New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/
GJohnny74
Pedig ráférne egy kis pihenés. LW jobban hiányozna.
vanek úr
Egy L-t feltudunk ajánlani a W a miénk😁

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/
GJohnny74
Pedig ráférne egy kis pihenés. LW jobban hiányozna.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Per sources: Saquon went for an MRI on his neck yesterday. No idea on the results
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !

Szerintem a vasàrnapi meccs ordas nagy W lesz .

DJ megmutatja magàt picit a PO előtt.
A Def. pedig összezúzza Hurts-ot .
Palesz76
Ezzel en is egyet ertek ! 🤣
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 476
Szerintem a vasàrnapi meccs ordas nagy W lesz .
DJ megmutatja magàt picit a PO előtt.
A Def. pedig összezúzza Hurts-ot .
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 720
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊
yooker
Szerintem Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre. Szerintem neki is jó lesz ez - nem hiszem, hogy kicsivel több pénzért elmegy máshova.

Sokkal nagyobb kérdőjelnek érzem Daniel Jonest. Nekem az jön le az utóbbi hetekből, hogy nem bíznak annyira benne, hogy hosszú távú szerződést kapjon, max taggelni fogják.

Eagles ellen szinte biztos L. Remélem, nem lesz demoralizáló, egy szoros vereség még adhat valamennyi erőt a hátralévő meccsekre.
Zet
12-14M az nálam nem közepes pénz egy futóért, aki még sérülékeny is, ráadásul még Breida is használhatóbb nála passzjátékban.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊
yooker
Szerintem Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre. Szerintem neki is jó lesz ez - nem hiszem, hogy kicsivel több pénzért elmegy máshova.

Sokkal nagyobb kérdőjelnek érzem Daniel Jonest. Nekem az jön le az utóbbi hetekből, hogy nem bíznak annyira benne, hogy hosszú távú szerződést kapjon, max taggelni fogják.

Eagles ellen szinte biztos L. Remélem, nem lesz demoralizáló, egy szoros vereség még adhat valamennyi erőt a hátralévő meccsekre.
Zet
“Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre.”


Egy
Futót tízen milliókért egy 2-3 évig tartó roster építésnél?
Furcsa lenne… kb szereti mindenki Barkley csak nem biztos hogy mindenáron kell is.



Egy LB sor az érthető meg stb a sok lukas pozíció…
Ez mind kb meg is lesz majd, de egy sérülékeny futó? Tízmilliókért? Nem tudom…
Ha van falad, lesz futód is. Ilyen-olyan, de
Lesz…

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Gondolom a mezeladás lehet az egyetlen indok. Minek,mièrt is amúgy???
ozibozi
Ezt nem tudom a maradásra írtad e vagy a sèrülèsre? Nyaka miatt edzett limitáltan. Aztán persze ez mèg javulhat.
dande2
Én a múltról beszéltem sajna :
A térd sajna nem játék.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondolom a mezeladás lehet az egyetlen indok. Minek,mièrt is amúgy???
ozibozi
Ezt nem tudom a maradásra írtad e vagy a sèrülèsre? Nyaka miatt edzett limitáltan. Aztán persze ez mèg javulhat.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Gondolom a mezeladás lehet az egyetlen indok. Minek,mièrt is amúgy.
Ha LT56 és Eli meze után amiket évtizedekig árultak a statok alapján a legtöbb mezt adták el 4 év alatt.
Nem is NYG drukker akinek nem lapulnak OBJ -LT-Eli mezek a szekrényben.😊 😂

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp elképzelhető, hogy Shaq nem is játszik...
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 343
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊
yooker
Szerintem Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre. Szerintem neki is jó lesz ez - nem hiszem, hogy kicsivel több pénzért elmegy máshova.

Sokkal nagyobb kérdőjelnek érzem Daniel Jonest. Nekem az jön le az utóbbi hetekből, hogy nem bíznak annyira benne, hogy hosszú távú szerződést kapjon, max taggelni fogják.

