New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Lefordítom:
Sugár - szakmázgatós, bealvós, semleges meccsnézés.
Poniter (vagy vmi más ld. köv. hsz) - hardcore Giants-es szurkolás.

Részemről az elsőhöz semmi kedvem, ezt otthon is meg tudom csinálni, meg akkor, ha a Giants nem érdekelt.G-men
azért azt nem mondanám, hogy bealvós/semleges. ott is megy istenesen a szurkolás, plusz a sok ember miatt elég nagy hangulat szokott lenni 😊shawnka
Most már késő, elvetted a kedvünket 😕 😕 😕G-men
mérhetetlenül sajnálom 😀
egyébként nagyon sok kedvezménnyel készül a Sugár nekünk, plusz kapunk külön termet is(jó nagyot, több mint 100 ember kényelmesen befér oda). gyertek ti is, max. leültök egy külön asztalhoz és hardkórkodtok magatokban 😀
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Lefordítom:
Sugár - szakmázgatós, bealvós, semleges meccsnézés.
Poniter (vagy vmi más ld. köv. hsz) - hardcore Giants-es szurkolás.

Részemről az elsőhöz semmi kedvem, ezt otthon is meg tudom csinálni, meg akkor, ha a Giants nem érdekelt.G-men
azért azt nem mondanám, hogy bealvós/semleges. ott is megy istenesen a szurkolás, plusz a sok ember miatt elég nagy hangulat szokott lenni 😊shawnka
Most már késő, elvetted a kedvünket 😕 😕 😕
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnapi meccsnézés ügyben a következő a helyzet:
Yooker-rel egyeztettünk, és a Pointer mégsem tudja vállalni az előreláthatóan 4-ig való nyitvatartást.

1. A Hattyú Kávézó a Moszkva tér mellett a Hattyú utcában biztosan nyitva van (ezt már korábban is ajánlottam egy meccsnézésre, de az alkalommal végül nem gyűltünk össze), folyamatosan hívogatom őket, hogy biztosan van-e tévé meg sport2, eddig nem vették fel...

2. A Champs Budát felhívtam, jeleztem, hogy lenne igény 10 fő részéről a második meccs megtekintésére, azt mondta a csaj, hogy jelzi a tulajnak, holnap hívjam újra dél körül. Ők az SB-re mindig nyitva vannak, tehát esély van, hogy most a főcsoportdöntőre is kivételt tesznek. Esetleg gerillamarketing-kampányszerűen javasolnám, hogy valaki más is telefonáljon oda, hogy 7-8 fővel szeretne vasárnap éjszaka meccset nézni. Nyitva lennének-e. Ha kérdezi a csaj, hogy ugyanaz a banda-e, aki már telefonált nemrég, akkor tagadni kell.

A kettőből az egyik hely csak működni fog!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Lefordítom:
Sugár - szakmázgatós, bealvós, semleges meccsnézés.
Poniter (vagy vmi más ld. köv. hsz) - hardcore Giants-es szurkolás.

Részemről az elsőhöz semmi kedvem, ezt otthon is meg tudom csinálni, meg akkor, ha a Giants nem érdekelt.G-men
azért azt nem mondanám, hogy bealvós/semleges. ott is megy istenesen a szurkolás, plusz a sok ember miatt elég nagy hangulat szokott lenni 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
mehettek a Pointer's-be is, mert nem kifejezetten a Giants-49ers/Pats-Ravens szurkolóknak lett kitalálva a közös meccsnézés a Sugárba. tavaly is volt, sokan is voltunk, az ország minden részéből. igazából ez egy meccsnézéssel egybekötött fórumtalálkozó, ahol elvétve szakmázgatunk is 😀shawnka
ott lesz Ő is???? mert akkor nem kérdés...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
mehettek a Pointer's-be is, mert nem kifejezetten a Giants-49ers/Pats-Ravens szurkolóknak lett kitalálva a közös meccsnézés a Sugárba. tavaly is volt, sokan is voltunk, az ország minden részéből. igazából ez egy meccsnézéssel egybekötött fórumtalálkozó, ahol elvétve szakmázgatunk is 😀shawnka
Na, pont ezt éreztem én is egy-két korábbi utalásból...

Lefordítom:
Sugár - szakmázgatós, bealvós, semleges meccsnézés.
Poniter (vagy vmi más ld. köv. hsz) - hardcore Giants-es szurkolás.

