New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ebben a szezonban Eli jobb mint Brady? :o 😂 Na nemár emberek...azért a szurkolói részrehajlást félretéve legyetek egy kicsit reálisak...
Természetesen semmi érdemet nem elvéve Manning-től, én nagyon tisztelem, és hatalmas ahogy játszik, de azért még nem lehet Brady-hez hasonlitani.gravedigger
Rohadtul de lehet. Eli >> Brady.szaba
Miben ? 😊

( csak hozzáteszem hogy egyáltaln nem áll szádékomban bárkivel is összeveszni, tiszteletben tartom mindnekinek a véleményét és el is fogadom, még mielőtt valaki kötekedésnek venné )
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ebben a szezonban Eli jobb mint Brady? :o 😂 Na nemár emberek...azért a szurkolói részrehajlást félretéve legyetek egy kicsit reálisak...
Természetesen semmi érdemet nem elvéve Manning-től, én nagyon tisztelem, és hatalmas ahogy játszik, de azért még nem lehet Brady-hez hasonlitani.gravedigger
Rohadtul de lehet. Eli >> Brady.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Reggel néztem az ESPN.t és bár nem a legjobb az angolom ,de azt tisztán értettem
hogy éppen arról beszélgetnek hogy Eli >> Brady 😊
mondjuk ebben a szezonban szerintem ez biztosan így van és remélem kitart a döntő végéig!

Bradyn hatalmas nyomás lesz lelkileg (és remélem általunk is 😉 ) és amilyen szinten idén "megőrül" a győzelemért
elképzelni sem tudom mi lesz ha kikapnak...

sajnos az underdog szerep valszeg ugrott a döntőre , de úgy gondolom a NE.-nek
és Bradynek van több veszítenivalója és ez nekünk előny lehet...yooker
Ebben a szezonban Eli jobb mint Brady? :o 😂 Na nemár emberek...azért a szurkolói részrehajlást félretéve legyetek egy kicsit reálisak...
Természetesen semmi érdemet nem elvéve Manning-től, én nagyon tisztelem, és hatalmas ahogy játszik, de azért még nem lehet Brady-hez hasonlitani.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem a Manning család nem kő konzervatív és nincs éreztetve a közös ebédeken, hogy 2-szeres SB győztes először az idősebb tesó lehet :o
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Reggel néztem az ESPN.t és bár nem a legjobb az angolom ,de azt tisztán értettem
hogy éppen arról beszélgetnek hogy Eli >> Brady 😊
mondjuk ebben a szezonban szerintem ez biztosan így van és remélem kitart a döntő végéig!

Bradyn hatalmas nyomás lesz lelkileg (és remélem általunk is 😉 ) és amilyen szinten idén "megőrül" a győzelemért
elképzelni sem tudom mi lesz ha kikapnak...

sajnos az underdog szerep valszeg ugrott a döntőre , de úgy gondolom a NE.-nek
és Bradynek van több veszítenivalója és ez nekünk előny lehet...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni a meccsnézésen, de a tüdőgyulladás kifogott rajtam..ebből a szempontból örülök a 2 hét pihenőnek, mert addigra helyrehozom magam 😀
Fantasztikusan együtt van a csapat, és úgy érzem nem veszíthetünk!!! 😊
Csak a Giants!!!!!!
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Most tudtam csak megnézni a meccset!

Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Mekkorát küzdöttek a srácok!!
Szabadságkérés folyamatban!

A Philips meg Rolle nagyon nem volt ma toppon. Blackburn ellenben megint nagyon ott volt.
Eli nem remekelt, de ez köszönhető volt a nyomásnak meg a szar időnek is.
Sokszor a szerencse (meg Goldson) mentett meg minket egy INT-től.
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
nem tudom fejből a rostert: hány ember játszott a 07-es sb-n a giants és a pats részéről?vittore
A Pats-ét nemtom, de nálunk 16-an vannak akik a 4 évvel ezelőtti SBn is rosteren voltak:

Blackburn
Boothe
Bradshaw
DeOssie
Diehl
Jacobs
Eli
McKenzie
Ross
Snee
Tollefson
Tuck
Tynes
Umenyiora
Ware
WebsterSzesze
Nálunk már csak ennyien vannak meg a 2007-es csapatból:
QB Tom Brady,
K Stephen Gostkowski,
RB Kevin Faulk,
OL Dan Connolly (practice squad)
LG Logan Mankins,
LT Matt Light,
DT Vince Wilfork
WR Wes Welker

