szar hívások, fuss középre és csá. Semmi ötlet, semmi kiforgás, Barkley állandóan a centernek futott...

Szerkesztette: Rodaron
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azért az mindent elmondott, h a végén Heinicke úgy mosolygott, mintha megnyerték volna
Haba
Hat jogos volt a mosoly...akar rohoghetett is volna rajtunk...
A D-t sajnalom rohadtul! Cserben hagytuk oket rendesen...
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
A csodaedzők akik kihozzák a maxot ebből a szerencsétlen DJ-ből, aki egyébként egy kókler.. meg a faszom!
több mint 1 éve
Haba New York Giants 503
Azért az mindent elmondott, h a végén Heinicke úgy mosolygott, mintha megnyerték volna
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ha mar igy osszeszedtuk magunkat(amit en nem vartam ) akkor ezt nagyon nagy kar volt igy elbaszni....
Ebben nyakig benne van a stab azzal hogy szokas szerint igy elengedtuk a tamadast a meccs felenel ....

Igy azert Kurva csalodott vagyok!
több mint 1 éve
Haba New York Giants 503
Jólvan Daboll, te is elmehetsz a kurva anyádba a többiek után.. beszari fasz.
Szesze
Hát w kényszeben már valóban nem tűnik olyan tökösnek sajnos. Remélem azért beleérik
több mint 1 éve
Haba New York Giants 503
Ez ma borzasztó volt. Nincsenek rá szavak.
több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez ultra szánalmas volt...
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Kezdhetünk aggódni az edzők miatt?

Szerkesztette: gyurczi

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Jólvan Daboll, te is elmehetsz a kurva anyádba a többiek után.. beszari fasz.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
gondolom térdelünk...😊 aztán rúgunk
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ez igen! ellenben a playcall...
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 447
A lehető legrosszabbul kezdtünk. 😕
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Ha A szerencse is mellénk áll akkor jó lehet. Különben a
realitás az előttem szóló mellett van. 😕
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
En azert nem vagyok ilyen optimista sajnos....visszaternek serultek de nem hinnem hogy egytol egyig mindenki majd azonnal emel.is a szinvonalon ilyen kihagyas utan...
!
+ a Skins komoly flowban van jelenleg , brutal onbizalommal fognak palyara lepni ,ellenben mi kicsit dadogunk mostanaban
minden szinten!
Lehet savazni de most ugy erzem , heart breaker L var rank!
Kb 27:20
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 343
19-17 W

Szerkesztette: Zet
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Holnap az év egyik, ha nem a legfontosabb meccse lesz számunkra. Egyrészt kicsit visszaszerezhetjük a ritmusunkat, és a lelkierőnket, kijöhetünk gödörből, valamint lépéselőnybe kerülhetnénk a Commanders-el szemben és a kezünkbe vehetjük/tarthatjuk a sorsunkat. Egész héten azt éreztem a nyilatkozatokból, hogy elég fókuszált mindenki, nagy a sense of urgency, és mindenki érzi a súlyát a meccsnek. Visszajöhet egy jó pár sérült emberünk, és volt 1.5 hetünk is készülni, úgyhogy remélem végre olyan összeszedett játékot fogunk hozni, mint a szezon elején és helyretesszük a Heinicke vezette Commanderst. Én azt érzem, hogy egy brutál kemény meccsen, de nyerni fogunk, Barkley újra tud majd futni, és a passzjátékot is rendbe rakjuk, valamint DJ is újra futni fog.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 621
Én tökönszúrom magam ha a kiöregedő,hisztis anno mvp Qb ide jönne…nem miatta,hanem mert akkor a staffról derülne ki hogy faszkalap.Azért nyelünk le mindent,mert bízunk abban,hogy tudatos építkezés folyik..függetlenül mindentől már sokszor mondtam…maradjon DJ és Arch-ért menjünk fel!(olcsóbb lesz mint RW a Brocosnak😉)
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊
vanek úr
Meg az O-fal is elit! 😉
nagir
Nekem már lassan az jelenti a legkisebb fejfájást. Az elmúlt évekhez képest idén szódával elmegy, és most úgy fest, Gates vissza tud térni a korábbi formájához. És mivel továbbra is biztos vagyok benne, hogy Neal jó lesz, így már három poszt meg is van oldva, Glowinski pedig tölteléknek megfelel, és mindjárt csak egy ember hiányzik az elit falhoz 😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊
vanek úr
Meg az O-fal is elit! 😉
nagir
Meg az egész csapat úgy ahogy van egy lépésre van az SB-től.
Még a mostani Denvernél is rosszabbul járnánk..

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊
vanek úr
Meg az O-fal is elit! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