New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Ha megengedtek egy kis okoskodást, akkor megosztanám az észrevételeimet röviden.

Az én meglátásom szerint Daboll 1.0-ás playbookja a tizedik fordulóra kiüresedett, elfogytak a sematikus játékok, amit a limitált QB és a limitált keret állománya enged neki.

Az első időszakban nagyon egyszerűsített, emberezés ellen alkalmas, a labdaeladást minimalizáló passzkoncepciókat hívott, ezért is dominált a futás és a passzok csak kisegítő lehetőségek voltak. A falat is nagyban segítette, mert lényegében egy oldalt töltöttek agyon, mindenki a saját gap-ért felelt, nem voltak opciók, csak fegyelmezetten kellett végrehajtani a kiosztott feladatokat. Barkley volt a húzóember, akinek nagy területeket tudtatok nyitni, ment is a haladás. Az elkapóktól elvárták az alapútvonalak pontos megfutását, de nem volt benne semmi ördöngősség, nem voltak opciós utak, nem voltak csapda elleni leváltások, alig voltak cross-ok, Daboll nem tömörítette a teret, nehogy kis ablakok nyíljanak, hanem széthúzta a pályát DJ-nek.

Ezt a végletekig nem lehet játszani, a védelmi koordinátorok leolvassák, ezért innen kellene továbblépni, viszont közben az eredményesség jött, Barkley azonban fizikailag elfogyott, legalábbis megcsappant.

Én írtam korábban, hogy Jones-nak a teljes Daboll playbook nagy kihívás lesz, most úgy érzem, hogy nem meri neki kiadni a bonyolultabb feladatokat, mert tétje van a helyezéseteknek, így hogy közel a PO-ba jutás, ami egy újonc HC-nak nagy boost tud lenni, csak közben nem derül ki az irányítótokról, hogy a valóságban, nem mesterséges körülmények, scriptelés nélkül mit is tud.

A Daboll playbook második fejezete az egymásból kifejlődő, rétegszerűen felépített elkapóútvonalak lennének (most nem bonyolítom ezt túl), ahol többirányú játék kibontakozás is lehetséges, de ezt egyrészt időzíteni kell, azt a QB-nak éreznie és értenie kell, gyors feldolgozás szükséges hozzá, másrészt ki kell gyakorolni a területre-ütemre érkezést.

Ha a végletekig legyomlálom, akkor most DJ látja a WR útvonalak kibontakozását és lehetséges végét, és egy ponton dönt arról, hogy kinek, hová és mikor dobja el a labdát (nyilván aki tisztára játszotta magát). Ez profi szinten könnyebb elvárás, de pontosság kell hozzá, meg jó mechanika, viszont kevésbé igényel intuíciót. A védelmet ez nem hozza zavarba, de jól kigyakorolva lehet vele eredményt felmutatni, csak szűkös lesz (főleg jó csapatok és főleg kis területek esetében).

A verziófejlesztett változatban - amit a Bills játszott - ott viszont a QB elővételezi a WR lehetséges mozgását és akkor indítja el a dobást (tipikusan külső vállas - védőtől távolodó indítások), amikor a WR még az útvonal töréspontját van, jó eséllyel neki háttal (ergo nincs szem - és jelkontaktus köztük). Ebben a stílusban nagyobb a risk, viszont nagyobb a reward is.

Szóval most jönne Jones felprogramozásában a következő fokozat, amit Daboll eddig visszafog - sztem az eredményesség oltárának adózva.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 476
Sok igazságot írtok. Hisz mi mindannyian képzett edzők vagyunk és ismerjük a csapat hàtterét. Ott vagyunk az edzéseken és làtjuk a jàtékosok formàjàt.Tudjuk Daboll és Kafka azért hívtak ilyen playeket mert befostak.
Ezt mondom én is: " gyáva népnek nincs hazája"😁

Krvàra nem làtunk a színfalak mögé.
Tudja e valaki a true Galaday sztorit ? Mi az oka Barkley formahanyatlàsànak?

Nem ez volt a szezon meccse O oldalon. D viszont odabszott.
Lesz fordítva, sőt jövő hétre mindenki csúfos vereséget làt ( tisztelet a kivételnek).

