New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
+10k-t hozott a két legutóbbi győzelmetek. nagyonköszi!
nagyon szurkolok nektek!
mostantól pedig az összes csapat imádkozhat azért, hogy a PO-ban az Atlantával kerüljenek össze.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem is mi vagyunk az esélyesebbek, mert a Pats D passz ellen elég szar, mi meg abba vagyunk jók. És az O-k meg kb. egyforma erősek, főleg passzban,futásban meg egyformán szarok 😉
De ugye szoptunk ki mi az alapszakaszban nem is egyszer esélyesként (Washington 2x, Hawks, Eagles)...

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Egyébként sokan nézték a meccseket a Sugár Bowling-ban ill. van valami külön kivetítő vagy a bejárattal szemben lévő nagy TV-n kell nézni?


több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ne má'! Tényleg én tartozok? Mondjuk én már a fogadásra sem emlékszem. 😀 😀

Én ott leszek az SB-nézésen is. 😉

Jaja, a védelmet öröm volt nézni, mint vmi áthatolhatatlan fal, olyan volt. De megérdemeltétek összességében! 😉Soldados
igen te tartozol, pontosan én sem tudom már, de éppen a Pats-Steelers meccsre fogadtunk, h Bradyék elérnek vmi igen jó statot majd ellenetek a meccsen ami be is jött 😛

Az SBre teljesen esélytelen nekem felmenni, nagyon rossz az időpont, de persze itthonról megnézem mindenképpen akármi is lesz másnap 😊Szesze
Tényleg volt vmi ilyen. 😊

De a sörért meg kell szenvedni, el kell jönni érte. 😛Soldados
hát igen nekem az sajnos nehezebben megy, mint megnyerni 😊 azért majd megoldom 1x, elévülés úgysincs 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😊 én is sajnálom, de nekem sajna így család mellett ezek nem nagyon férnek bele 😕 azért 1x majd elmegyek úgyis, és akkor megadhatod azt a két sört amivel Te tartozol nekem 😛Szesze
Ne má'! Tényleg én tartozok? Mondjuk én már a fogadásra sem emlékszem. 😀 😀

Én ott leszek az SB-nézésen is. 😉

Jaja, a védelmet öröm volt nézni, mint vmi áthatolhatatlan fal, olyan volt. De megérdemeltétek összességében! 😉Soldados
igen te tartozol, pontosan én sem tudom már, de éppen a Pats-Steelers meccsre fogadtunk, h Bradyék elérnek vmi igen jó statot majd ellenetek a meccsen ami be is jött 😛

Az SBre teljesen esélytelen nekem felmenni, nagyon rossz az időpont, de persze itthonról megnézem mindenképpen akármi is lesz másnap 😊Szesze
Tényleg volt vmi ilyen. 😊

De a sörért meg kell szenvedni, el kell jönni érte. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szesze akkor erről beszéltünk PO előtt? 😊 Egyébként egyetértek veletek, titeket esélyesebbnek érezlek. De lehet pont ez lesz a javunkra! 😊 Jól érzem, hogy a bowl.hu fórumon minden más csapat szurkolója nektek szurkol?mascherano
hát aki nem nektek szurkol az általában ellenetek szokott, de azért mi sem vagyunk az a közkedvelt csapat, úgyh sztem sok lesz a semleges 😛 (4 éve tényleg mindenki nekünk szurkolt kb, de most azért már más a helyzet, akkor a Pats szinte verhetetlennek tűnt, most inkább mi vagyunk az esélyesek kicsit)
Aztán majd meglátjuk, egy meccsen bármi megtörténhez, pláne egy SBn 😊
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
hozzájuk nem nagyon nézelődtem de én még náluk is elképzelhetőnek tartom.
Szesze akkor erről beszéltünk PO előtt? 😊 Egyébként egyetértek veletek, titeket esélyesebbnek érezlek. De lehet pont ez lesz a javunkra! 😊 Jól érzem, hogy a bowl.hu fórumon minden más csapat szurkolója nektek szurkol?mascherano
dallas és eagles topik is? 😊vittore

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Szesze akkor erről beszéltünk PO előtt? 😊 Egyébként egyetértek veletek, titeket esélyesebbnek érezlek. De lehet pont ez lesz a javunkra! 😊 Jól érzem, hogy a bowl.hu fórumon minden más csapat szurkolója nektek szurkol?mascherano
dallas és eagles topik is? 😊
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
nálunk is kb ennyi a létszám
nem tudom fejből a rostert: hány ember játszott a 07-es sb-n a giants és a pats részéről?vittore
A Pats-ét nemtom, de nálunk 16-an vannak akik a 4 évvel ezelőtti SBn is rosteren voltak:

