New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát nagyon szenvedtem a meccsen. Ami utólag egy kicsit, de nagyon kicsit kellemetlen szájízt ad a fantasztikus győzelmünknek, az az O-line. Hagyták, hogy szétverjék Eli-t, aki a meccs embere nálam. Brutális mennyiséget kellet passzolnia, és majdnem minden második passzánál odaértek. És ez miatt a győzelemhez tényleg mák kellett, a 49-ers két ST hibája. Még egy negatívum van, az, hogy két tisztességes passzjátékot tudott felmutatni Smith, 2 TD, és emiatt majdnem kikaptunk.
De mindegy a lényeg, hogy nyertünk. Túlzás nélkül az NFC kiemelkedően legjobb védelmével felálló 49-erst vertük meg. Szerencsénkre nem tudtak passzolni, meg a 3rd downoknál nagyon odatette magát a védelem. Én temettem a csapatot a 4. negyedben is mert nem láttam azt, hogy tudunk valamit kezdeni ezzel a védelemmel. Amikor Szesze szintén temetni kezdte a csapatot, akkor felrémlett, hogy párszor ilyen helyzetben győztesen tudtunk kikerülni a csatából. Jó omen volt. A hosszabbításban szó szerint rosszul voltam. Megcsillant előttünk az esély és volt vesztenivalónk. Aztán amikor láttam, hogy mindig odaérnek Elihoz, megint úgy éreztem, hogy nincs esély. Aztán...
Az tény hogy egy nagyon jó csapatot vertünk meg. Annyiban megérdemeltük a győzelmet, hogy mi nem hibáztunk. Talán még annyit hozzá kell tennem, hogy azért a hosszabbításban, hirtelen halálnál már nem elég annyi egy O-tól, hogy futunk és majd talán összejön a passzjáték. A 49-ers játékában alapból ez volt benne. A mienkben ezen az estén szintén nem volt benne a megbízható passzjáték, mert egy fantasztikus D megfojtotta. Úgy gondolom ezzel a nüansznyival jobban megérdemeltük a győzelmet, hogy komplettebb csapat vagyunk a passzjátékunk miatt. Eli miatt.
Az SB más tészta lesz. Hihetetlen de én is úgy érzem, hogy mi vagyunk az esélyesebbek. Ez a D ha a maximumot hozza, akkor 30 pont alatt tudja tartani Brady-t. Az O-nak meg a győzelemhez meg kell csinálnia a 30 pontot.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
pihenés szempontból oké a 2 hét. sőt én annak is örülök hogy a pro bowl bejött a meccs elé, mert így az unatkozó sajtó nem kezd álhíreket kreálni , hogy TC házat vett floridában, így tuti visszavonul vagy pl Giselle B összejött Wilforkkal . baromságnak tűnik de pl a dallast is le tudták amortizálni, amikor lehányták őket hogy a 2007-es wildcard héten miért nyaraltak, vagy hogy az aktuális Romoné nézi-e a meccset vagy nem. persze lehet hogy ezek a témák csak a sport tv coverben kerültek ennyire fókuszba
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nem tudom ki esélyesebb. mi viszont fáradtabbak lehetünk, keményebb volt a PO mint a patsnak. szóval ha nincs rest or rust probléma a kiemelt csapatoknál, akkor szerintem előny ott. a denvert lazán verték, a giantsnál viszont 2 kőkemény playoff games van a zsákbanvittore
azért 2 hét alatt ki lehet pihenni a fáradalmakat, másrészt kizárt dolognak tartom, h egy SBn komoly tényező legyen a korábbi meccsek fáradalma
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem tudom ki esélyesebb. mi viszont fáradtabbak lehetünk, keményebb volt a PO mint a patsnak. szóval ha nincs rest or rust probléma a kiemelt csapatoknál, akkor szerintem előny ott. a denvert lazán verték, a giantsnál viszont 2 kőkemény playoff games van a zsákban
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tényleg brutál meccs volt, biztos vagyok benne, h sokaknak nem tetszett, de számomra absz ez volt az idény legkeményebb, legnehezebb és legnagyobb értékű győzelme, amikor is a legjobb formánkban voltunk, mindent kiadtunk magunkból és mégis szerencsére volt szükség, h nyerhessünk. Minden rizsa nélkül ez a SF nagyon-nagyon megérdemelte volna a SB-t, az egész szezont tekintve egyértelműen jobban, mint mi és sztem a mai meccsen is egy árnyalattal közelebb voltak a győzelemhez, mert a meccs nagy részében ránk erőltették a stílusukat és ha nincs ez a két punt utáni labdaszerzés akkor nem tudtunk volna nyerni, úgyh most Fortuna is mellettünk állt rendesen.
A másik oldalról nézve pedig hatalmas eredmény amit elértünk, egy szinte már eltemetett szezon után megragadtuk az utolsó utáni sanszunkat és lehoztuk a Dallas elleni már elbukottnak hitt idegenbeli meccset. Akkor még arról beszéltünk, h ilyen játékkal kb mindegy h ki jut be az East-ből a POba úgyis rommá verik majd, hát hatalmasat fordult a világ azóta, épp ezért ennyire hihtetlenül jó ez a sport, mert elég volt egy ilyen lélektani fordulat ahhoz, h a csapat addigi pocsék védekezése mintegy varázsütésre összeálljon és mostanra egyértelműen kijelenthető, h emögött a Frisco védelem mögött pillanatnyilag nekünk van a második legjobb védelmünk a ligában. Mivel az offense egész évben jól teljesített így kijelenthető, h a pillanatnyi forma szerint személyünkben a legkomplettebb csapat jutott be a SB-ba és óriási különbség a 4 évvel ezelőtti állapothoz képest, h most mi leszünk az esélyesebb csapat a döntőben. (biztos sokan nem értenek egyet, de én úgy gondolom, h per pillanat egyértelműen jobb csapat vagyunk, mint a Patriots, ahogy ez mind a 4 NFCs csapatra elmondható sztem aki bejutott a legjobbak közé). Remélem elbírjuk majd, h most nem az esélytelenek nyugalmával kell pályára lépnünk.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Gratu Srácok!
hideglelő, vérfagyasztó meccs volt!Helmut Zimmer
már fel akartalak kérni egy 50 oldalas szakdolgozatra, a "Hogyan állt össze a 2011-es Giants D?" címmel 😛
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gratu Srácok!
hideglelő, vérfagyasztó meccs volt!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Osi szerénykedett egyedül. poénkodott is, minek menjen, ezzel is kritizálva az alapszakaszban lezárt szavazást. utálom a pro bowl-t
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lehet hogy rosszul emlékszem de 2007ben meg egyáltalán nem is volt Giants player a pro bowlon nem?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha már tolják hátra a rb-t/wr-t, akkor lehet hogy nem izmozik 100 %ban a labdáért. nem emlékszem síp mikor volt, illetve hallható volt e.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
megint nem okoztunk túl nagy kavarodást a pro bowl szervezőknek (EM, JPP)