Most pont félig volt a pohàr. Làttuk a Wash se volt happy a meccs végén.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
🚨 WEEK 15 SCHEDULE FLEX ALERT 🚨

New York Giants vs. Washington Commanders will now be played at 8:20pm ET on NBC.
KeyG
Itt az ideje, hogy megtörjük a DanielJones és az elmúlt évek PrimeTime átkát.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 181
🚨 WEEK 15 SCHEDULE FLEX ALERT 🚨

New York Giants vs. Washington Commanders will now be played at 8:20pm ET on NBC.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Ezt a bénázást amit az edzők műveltek semmilyen bírózás nem menthet fel.
A szakma —akik nem mi vagyunk— is döbbenten áll, ahogy visszhangzik.
Több polc itt amiről beszélünk, és itt nem egy meccsről beszélünk.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 010
Pár érdekes kép a meccs végéről
 twitter.com/_connorkelley_/status/1599622084287557632?s=20&t=O_jd-fCZV-RQzVUPGm4G7g
Rodaron
Na ja hát a játékvezetés megint ordenáré szar volt, mindkét irányba voltak hatalmas faszságok, (talán felénk több is) de sajnos már az a meglepő ha nem így van, sokszor más csapatok meccseit nézve is ki tudok akadni hogy miket (nem) fújnak.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Igen , mert Aki megnyeri a was-NYG meccset 2 hét múlva és nyer mellé még legalább 1 meccset az sanszos hogy még bekerülhet. A SF-Sea miatt ez vlsz most. Így a döntés 2 hét múlva mész vlsz.
ozibozi
Két hét múlva 24-24 lesz..... 😊
Zet
Akkor mindkettőt beelőzik 😊 😊
Meg is érdemélnénk mindketten amúgy akkor.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 343
Igen , mert Aki megnyeri a was-NYG meccset 2 hét múlva és nyer mellé még legalább 1 meccset az sanszos hogy még bekerülhet. A SF-Sea miatt ez vlsz most. Így a döntés 2 hét múlva mész vlsz.
ozibozi
Két hét múlva 24-24 lesz..... 😊
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Igen , mert Aki megnyeri a was-NYG meccset 2 hét múlva és nyer mellé még legalább 1 meccset az sanszos hogy még bekerülhet. A SF-Sea miatt ez vlsz most. Így a döntés 2 hét múlva mész vlsz.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Kívülállóként én azt láttam tegnap a meccs végén, hogy igen fontos tényező volt, hogy szintén a playoffért hajtó csoportrivális az ellenfél.
Meg vagyok győződve, hogy egy AFC csapat ellen, mind Rivera, mind Daboll többet kockaztatott volna. De így erősen bennük volt, hogy ha elbasszák kb tálcán kínálják a másik csapatnak a győzelmet, amivel jelentős hátrányba kerülhetnek. Így inkább őrizték az x-et.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Amikor 32 vagy több passz kísérlete van a csapatnak akkor vesztünk, ha kevesebb van és megy a futás akkor nyerünk. Gondolom azért nem adják többször a kezébe az irányítást mert az edzéseken sem megy jobban és vlsz sanszosabb hogy nem maradnának meccsben a második félidőre. Működött is ez amíg újdonság volt.
Most az hogy a fal meg az elkapók azt pont tudjuk is. De amikor tart a fal és van szabad ember akkor meg rosszak a hívások, vagy a döntései amit hoz Nyilván sok mindenért nem felelős, de ez a game manager stílus futkorázva, mellé pontatlanul passzolva nem ér sok pénzt és komoly hosszútávú szerződést, csupán ennyi az állítás. Addig Amíg itt csapat épül vagy 2 évig nyugodtan ellehet, nem egy reménytelen dolog nyerni vele ezt már többször is bebizonyította, csak ne vigyen el komoly pénzt a csapattól hosszabb időre. Ez kb a lényeg. Láttunk erre sok példát mostanában.
Amúgy ez a vita kb már lezajlott máshol is nem is oly régen, elég csak Darnoldra, Bakerre gondolni ahol évekig keresték nekik a mentségeket, PO is megvolt.
Szerintem senki sem lenne szomorú ha beválna és tudna még fejlődni.
Legyen úgy, de pénzt ki tenne rá…
ozibozi
És az egyelőre nem létező utódjára ki tenne pénzt?
Szesze
????? Nincs napirenden pénzért egy utód tudtommal. Qrvára “ Ingyé’akarják vlsz ugyanezt a teljesítményt a csapat vezetői, mert pl az Ofalra és az LB-kre költenének és nem a max 30 passzra 150-200 yardra meccsenként.
Szerencsére Nem én, nem te, hanem majd ők döntenek. Valamiért nem hívták le az ötödik éves opcióját. Nem miattam és nem a szurkolók miatt nem tették ezt meg gondolom.
Senkit nem zavar ha marad kevesebbért, a gond csak a pénzen és az éveken van, de ez már százszor el lett mondva. Hagyjuk is ha elsőre nem ment át.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Pár érdekes kép a meccs végéről
 twitter.com/_connorkelley_/status/1599622084287557632?s=20&t=O_jd-fCZV-RQzVUPGm4G7g
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ha következő meccsen Daboll megoldja, hogy valami magic gameplan-el elverjük a sasokat, akkor lehet megbocsátjuk neki a tegnapit. 😊
GJohnny74
McKinney visszatérésére van esély, valamint talán lesz új WR, vagy Golladay is játékképes lesz. Dallas meccsből láttuk, hogy képes az edzői stáb jó gameplant összerakni, bízzunk benne.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Ha következő meccsen Daboll megoldja, hogy valami magic gameplan-el elverjük a sasokat, akkor lehet megbocsátjuk neki a tegnapit. 😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Sziasztok! Eddig csak figyelemmel követtem a fórumot, de ez a meccs után most már nekem is ki kell írnom magamból. 😀 Teljesen olyan, mintha Dabollékat agyonnyomta volna a mérlegünk és a PO-ba jutás által generált nyomás. Más nem magyarázza ezt a minősíthetetlen konzervatív hozzáállást, és sajnos ahogy korábban is írták, kezdik kicsit lerombolni a megítélésüket. Persze aláírom, ettől a kerettől nem szabad csodát várni, pláne ennyi sérülttel, de attól még gyalázat volt a második félidőben az offense playhívás, és habár sok kulcsmomentum volt, amikkel vagy nélkülük meglehetett volna a meccs (Slayton drop, Feliciano bünti), de szerintem alapjában ez a playhíváson, a clock managementen és úgy teljes egészében az edzői munkán ment el. Olvasom külföldi csoportokban, hogy sokan szidják a bírókat, Felicianot, Slaytont meg DJ-t is, de szerintem nem őket kéne elsősorban elővenni, habár a hajamat téptem ezeknél a hibáknál. Újra kell még nézni ezt a meccset.

