New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]salander
Satírozd ki a P-t E-re :rolleyes: 😊 No meg a Colts logókat tépked le 😛BigRoby.hu
A Tikiset kőcsönadom.




több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]salander
Satírozd ki a P-t E-re :rolleyes: 😊 No meg a Colts logókat tépked le 😛

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Én azt mondom Sugár mindenkin legyen valami kék ha NYG motívumos az csak hab a tortán 😊
Találkozzunk 8:30-kor a Sugár előtt 😀

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
csak elrontotta a hasát a hétvégén a sok sajttal 😂
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
rákerestem és sajnos nincs Lopedium az USA-ban, így már csak Istenben bízhatunk! 😀csebi
hatóanyagra keress ! loperamide ! 😛

amúgy ha már Sugár akkor sztem mindkettőt nézzük ott !
találkozó meg legyen az Őrsön valami talponállónál !
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én a Sugárra szavazok.

Blog szerkesztését pedig Balu (Nézettségi rekord) és Lotus (Akiken sok múlhat 1. - Giants) is megkezdte!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Úgy érzékelem, kezdek kisebbségbe kerülni a különutas meccsnézési ötletemmel. Azért még egyszer rákérdezek: Ki akarja a Sugárban nézni a meccsünket és ki akarja külön?

Ha az első verzióra szavaz a többség, én akkor is azt javasolnám, hogy az AFC-döntőt nézzük meg vhol közösen, majd annak végeztével vagy akár félidőben átmehetünk a Sugárba. Így megoldott a hatásos belépő is!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
rákerestem és sajnos nincs Lopedium az USA-ban, így már csak Istenben bízhatunk! 😀csebi
Tebow-ban???
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
rákerestem és sajnos nincs Lopedium az USA-ban, így már csak Istenben bízhatunk! 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
pointer nem marad nyitva ez tuti (beszéltem velük) !yooker
Akkor nincs más hátra, mint kitalálni, hogy mikor találkozik a "Nagy (Kék) Csapat".
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Én csak azért dobtam be a Sugárt, mert ott tuti nyitva lesznek hajnali 4-ig is; a Pointer's meg ugye 2-ig van kiírva.

Ha bevállalnak és tudomásul veszik, hogy ez nem fog akkor véget érni mint a múltheti, akkor ugyanolyan. Én bárhol lesz, ott leszek.



salander
pointer nem marad nyitva ez tuti (beszéltem velük) !
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én csak azért dobtam be a Sugárt, mert ott tuti nyitva lesznek hajnali 4-ig is; a Pointer's meg ugye 2-ig van kiírva.

Ha bevállalnak és tudomásul veszik, hogy ez nem fog akkor véget érni mint a múltheti, akkor ugyanolyan. Én bárhol lesz, ott leszek.



Free agent CB Terrell Thomas resumed running Tuesday for the first time since tearing his right ACL on August 22.

Thomas had to wait over a month before undergoing reconstructive surgery, and the right ACL tear was the second of his football career. Emerging as a playmaking corner before the injury, Thomas has had no contract talks with the Giants. "Once the season’s over, it’s all about me hopefully re-signing with the Giants and moving forward," he said. Thomas turned 27 earlier this month. He may have to settle for a one-year, prove-it deal on the open market.


Giants LB Mark Herzlich (ankle) returned to the practice field Wednesday for the first time since late November.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintem biztos, hogy fog játszani, abból kijön 1 nap alatt.

Nekem mindegy hova megyünk, gondolom Vadibandinak is, jó a Sugár ( úgy sincs más ahogy olvasgattam ). Találkozhatunk előtte is felőlem.NightBoY
Hát persze.




több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az tényleg jó ötlet, hogy előtte fussunk össze. Igaz én nem tudom össze tudom-e hozni, mivel Győrtől jövök ugyebár.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Szerintem biztos, hogy fog játszani, abból kijön 1 nap alatt.

Nekem mindegy hova megyünk, gondolom Vadibandinak is, jó a Sugár ( úgy sincs más ahogy olvasgattam ). Találkozhatunk előtte is felőlem.

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
a labdatartáson kívül igen érdekes lehet még vasárnap ,hogy mit tudunk kezdeni a red zonban !
futni a Frisco ellen ugye nem igazán lehet!
a passzhívásaink pedig elég egysíkúak tudnak lenni ebben a helyzetben !
( sarokba fel valakinek ill. Ballard bekocog amíg tud , aztán neki , kb ennyi
a GB elleni MM passz üdítő kivétel volt de rettentő kockázatos is egyben!

+ ha nem tudjuk megoldani és marad a FG még ott a Tynes faktor is!!


tehát ha az idei legnagyobb fegyverünket a hosszű passzt elveszik tőlünk akkor a RZ offnak nagyot kell domborítani majd...
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
felőlem lehet a sugár... (mondjuk szervezhetnénk előtte egy találkát, hogy egyszerre jelenjünk meg, így hangsúlyozva a híres giants csapategységet)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Nos végig olvastam ezt a kiírást vonzónak tűnik szóval ha a Pointers nem vállal minket akkor menjünk a Sugárba és mutassuk meg, hogyan is szurkolnak a Hungarian Giants fanok :o 😂
Megpróbálom elintézni, hogy ne kelljen vezetnem és akkor aztán ... :cool:

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
alapvetően a szeparáltabb meccsnézésre gondoltam én is , de mivel ez még mindig nem teljesen tuti illetve ez a közös nézés is ( ezekkel az extrákkal feldobva ) egyre vonzóbbnak tűnik ezért lehet hogy oda teszem végül én is a szavazatot!(nem mellesleg 2 köppentésre lakom :rolleyes: )
még jó hogy nem Ravens -Steelers az első meccs ,mert akkor a TD shot-tól nem nagyon jönnénk hangulatba... 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2839

kint is van 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként így, hogy a megszokott helyen nem vállalnak minket és ekkora a szervezés a Sugárral kapcsolatban, mindenképp azt ajánlom, hogy menjünk oda!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
mérhetetlenül sajnálom 😀
egyébként nagyon sok kedvezménnyel készül a Sugár nekünk, plusz kapunk külön termet is(jó nagyot, több mint 100 ember kényelmesen befér oda). gyertek ti is, max. leültök egy külön asztalhoz és hardkórkodtok magatokban 😀shawnka
Miféle kedvezmények? 😀Asbee
hamarosan kimegy minden információ a főoldalra, just wait for it 😛