New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ma a Metro újság 1 oldalas tejes beharangozóval készült a SB "tiszteletére". 😀 Azért ez nem kicsit meglepett engem. Holnap lefotózom és feltöltöm valahogy, de ma már nincs erőm rá.balu10
nna igen, divat lett az nfl. pedig én is csak 2005 óta nézem. az érzés olyan, amit a gyerekkoruk óta metálos arcok éreztek a szigeti Slayer koncerten felbukkanó, egy számot se ismerő topmanagerek láttán 😀
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ma a Metro újság 1 oldalas tejes beharangozóval készült a SB "tiszteletére". 😀 Azért ez nem kicsit meglepett engem. Holnap lefotózom és feltöltöm valahogy, de ma már nincs erőm rá.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
üres lesz a jövő vasárnaptól az este 7-másnap hajnal fél2 idősáv 😕 :ovittore
Legyünk túl először a döntőn és aztán kezdjünk szomorkodásba 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
üres lesz a jövő vasárnaptól az este 7-másnap hajnal fél2 idősáv 😕 :o
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
akkor még utoljára tisztázzuk le, nem bp-i lévén: - Grund vagy micsoda, ott lesz a meccsnézés?(ez a cím:GRUND VENDÉGLŐ - 1082 Budapest, Üllői út 68)
- 21:30-kor tali?
- ill. remélem nem fagy be a seggem 😀ironroy
Én úgy gondolom, GRUND!

Tali 21.30-kor a Corvin negyed (volt Ferenc körút) metrókijáratánál az aluljáróban.

És igen, én is nagyon remélem, nem fagy be semmim sem...G-men
Jófajta házipálesz kiváló jégoldó 😊 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha a hó nem gátol meg benne ott leszek én is...

Esetleg előtte aréna? 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/freitamas
Frei Tamás is rákattant a mi Herzlichünkre!vadibandi
Boston College szurkolóként éltem meg ezt a történetet, már az a pillanat hatalmas volt amikor visszatért az egyetemi pályára, az ő sikere vigasztalna egyedül egy esetleges vasárnapi vereség után.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
pár napja írta itt Noel : 21.30-kor találkozó itt: http://g.co/maps/7v85m


valami foglalás azért tényleg jó lenne!

u.i: basszus vidéken leszek a hétvégén és kurva nagy havat ígérnek remélem nem fog bezavarni....
de végül is ha kell kutyaszánon jövök fel a bulira!! 😊yooker
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
akkor még utoljára tisztázzuk le, nem bp-i lévén: - Grund vagy micsoda, ott lesz a meccsnézés?(ez a cím:GRUND VENDÉGLŐ - 1082 Budapest, Üllői út 68)
- 21:30-kor tali?
- ill. remélem nem fagy be a seggem 😀ironroy
Én úgy gondolom, GRUND!

Tali 21.30-kor a Corvin negyed (volt Ferenc körút) metrókijáratánál az aluljáróban.

És igen, én is nagyon remélem, nem fagy be semmim sem...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
SB (dupla a pontokkal)
1. Mi lesz a végeredmény? A) nyerünk B) kikapunk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-17 B) 18-24 C) 24+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-17 B) 18-24 C) 24+
4. Ki fut több yardot? A) NYG B) Pats
5. Ki szerez több labdát? A) NYG B) Pats
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4 +
7. NYG támadóegysége összesen? A)kevesebb mint 350 B) 350-400 C) 400 +
8. Manning v Brady dob először INT-et a meccsen? A) Eli B) Tom
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Welker B) Gronko C) Cruz D) Nicks
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A)80 alatt B)81-130 C)130 +
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ninkovich B) Spikes C) Blackburn D) Boley
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Wilfork B) Canty C) JPP D) Tuck
13. Ki lesz az MVP? A)Manning B)Brady C)Cruz D)Gronko E)MÁS
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Noel!

Vasárnap mikor kezdődik akkor a móka? Tudsz szólni akkor a haverodnak, hogy kábé 10 főnek tartsanak fenn vmi jó helyet?G-men
pár napja írta itt Noel : 21.30-kor találkozó itt: http://g.co/maps/7v85m


valami foglalás azért tényleg jó lenne!

u.i: basszus vidéken leszek a hétvégén és kurva nagy havat ígérnek remélem nem fog bezavarni....
de végül is ha kell kutyaszánon jövök fel a bulira!! 😊yooker
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
akkor még utoljára tisztázzuk le, nem bp-i lévén: - Grund vagy micsoda, ott lesz a meccsnézés?(ez a cím:GRUND VENDÉGLŐ - 1082 Budapest, Üllői út 68)
- 21:30-kor tali?
- ill. remélem nem fagy be a seggem 😀
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Kicsit OFF topic de végre kész az autóm egy hetet vártam rá :cool: mondjuk szinte 4 kiló volt de végre rendbe rakattam :o 😀