Nekem az a bajom leginkább, hogy én az előző két meccsen is vártam már valami felfrissülést a gameplanben offense részről és nem történt szinte semmi és nem tudok nem a tavalyi évre gondolni, mert egy csomó minden ugyanolyan volt az elmúlt pár meccsen.

Azért rohadtul lehet örülni ennek a mérlegnek is így december elején, már ez is nagy szó, hogy playoffért megyünk. Remélem két hét múlva elverjük a Washingtont és meglesz a playoff. Go Giants!
TPeter1206
Szia! 😊 Ugyanezt gondolom én is, óriási csalódás ez a kezdés után és absz nem a konkrét eredményekről beszélek, mert azzal is tisztában volt mindenki, h irreálisan jól jöttünk ki a szezon első felében a szoros meccsekből. Ráadásul én alapvetően absz a konzervatív játék híve vagyok, de tegnap olyan szinten durrant el az agyam amikor megláttam, h tényleg el fogjuk puntolni azt a kurva labdát a félpályánál, 2 perccel a hosszabbítás vége előtt, mint már régen 😊
Ettől még nyilván nem temetem Dabollékat, mert egyértelmű, h csomó dologban előre léptünk, de remélem képes lesz tanulni ebből ő is most már és akkor nincs semmi gond.

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
TPeter1206 New York Giants 12
Sziasztok! Eddig csak figyelemmel követtem a fórumot, de ez a meccs után most már nekem is ki kell írnom magamból. 😀 Teljesen olyan, mintha Dabollékat agyonnyomta volna a mérlegünk és a PO-ba jutás által generált nyomás. Más nem magyarázza ezt a minősíthetetlen konzervatív hozzáállást, és sajnos ahogy korábban is írták, kezdik kicsit lerombolni a megítélésüket. Persze aláírom, ettől a kerettől nem szabad csodát várni, pláne ennyi sérülttel, de attól még gyalázat volt a második félidőben az offense playhívás, és habár sok kulcsmomentum volt, amikkel vagy nélkülük meglehetett volna a meccs (Slayton drop, Feliciano bünti), de szerintem alapjában ez a playhíváson, a clock managementen és úgy teljes egészében az edzői munkán ment el. Olvasom külföldi csoportokban, hogy sokan szidják a bírókat, Felicianot, Slaytont meg DJ-t is, de szerintem nem őket kéne elsősorban elővenni, habár a hajamat téptem ezeknél a hibáknál. Újra kell még nézni ezt a meccset.

