New York Giants

43 feliratkozó

több mint 11 éve
Tomeee 753
Azért a 4-12 merész, de most már énis negatív mérleget vizionálok, főleg ha Jackson sérülése komoly, 7-9 mondjuk.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 309 — Giants fan
nap vesztesei díj nálam a Lionsé. az egy nagyon buznyák szabály a TD catch-ről, meg second act-ról 😀)
több mint 11 éve
gyeek Dallas Cowboys 6 097 — Stromfeld Aurél fan
Ezt azért te sem gondolod komolyan.....Blevi
Egy olyan fos meccs után mint a hajnali nehéz visszazökkennem a normál kerékvágásba. Vittore tippje segít benne. 😊gyeek
és az Eagles szurkolók még nem is vették észre 😊Szesze
Ott is megy a sebnyalogatás ezerrel... A nap vesztesei díjat ők kapták, két fontos kezdő is megy a levesbe csúnya sérüléssel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 17 074 — Giants fan
Ja, az tényleg necces de emiatt irtam 4 győzelmet 5 csapat ellen csak nekem meglepő volt a 5-11 meg a 4-12, vannak jobb csapatok az NFC-ben ez tény. Egy 8-8ra is csak pilláztam volna tőlünk, de arra azt mondom h elvakult Giants fan 😛.
Nem tudom mit lehet várni összeségében a csoporttól, de azt mondom bármi lehet, meglepne ha bárki 4 győzelem felett zárna csoporton belül.
Sztem a Giants és a Cowboys még mindig a legesélyesebb a csoportgyőzelemre, annak ellenére hogy most nyaltunk 😊 😛 😉Blevi
Én is így vagyok vele kb, de azért még meg kell majd néznem a Redskins elleni meccseteket.Szesze
Neked, mint Giants drukkernek igazi eyecandy lesz. Ha viszont szereted a gördülékeny, jó focit, akkor inkább hanyagold és hidd el nekem, hogy szar volt, mindkét oldalon. 😊gyeek
Ha le tudom tölteni akkor mindenképp megnézem, ez nem is kérdés 😊 Én amúgy sokkal szívesebben nézek egy védekezésre épülő párharcot, mint egy adok-kapokot. Mondjuk ez a meccs tényleg nem ígérkezik egy csemegének a meccselemzések alapján, de nem baj 😊
több mint 11 éve
ez a tippsor még nem volt:

1, reds 10-6
2, nyg 9-7
3, dallas 5-11
4, phily 4-12vittore
Egy olyan fos meccs után mint a hajnali nehéz visszazökkennem a normál kerékvágásba. Vittore tippje segít benne. 😊gyeek
és az Eagles szurkolók még nem is vették észre 😊
több mint 11 éve
Jól van azért ne szívd mellre, vittore nem szereti a papírforma tippeket 😊
szerk: azért ezek most tényleg nagyon durva tippek, asszem én is kikadtam volna a helyedben 😀
(mondjuk a Titans-nél nem biztos, h élből jobbak vagytok amúgy)Szesze
Ja, az tényleg necces de emiatt irtam 4 győzelmet 5 csapat ellen csak nekem meglepő volt a 5-11 meg a 4-12, vannak jobb csapatok az NFC-ben ez tény. Egy 8-8ra is csak pilláztam volna tőlünk, de arra azt mondom h elvakult Giants fan 😛.
Nem tudom mit lehet várni összeségében a csoporttól, de azt mondom bármi lehet, meglepne ha bárki 4 győzelem felett zárna csoporton belül.
Sztem a Giants és a Cowboys még mindig a legesélyesebb a csoportgyőzelemre, annak ellenére hogy most nyaltunk 😊 😛 😉Blevi
Én is így vagyok vele kb, de azért még meg kell majd néznem a Redskins elleni meccseteket.Szesze
Neked, mint Giants drukkernek igazi eyecandy lesz. Ha viszont szereted a gördülékeny, jó focit, akkor inkább hanyagold és hidd el nekem, hogy szar volt, mindkét oldalon. 😊

Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve

1, reds 10-6
2, nyg 9-7
3, dallas 5-11
4, phily 4-12vittore
Egy olyan fos meccs után mint a hajnali nehéz visszazökkennem a normál kerékvágásba. Vittore tippje segít benne. 😊

több mint 11 éve
Következő héten SNF Indianapolisban, Manning-Manning csata erősen fel lesz hype-olva. 😊Badman
Nem örülök neki, h SNF lesz.. ha meg akarom nézni élőben akkor szabira kell jönnöm hétfőn, de lehet h el se engednek, felvételről meg utálok meccset nézni :/
(ráadásul a Chicago és az egyik Philly meccs is SNF lesz idén..)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Látom sikerült a legtöbb pontot szereznem a tippjáték első fordulójában. 😊
A meccs önmagában nem lepett meg, főképp az nem, hogy nem működött a futás. Nekem már a szezon előtt is az volt a véleményem, hogy sokkal erősebb lesz a passzjátékunk. Most hogy láttam élesben az elkapókat, még biztosabb vagyok ebben, és abban is, hogy nekünk van az egyik legjobb WR egységünk a ligában. Csak azok az elejtett passzok nem kellenének. A védelem elég hatékony volt, bár a Panthers nem egy passzorientált csapat, a Colts ellen sokkal jobban lemérhető lesz a fejlődés mértéke. Az ST viszont tényleg pocsék volt, valamit csinálni kell velük, mert különben nagyon komoly gondok lesznek a field position csatákban.

Következő héten SNF Indianapolisban, Manning-Manning csata erősen fel lesz hype-olva. 😊
több mint 11 éve
Blevi 6 059 — Lions & Cowboys fan
szerk: azért ezek most tényleg nagyon durva tippek, asszem én is kikadtam volna a helyedben 😀
Semmi újdonságot nem fogsz látni a védelem jó, agresszív front7 szolíd sec, de összségében jó.
Támadóknál a 380 yard 7 pont 😀 Idióta büntetések tömkelege
több mint 11 éve
Játszunk még a Bears, Jax, Lions, Cards, Tennesse ötössel akiknél mind jobbak vagyunk mondjuk 4 győzelem + 1 "upset" akármelyik meccsen a maradék 5 csoporton kívűli meccsből, akkor sweepel minket a csoport ... ne haragudj de ez LOL 😀 nem lesz 0-6 a csoportmérlegünk.
Philli is játszik a Lionsal, a Bearsel, a Jaxel... ja és minket ugye te már sweepeltél a csoportból tehát őket is veritek oda vissza..
Ez már 4 győzelem tőletek + a tegnapi. Ezek sztem valóságtól teljesen elrugaszkodott számok.
Sztem
NYG- 10-6
DAL - 10-6 v 9-7
WAS 9-7 bár ők sötét ló vsz
Philli is jó egy 8-8raBlevi
Én is így vagyok vele kb, de azért még meg kell majd néznem a Redskins elleni meccseteket.
több mint 11 éve
keresnem kell egy helyet ahol bevesznek olyan fogadást hogy az eagles+dallas összesen nem nyer 10 meccset, vagy ami ennek a 2 csapatnak nem a legrosszabb scenáriója: összesen 15 nyert meccs alatt zárnak 😀vittore
szerintem bármelyik fogadóiroda szívesen veszi, ha megkeresed őket ezzel, főleg ha sok pénzt teszel rá 😊
több mint 11 éve
keresnem kell egy helyet ahol bevesznek olyan fogadást hogy az eagles+dallas összesen nem nyer 10 meccset, vagy ami ennek a 2 csapatnak nem a legrosszabb scenáriója: összesen 15 nyert meccs alatt zárnak 😀
több mint 11 éve
de. schedule alapján. mégpedig azzal alátámasztva, amit korábban is írtam, hogy a fél liga nagyon ellépett az nfc east-tőlvittore
Játszunk még a Bears, Jax, Lions, Cards, Tennesse ötössel akiknél mind jobbak vagyunk mondjuk 4 győzelem + 1 "upset" akármelyik meccsen a maradék 5 csoporton kívűli meccsből, akkor sweepel minket a csoport ... ne haragudj de ez LOL 😀 nem lesz 0-6 a csoportmérlegünk.
Philli is játszik a Lionsal, a Bearsel, a Jaxel... ja és minket ugye te már sweepeltél a csoportból tehát őket is veritek oda vissza..
Ez már 4 győzelem tőletek + a tegnapi. Ezek sztem valóságtól teljesen elrugaszkodott számok.
Sztem
NYG- 10-6
DAL - 10-6 v 9-7
Sztem a Giants és a Cowboys még mindig a legesélyesebb a csoportgyőzelemre, annak ellenére hogy most nyaltunk 😊 😛 😉
több mint 11 éve
de. schedule alapján. mégpedig azzal alátámasztva, amit korábban is írtam, hogy a fél liga nagyon ellépett az nfc east-tőlvittore
Sztem
NYG- 10-6
DAL - 10-6 v 9-7
(mondjuk a Titans-nél nem biztos, h élből jobbak vagytok amúgy)
több mint 11 éve
Sztem
NYG- 10-6
DAL - 10-6 v 9-7
Philli is jó egy 8-8ra
több mint 11 éve
de. schedule alapján. mégpedig azzal alátámasztva, amit korábban is írtam, hogy a fél liga nagyon ellépett az nfc east-től
több mint 11 éve