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Hát ha még Chuck Norris is velünk 😂
Wyatt
Inkább ő játsszon, mint Wes Welker! 😉balu10
Ezt nem gondolhatod komolyan. 😉
Ha Chuck játszana nálunk, akkor minuszban lennétek. 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Giants are in fact the 1st team with negative point differential to make the Super Bowl. The differential was -6 points

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk közvetítésben sms-k eléggé irritáltak már...Még jó, hogy SB alatt nem lesznek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
:artikulátlan üvöltés:salander
http://www.youtube.com/watch?v=xm2DsJ6Ksuc

KG-nek nagyon ki kell tennie magáért Patriots ellen. Lenn kell tartani a Pats offenset a pályáról... a harmadik negyedben is.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hát ha még Chuck Norris is velünk 😂
Wyatt
Inkább ő játsszon, mint Wes Welker! 😉

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Gratu Srácok!
hideglelő, vérfagyasztó meccs volt!Helmut Zimmer
már fel akartalak kérni egy 50 oldalas szakdolgozatra, a "Hogyan állt össze a 2011-es Giants D?" címmel 😛vittore
Ilyenre már régóta nem vállalkozom, bár tagadhatatlanul érdekes, ahogy átvarrta Fewell a védelmet...
...a gap védelmet,
...a DL variációkat,
...a zónaelosztást,
...
😀
ja és 😛Helmut Zimmer
a gap védelem ezen a meccsen nem a legjobb volt szvsz, előző hetekben viszont tényleg jó volt
DL variációkat sztem már TC-ben így akarta csak szezon nagy részében Osi sérült, Tuck sérülten játszik... az nem használ sokat, ha Tollefson a snapek mondjuk 50%-ban fenn van, valamint ha csak 3 emberből áll a D-line...
zónaelosztás: na ebben nagyon sokat javultunk... kb amúgy a cb-k meg a safetyk embereznek a játékok 70%-ban az lb-k meg kb 8-10 yardon zónáznak általában... úgy gondolom, hogy Perry legnagyobb érdeme szezon közben, hogy megújult abban, hogy nem kényszeríti az emberekre a rendszerét, hanem a rendszert változtatta meg az emberek miatt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
nekem az a Bradshaw fumble nagyon szúrja a szemem, oké a legszubjektívebb dolog, hogy mikortól nem halad előre de kérem ezt ne fújják már le, ha egy másodpercig elindult hátra...vicc 😐 :mad:Laki
nézd meg előtte kb 1 perccel a smith sacket... első védőből kiszabadul, de utána jön még vki majd még egyszerre 2, még mielőtt a másik kettő odaérne, még mielőtt földre kerülne, fújták a bírók a sacket, ugyanezen elv alapján. Ezt nézve, hogy mindkettőt ugyanúgy ítélték meg, sztem nem vicc egyáltalán, konzekvens bírói döntések... ja és látszik, hogy a bíró már előbb emelte a kezét, mint hogy kiszedték a labdát!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért egyértelmű esélyest kijelenteni elég erős dolog, főleg egy Brady vezette csapat ellen...
Tény hogy talán kompletteb csapat ez a Giants most, de a Super Bowl az Super Bowl... 😊gravedigger
Ez jogos, ezért is írtam, hogy esélyesebb. Olyan 51-49-et adnék most a mi javunkra. Tisztába vagyok vele, hogy kegyetlen jó nálatok az O és hogy nagyon nehéz lesz levédekeznünk a TE párosotokat + Walker.
És nálatok senki sem tudja jobban mit jelent, hogy a Super Bowlban bármi megtörténhet és nincsenek esélyesek...balu10
Hát ha még Chuck Norris is velünk 😂

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
na most tudtam gép elé keveredni végre!
szakmázgatást nem erőltetném ! 😛
a lényeg hogy iszonyatosan feszült meccs volt , és tényleg nekünk jöttek a momentumok , méghozzá bőven szóval kellettek nagyon de hát ez van !Mi hibáztunk kevesebbet!

Sugár kicsit furcsa volt!Olyan érzésem volt mintha moziban néznénk az egészet
hiányzott a kocsma hangulat ! ( bár a fogyasztás megvolt ! minden TD-nél shotoltunk ott a sarokban! 😊
jó lett volna több embert is megismerni a fórumról , de a sötétben a "mieinket" is alig láttam...

az viszont óriási volt ahogy a kicsit apátiás hangulat átcsapott állva tombolásba
amikor "visszajöttünk" a meccsbe és folytatódott végig! 😊 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért egyértelmű esélyest kijelenteni elég erős dolog, főleg egy Brady vezette csapat ellen...
Tény hogy talán kompletteb csapat ez a Giants most, de a Super Bowl az Super Bowl... 😊gravedigger
Ez jogos, ezért is írtam, hogy esélyesebb. Olyan 51-49-et adnék most a mi javunkra. Tisztába vagyok vele, hogy kegyetlen jó nálatok az O és hogy nagyon nehéz lesz levédekeznünk a TE párosotokat + Walker.
És nálatok senki sem tudja jobban mit jelent, hogy a Super Bowlban bármi megtörténhet és nincsenek esélyesek...