Nekem az a bajom leginkább, hogy én az előző két meccsen is vártam már valami felfrissülést a gameplanben offense részről és nem történt szinte semmi és nem tudok nem a tavalyi évre gondolni, mert egy csomó minden ugyanolyan volt az elmúlt pár meccsen.

Azért rohadtul lehet örülni ennek a mérlegnek is így december elején, már ez is nagy szó, hogy playoffért megyünk. Remélem két hét múlva elverjük a Washingtont és meglesz a playoff. Go Giants!

Szerkesztette: TPeter1206
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 343
Igazából annyiból nem is baj, hogy nem sikerült nyerni tegnap, hogy így talán most Daboll is kénytelen lesz végre megváltoztatni ezt az utóbbi hetekben már minősíthetetlen szintű alibizést, amit előadtunk. Az a röhej, hogy a Titans elleni meccsnyerő kétpontossal megindított egy rég várt folyamatot (akkor is pozitív hozadéka lett volna annak, ha nem sikerül, de így pláne), amit szisztematikus munkával sikerült mostanra teljesen leépítenie. És itt nem a konkrét eredményekről van szó, sőt épp az a lényeg, h annak mellékesnek kéne lennie. Ha nyerünk tegnap akkor biztosan maradt volna ez a fos egész évben, így is esélyes, de talán elgondolkodik most már ő is (ha más nem külső nyomásra), h itt azért nagyon el lett baszva valami. Azt a tegnapi hosszabbításos punt-ot még a korábbi garnitúra is megirigyelhette volna..
Szesze
Nekem is eszembe jutott a Titans elleni 2 pontos. Na, onnan azért jó nagyot léptünk hátra a kockázatvállalásban. Annak a számlájára írom ezt, hogy az eredmények miatt nagyon ráfeszült (és rá is görcsölt) a PO-ra.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Igazából annyiból nem is baj, hogy nem sikerült nyerni tegnap, hogy így talán most Daboll is kénytelen lesz végre megváltoztatni ezt az utóbbi hetekben már minősíthetetlen szintű alibizést, amit előadtunk. Az a röhej, hogy a Titans elleni meccsnyerő kétpontossal megindított egy rég várt folyamatot (akkor is pozitív hozadéka lett volna annak, ha nem sikerül, de így pláne), amit szisztematikus munkával sikerült mostanra teljesen leépítenie. És itt nem a konkrét eredményekről van szó, sőt épp az a lényeg, h annak mellékesnek kéne lennie. Ha nyerünk tegnap akkor biztosan maradt volna ez a fos egész évben, így is esélyes, de talán elgondolkodik most már ő is (ha más nem külső nyomásra), h itt azért nagyon el lett baszva valami. Azt a tegnapi hosszabbításos punt-ot még a korábbi garnitúra is megirigyelhette volna..
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 010
.
gyurczi
Tegnap(is) egyszeruen kivettek a kezebol a lehetoseget fél meccsen minimum csak alibiztunk az O hivasokkal de ugy hogy a falat kapartam az idegtol...aztan meg gyorsan dobja meg a hosszukat gondoltak!
Amik nem is voltak olyan szar kiserletek amugy vegul
Meccsek ota ugyanazt nyomjuk szinte tu pontosan! Az elejen hivunk hosszut Slaytonra mennek a jo kis TE passzok ,varialjuk a hivasokat ,haladunk ,pontokat csinalunk aztan csontra buhuzzuk a feket hogy majd a D megoldja vegig, vagy mit tudom en....
Kurva idegesito
yooker
Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha megy a játék és vezetünk, akkor utána miért kell teljesen leállni és ülni az eredményen? Persze gondolom ez oké is lehet 2-3 TD előnyben és nagy erőfölényben, de így. Ha azt vesszük alapul, hogy Daboll jó edző és tudja mikor mit kell csinálni, hogy kell meccset nyerni, akkor ebben mi a ráció? Mi lehet emögött?
GJohnny74
Talán az, amiről gyakran beszélünk. A keret minősége miatt nagyon kicsi a hibázási lehetőség, és ezt prôbálják minimalizálni. Minél kevesebb kockázat, annál kevesebb hiba. Van veszteni való. Ott vagyunk po helyen.
És a po-hoz kellene extra a játékosoktól is. Na ez kimerült egyetlen 50-50-es passz elkapásában tegnap az O részéről.
gyurczi
Szerintem ez kurvagyenge indok, pont a keret minősége miatt nem szabadna ráülni egy szaros 1 possession vezetésre. Olyan pontkülönbséggel még idén nem vezettünk amivel tényleg elég ha csak öljük az órát, főleg, ha közben first downok szerzésére esély sincs.

