New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
nagy királyság. (:
ha kell valami design elem, állok rendelkezésedre.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sok sikert a bloghoz! A dizájnért Rata a felelős? 😀Greengo
A fejlécet köszönhetem neki + néhány ötletet. Ezúttal is köszi neki!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Sok sikert a bloghoz! A dizájnért Rata a felelős? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó kezdeményezés, sok sikert és kitartást 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Giants vs 49ers playoff történelem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
Szia!
Én szívesen csatlakoznék a szerkesztői brigádhoz, ha lehetséges. Ha az, akkor keres meg PM-be, hogy mire is gondoltál nagyvonalakban.
Balu10

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Szóval tessék kommentelni, regelni, lájkolni stb... 😀Asbee
Azt mindenképp megtudom ígérni hogy rendszeres olvasója ,
kommentelője leszek a blognak , szakértésről viszont természetesen részemről szó sem lehet..! :cool:

Nagy fába vágtad a fejszét , remélem lesz annyi időd foglalkozni vele amennyit szeretnél!
Sok Sikert !!
Kiváncsian várom a cikkeket!
pl. nfc champ. game beharangozó! 😉
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
Gratula érte! Én regeltem is, na nem mintha nagy fórumozó, vagy blogger lennék de ki tudja mit hoz a jövő..... 😛
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szuper, majd vki mondassa be vasárnap a sport tévén Ricsivel, ezeket mindig beolvassák!G-men
Majd küldök mailt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
Szuper, majd vki mondassa be vasárnap a sport tévén Ricsivel, ezeket mindig beolvassák!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Remélem, vasárnap jobb lesz a bíráskodás, mint a 2002-es meccsünkön: http://www.youtube.com/watch?v=Lh3z-FZfPM0
:mad:
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szóval tessék kommentelni, regelni, lájkolni stb... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
Asbee!
Király vagy 😀
Szerintem a segítséggel nem lesz gond (bár én könnyen beszélek, mert nem vagyok szaki 😊 )
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói Blog


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tudom, hogy még korai, de elkezdtem nézegetni a mock draftokat. Több helyen látom, hogy 1. körbe DT-t jósolnak nekünk. Ez csak szerintem marhaság? Canty, Joseph, Austin, mindhármuknak több éves szerződése van. Tudom, hogy úgyis BPA-zunk, de ezt túlzásnak érzem.Lance
én meg pont, hogy LB jóslást láttam... ahol most jelenleg, "jók" vagyunk... de nagyon nagyon sok mindentől függ még úgyis
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tudom, hogy még korai, de elkezdtem nézegetni a mock draftokat. Több helyen látom, hogy 1. körbe DT-t jósolnak nekünk. Ez csak szerintem marhaság? Canty, Joseph, Austin, mindhármuknak több éves szerződése van. Tudom, hogy úgyis BPA-zunk, de ezt túlzásnak érzem.Lance
Tackle jöhet csak inkább O -ba !
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Tudom, hogy még korai, de elkezdtem nézegetni a mock draftokat. Több helyen látom, hogy 1. körbe DT-t jósolnak nekünk. Ez csak szerintem marhaság? Canty, Joseph, Austin, mindhármuknak több éves szerződése van. Tudom, hogy úgyis BPA-zunk, de ezt túlzásnak érzem.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
megnéztem az ismétlést, Eli kénytelen volt benyelni vagy 3 late hit-et

zászlót persze egyikre sem dobtak. valószínűleg a töküket melegítették vele.vittore
Ez mindenesetre nem vette el a kedvét attól, hogy bemutasson egy gyönyörű futásblokkolást a negyedik negyedben.
Mondjuk a gyönyörű jelző inkább az eredményességére, mint a technikai kivitelezésre vonatkozik.




több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
megnéztem az ismétlést, Eli kénytelen volt benyelni vagy 3 late hit-et

zászlót persze egyikre sem dobtak. valószínűleg a töküket melegítették vele.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az mondjuk kicsit aggaszt, hogy az eddigi playoff összecsapásokat tekintve csak egy idegenbeli győzelem volt, 1990-ben nyertünk 15-13-ra.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
nagyon úgy tűnik hogy minden a labdaszerzés-vesztéseken fog múlni!
általában is jellemző ez , de a Friscora ugye különösen..

visszahordást pl. egyszerűen el kell felejteni !
nyerünk vele max., 5-10 yardot ha nagyon megy éppen 😉
de bukhatunk vele 70-et ha megszerzik!durván nem éri meg!

+ a fumblik egész évben alapvetően "elkerültek" , nagyon örülnék ha ez kitartana még mondjuk 2 meccsig! 😛
több mint 12 éve
Hypofx 310
Nagy meccs lesz, de ha igy jatszunk akkor meg van minden lehetőség a nyerésre

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
http://www.giants.com/media-vault/videos/Coach-Tom-Coughlin/55511566-5433-43d3-988b-b5c58ac4773b

basszus, lejátszották már a meccset?

😂

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
az első playben valamiért Ugoh kezdett azon nagyon meglepődtem, de utána asszem 1 playben se játszott márSzesze
A 4. negyedben is pályán láttam, az eredménykövetőben valaki meg is jegyezte.

Ballard a Atlanta elleni meccs után nyilatkozta, hogy blokkolásban már úgy érzi teljes értékű TE-ként tud játszani, de az elkapásnál még látszanak rajta a sérülés nyomai. Én őt sem ekézném, az elején volt egy nagyon szép elkapása, amikor óriásit emelkedett 😊

Remélem meg tudjuk úgy fogni Goret, mint ahogy Turnert is sikerült, akkor lesz keresnivalónk Friscoban.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tudom hogy PFF nem mindig reflektal a valosagra, de:

David Baas (-1.0)
Chris Snee (-1.5)
Kareem McKenzie (-2.1)
Bear Pascoe (-2.5)
David Diehl (-3.1)
Kevin Boothe (-6.0)

Hiaba van egy kakukktojas, azert pont eleg gyenge.