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ilyen lehetett Coughlin 20 évvel ezelőtt
http://www.youtube.com/watch?v=yC8CIXcUQ8wvittore
2:15-nél és 5:25-nél jó nénikék sétálnak el a háttérben, egyébként meg vicces, hogy ez az ember gyerekeket edz azok után, amiket a pályán művelt.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ilyen lehetett Coughlin 20 évvel ezelőtt
http://www.youtube.com/watch?v=yC8CIXcUQ8w
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Azt hiszem nem titkolo ma munkahelyemen sem kinek drukkolok: http://www.pulilab.com/ 😀

( az oldal alján jobbra a nevemnél: Klikk András )

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.facebook.com/freitamas
Frei Tamás is rákattant a mi Herzlichünkre!




több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Na haver most szólt, hogy Ők nem jönnek mert egyikőjüknél főzőcskéznek otthon stb. Én mondtam hogy, sorry de WE ARE ALL IN! 😀 Együtt néztük végig a playoff-ot nehogy már pont a végkifejletet nézzem külön és elszakadjak a többi őrült fantól. 😂

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
naná! TD-ből idén több van mint jó futásból!! 😀yooker
Én az egész alapszakaszban ennek a futásnak örültem leghangosabban! De ez nem TD. :]
több mint 12 éve
Hypofx 310
Ja tegnap este ATV-n a hiradoba volt szó a superbowl-ról kicsit viccesre sikerult a tudositas, Giants jatekosnal Pats jatekost mondtak es forditva....😊

több mint 12 éve
Hypofx 310
alig várom már a meccset GO GIANTSHypofx
Te nem jössz közös meccsnézésre? Még nem ismerünk személyesen!G-men
Hali,

Azért nem is jeleztem eddig mert még vannak közbelső akadályok ( csalad, munka..😊)

De mindjart vissza olvasom az irasokat hogy tajekozodjak a lehetosegrol😊

A Fridays es dolog se hangzik rosszul.😊

GO GIANTS

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Velem jön a múltkori haverom aki volt velem plusz még két arc, egyik Patses de jó arc 😀
Előre sajnálom szegényt, hogy fogja magát érezni, magunkat ismerve mi egy jó futásnak is úgy örülünk mint más a TD-nek 😂 Szóval mi 4en megyünk, nem tudom ez változtat-e valamit a foglaláson.BigRoby.hu
naná! TD-ből idén több van mint jó futásból!! 😀
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Velem jön a múltkori haverom aki volt velem plusz még két arc, egyik Patses de jó arc 😀
Előre sajnálom szegényt, hogy fogja magát érezni, magunkat ismerve mi egy jó futásnak is úgy örülünk mint más a TD-nek 😂
Szóval mi 4en megyünk, nem tudom ez változtat-e valamit a foglaláson.

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
én vszeg nem tartok a társasággal... sajnálom srácok! hiányozni fogtok!csebi
bassz, nagyon sajnálom. Nem vagyok babonás, különösen, mivel a vesztes 49-ers meccset is együtt néztük, de azért a PO-ban te is része voltál a győztes gárdának. Azért remélem, vmi jó helyen tudod nézni!G-men
Egerben otthon egyedül ... csak az vígasztal, hogy van ESPN... ja meg szereznem kell félidőre vhonnan egy feles metaxát a babona miatt...
sajnos ez most így jött össze, van elintézni való dolgom Egerben hétfőn
go giants!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nincs omaha. 15 főre megvan a foglalásunk (jönnek nem fórumos cimborák is). (:

idézem a drága tulajt: 'Done deal. Tegnap volt nálunk a disznóvágós arc, jó lesz! 😊'noel
Who is pigcutter face?? 😀
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
nincs omaha. 15 főre megvan a foglalásunk (jönnek nem fórumos cimborák is). (:

idézem a drága tulajt: 'Done deal. Tegnap volt nálunk a disznóvágós arc, jó lesz! 😊'
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
elvileg Noel még visszaigazolja a foglalást akkor lesz teljesen tuti de ha így lesz akkor nekem a hely és
időpont megfelel!

amúgy bár keletre megyek de Gyöngyösig utazom csak onnan nem tudom elképzelni hogy ne érjek fel vasárnap!