A meccset és a helyzetünket átgondolva, szerintem év végén 8-8-1 lesz a mérlegünk (vagy a Commanderst vagy a Colts-ot fogjuk még elkapni, mást nem), amivel éppen kicsúszunk majd a PO-ból (szerintem a Seahawks és Commanders fog beérni). Nyilván kicsit keserédes lesz ez (illetve a szezon második fele), de ha azt nézzük, mik voltak év elején az elvárások, azt hiszem, elégedettek lehetünk majd az 50 százalékos teljesítménnyel.

Akkor leszünk gondban, ha az edzők fejében nem változnak a dolgok, és jövőre nem tudunk majd továbblépni.
Zet
Legyen igazad, ez így is jobb mérleg, mint amit szezon előtt bárki várt volna, POba valók meg egyáltalán nem vagyunk.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hát szomorú kimondani, de szerintem jobb ha nem jutunk be a rájátszásba. Ilyen játékot nézni ott még fájdalmasabb lenne. Remélem nem lesz Daboll-ból McAdoo 2. McAdoo első szezonja is jó volt, utána jött a fekete leves. Azt viszont el kell ismerni, hogy DJ jobb lett.
GJohnny74
Hát nekem DJről a Macskafogó jut eszembe "De hiszen ezt bármelyik kísérleti egerünk megcsinálja fillérekért "
Haba
És jövőre meg pénzt is kellene fizetni érte.
ozibozi
Az a baj, hogy olyan mértékben vagytok negatívan elfogultak vele szemben, hogy még egy ilyen meccsen is (25/31 - 200 passzolt yard + 12/71 futott yard) képesek vagytok leszólni. Röhejesek vagytok, de már megszoktam persze.. Messze a meccse embere volt/lett volna, ha nem ilyen lefosott bokájú, ultrakonzervatív, töketlen edzői tevékenység van nálunk megint. És akkor még gyertek az idióta: ő az edző és látja mire képes szöveggel 😀 Nem baj, jövőre jöhet fillérekért a megváltótok majd, akárki is lesz az.
Szesze
Én majdnem akkora Danny fanboy vagyok mint te, de nekem sem tetszett ez a meccse (sem) számok ide vagy oda, meg annak ellenére, hogy tényleg a legkevésbé sem rajta ment el. Továbbra sem látok igazi fejlődést azokban a dolgokban amikben igazán kellene ahhoz, hogy a jövő irányítójaként lehessen rá tekinteni. Valamivel magabiztosabban áll talán a zsebben, de továbbra sem látom kicsit sem, hogy érezné ha közel van valaki, még mindig sokszor érzem azt, hogy egyetlen célpontra fókuszál, nem képes tovább olvasni ha mégsem szabad, inkább bedobja akár double coverageba is. És szó se róla, sokszor képes ezt is jól megdobni, biztos van hogy kell is, mert nincs jobb opció vagy idő nincs már mást keresni, de nekem soknak tűnik ahányszor ilyen van.
Ettől függetlenül én sem látom, hogy kit lehetne hozni helyette, ha a drafton megtaláljuk azt aki nekünk kell akkor ok, de jelenleg a ligában nem hiszem, hogy van olyan opció aki elérhető, nem viszi el a sapka nagy részét és upgrade lenne, vagy akár csak ezt a szintet hozná.
Abban is teljesen egyetértünk, hogy ezzel a konzervatív lófasszal amit a stáb leművelt nem is lehet megváltani a világot, nem fog kiderülni az sem, hogy képes lehet e többre. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy miért próbálunk ráülni egy kibaszott egy TD-s vezetésre. Egyrészt tudja már mindenki, hogy mi lesz, Barkleyt rendszeresen a LOS mögött 2-3 yarddal érintik elsőre, másrészt a D-től olyan extrát várunk el ezzel, amit sokkal jobb állománnyal sem lenne szabad. Ettől függetlenül őket minden dícséret megilleti, erőn felül teljesítenek minden meccsen, úgy, hogy kurva sokat vannak fent, LB sorunk gyakorlatilag kuka, secondaryben meg rendszeresen pratice squadból frissen felhozott emberek játszanak és mégis képesek sokszor felszívni magukat és odabaszni.
Nagyon remélem hogy a coaching staff összeszedi magát, mert az, hogy sem a bye week, sem a mostani hosszabb pihi után nem tudtunk semmit újulni kurvagáz, jó szezonkezdet ide vagy oda.
Henderson
Ezzel mind egyet is értek simán, azt leszámítva, hogy ezen a meccsen nem értem mi volt vele a gond.. még Daboll is elismerte, hogy nagyon jó meccse volt, de aki ezután a tegnapi meccs után is kritizálja azoknak nagyon sok csalódást fog tartogatni a jövő, akárki is lesz a QB itt az biztos..
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Amikor 32 vagy több passz kísérlete van a csapatnak akkor vesztünk, ha kevesebb van és megy a futás akkor nyerünk. Gondolom azért nem adják többször a kezébe az irányítást mert az edzéseken sem megy jobban és vlsz sanszosabb hogy nem maradnának meccsben a második félidőre. Működött is ez amíg újdonság volt.
