New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://lockerz.com/s/176424936
a New York Post mai címlapja 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
NFL GameDay-t néztem a Sportv-n és ha lehet még jobban meccshangulatba hozott!

Kurva jó hogy még áll a zászló és ott vagyunk az NFC döntőben!
Ki kell élvezni minden pillanatát a várakozásnak , a meccsnek mindennek !
Rohadt nehéz lesz de hát ezért nézzük , ezért szurkolunk!!!! :cool: :cool:

Go Big Blue!!!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ballard valószínűleg nem fog játszani vasárnap, Baas meg elkapta Eli influenzáját. Nem indul valami fényesen az utazás a nyugati partra. :/salander
gondolom edzésen a snappaknél be-betüsszentett Eli neki ! 😀
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ballard valószínűleg nem fog játszani vasárnap, Baas meg elkapta Eli influenzáját. Nem indul valami fényesen az utazás a nyugati partra. :/
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
a challenge-lt fumble-nak nincs utózöngéje?vittore
Mivel nyertünk ezért szerintem kb. senki nem foglalkozik vele (kivéve a Giants Fanokat). Voltak annál "érdekesebb" döntések az alapszakaszbeli meccsen is és akkor sem lett túl nagy vízhangja NFL szinten...

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a challenge-lt fumble-nak nincs utózöngéje?
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Remélem még a szezon elején játszunk velük, amíg nem rakja még össze teljesen a védelmüket. gyurczi
Annak azért örülök, hogy nem az Eaglesbe ment.
Nem gondoltam, hogy a mostani alapszakasznál lehet keményebb, de a következő márpedig az lesz...de ezzel majd a SB után foglalkozzunk csak 😉

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Osi azért igen jó idén is! 3rd down helyzeteknél sokszor 4 DE is a pályán van. JPP-re egyértelmű, hogy jobban odafigyelnek és hát Tuck is kiemelt figyelmet kap. Umenyiora pedig ott marad a tackle-vel egy az egyben. Tavaly leginkább egy-egy meccsen volt igen jó a szar falak ellen és ott parádézott, idén azért már több meccsen is a "pályán van". Szvsz ez azért nagyban köszönhető JPP-nek is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Remélem még a szezon elején játszunk velük, amíg nem rakja még össze teljesen a védelmüket. Spangli játékrendszeréhez nincs meg a teljes játékosanyag a Szenteknél, főleg a D-lineban. Kíváncsi leszek, hogy egy esetleges Osi trade gondolat megint erőre kap-e. Remélem nem, bár bizonytalan vagyok abban, hogy meg akarjuk (azok után, hogy Reese-t lehazugozta), vagy meg tudjuk tartani egyáltalán. Azért az utolsó évét jó lenne ha kitöltené.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stackForti
bazz... na akkor topp off mellé lesz egy elég jó deff... azok a pass rush playek amiket Spags itt felrajzolt, sosem fogom elfelejteni...

Williams meg akkor vszeg ezért ment át, mert érezte a vesztét, ezt eddig nem is értettem, de már tiszta!csebi
hála égnek nem az Eagles-be ment... kicsit unalmas lesz ott az NFC south :rolleyes:ironroy
na, azért a Saintsnél közel sincs az az emberanyag, ami a Giantsnél van/volt... én is bízok Spagsben, de azért akkora hihetetlen csoda azért nem várható...

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Spanglit szívesebben láttam volna az afc eastben, hogy 3 évig ne meccseljünk
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stackForti
bazz... na akkor topp off mellé lesz egy elég jó deff... azok a pass rush playek amiket Spags itt felrajzolt, sosem fogom elfelejteni...

Williams meg akkor vszeg ezért ment át, mert érezte a vesztét, ezt eddig nem is értettem, de már tiszta!csebi
hála égnek nem az Eagles-be ment... kicsit unalmas lesz ott az NFC south :rolleyes:
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stackForti
bazz... na akkor topp off mellé lesz egy elég jó deff... azok a pass rush playek amiket Spags itt felrajzolt, sosem fogom elfelejteni...

Williams meg akkor vszeg ezért ment át, mert érezte a vesztét, ezt eddig nem is értettem, de már tiszta!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az merre is van? 😀
Asbee
A Sugár az Őrsnél ! a bazársor meg az oldalában a Kerepesi mellett !azon belül majd megtaláljuk egymást gondolom!yooker
8 körül be is érek, onnan metróval meg sima ügy. Tökéletes :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Az merre is van? 😀
Asbee
A Sugár az Őrsnél ! a bazársor meg az oldalában a Kerepesi mellett !azon belül majd megtaláljuk egymást gondolom!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊Asbee
a Sugárt a szavazás alapján véglegesnak gondolom! Találkozó meg mondjuk 1/2 9
a bazársoron??!!yooker
Az merre is van? 😀

@Asbee Nagyon jól csináljátok ezt a blogot, jók a cikkek van mondanivalójuk, le a kalappal. :cool: Remélem kitart mindenki lelkesedése, én bőszen lájkolok és kommentelek. 😉BigRoby.hu
Danke 😉 Próbálok igyekezni, lelkesedés nagyon remélem megmarad és azt is, hogy nem írok olyan sok hülyeséget.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
@Asbee Nagyon jól csináljátok ezt a blogot, jók a cikkek van mondanivalójuk, le a kalappal. :cool: Remélem kitart mindenki lelkesedése, én bőszen lájkolok és kommentelek. 😉

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊Asbee
a Sugárt a szavazás alapján véglegesnak gondolom! Találkozó meg mondjuk 1/2 9
a bazársoron??!!yooker
Tökéletes! 😀

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊Asbee
a Sugárt a szavazás alapján véglegesnak gondolom! Találkozó meg mondjuk 1/2 9
a bazársoron??!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Nekem is van egy replika oldskool giants mezem név nélküli, de kicsi rám, olyan L-es lehet, ha kell valakinek viselni előtúrom!

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Tikiset kőcsönadom.vadibandi
Nagyon szépen köszönöm! A sörök átvehetők a pultnál. 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]salander
Satírozd ki a P-t E-re :rolleyes: 😊 No meg a Colts logókat tépked le 😛BigRoby.hu
A Tikiset kőcsönadom.




több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]salander
Satírozd ki a P-t E-re :rolleyes: 😊 No meg a Colts logókat tépked le 😛

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!