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hát srácok, grat 😊

Tényleg ti vagytok az esélyesebbek, de csak egy pillanatra gondoljatok bele: 2007-ben az előszezonban nyertünk, az alapszakaszban az utolsó fordulóban nagyot fordítva nyertünk ellenetek (idegenben), favoritként a döntőben kikaptunk egy óriási (szerencsés 😛) drive után (egy NFC-s csapat otthonában). Most az előszezonban nyertetek, az alapszakaszban nagyot fordítva nyertetek (idegenben), esélyesként várjátok a Super Bowlt (egy AFC-s csapat otthonában)... 😊Wyatt
Érdekesnek érdekes, de a múlt alapján nem is kellene a SB-ban lennünk. Azok a csapatok, akik a po-ban megverték az előző év bajnokát, a következő körben kivétel nélkül kikaptak 0-13-as mutatót összehozva. Most már 1-13. Ráadásul a mérlegetek ismét jobb, megint ti lesztek a hazai csapat, megint rekordok közelében jártatok, van utolsó esélyes nagy öreg a keretetekben (Ellis, annk idején meg Seau) stb.

Nem ez fog dönteni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Gratulálok nektek! Nyerjetek giselle papucsa ellen.


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát srácok, grat 😊

Tényleg ti vagytok az esélyesebbek, de csak egy pillanatra gondoljatok bele: 2007-ben az előszezonban nyertünk, az alapszakaszban az utolsó fordulóban nagyot fordítva nyertünk ellenetek (idegenben), favoritként a döntőben kikaptunk egy óriási (szerencsés 😛) drive után (egy NFC-s csapat otthonában). Most az előszezonban nyertetek, az alapszakaszban nagyot fordítva nyertetek (idegenben), esélyesként várjátok a Super Bowlt (egy AFC-s csapat otthonában)... 😊

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
szóval srácok, amit tegnap fejtegettem:

Hello,
bejelentkezett a Grundra 30 amerikai katona, meg a barátaik, és hoznak magukkal valami kütyüt, amivel az eredeti feed-et tudjuk fogni (hd, ricsi nélkül! - a szerk.), már teszteltük is. Vasárnap este 10-kor indul a buli, 'food-fight: barbecue vs. pigkilling' illetve helyi kommentálás. Ágyakon meg kanapékon fognak fetrengeni az emberek a tánctéren, meg akarnak szünetsókat is, szóval nagyon súlyos lesz a csapat...

és a hely:
http://www.facebook.com/pages/A-Grund/118133121564770noel
Ez elég jól hangzik azért. :]
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gratu Srácok!
hideglelő, vérfagyasztó meccs volt!Helmut Zimmer
már fel akartalak kérni egy 50 oldalas szakdolgozatra, a "Hogyan állt össze a 2011-es Giants D?" címmel 😛vittore
Ilyenre már régóta nem vállalkozom, bár tagadhatatlanul érdekes, ahogy átvarrta Fewell a védelmet...
...a gap védelmet,
...a DL variációkat,
...a zónaelosztást,
...
😀
ja és 😛
több mint 12 éve
Hypofx 310
szóval srácok, amit tegnap fejtegettem:

Hello,
bejelentkezett a Grundra 30 amerikai katona, meg a barátaik, és hoznak magukkal valami kütyüt, amivel az eredeti feed-et tudjuk fogni (hd, ricsi nélkül! - a szerk.), már teszteltük is. Vasárnap este 10-kor indul a buli, 'food-fight: barbecue vs. pigkilling' illetve helyi kommentálás. Ágyakon meg kanapékon fognak fetrengeni az emberek a tánctéren, meg akarnak szünetsókat is, szóval nagyon súlyos lesz a csapat...

és a hely:
http://www.facebook.com/pages/A-Grund/118133121564770noel
😀 😀 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Olyan ez a csapat, mint tavaly mi, az alapszakasz egy szenvedés szép meccsekkel, és amikorra kell, tökéletes formaidőzítés idegenbeli győzelmekkel
grat, nálam ti vagytok a Super Bowlban is az esélyesek