1, reds 10-6
2, nyg 9-7
3, dallas 5-11
4, phily 4-12vittore
Ezt azért te sem gondolod komolyan.....
több mint 11 éve

1, reds 10-6
2, nyg 9-7
3, dallas 5-11
4, phily 4-12
több mint 11 éve
mi lehetett a gond a mi futásunkkal? Boss kiesése? vagy OL probléma?
a philyvel érdemes vigyázni, 0 teher van rajtuk

én se láttam a skins mecset, csak az előzetes elemzést, az espn-n ott volt AP, vele kapcsolatban 2 dolog:
1, sajnos látszik rajta, hogy sokat ütközött fejjel, voltak gondjai tökegyszerű szavak előbányászásával a memóriából (vagy csak izgult)
2, kérdezték mit vár a Giantstól, konkrétan úgy szólt a kérdés, hogy DAL-NYG battle lesz-e a playoff helyért, AP szerint DAL-WSH végez az első két helyen

a redskins 7 ponton tartotta a dallast, az szép. lehet hogy ua a dallas problémája mint a texans elleni preseason meccsen, konkrétan halálgyenge az OL-ukvittore
Hát amit az első félidőben előadtunk futás címszó alatt az nehezen megmagyarázható.. A meccs kezdeti részében a Panthers DL elég domináns volt, de azért ez akkor is túlzás. Én igazából nem értem, h miért kell variálni azzal, h Jacobs kezd a meccseken és a tankszerű játékával lefárasztja az ellenfél védőit, majd jön Bradshaw abban a periódusban amikor az ő stílusa már jobban érvényesül. Tavaly elég szar volt a futás, de nem hiszem, h az alapkoncepcióval volt a gond, inkább az OL és Jacobs sérüléséből fakadt a probléma. Boss kiesése nagy érvágás volt, de azért nem annyira, h ezzel mindent meg lehessen magyarázni. Második félidőre ráadásul helyre is állt a futás (végül csak összejött 118 yard), pedig elvileg akkor nagyrészt már vezettünk, így az lett volna a logikus, ha akkor gyengül be, hisz jobban számít az ellenfél is rá.. Az is lehet, h a Panthers D is elfáradt eddigre. Én bízom benne, h ez a félidő csak egy egyszeri kisiklás volt. Amúgy ha jól láttam akkor volt olyan, h Boss kiesése után Beatty jött be TE posztra a futást támogatni.
Philly sztem eléggé szét van esve, legalább is e GB elleni meccs alapján ez jött le nekem, persze azért ebből még nem feltétlen kell messzemenő következtetéseket levonni, de nyilvánvalónak tűnik, h McNabb pótlása nem lesz zökkenőmentes.
Nekem inkább a Was a sötét ló... eddig ők nagyon kellemes ellenfelek voltak nekünk (szemben a Phillyvel), most lehet h fordul a kocka
több mint 11 éve
mi lehetett a gond a mi futásunkkal? Boss kiesése? vagy OL probléma?
a philyvel érdemes vigyázni, 0 teher van rajtuk