Eagles ellen szinte biztos L. Remélem, nem lesz demoralizáló, egy szoros vereség még adhat valamennyi erőt a hátralévő meccsekre.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A Dallas ellen helytálltunk, akkor sokkal rosszabbat vártam.
Úgyhogy megint leírom, hogy shutout or blowout nemide. Hátha bejön.
Valaki írta, hogy a Dallas se alázott le minket a Philly sem fog. Simán lehet, ez is.
Az eredmény megint másodlagos, nem lesz nagyon W idén már.
Ezért lenne jó minél több pozitívumot látni játékban a csapattól.
Ha a félidőre, netán a harmadik negyedre nem dől el, én már elégedett leszek, mert az azt jelenti, hogy vagy a D, vagy az O mutatott valamit.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
aztán majd akinek van bármi optimista gondolata a Philly meccshez az ne tartsa magában! 😊
tudom én inkább hajlok kicsit a pesszimista realista tippekre de szóval
nekem már annyi elég lenne ha nem lennének újabb sérültek! + azért ne fulladjon teljes alázásba a meccs!
de szerintem ezt az utóbbit azért Dabollék megoldják majd valahogy...
Jonesnak igen kemény meccse lesz az tuti 😊
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
A Daboll playbook második fejezete az egymásból kifejlődő, rétegszerűen felépített elkapóútvonalak lennének (most nem bonyolítom ezt túl) ahol többirányú játék kibontakozás is lehetséges, de ezt egyrészt időzíteni kell, azt a QB-nak éreznie és értenie kell, gyors feldolgozás szükséges hozzá, másrészt ki kell gyakorolni a területre-ütemre érkezést.
Willie Parker
Ha lesz egyszer időd/kedved én azért szívesen olvasnám.

Henderson
Én is!!!
nagir
Most nincs erre időm, kezdetnek talán ez megteszi:

 www.si.com/nfl/2021/01/22/genius-of-brian-daboll-bills-offensive-coordinator-in-three-plays

Négy hónapja írtam még róla dióhéjban:

1) eltérő ütemű route-kat futnak az elkapók, amit tudni kell követnie a QB-nak
2) számolnia kell, h a RB/TE leváltja a blokkját és útvonalra megy egy adott pillanatban
3) a leghamarabb elszakadót kell megdobni
4) a keresztező útvonalaknál egymásnak is blokkolnak/decoy-znak az elkapók, fel kell ismernie, h ki üti át a csapdát, mert könnyű térbe kellene passzolni, nem forgalomba
5) mély zónahatárokat Daboll szereti elmosni, a QB-nak figyelni kell a safetyt, h mit merre váltanak

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szóval most jönne Jones felprogramozásában a következő fokozat, amit Daboll eddig visszafog - sztem az eredményesség oltárának adózva.
Willie Parker
illetve szerintem ennek az is az oka, hogy a liga leggyengébb elkapóállománya van nálunk, nincs kivel/kire/miért bonyolítani, mert ez elkapók nem/sem(?) alkalmasak rá.
kristof
Persze, ez is nyilván benne van, viszont ezt a Washington meccset simán szarrá tudtuk volna nyerni (gyakorlatilag meg is tettük) ezzel az állománnyal is, ha nem húzzuk be fullosan a féket..
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Szóval most jönne Jones felprogramozásában a következő fokozat, amit Daboll eddig visszafog - sztem az eredményesség oltárának adózva.
Willie Parker
illetve szerintem ennek az is az oka, hogy a liga leggyengébb elkapóállománya van nálunk, nincs kivel/kire/miért bonyolítani, mert ez elkapók nem/sem(?) alkalmasak rá.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ha megengedtek egy kis okoskodást, akkor megosztanám az észrevételeimet röviden.

Az én meglátásom szerint Daboll 1.0-ás playbookja a tizedik fordulóra kiüresedett, egyfogytak a sematikus játékok, amit a limitált QB és a limitált keret állománya enged neki.

Az első időszakban nagyon egyszerűsített, emberezés ellen alkalmas, a labdaeladást minimalizáló passzkoncepciókat hívott, ezért is dominált a futás és a passzok csak kisegítő lehetőségek voltak. A falat is nagyban segítette, mert lényegében egy oldalt töltöttek agyon, mindenki a saját gap-ért felelt, nem voltak opciók, csak fegyelmezetten kellett végrehajtani a kiosztott feladatokat. Barkley volt a húzóember, akinek nagy területeket tudtatok nyitni, ment is a haladás. Az elkapóktól elvárták az alapútvonalak pontos megfutását, de nem volt benne semmi ördöngősség, nem voltak opciós utak, nem voltak csapda elleni leváltások, alig voltak cross-ok, Daboll nem tömörítette a teret, nehogy kis ablakok nyíljanak, hanem széthúzta a pályát DJ-nek.

Ezt a végletekig nem lehet játszani, a védelmi koordinátorok leolvassák, ezért innen kellene továbblépni, viszont közben az eredményesség jött, Barkley azonban fizikailag elfogyott, legalábbis megcsappant.

Én írtam korábban, hogy Jones-nak a teljes Daboll playbook nagy kihívás lesz, most úgy érzem, hogy nem meri neki kiadni a bonyolultabb feladatokat, mert tétje van a helyezéseteknek, így hogy közel a PO-ba jutás, ami egy újonc HC-nak nagy boost tud lenni, csak közben nem derül ki az irányítótokról, hogy a valóságban, nem mesterséges körülmények, scriptelés nélkül mit is tud.