Részemről az elsőhöz semmi kedvem, ezt otthon is meg tudom csinálni, meg akkor, ha a Giants nem érdekelt.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
mehettek a Pointer's-be is, mert nem kifejezetten a Giants-49ers/Pats-Ravens szurkolóknak lett kitalálva a közös meccsnézés a Sugárba. tavaly is volt, sokan is voltunk, az ország minden részéből. igazából ez egy meccsnézéssel egybekötött fórumtalálkozó, ahol elvétve szakmázgatunk is 😀
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Nekem is mindegy hova megyünk, de ha a Pointersbe mehetünk úgy hogy összedobjuk a pultos lánynak a túlóra pénzét akkor használjuk ki 😀
yooker lefoglalta szóval most már ne csináljunk s**get a szánkból. :rolleyes:

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy van különterem. Nekem jó a Sugár is, de a meccsnézésre a biliárdasztalok és a bowling-pálya között van lehetőség. Igaz néha szórakoztatóbb a meccs helyett az biliárdasztal fölé hajló hölgyeket bámulni.vadibandi
Pointer'sben a pultos lányra sem lehet panaszunk sztem, Sugárban meg mondjuk kétlem, hogy hajnal 2-3kor olyan sok hölgy játszana 😀
amúgy erről a Sugáros meccsnézésről van vmi konkrét topic? keresem egy fél órája és nem találom, lehet én vagyok a bénacsebi
A pultoslány vonatkozásában teljesen egyetértek!
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=458715#p458715




több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Sugár Pub!
Lesz ide teljes bowl.hu közös meccs nézés is tervezve a két konferencia döntőre, illetve Super Bowlra is. Hajnalig nyitva lesznek, lesz kedvezmény is, illetve külön termet is adnak 😊Deny
salander
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy van különterem. Nekem jó a Sugár is, de a meccsnézésre a biliárdasztalok és a bowling-pálya között van lehetőség. Igaz néha szórakoztatóbb a meccs helyett az biliárdasztal fölé hajló hölgyeket bámulni.vadibandi
Pointer'sben a pultos lányra sem lehet panaszunk sztem, Sugárban meg mondjuk kétlem, hogy hajnal 2-3kor olyan sok hölgy játszana 😀
amúgy erről a Sugáros meccsnézésről van vmi konkrét topic? keresem egy fél órája és nem találom, lehet én vagyok a béna

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Valaki tud olyan kocsmát Budapesten (központi helyen), ahol vasárnap lehetne nézni Giants-49ers meccset? Gyak. van legalább egy elég nagy tévé és nyitva tartanak vasárnap is hajnalig.salander
Sugár Pub!
Lesz ide teljes bowl.hu közös meccs nézés is tervezve a két konferencia döntőre, illetve Super Bowlra is. Hajnalig nyitva lesznek, lesz kedvezmény is, illetve külön termet is adnak 😊Deny
salander
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy van különterem. Nekem jó a Sugár is, de a meccsnézésre a biliárdasztalok és a bowling-pálya között van lehetőség. Igaz néha szórakoztatóbb a meccs helyett az biliárdasztal fölé hajló hölgyeket bámulni.




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Valaki tud olyan kocsmát Budapesten (központi helyen), ahol vasárnap lehetne nézni Giants-49ers meccset? Gyak. van legalább egy elég nagy tévé és nyitva tartanak vasárnap is hajnalig.salander
Sugár Pub!
Lesz ide teljes bowl.hu közös meccs nézés is tervezve a két konferencia döntőre, illetve Super Bowlra is. Hajnalig nyitva lesznek, lesz kedvezmény is, illetve külön termet is adnak 😊Deny
salander
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy van különterem. Nekem jó a Sugár is, de a meccsnézésre a biliárdasztalok és a bowlingpálya között van lehetőség. Igaz néha szórakoztatóbb a meccs helyett az biliárdasztal fölé hajló hölgyeket bámulni.




több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
@yooker arra gondoltam mi lenne ha felhívnád a Pointers üzletvezetőt (ha már te intézted eddig a foglalásokat 😛 )és szólnál neki, hogy összedobunk plusz 5000-et a pultos kislánynak és tartsanak nyitva amíg véget nem ér a Frisco elleni meccsünk, odamegyünk 9-re megnézzük az AFC döntőt is, fogyasztás is lesz rendesen no meg jattolunk is rendesen, szóval ennyit megtehetnének értünk. :cool:

P.S.
örülök, hogy most már a nevek - arcok - nicknevek is összeálltak az agyamban, jövő héten WE ARE ALL IN! WE BEAT THE 49ers!!!BigRoby.hu
már intézkedtem is , nagy szeretettel várnak minket vasárnap !!