én se láttam a skins mecset, csak az előzetes elemzést, az espn-n ott volt AP, vele kapcsolatban 2 dolog:
1, sajnos látszik rajta, hogy sokat ütközött fejjel, voltak gondjai tökegyszerű szavak előbányászásával a memóriából (vagy csak izgult)
2, kérdezték mit vár a Giantstól, konkrétan úgy szólt a kérdés, hogy DAL-NYG battle lesz-e a playoff helyért, AP szerint DAL-WSH végez az első két helyen

a redskins 7 ponton tartotta a dallast, az szép. lehet hogy ua a dallas problémája mint a texans elleni preseason meccsen, konkrétan halálgyenge az OL-uk
több mint 11 éve
Kicsit kitekintve, a csoportriválisok meccsei is parádésan alakultak.vadibandi
Hát igen.. a Philly nekem nagyon gyengének tűnt, visszaestek támadásban és védekezésben is, ez nekünk mindenképpen jó. A Dallas-Was meccset nem láttam, de majd megpróbálom megnézni, mindenesetre váratlan a Dallas veresége az biztos.

A Colts veresége is érdekes. Totálisan szarrá futották őket, vszínű nekünk is lesz keresnivalónk a futással ellenük. A védelmünk persze 100x nehezebb helyzetben lesz, mint a Panthers ellen, a két támadószekció között ég és föld a különbség. Jó értékmérő lesz az biztos, ha ott is helyt állnának a védők akkor nagyon bizakodóak lehetnénk a szezont illetőleg.
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kicsit kitekintve, a csoportriválisok meccsei is parádésan alakultak.

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 746 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tippelde állása az első forduló után (légyszi a sajátját mindenki ellenőrizze és ha nem stimmel akkor szóljon. Chevy a 8. kérdésre elfelejtett tippelni, így adott egy kis előnyt 😊 )

1. Badman 7 pont
2. Asbee 6 pont
csebi 6 pont
G-men 6 pont
5. balu10 5 pont
ironroy 5 pont
Lance 5 pont
Szsziszka 5 pont
9. Chevy 4 pont
Szesze 4 pont
11. kristof 3 pont
vadibandi 3 pont

Második fordulóra a kérdések majd később, ha lesz időm.Szesze
na zsír! bár már nem emlékszem mire mentek a tippek, de visszenézem!
több mint 11 éve
Tippelde állása az első forduló után (légyszi a sajátját mindenki ellenőrizze és ha nem stimmel akkor szóljon. Chevy a 8. kérdésre elfelejtett tippelni, így adott egy kis előnyt 😊 )

1. Badman 7 pont
2. Asbee 6 pont
csebi 6 pont
G-men 6 pont
5. balu10 5 pont
ironroy 5 pont
Lance 5 pont
Szsziszka 5 pont
9. Chevy 4 pont
Szesze 4 pont
11. kristof 3 pont
vadibandi 3 pont

Második fordulóra a kérdések majd később, ha lesz időm.