Blackburn
Boothe
Bradshaw
DeOssie
Diehl
Jacobs
Eli
McKenzie
Ross
Snee
Tollefson
Tuck
Tynes
Umenyiora
Ware
WebsterSzesze

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Szesze akkor erről beszéltünk PO előtt? 😊 Egyébként egyetértek veletek, titeket esélyesebbnek érezlek. De lehet pont ez lesz a javunkra! 😊 Jól érzem, hogy a bowl.hu fórumon minden más csapat szurkolója nektek szurkol?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ki lesz a "home team", ki játszhat (ha akar) az első számú mezben?vittore
a jobb mérleggel döntőbe jutó csapat: Pats

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nem tudom fejből a rostert: hány ember játszott a 07-es sb-n a giants és a pats részéről?vittore
A Pats-ét nemtom, de nálunk 16-an vannak akik a 4 évvel ezelőtti SBn is rosteren voltak:

Blackburn
Boothe
Bradshaw
DeOssie
Diehl
Jacobs
Eli
McKenzie
Ross
Snee
Tollefson
Tuck
Tynes
Umenyiora
Ware
Webster
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ki lesz a "home team", ki játszhat (ha akar) az első számú mezben?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Grat!

Öröm volt a Giants kompániával nézni a meccset! Csak azt sajnálom, hogy Szesze nem volt ott, vele szeretek igazán footballról értekezni. 😊 (No meg asszem lóg vmi sör nevű itallal is. 😛) A lényeg: nyerjétek meg!Soldados
😊 én is sajnálom, de nekem sajna így család mellett ezek nem nagyon férnek bele 😕 azért 1x majd elmegyek úgyis, és akkor megadhatod azt a két sört amivel Te tartozol nekem 😛Szesze
Ne má'! Tényleg én tartozok? Mondjuk én már a fogadásra sem emlékszem. 😀 😀

Én ott leszek az SB-nézésen is. 😉

Jaja, a védelmet öröm volt nézni, mint vmi áthatolhatatlan fal, olyan volt. De megérdemeltétek összességében! 😉Soldados
igen te tartozol, pontosan én sem tudom már, de éppen a Pats-Steelers meccsre fogadtunk, h Bradyék elérnek vmi igen jó statot majd ellenetek a meccsen ami be is jött 😛

Az SBre teljesen esélytelen nekem felmenni, nagyon rossz az időpont, de persze itthonról megnézem mindenképpen akármi is lesz másnap 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat!

Öröm volt a Giants kompániával nézni a meccset! Csak azt sajnálom, hogy Szesze nem volt ott, vele szeretek igazán footballról értekezni. 😊 (No meg asszem lóg vmi sör nevű itallal is. 😛) A lényeg: nyerjétek meg!Soldados
😊 én is sajnálom, de nekem sajna így család mellett ezek nem nagyon férnek bele 😕 azért 1x majd elmegyek úgyis, és akkor megadhatod azt a két sört amivel Te tartozol nekem 😛Szesze
Ne má'! Tényleg én tartozok? Mondjuk én már a fogadásra sem emlékszem. 😀 😀

Én ott leszek az SB-nézésen is. 😉

Jaja, a védelmet öröm volt nézni, mint vmi áthatolhatatlan fal, olyan volt. De megérdemeltétek összességében! 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Grat!

Öröm volt a Giants kompániával nézni a meccset! Csak azt sajnálom, hogy Szesze nem volt ott, vele szeretek igazán footballról értekezni. 😊 (No meg asszem lóg vmi sör nevű itallal is. 😛) A lényeg: nyerjétek meg!Soldados
😊 én is sajnálom, de nekem sajna így család mellett ezek nem nagyon férnek bele most még 😕 azért 1x majd elmegyek úgyis, és akkor megadhatod azt a két sört amivel Te tartozol nekem 😛

egyébként pont az jutott eszembe, h ez a Frisco védelem már-már a steel curtaint idézi 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat!