A Daboll playbook második fejezete az egymásból kifejlődő, rétegszerűen felépített elkapóútvonalak lennének (most nem bonyolítom ezt túl), ahol többirányú játék kibontakozás is lehetséges, de ezt egyrészt időzíteni kell, azt a QB-nak éreznie és értenie kell, gyors feldolgozás szükséges hozzá, másrészt ki kell gyakorolni a területre-ütemre érkezést.

Ha a végletekig legyomlálom, akkor most DJ látja a WR útvonalak kibontakozását és lehetséges végét, és egy ponton dönt arról, hogy kinek, hová és mikor dobja el a labdát (nyilván aki tisztára játszotta magát). Ez profi szinten könnyebb elvárás, de pontosság kell hozzá, meg jó mechanika, viszont kevésbé igényel intuíciót. A védelmet ez nem hozza zavarba, de jól kigyakorolva lehet vele eredményt felmutatni, csak szűkös lesz (főleg jó csapatok és főleg kis területek esetében).

A verziófejlesztett változatban - amit a Bills játszott - ott viszont a QB elővételezi a WR lehetséges mozgását és akkor indítja el a dobást (tipikusan külső vállas - védőtől távolodó indítások), amikor a WR még az útvonal töréspontját van, jó eséllyel neki háttal (ergo nincs szem - és jelkontaktus köztük). Ebben a stílusban nagyobb a risk, viszont nagyobb a reward is.

Szóval most jönne Jones felprogramozásában a következő fokozat, amit Daboll eddig visszafog - sztem az eredményesség oltárának adózva.
Willie Parker
Számomra is egyértelmű, hogy ez a helyzet, csak nekem ez egy csalódás valahol, főleg a kezdeti lendület után. Szerintem ez egy egyértelmű szemléletbeli visszalépés, főleg hogy jó eséllyel így sem lesz meg a PO (ha igen, akkor meg kb borítékolható az első körös kiesés), szóval marhára nem kéne, hogy ez legyen az elsődleges cél, főleg nem ezen az áron. Szerintem pár hete ez egy elbaltázott koncepció már ami szerint haladunk és reménykedek benne, hogy változtatunk rajta még az idény végéig.
Szesze
Csak akkor nem értem, hogy ha Dabollék, nagy mágusok, tapasztaltak egyébként, akkor gondolhattak rá, hogy egy idő után a sablonos sémát kiismerik, és váltani kell valami másra. A másik meg a cél az lenne, hogy meglássuk, megértsük kire lehet majd számítani a jövőbe, ilyenek pl Neal, Love, AT, McKinney és még sorolhatnám. Ha ez a cél, akkor miért nem próbáljuk kicsit tesztelni DJ-t és a keretet, mert a konzervatív playbook-al, bukjuk a PO esélyt és a csapat kiismerést is. Mivel első szezon van, így nincs akkora nyomás a csapaton, lehetne tesztelni, próbálgatni. De persze a csapat és az edzők lelkivilága, látva az első 10 meccset, átértékelődnek, próbáltuk ezzel a konzervatizmussal, nem sikerült, arra számítok, hogy egy kicsit nyissuk ki a playbookot újra és próbáljunk átsémázni védelmeket. Jó végrehajtással, az egyszerűk dolgok is működni fognak, az a baj mostanában ez az ami nem működik, az egyszerű dolgok se mennek. Nem mennek a guard húzások, folyosó nyitások, Barkley is elfáradt, szóval itt az ideje használni a többieket, ugyanabban a sémában. Mert az ellenfél védelme se fog ugyanúgy odaállni ha Breida, vagy Brightwell áll oda Barkley helyett.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ha megengedtek egy kis okoskodást, akkor megosztanám az észrevételeimet röviden.

Az én meglátásom szerint Daboll 1.0-ás playbookja a tizedik fordulóra kiüresedett, egyfogytak a sematikus játékok, amit a limitált QB és a limitált keret állománya enged neki.

Az első időszakban nagyon egyszerűsített, emberezés ellen alkalmas, a labdaeladást minimalizáló passzkoncepciókat hívott, ezért is dominált a futás és a passzok csak kisegítő lehetőségek voltak. A falat is nagyban segítette, mert lényegében egy oldalt töltöttek agyon, mindenki a saját gap-ért felelt, nem voltak opciók, csak fegyelmezetten kellett végrehajtani a kiosztott feladatokat. Barkley volt a húzóember, akinek nagy területeket tudtatok nyitni, ment is a haladás. Az elkapóktól elvárták az alapútvonalak pontos megfutását, de nem volt benne semmi ördöngősség, nem voltak opciós utak, nem voltak csapda elleni leváltások, alig voltak cross-ok, Daboll nem tömörítette a teret, nehogy kis ablakok nyíljanak, hanem széthúzta a pályát DJ-nek.

