NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bár jó lenne, ha rám cáfolnának és meglenne a szezon első olyan meccse, ahol simán, magabiztosan, ellentmondást nem tűrően nyerünk.gyurczi
Azért 1 volt ilyen, a Rams elleni, de tényleg jó lenne, ha végre 2 percel a meccs vége előtt nem 200-as pulzusom lenne, hanem nyugodtan örülhetnék a győzelemnek.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
A 100ból mondjuk 60 jóval közelebb áll az igazsághoz.. kurvára nem lesz könnyű meccs, főleg h csak nekünk lesz vesztenivalónk. Ha szarul indul a meccs akkor lehet majd szenvedni megint.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
En nem tudom, hogy a SKins 100 meccsbol hanyat nyerne ellenunk, szoval en csak remelem, hogy a hetvegi azok kozul valo lesz, amit nem nyernek meg.lotus86
Hát igen nagyon nem lesz az olyan biztos győzelem. Bár jó lenne, ha rám cáfolnának és meglenne a szezon első olyan meccse, ahol simán, magabiztosan, ellentmondást nem tűrően nyerünk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Rolle továbbra is menő. Még ugye szeptemberben mondta, hogy 100 Giants-Redskins meccsből 5-öt nyerne a Washington. Erre mai nap rádiós beszélgetéséből részlet:
"Back in September, when you guys lost to the Redskins, you said “We know we’re better than the Redskins, and if we played them 100 times we’d beat them 95 times out of 100.” Well, you owe them for that Week 1 game, so, take care of business."
"I said 99."Deny
Az az ember.....

Nem szeretem az ilyen nyilatkozatokat, mert nem szep dolog lebecsulni senkit, raadasul, ha megint megvernek minket, akkor eleg butan fog kinezni. Masreszt nem tudok ra haragudni, mert meg ha sokszor nem is ertek egyet vele, o az egyike azoknak, aki tenyleg tokos, es nincs osszezuhanva, mert nem allunk annyira jol. Ez az onbizalom, es JPP szintu teljesitmeny kellene mindenkinek az adott posztjan.

En nem tudom, hogy a SKins 100 meccsbol hanyat nyerne ellenunk, szoval en csak remelem, hogy a hetvegi azok kozul valo lesz, amit nem nyernek meg.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rolle továbbra is menő. Még ugye szeptemberben mondta, hogy 100 Giants-Redskins meccsből 5-öt nyerne a Washington. Erre mai nap rádiós beszélgetéséből részlet:
"Back in September, when you guys lost to the Redskins, you said “We know we’re better than the Redskins, and if we played them 100 times we’d beat them 95 times out of 100.” Well, you owe them for that Week 1 game, so, take care of business."
"I said 99."
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/12/giants-cowboys_eli_manning_co.html

Ez az év az ofenseről szól. Ha a D felnőne a hozzájuk, SB esélyesek lehetnénk.

Miért nincs mostanában olyan szezonunk ahol mindkét csapatrész a legjobbját hozza...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
drop után is megy 😀)

http://www.youtube.com/watch?v=6ju4YB-C8yM&feature=related

9,20-tól: "shook off the incompletion and simply went back to work"
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A védelem JPP-n kívül még abból a szempontból kaphat dicséretet, hogy Dez Bryantnek csak egy elkapása volt, igaz az eléggé fájhatott mindenkinek. Remélem visszavágón Kenny azért majd elkalapálja kicsit az agyát...
Itt meg tessék szavazni: http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/REG/14?module=HP11_cp


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Én is belenéztem a meccsbe újra és úgy gondolom mázlink volt MM dropjával az endzoneban. Ha akkor Td-t csinálunk, sokkal több ideje lett volna a Dallasnak, közelebb jöttek volna, onnan meg ki tudja... Akkor majd szét robbantam, amikor láttam, hogy milyen jó passz volt, és egy könnyű elkapást ront el, ráadásul endzoneban. Utólag meg valszeg mákunk volt vele, lehet úgy jártunk volna min a GB ellen.gyurczi
akkor szavazzuk meg, hogy MM direkt ejtette el, erre tekintettel!
szerk.: mikor néztem az összefoglalót rohadt ideges voltam, a dropnál, mikor Romo-ék siettek, spikeoltak, majd kihagyták, egyből eszembe jutott, hogy az a drop vett le az órából nem kevés mp-t!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ma pont volt két üresedés 😛 (Kansas, Miami)Forti
Jelenleg én is örülnék, ha visszajönne, ráadásul záros határidőn belül nálunk is átvehetné a HC posztot Coughlintól. De azért várjuk meg a szezon végét hátha Fewell is letesz az asztalra valamit még.Szesze
Pont azért kérdeztem én is, mert már elkezdték a csapatok kirúgdosni az edzőket. Szesze felvetésére pedig, azért, ha Fawell letesz az asztalra bármit is, az nem lehet akkora, mint amit Spangi letett. És az óta, amióta elment nem muzsikál a védelmünk túl jól.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Látszott a tökéletes időzítés, pont a snap előtti pillanatban kérte az időt,
de ezt hogy csinálják? figyelik, mikor bólint a holder?vittore
Igen! Mert vagy bólint, vagy kinyújtja az újait, ami addig ökölbe volt szorítva. Bár egyébként kiabál is, hogy set és utána kell időt kérni max. 1-2 másodperccel.

