New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én egyelőre nem tudok dönteni. Sugár mellett szól, hogy ott megismerhetek újabb fórumtagokat, esetleg feltűnnek ott újabb Giants fanok (és persze könnyen odatalálok... 😂 ), Grund mellett, hogy nagyon hangulatos kis helynek tűnik, csak mi leszünk és a hangulata is talán jobb. Nekem végülis mindegy melyik megoldás van, persze még nem 100 %, hogy ismét tudok utazni, de elég nagy a valószínűsége.

És már csak 1 hét...Asbee
OFF:

Csak hogy biztassalak hétvégére jelentős havazás várható..nálunk 😉

On
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én egyelőre nem tudok dönteni. Sugár mellett szól, hogy ott megismerhetek újabb fórumtagokat, esetleg feltűnnek ott újabb Giants fanok (és persze könnyen odatalálok... 😂 ), Grund mellett, hogy nagyon hangulatos kis helynek tűnik, csak mi leszünk és a hangulata is talán jobb. Nekem végülis mindegy melyik megoldás van, persze még nem 100 %, hogy ismét tudok utazni, de elég nagy a valószínűsége.

És már csak 1 hét...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 187 — Lucas Scott
én nem szavazok, mert lehet, hogy haza kell mennem Egerbe és sajnos akkor nem tarthatok együtt a társasággal

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nos!Pointerben már nincsen hely (max 5-6) de ennél remélem sokkal többen leszünk.... 😉

Marad a Grund és a Sugár !
Kérünk Minden Kedves Érdeklődőt hogy szavazni szíveskedjen!
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Árak milyenek?Asbee
http://kocsma.blog.hu/2010/01/11/grund_hostel_bar

Ez nem mai, de ha Soproni maradt 410 a Zlaty meg 480; az azért elég jó. A tömények húzósabbak lesznek tutira, mint az akciós cuccok a sugárban.salander
Hoppá!
Most már tudom, hogy hol van ez a hely.
Vittem mellé a játszótérre a gyerekeimet néhányszor.
Egyébként jó környék. A legtöbb emberöléses ügyfelem arrafelé "dolgozott".




több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Árak milyenek?Asbee
http://kocsma.blog.hu/2010/01/11/grund_hostel_bar

Ez nem mai, de ha Soproni maradt 410 a Zlaty meg 480; az azért elég jó. A tömények húzósabbak lesznek tutira, mint az akciós cuccok a sugárban.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Árak milyenek?Asbee
teljesen korrektek. pontosat így séróból nem tudok, de ha gondolod, felhívom a tulajt.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Árak milyenek?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Nos, gyerekek, akkor hol nézzük az SB-t?

Úgy látom, a Sugárban erős patriots-os fölénnyel lehetne számolni, nekem a noel-féle Grund nem lenne ellenemre, bár igazából tök mindegy a hely, csak legyen elég, hogy mindannyian beférjünk, és jól lássuk a tévét + legyen sör.G-men
sok variáció nincsen egyéb , max a Pointert lehet megkérdezni meg van-e még az a szabad asztal a( sör miatt...!)
hangulatban biztos a Grund viszi a prímet ( oda biztosan lehetne menni tényleg?? ) , a Sugár meg mégiscsak a fórumos találkozó...

felhívom a Pointert a rend kedvéért ....yooker
tutira lehet menni a grundra. mondtam volna, ha nem? (: és nem tv-zünk, hanem lesz szép nagy vászon, valamint mint már említettem volt, kintről kapjuk a hd feedet, úgyhogy nem sport1-es csúcskommentárral kell nézni a meccset.

21.30-kor találkozó itt: http://g.co/maps/7v85m
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

a fehér mezben fogunk játszani, jó ómen 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én se 😉 Max, akkor moderálnék, ha 1-2 Pats fan vagy Eli "antifan" arra téved 😂balu10
De persze ok nélkül senkit se 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Asbee: Moderálás van a kommenteknél vagy a blog.hu megette a hozzászólásom az utolsó bejegyzésnél? :]salander
Van moderálás, de én nem nyúltam hozzá eddig egy kommenthez se 😀Asbee
Én se 😉 Max, akkor moderálnék, ha 1-2 Pats fan vagy Eli "antifan" arra téved 😂

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Blog elérte fb-n az 50 lájkot. Nem tudom ez jó szám-e vagy nem, de egész korrekt eddig. Remélem néhány héten belül meglesz a 100 is :cool:Asbee
Asbee: Moderálás van a kommenteknél vagy a blog.hu megette a hozzászólásom az utolsó bejegyzésnél? :]salander
Van moderálás, de én nem nyúltam hozzá eddig egy kommenthez se 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
sok variáció nincsen egyéb , max a Pointert lehet megkérdezni meg van-e még az a szabad asztal a( sör miatt...!)
hangulatban biztos a Grund viszi a prímet ( oda biztosan lehetne menni tényleg?? ) , a Sugár meg mégiscsak a fórumos találkozó...

felhívom a Pointert a rend kedvéért ....yooker
Ne felejtsd el megkérdezni, hogy sikerült-e a kivetítőt megoldani. :]
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nos, gyerekek, akkor hol nézzük az SB-t?