Ezt a végletekig nem lehet játszani, a védelmi koordinátorok leolvassák, ezért innen kellene továbblépni, viszont közben az eredményesség jött, Barkley azonban fizikailag elfogyott, legalábbis megcsappant.

Én írtam korábban, hogy Jones-nak a teljes Daboll playbook nagy kihívás lesz, most úgy érzem, hogy nem meri neki kiadni a bonyolultabb feladatokat, mert tétje van a helyezéseteknek, így hogy közel a PO-ba jutás, ami egy újonc HC-nak nagy boost tud lenni, csak közben nem derül ki az irányítótokról, hogy a valóságban, nem mesterséges körülmények, scriptelés nélkül mit is tud.

A Daboll playbook második fejezete az egymásból kifejlődő, rétegszerűen felépített elkapóútvonalak lennének (most nem bonyolítom ezt túl), ahol többirányú játék kibontakozás is lehetséges, de ezt egyrészt időzíteni kell, azt a QB-nak éreznie és értenie kell, gyors feldolgozás szükséges hozzá, másrészt ki kell gyakorolni a területre-ütemre érkezést.

Ha a végletekig legyomlálom, akkor most DJ látja a WR útvonalak kibontakozását és lehetséges végét, és egy ponton dönt arról, hogy kinek, hová és mikor dobja el a labdát (nyilván aki tisztára játszotta magát). Ez profi szinten könnyebb elvárás, de pontosság kell hozzá, meg jó mechanika, viszont kevésbé igényel intuíciót. A védelmet ez nem hozza zavarba, de jól kigyakorolva lehet vele eredményt felmutatni, csak szűkös lesz (főleg jó csapatok és főleg kis területek esetében).

A verziófejlesztett változatban - amit a Bills játszott - ott viszont a QB elővételezi a WR lehetséges mozgását és akkor indítja el a dobást (tipikusan külső vállas - védőtől távolodó indítások), amikor a WR még az útvonal töréspontját van, jó eséllyel neki háttal (ergo nincs szem - és jelkontaktus köztük). Ebben a stílusban nagyobb a risk, viszont nagyobb a reward is.

Szóval most jönne Jones felprogramozásában a következő fokozat, amit Daboll eddig visszafog - sztem az eredményesség oltárának adózva.
Willie Parker
Számomra is egyértelmű, hogy ez a helyzet, csak nekem ez egy csalódás valahol, főleg a kezdeti lendület után. Szerintem ez egy egyértelmű szemléletbeli visszalépés, főleg hogy jó eséllyel így sem lesz meg a PO (ha igen, akkor meg kb borítékolható az első körös kiesés), szóval marhára nem kéne, hogy ez legyen az elsődleges cél, főleg nem ezen az áron. Szerintem pár hete ez egy elbaltázott koncepció már ami szerint haladunk és reménykedek benne, hogy változtatunk rajta még az idény végéig.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Ahogy a Dallas úgy a Phili se fog rajtunk átgázolni, csak simán kikapunk ...

Viszont van egy játékos akit soha többé nem szeretnék pályán látni Giants mezben, az pedig Gilbert! Tönkre tette a D egész meccses munkáját!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
A Daboll playbook második fejezete az egymásból kifejlődő, rétegszerűen felépített elkapóútvonalak lennének (most nem bonyolítom ezt túl) ahol többirányú játék kibontakozás is lehetséges, de ezt egyrészt időzíteni kell, azt a QB-nak éreznie és értenie kell, gyors feldolgozás szükséges hozzá, másrészt ki kell gyakorolni a területre-ütemre érkezést.
Willie Parker
Ha lesz egyszer időd/kedved én azért szívesen olvasnám.

Henderson
Én is!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 010
A Daboll playbook második fejezete az egymásból kifejlődő, rétegszerűen felépített elkapóútvonalak lennének (most nem bonyolítom ezt túl) ahol többirányú játék kibontakozás is lehetséges, de ezt egyrészt időzíteni kell, azt a QB-nak éreznie és értenie kell, gyors feldolgozás szükséges hozzá, másrészt ki kell gyakorolni a területre-ütemre érkezést.
Willie Parker
Ha lesz egyszer időd/kedved én azért szívesen olvasnám.

Szóval most jönne Jones felprogramozásában a következő fokozat, amit Daboll eddig visszafog - sztem az eredményesség oltárának adózva.
Willie Parker
Azért állunk ez előtt értetlenül sokan szerintem, mert senki nem várt itt sem PO-t, sem jó mérleget sem semmit csak egy kis fényt az alagút végére, Jonesról viszont ki kéne találni, hogy akkor most vele megyünk tovább vagy sem. Persze lehet, hogy ők már rég tudják hogy mi lesz, és ezért nem is próbálunk semmi extrát, csak beverekedni magunkat valahogy a POba, aztán jövőre továbbfejlődni akár Dannyvel, akár majd az utóddal.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"