Most az hogy a fal meg az elkapók azt pont tudjuk is. De amikor tart a fal és van szabad ember akkor meg rosszak a hívások, vagy a döntései amit hoz Nyilván sok mindenért nem felelős, de ez a game manager stílus futkorázva, mellé pontatlanul passzolva nem ér sok pénzt és komoly hosszútávú szerződést, csupán ennyi az állítás. Addig Amíg itt csapat épül vagy 2 évig nyugodtan ellehet, nem egy reménytelen dolog nyerni vele ezt már többször is bebizonyította, csak ne vigyen el komoly pénzt a csapattól hosszabb időre. Ez kb a lényeg. Láttunk erre sok példát mostanában.
Amúgy ez a vita kb már lezajlott máshol is nem is oly régen, elég csak Darnoldra, Bakerre gondolni ahol évekig keresték nekik a mentségeket, PO is megvolt.
Szerintem senki sem lenne szomorú ha beválna és tudna még fejlődni.
Legyen úgy, de pénzt ki tenne rá…
ozibozi
És az egyelőre nem létező utódjára ki tenne pénzt?
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Hát szomorú kimondani, de szerintem jobb ha nem jutunk be a rájátszásba. Ilyen játékot nézni ott még fájdalmasabb lenne. Remélem nem lesz Daboll-ból McAdoo 2. McAdoo első szezonja is jó volt, utána jött a fekete leves. Azt viszont el kell ismerni, hogy DJ jobb lett.
GJohnny74
Hát nekem DJről a Macskafogó jut eszembe "De hiszen ezt bármelyik kísérleti egerünk megcsinálja fillérekért "
Haba
És jövőre meg pénzt is kellene fizetni érte.
ozibozi
Az a baj, hogy olyan mértékben vagytok negatívan elfogultak vele szemben, hogy még egy ilyen meccsen is (25/31 - 200 passzolt yard + 12/71 futott yard) képesek vagytok leszólni. Röhejesek vagytok, de már megszoktam persze.. Messze a meccse embere volt/lett volna, ha nem ilyen lefosott bokájú, ultrakonzervatív, töketlen edzői tevékenység van nálunk megint. És akkor még gyertek az idióta: ő az edző és látja mire képes szöveggel 😀 Nem baj, jövőre jöhet fillérekért a megváltótok majd, akárki is lesz az.
Szesze
Ez mind rendben van...
Én nem vagyok akkora szagértő...
De egy olyan irányítóról beszélünk, aki évek óra itt van a ligában...
Ha szar az O, akkor az nem az ő hibája, hanem minden szar körülötte, fal, elkapók, edzők, szertáros, mindenki...
Ez megy évek óta...
Ha ő a megoldás, akkor igenis oldja meg legalább az ilyen nyerhető meccseket...
Biztos kumva nagy elvárás egy évek óta kezdő irányítótól, hogy ugyan már hozzon egy kis extrát, oldjon meg maga egy meccs nyerő first downt, edzőtől, faltól, elkapóltól, függetlenül.
Most nem az a baj, hogy nem nyertünk, félreértés ne essék, hanem az, hogy jött egy kiélezett szituáció amiben nem azt mutatta, hogy ő a hosszútávú megoldás.
Ez a lényeg most, megtalálni azokat, akikre lehet a jövőt építeni. DJ most nem ezt mutatta.
gyurczi
Tegnap(is) egyszeruen kivettek a kezebol a lehetoseget fél meccsen minimum csak alibiztunk az O hivasokkal de ugy hogy a falat kapartam az idegtol...aztan meg gyorsan dobja meg a hosszukat gondoltak!
Amik nem is voltak olyan szar kiserletek amugy vegul
Meccsek ota ugyanazt nyomjuk szinte tu pontosan! Az elejen hivunk hosszut Slaytonra mennek a jo kis TE passzok ,varialjuk a hivasokat ,haladunk ,pontokat csinalunk aztan csontra buhuzzuk a feket hogy majd a D megoldja vegig, vagy mit tudom en....
Kurva idegesito
yooker
Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha megy a játék és vezetünk, akkor utána miért kell teljesen leállni és ülni az eredményen? Persze gondolom ez oké is lehet 2-3 TD előnyben és nagy erőfölényben, de így. Ha azt vesszük alapul, hogy Daboll jó edző és tudja mikor mit kell csinálni, hogy kell meccset nyerni, akkor ebben mi a ráció? Mi lehet emögött?
GJohnny74
Talán az, amiről gyakran beszélünk. A keret minősége miatt nagyon kicsi a hibázási lehetőség, és ezt prôbálják minimalizálni. Minél kevesebb kockázat, annál kevesebb hiba. Van veszteni való. Ott vagyunk po helyen.
És a po-hoz kellene extra a játékosoktól is. Na ez kimerült egyetlen 50-50-es passz elkapásában tegnap az O részéről.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 343
A meccset és a helyzetünket átgondolva, szerintem év végén 8-8-1 lesz a mérlegünk (vagy a Commanderst vagy a Colts-ot fogjuk még elkapni, mást nem), amivel éppen kicsúszunk majd a PO-ból (szerintem a Seahawks és Commanders fog beérni). Nyilván kicsit keserédes lesz ez (illetve a szezon második fele), de ha azt nézzük, mik voltak év elején az elvárások, azt hiszem, elégedettek lehetünk majd az 50 százalékos teljesítménnyel.