sztem tegyük félre a babonát akkor és legyen ismét pointer ha Ti is úgy gondoljátok!!(bár az akciós sör , akciós J Walker kombótól hat órás időtartamban kicsit tartok... 😊 )
Kérünk szavazni!!!yooker
ebből nekem az jött le!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
most akkor a Pointer's még sincsen lefoglalva? mert mintha azt olvastam volna fentebb?
felőlem mehetünk ide is, nekem 8!csebi
Kicsit ez a fura...Akkor az most le lett foglalva, vagy nem? 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Valaki tud olyan kocsmát Budapesten (központi helyen), ahol vasárnap lehetne nézni Giants-49ers meccset? Gyak. van legalább egy elég nagy tévé és nyitva tartanak vasárnap is hajnalig.salander
Sugár Pub!
Lesz ide teljes bowl.hu közös meccs nézés is tervezve a két konferencia döntőre, illetve Super Bowlra is. Hajnalig nyitva lesznek, lesz kedvezmény is, illetve külön termet is adnak 😊Deny
salander
most akkor a Pointer's még sincsen lefoglalva? mert mintha azt olvastam volna fentebb?
felőlem mehetünk ide is, nekem 8!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Valaki tud olyan kocsmát Budapesten (központi helyen), ahol vasárnap lehetne nézni Giants-49ers meccset? Gyak. van legalább egy elég nagy tévé és nyitva tartanak vasárnap is hajnalig.salander
Sugár Pub!
Lesz ide teljes bowl.hu közös meccs nézés is tervezve a két konferencia döntőre, illetve Super Bowlra is. Hajnalig nyitva lesznek, lesz kedvezmény is, illetve külön termet is adnak 😊Deny
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
Anno en voltam az egyik emberke, aki nagyon akarta ezt korabban, de valahogy sohasem jutott el a megvalosulas szintjeig. Orom latni, hogy most osszejott. Nekem vannak tobb oldalas jatekosbemutatoim (Jacobs, Snee, Nicks, Tuck - kevesbe aktualis, de Boss es Hedgecock is 😀), termeszetesen a rendelkezesedre allnak, majd elkuldom valami .rar-ban.
Szerkesztesbe is beszallnek, szivesen irok ismertetoket, forditok stb.
Sok sikert a blognak! (Lajk termeszetesen megvolt!)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
nagy királyság. (:
ha kell valami design elem, állok rendelkezésedre.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sok sikert a bloghoz! A dizájnért Rata a felelős? 😀Greengo
A fejlécet köszönhetem neki + néhány ötletet. Ezúttal is köszi neki!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sok sikert a bloghoz! A dizájnért Rata a felelős? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó kezdeményezés, sok sikert és kitartást 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Giants vs 49ers playoff történelem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
Szia!
Én szívesen csatlakoznék a szerkesztői brigádhoz, ha lehetséges. Ha az, akkor keres meg PM-be, hogy mire is gondoltál nagyvonalakban.
Balu10

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Szóval tessék kommentelni, regelni, lájkolni stb... 😀Asbee
Azt mindenképp megtudom ígérni hogy rendszeres olvasója ,
kommentelője leszek a blognak , szakértésről viszont természetesen részemről szó sem lehet..! :cool:

Nagy fába vágtad a fejszét , remélem lesz annyi időd foglalkozni vele amennyit szeretnél!
Sok Sikert !!
Kiváncsian várom a cikkeket!
pl. nfc champ. game beharangozó! 😉
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Falcons elleni meccsnézésen mondtam, hogy szerintem jó ötlet lenne összehozni egy szurkolói blogot. Pár éve volt ahogy láttam volt törekvés egy honlapra, az az elgondolás azonban zátonyra futott. Hét elején vettem egy nagy levegőt és össze is hoztam a blogot. Mára elérte azt a formáját, amit érdemesnek találtam arra, hogy elinduljon. Egyelőre csak egyedül szerkesztem, azonban szeretném, ha néhány héten lenne még 2-3 ember aki beszáll és amennyire ideje vagy energiája engedi beszáll a "buliba". Kezdetben biztos fogok írni pár baromságot, tutira bele kell majd jönnöm, így előre is elnézést ezekért. Minden segítséget, építő kritikát szívesen fogadok 😊 És akkor a lényeg:

Magyar New York Giants Szurkolói BlogAsbee
Gratula érte! Én regeltem is, na nem mintha nagy fórumozó, vagy blogger lennék de ki tudja mit hoz a jövő..... 😛