Öröm volt a Giants kompániával nézni a meccset! Csak azt sajnálom, hogy Szesze nem volt ott, vele szeretek igazán footballról értekezni. 😊 (No meg asszem lóg vmi sör nevű itallal is. 😛) A lényeg: nyerjétek meg!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát nagyon szenvedtem a meccsen. Ami utólag egy kicsit, de nagyon kicsit kellemetlen szájízt ad a fantasztikus győzelmünknek, az az O-line. Hagyták, hogy szétverjék Eli-t, aki a meccs embere nálam. Brutális mennyiséget kellet passzolnia, és majdnem minden második passzánál odaértek. És ez miatt a győzelemhez tényleg mák kellett, a 49-ers két ST hibája. Még egy negatívum van, az, hogy két tisztességes passzjátékot tudott felmutatni Smith, 2 TD, és emiatt majdnem kikaptunk.
De mindegy a lényeg, hogy nyertünk. Túlzás nélkül az NFC kiemelkedően legjobb védelmével felálló 49-erst vertük meg. Szerencsénkre nem tudtak passzolni, meg a 3rd downoknál nagyon odatette magát a védelem. Én temettem a csapatot a 4. negyedben is mert nem láttam azt, hogy tudunk valamit kezdeni ezzel a védelemmel. Amikor Szesze szintén temetni kezdte a csapatot, akkor felrémlett, hogy párszor ilyen helyzetben győztesen tudtunk kikerülni a csatából. Jó omen volt. A hosszabbításban szó szerint rosszul voltam. Megcsillant előttünk az esély és volt vesztenivalónk. Aztán amikor láttam, hogy mindig odaérnek Elihoz, megint úgy éreztem, hogy nincs esély. Aztán...
Az tény hogy egy nagyon jó csapatot vertünk meg. Annyiban megérdemeltük a győzelmet, hogy mi nem hibáztunk. Talán még annyit hozzá kell tennem, hogy azért a hosszabbításban, hirtelen halálnál már nem elég annyi egy O-tól, hogy futunk és majd talán összejön a passzjáték. A 49-ers játékában alapból ez volt benne. A mienkben ezen az estén szintén nem volt benne a megbízható passzjáték, mert egy fantasztikus D megfojtotta. Úgy gondolom ezzel a nüansznyival jobban megérdemeltük a győzelmet, hogy komplettebb csapat vagyunk a passzjátékunk miatt. Eli miatt.
Az SB más tészta lesz. Hihetetlen de én is úgy érzem, hogy mi vagyunk az esélyesebbek. Ez a D ha a maximumot hozza, akkor 30 pont alatt tudja tartani Brady-t. Az O-nak meg a győzelemhez meg kell csinálnia a 30 pontot.gyurczi
Szokás szerint hasonlóan láttuk/éltük meg a meccset, ugyanezek vannak bennem is 😊 Mondjuk én pontosan ilyen meccsre számítottam, ahogy írtam is korábban, ettől függetlenül nem volt jó látni ahogy folyamatosan beomlasztják a falunkat a második félidőben, de az az igazság, h ez sem volt meglepő, látva h a Saints OLt is mennyire ledominálták, pedig az magasan a liga legjobb off.line-ja véleményem szerint. Egyszerűen brutálisan jó ez a védelem tényleg, öröm nézni, kivéve amikor a te csapatod ellen játszik 😊 Eli tényleg hatalmas elismerést érdemel, h 1x se lett fumble ezekből az olykor brutális sackekből, de amúgy is kurva nagy hiteket kapott végig, hihetetlen h ilyen jól át tudta vészelni ezeket. Asszem idén tényleg mindenki számára igazolta a klasszisát végre.
Meccs előtt is arra gondoltam, h minden 1st down nehéz lesz és a turnoverek még a szokásosnál is többet nyomnak majd a latban, nos ez teljesen bejött. Mondjuk az, h mindkettőt az ST szerzi (bár az elsőhöz olyan sok közünk nem volt😊 a franc se gondolta volna, főleg h egyébként a ST (az utóbbi idők jobb teljesítméníe után) kifejezetten gyengén játszott az egész meccsen. Furcsa kettősség ez is.
Remélem az SBn nem kell majd temetnem a csapatot, de ha ez kell a győzelemhez akkor majd bedobom ott is 😛 Egyébként nem temettem őket, de végig úgy éreztem h a Frisco dominálja a meccset és hogy nem jól fogunk kijönni belőle a végén ebből és asszem ez nem pusztán pesszimizmus kérdése volt részemről. A végén a szerencse mellénk állt, de ehhez kellett, h a mi védelmünk is brutálisan jól játszott szinte végig (a 2 big play nagyon fájó volt mondjuk, de azért egy egész meccsen ennek bele kell férnie.. más kérdés, h itt most még ez is soknak tűnt), hűen az előző meccsek színvonalához.
Az SB teljesen más jellegű meccs lesz és bár a Pats D sokat javult az utóbbi időben, de ha Eli nem pont akkor fog ki betli napot akkor nem fogják tudni tartani az offense-ünket (azért Eli még ez ellen a Frisco ellen is 300 yard fölött tudott passzolni), ellenben, ha a védelmünk folytatja ezt a színvonalú játékot akkor simán képesek megfogni ezt az erős Pats offense-t is. Nálam egyértelműen mi vagyunk a favoritok, de egy meccsen persze bármi lehet és ha jó napot fog ki a Pats akkor természetesen nem lenne meglepő az ő győzelme sem.
Remélem sikerül megkoronáznunk az eddigi teljesítményt, azzal kb lekopírozva a tavalyi GBt 😊
több mint 12 éve
Hypofx 310
Na gyorsan megnezetem az alapszakasz Pats elleni meccset es azt kell hogy mondjam Brady kb ugyan olyan pontatlan volt ott is mint most, szoval szerintem ha csak ugyan azt a kjatekot hozzuk nyerhetunk es ugye hol van az a jatek mondjuk a GB ellenitol vagy a dallas ellenitol szoval en remenykedem ha D és O line oda teszi magat meglehet.
GO GIANTS