Úgy látom, a Sugárban erős patriots-os fölénnyel lehetne számolni, nekem a noel-féle Grund nem lenne ellenemre, bár igazából tök mindegy a hely, csak legyen elég, hogy mindannyian beférjünk, és jól lássuk a tévét + legyen sör.G-men
sok variáció nincsen egyéb , max a Pointert lehet megkérdezni meg van-e még az a szabad asztal a( sör miatt...!)
hangulatban biztos a Grund viszi a prímet ( oda biztosan lehetne menni tényleg?? ) , a Sugár meg mégiscsak a fórumos találkozó...

felhívom a Pointert a rend kedvéért ....
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Blog elérte fb-n az 50 lájkot. Nem tudom ez jó szám-e vagy nem, de egész korrekt eddig. Remélem néhány héten belül meglesz a 100 is :cool:Asbee
Asbee: Moderálás van a kommenteknél vagy a blog.hu megette a hozzászólásom az utolsó bejegyzésnél? :]
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nos, gyerekek, akkor hol nézzük az SB-t?

Úgy látom, a Sugárban erős patriots-os fölénnyel lehetne számolni, nekem a noel-féle Grund nem lenne ellenemre, bár igazából tök mindegy a hely, csak legyen elég, hogy mindannyian beférjünk, és jól lássuk a tévét + legyen sör.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 957 — Giants fan
Ez szerintem nem mond sok újat senkinek.

Ami érdekes, hogy Deon "lassú vagyok, nem tudok tackle csinált" Grant 839 snapet játszott. Ez nagyon-nagyon sok, viszonyításnak ott van Kenny 955-je. Ez biztos annak is betudható, hogy Rolle-lal próbálkoztak CB-ként; de ettől függetlenül nagyon kéne hogy Sash robbantson az offseasonban.salander
Azért az utóbbi időben szerencsére Grant is sokat javult ahhoz képest ahogy az alapszakasz nagy részén játszott. Ettől függetlenül egyértelmű, h jövőre neki nem lehet helye a csapatban. Én kifejezetten örülnék egy 2-4. körös safety draftnak.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ez szerintem nem mond sok újat senkinek.

Ami érdekes, hogy Deon "lassú vagyok, nem tudok tackle csinált" Grant 839 snapet játszott. Ez nagyon-nagyon sok, viszonyításnak ott van Kenny 955-je. Ez biztos annak is betudható, hogy Rolle-lal próbálkoztak CB-ként; de ettől függetlenül nagyon kéne hogy Sash robbantson az offseasonban.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Blog elérte fb-n az 50 lájkot. Nem tudom ez jó szám-e vagy nem, de egész korrekt eddig. Remélem néhány héten belül meglesz a 100 is :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
volt egy big10 konf döntő vereség a Wisconsin Badgers-től :o oda van vmi kapocs???
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
kezdek tartani attól, hogy ez a sb Bradyről szól majd. volt pár befejezetlen ügylete. időben visszafele: kikapott a jetstől a playoffban, most bosszút állt a divízióharcban (2 regular gms), jött a denver , nekik azért lógott mert hibázott ellenük, még Jake the Snake időszakában, szintén playoffban, majd a ravens, adósuk volt az otthoni mészárlás miatt (po 2 éve) és már csak a NYG maradt a 07-es "seek and destroy" miatt. szóval ha jól nézem, idén a csávó minden playoff vereségéért bosszút áll, mégpedig Indianapolisban, ahol bukott afc döntőtvittore
Mi is ebben reménykedünk. 😀
Az első PO vereségért a bosszú meg volt. (Denver) Az első hazai PO vereségért a bosszú meg volt (Ravens), A Jets elleni PO vereségért a bosszú meg volt (söpörtük a jetset), Most az első SB vereség bosszúja jön, ráadásul ott ahol az egyik leginkább fájdalmas PO vereséget szenvedtük.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ezt be kell ide tennem. Most olvastam giants.com-on. Interjú Eli-jal.
Vigyázat! Kirívóan okos újságírói kérdés következik:

Q: Are you going to talk to Peyton about the noise in the stadium?
A: I don’t think he’s ever been the away team in his own stadium.G-men
hatalmas. így kell hülyét csinálni egy hülyéből.

kezdek tartani attól, hogy ez a sb Bradyről szól majd. volt pár befejezetlen ügylete. időben visszafele: kikapott a jetstől a playoffban, most bosszút állt a divízióharcban (2 regular gms), jött a denver , nekik azért lógott mert hibázott ellenük, még Jake the Snake időszakában, szintén playoffban, majd a ravens, adósuk volt az otthoni mészárlás miatt (po 2 éve) és már csak a NYG maradt a 07-es "seek and destroy" miatt. szóval ha jól nézem, idén a csávó minden playoff vereségéért bosszút áll, mégpedig Indianapolisban, ahol bukott afc döntőt
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ezt be kell ide tennem. Most olvastam giants.com-on. Interjú Eli-jal.
Vigyázat! Kirívóan okos újságírói kérdés következik:

Q: Are you going to talk to Peyton about the noise in the stadium?
A: I don’t think he’s ever been the away team in his own stadium.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
...szóval az előbb leparkoltam az usasportfan bolt előtt. a helyüket már elfoglaltuk! (:

noel
Ezt miért nem Pats-topicba tetted? 😛