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én is belenéztem a meccsbe újra és úgy gondolom mázlink volt MM dropjával az endzoneban. Ha akkor Td-t csinálunk, sokkal több ideje lett volna a Dallasnak, közelebb jöttek volna, onnan meg ki tudja... Akkor majd szét robbantam, amikor láttam, hogy milyen jó passz volt, és egy könnyű elkapást ront el, ráadásul endzoneban. Utólag meg valszeg mákunk volt vele, lehet úgy jártunk volna min a GB ellen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Látszott a tökéletes időzítés, pont a snap előtti pillanatban kérte az időt,

de ezt hogy csinálják? figyelik, mikor bólint a holder?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A meccs után nyilatkozta hogy az első rugásnál a guardot próbálta elnyomni de kurva nehéz volt és nem tudta ezért az ismétlésnél kilépett inkább és a centeren keresztül próbált blokkolni... hát bejött!! 😉yooker
Azt is lehetett olvasni, hogy Coughlin időkérésének oka nemcsak az "icing the kicker" faktor volt, hanem meg akarták nézni a blokkolást a DAL-nál. Így kísérletezett az első rúgásnál JPP először a guarddal, aztán miután látta, hogy az kemény dió, másodikra a centerre ment rá.

Volt is egy olyan ismétlés, amikor párhuzamosan mutatták a rúgás előtti pillanatokat, és az időkérésre készülő Coughlint, Látszott a tökéletes időzítés, pont a snap előtti pillanatban kérte az időt, így a pályán már nem tudták leállítani a "próbát". Úgyhogy én egy kis csücsköt neki is megszavazok a meccslabdából.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Szerintetek ha Spangi bukik a Ramsnél végleg, akkor visszahozzuk ide DC-nek újra? Mert én nagyon örülnék neki és szerintem a csapat is. Vagy lehet, hogy valaki ajánl neki HC állást?balu10
Ma pont volt két üresedés 😛 (Kansas, Miami)Forti
Jelenleg én is örülnék, ha visszajönne, ráadásul záros határidőn belül nálunk is átvehetné a HC posztot Coughlintól. De azért várjuk meg a szezon végét hátha Fewell is letesz az asztalra valamit még.Szesze
Fewellt néhány meccsen lehetett dícsérni pl. 1. Philly és mondjuk Frisco , és NE
amikor tetszett a D . A többin nem igazán.Az is igaz tényleg hogy állandóan kiesett valaki az eleve megrostálódott állományból , de láthatóan a rendszer működése is akadozik.Az pedig nagyon kellemes meglepetés lenne ha ilyen reménytelenül 30-35+ pontos meccsek után most megtáltosodnának.
Ha nem lenne JPP és ez a brutál off. a szezonunk és a D teljesen megegyezne a Fewell előtti utolsó évekkel...

Megnéztem még 1x a meccs egy részét ,már egy kicsit nyugodtabban hát Diehl és a snappek tényleg elképesztőek voltak , ahogyan JPP is , egyszerűen mindehol ott volt...Felix Jonest pl. 1x egy az egyben levédekezte egy open field futásnál a szélen....A meccs után nyilatkozta hogy az első rugásnál a guardot próbálta elnyomni de kurva nehéz volt és nem tudta ezért az ismétlésnél kilépett inkább és a centeren keresztül próbált blokkolni... hát bejött!! 😉
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Szerintetek ha Spangi bukik a Ramsnél végleg, akkor visszahozzuk ide DC-nek újra? Mert én nagyon örülnék neki és szerintem a csapat is. Vagy lehet, hogy valaki ajánl neki HC állást?balu10
Ma pont volt két üresedés 😛 (Kansas, Miami)Forti
Jelenleg én is örülnék, ha visszajönne, ráadásul záros határidőn belül nálunk is átvehetné a HC posztot Coughlintól. De azért várjuk meg a szezon végét hátha Fewell is letesz az asztalra valamit még.
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Szerintetek ha Spangi bukik a Ramsnél végleg, akkor visszahozzuk ide DC-nek újra? Mert én nagyon örülnék neki és szerintem a csapat is. Vagy lehet, hogy valaki ajánl neki HC állást?balu10
Ma pont volt két üresedés 😛 (Kansas, Miami)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintetek ha Spangi bukik a Ramsnél végleg, akkor visszahozzuk ide DC-nek újra? Mert én nagyon örülnék neki és szerintem a csapat is. Vagy lehet, hogy valaki ajánl neki HC állást?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
mondjuk nem értem miért nem Bardennel próbáltáksalander
Ezt én se értem. Van egy két méteres colos elkapónk, aki hacsak felemeli a kezét 3 méter magasan van és még fel sem ugrott...