meg kell néznem a pats elleni alapszakasz meccset újra
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
nekem az a Bradshaw fumble nagyon szúrja a szemem, oké a legszubjektívebb dolog, hogy mikortól nem halad előre de kérem ezt ne fújják már le, ha egy másodpercig elindult hátra...vicc 😐 :mad:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Hypofx 310
Grat fiúk, nem volt könnyű a meccs, és kicsit másra számitottam azért, de a végeredmény a lényeg. Pats ellen ennyi nem lesz szerintem eleg, oda a GB elleni teljesitmeny kell, de bizom benne hogy megint Brady lesz a szomoru és nem akar majd kezet fogni Elivel!!!

GO GIANTS

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hatalmas gratula, erre számítottam, de csak 1 maradhatott.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Gratulálok! Sajnos nem tudtam megnézni a 2. félidőt de 17 pontal nem lehet SB-ba jutni hazai pályán. 😕
Most már nyerjétek meg.he7edik
Respect!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Gratulálok, megdolgoztatok érte!red6t6
Köszönjük! Azért ti így se zártok rossz szezont, főleg az elmúlt évekhez képes 😉

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a pats febr 6-án lesz 3 hónapja hogy utoljára kikapott. most nem ugrik be hirtelen, hogy kitől 😀
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom mi a probléma deli csapat,déli zene 😛

Na de OFF vége

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Grat srácok!Öregbítsétek csak az East hírnevét,de jövőre már rajtunk a sor 😉 😊Cowboykarcsi
uhh! egyszerre Cowboys és Rockabilly??? brrrrrr 😂
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Grat srácok!Öregbítsétek csak az East hírnevét,de jövőre már rajtunk a sor 😉 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Yeahhh!!! Király volt ismét a CSAPAT! Fene gondolta volna h a ST-nk ennyit hozzátesz...pláne Thomas! Nem a legszebb meccs volt, de behúztuk!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
csak összejött a várva-várt Harbowl !! és mivel ilyen sokan akarták, ezért előrehozták egy héttel 😀 (sajnos a poén már nem ül, mert ha jól rémlik nem a conf döntők vesztes edzői depóznak a pro bowl-n)
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Gratulálok! Sajnos nem tudtam megnézni a 2. félidőt de 17 pontal nem lehet SB-ba jutni hazai pályán. 😕
Most már nyerjétek meg.


több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Gratulálok, megdolgoztatok érte!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
a spec team hozta a meccset by vadibandi! 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.