Akkor leszünk gondban, ha az edzők fejében nem változnak a dolgok, és jövőre nem tudunk majd továbblépni.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 010
Hát szomorú kimondani, de szerintem jobb ha nem jutunk be a rájátszásba. Ilyen játékot nézni ott még fájdalmasabb lenne. Remélem nem lesz Daboll-ból McAdoo 2. McAdoo első szezonja is jó volt, utána jött a fekete leves. Azt viszont el kell ismerni, hogy DJ jobb lett.
GJohnny74
Hát nekem DJről a Macskafogó jut eszembe "De hiszen ezt bármelyik kísérleti egerünk megcsinálja fillérekért "
Haba
És jövőre meg pénzt is kellene fizetni érte.
ozibozi
Az a baj, hogy olyan mértékben vagytok negatívan elfogultak vele szemben, hogy még egy ilyen meccsen is (25/31 - 200 passzolt yard + 12/71 futott yard) képesek vagytok leszólni. Röhejesek vagytok, de már megszoktam persze.. Messze a meccse embere volt/lett volna, ha nem ilyen lefosott bokájú, ultrakonzervatív, töketlen edzői tevékenység van nálunk megint. És akkor még gyertek az idióta: ő az edző és látja mire képes szöveggel 😀 Nem baj, jövőre jöhet fillérekért a megváltótok majd, akárki is lesz az.
Szesze
Én majdnem akkora Danny fanboy vagyok mint te, de nekem sem tetszett ez a meccse (sem) számok ide vagy oda, meg annak ellenére, hogy tényleg a legkevésbé sem rajta ment el. Továbbra sem látok igazi fejlődést azokban a dolgokban amikben igazán kellene ahhoz, hogy a jövő irányítójaként lehessen rá tekinteni. Valamivel magabiztosabban áll talán a zsebben, de továbbra sem látom kicsit sem, hogy érezné ha közel van valaki, még mindig sokszor érzem azt, hogy egyetlen célpontra fókuszál, nem képes tovább olvasni ha mégsem szabad, inkább bedobja akár double coverageba is. És szó se róla, sokszor képes ezt is jól megdobni, biztos van hogy kell is, mert nincs jobb opció vagy idő nincs már mást keresni, de nekem soknak tűnik ahányszor ilyen van.
Ettől függetlenül én sem látom, hogy kit lehetne hozni helyette, ha a drafton megtaláljuk azt aki nekünk kell akkor ok, de jelenleg a ligában nem hiszem, hogy van olyan opció aki elérhető, nem viszi el a sapka nagy részét és upgrade lenne, vagy akár csak ezt a szintet hozná.
Abban is teljesen egyetértünk, hogy ezzel a konzervatív lófasszal amit a stáb leművelt nem is lehet megváltani a világot, nem fog kiderülni az sem, hogy képes lehet e többre. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy miért próbálunk ráülni egy kibaszott egy TD-s vezetésre. Egyrészt tudja már mindenki, hogy mi lesz, Barkleyt rendszeresen a LOS mögött 2-3 yarddal érintik elsőre, másrészt a D-től olyan extrát várunk el ezzel, amit sokkal jobb állománnyal sem lenne szabad. Ettől függetlenül őket minden dícséret megilleti, erőn felül teljesítenek minden meccsen, úgy, hogy kurva sokat vannak fent, LB sorunk gyakorlatilag kuka, secondaryben meg rendszeresen pratice squadból frissen felhozott emberek játszanak és mégis képesek sokszor felszívni magukat és odabaszni.