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
meaning: a 07-es SB-n a mostani kerettagok közül 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nem tudom fejből a rostert: hány ember játszott a 07-es sb-n a giants és a pats részéről?vittore
Kb. 90.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem tudom fejből a rostert: hány ember játszott a 07-es sb-n a giants és a pats részéről?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na srácok akkor Super Bowl-ra fel 😊 Nagy győzelmet arattatok tegnap, gratulálok, bár nem annyira örültem neki, mert én inkább a Friscot kivántam ellenfélnek, de ha már igy alakult biztos jó kis visszavágója lesz a 2007-es döntőnek 😊 Február hatodikán találkozunk 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az oline mentségére szóljon, hogy nem csak a playmakereket zavarhatta, hogy bokáig süllyedtek a mocsárban
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát nagyon szenvedtem a meccsen. Ami utólag egy kicsit, de nagyon kicsit kellemetlen szájízt ad a fantasztikus győzelmünknek, az az O-line. Hagyták, hogy szétverjék Eli-t, aki a meccs embere nálam. Brutális mennyiséget kellet passzolnia, és majdnem minden második passzánál odaértek. És ez miatt a győzelemhez tényleg mák kellett, a 49-ers két ST hibája. Még egy negatívum van, az, hogy két tisztességes passzjátékot tudott felmutatni Smith, 2 TD, és emiatt majdnem kikaptunk.
De mindegy a lényeg, hogy nyertünk. Túlzás nélkül az NFC kiemelkedően legjobb védelmével felálló 49-erst vertük meg. Szerencsénkre nem tudtak passzolni, meg a 3rd downoknál nagyon odatette magát a védelem. Én temettem a csapatot a 4. negyedben is mert nem láttam azt, hogy tudunk valamit kezdeni ezzel a védelemmel. Amikor Szesze szintén temetni kezdte a csapatot, akkor felrémlett, hogy párszor ilyen helyzetben győztesen tudtunk kikerülni a csatából. Jó omen volt. A hosszabbításban szó szerint rosszul voltam. Megcsillant előttünk az esély és volt vesztenivalónk. Aztán amikor láttam, hogy mindig odaérnek Elihoz, megint úgy éreztem, hogy nincs esély. Aztán...
Az tény hogy egy nagyon jó csapatot vertünk meg. Annyiban megérdemeltük a győzelmet, hogy mi nem hibáztunk. Talán még annyit hozzá kell tennem, hogy azért a hosszabbításban, hirtelen halálnál már nem elég annyi egy O-tól, hogy futunk és majd talán összejön a passzjáték. A 49-ers játékában alapból ez volt benne. A mienkben ezen az estén szintén nem volt benne a megbízható passzjáték, mert egy fantasztikus D megfojtotta. Úgy gondolom ezzel a nüansznyival jobban megérdemeltük a győzelmet, hogy komplettebb csapat vagyunk a passzjátékunk miatt. Eli miatt.
Az SB más tészta lesz. Hihetetlen de én is úgy érzem, hogy mi vagyunk az esélyesebbek. Ez a D ha a maximumot hozza, akkor 30 pont alatt tudja tartani Brady-t. Az O-nak meg a győzelemhez meg kell csinálnia a 30 pontot.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!