Nagyon remélem hogy a coaching staff összeszedi magát, mert az, hogy sem a bye week, sem a mostani hosszabb pihi után nem tudtunk semmit újulni kurvagáz, jó szezonkezdet ide vagy oda.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Hát szomorú kimondani, de szerintem jobb ha nem jutunk be a rájátszásba. Ilyen játékot nézni ott még fájdalmasabb lenne. Remélem nem lesz Daboll-ból McAdoo 2. McAdoo első szezonja is jó volt, utána jött a fekete leves. Azt viszont el kell ismerni, hogy DJ jobb lett.
GJohnny74
Hát nekem DJről a Macskafogó jut eszembe "De hiszen ezt bármelyik kísérleti egerünk megcsinálja fillérekért "
Haba
És jövőre meg pénzt is kellene fizetni érte.
ozibozi
Az a baj, hogy olyan mértékben vagytok negatívan elfogultak vele szemben, hogy még egy ilyen meccsen is (25/31 - 200 passzolt yard + 12/71 futott yard) képesek vagytok leszólni. Röhejesek vagytok, de már megszoktam persze.. Messze a meccse embere volt/lett volna, ha nem ilyen lefosott bokájú, ultrakonzervatív, töketlen edzői tevékenység van nálunk megint. És akkor még gyertek az idióta: ő az edző és látja mire képes szöveggel 😀 Nem baj, jövőre jöhet fillérekért a megváltótok majd, akárki is lesz az.
Szesze
Ez mind rendben van...
Én nem vagyok akkora szagértő...
De egy olyan irányítóról beszélünk, aki évek óra itt van a ligában...
Ha szar az O, akkor az nem az ő hibája, hanem minden szar körülötte, fal, elkapók, edzők, szertáros, mindenki...
Ez megy évek óta...
Ha ő a megoldás, akkor igenis oldja meg legalább az ilyen nyerhető meccseket...
Biztos kumva nagy elvárás egy évek óta kezdő irányítótól, hogy ugyan már hozzon egy kis extrát, oldjon meg maga egy meccs nyerő first downt, edzőtől, faltól, elkapóltól, függetlenül.
Most nem az a baj, hogy nem nyertünk, félreértés ne essék, hanem az, hogy jött egy kiélezett szituáció amiben nem azt mutatta, hogy ő a hosszútávú megoldás.
Ez a lényeg most, megtalálni azokat, akikre lehet a jövőt építeni. DJ most nem ezt mutatta.
gyurczi
Tegnap(is) egyszeruen kivettek a kezebol a lehetoseget fél meccsen minimum csak alibiztunk az O hivasokkal de ugy hogy a falat kapartam az idegtol...aztan meg gyorsan dobja meg a hosszukat gondoltak!
Amik nem is voltak olyan szar kiserletek amugy vegul
Meccsek ota ugyanazt nyomjuk szinte tu pontosan! Az elejen hivunk hosszut Slaytonra mennek a jo kis TE passzok ,varialjuk a hivasokat ,haladunk ,pontokat csinalunk aztan csontra buhuzzuk a feket hogy majd a D megoldja vegig, vagy mit tudom en....
Kurva idegesito
yooker
Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha megy a játék és vezetünk, akkor utána miért kell teljesen leállni és ülni az eredményen? Persze gondolom ez oké is lehet 2-3 TD előnyben és nagy erőfölényben, de így. Ha azt vesszük alapul, hogy Daboll jó edző és tudja mikor mit kell csinálni, hogy kell meccset nyerni, akkor ebben mi a ráció? Mi lehet emögött?