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Beckum saga a végéhez közeledik: A meccs elején volt 1-2 ígéretes két TE-s felállás, kár hogy az a TD nem jött össze (mondjuk nem értem miért nem Bardennel próbálták), aztán beverte a bordáit és a negyedik negyedben már utcai ruhában ácsorgott.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
azt nem értem igazán ,hogy elvileg kevesebb blitz megy tőlünk
hogy hátul stabilabbak legyünk ....
????yooker
Igen. Néha még négy emberes rush sincs (szerencsére ezt tegnap hanyagoltuk) emiatt, amikor meg végül blitzelünk akkor PF finoman fogalmazva "nem túl jó" blitzeket hív; volt egy-két nagyon egyszerű hosszú passza Romonak tegnap utóbbiakból.salander
dehát ugye így is benyelünk minden szart + futást
akkor miért nem teszünk nagyobb nyomást az irányítóra legalább???yooker
A blitzeknek is csak akkor van értelme, ha jól működnek, különben egyből big play veszély van. De azért a pass-rush nem olyan rossz (persze ha Tuck is jó lenne akkor összehasonlíthatatlanul durvább is lehetne), a futás ellen kellene kurva sokat javulni, ha komolyan gondoljuk a POt.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Azt viszont valaki magyarázza el pls. , hogy miért jegeltük AB az első félidőben, gondolom sérülés miatt?ironroy
Nem, csapat szabályok megsértése: valószínűleg kilógott a szállodából vagy későn ért vissza.

Látom lemaradtam. :]


Amúgy az a nagy bajunk, hogy hiába látjuk hogy Grant lassú meg szar; de legalább odakeveredik a labda útjába amikor kóvályog a pályán. Sash játszott most pár playt és totál el volt tévedve hátul. Szerintem jelenleg csak futás ellen lehetne normálisan játszatni, egyszerűen még nem kész hogy normálisan passz ellen tolja.salander
Így van, bármilyen fájó is, de Grant jelenleg még egyértelműen jobban használható, mint Sash. Tapasztalata lévén jól lát a pályán, de sajnos nagyon belassult már, így pedig írtó durva playeket tudunk szívni miatta.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
azt nem értem igazán ,hogy elvileg kevesebb blitz megy tőlünk
hogy hátul stabilabbak legyünk ....
????yooker
Igen. Néha még négy emberes rush sincs (szerencsére ezt tegnap hanyagoltuk) emiatt, amikor meg végül blitzelünk akkor PF finoman fogalmazva "nem túl jó" blitzeket hív; volt egy-két nagyon egyszerű hosszú passza Romonak tegnap utóbbiakból.salander
dehát ugye így is benyelünk minden szart + futást
akkor miért nem teszünk nagyobb nyomást az irányítóra legalább???
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Simán elképzelhető, h otthon meg kikapunk majd, amúgy is jobban szokott menni idegenben nekünk. Idén eddig bárki szétfutott minket aki csak szembe jött, úgyh akkor is meg tudnátok oldani sztem, ha megsérülne..Szesze
hát azért... TC után 4 RB maradt rosteren:
1, Felix - injury prone
2, Murray - IR
3, Choice - cut, azóta már a második csapatát fogyasztja, ha még nem vágták ki Buffalóból
4, Tanner - PS, aztán 53-as roster, múlt hét óta IR

most Felix mögé van egy back (a FB), aki nem szokott futni, vagy igazolunk valakit egy PS-ből, vagy igazolunk valakit, aki nem talált csapatot (Maroney? muhaha lenne)
ha igen, van még egy FB, a Csapás, na őt sem szeretném labdával a kezében látni, ha van rá mód
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
azt nem értem igazán ,hogy elvileg kevesebb blitz megy tőlünk
hogy hátul stabilabbak legyünk ....
????yooker
Igen. Néha még négy emberes rush sincs (szerencsére ezt tegnap hanyagoltuk) emiatt, amikor meg végül blitzelünk akkor PF finoman fogalmazva "nem túl jó" blitzeket hív; volt egy-két nagyon egyszerű hosszú passza Romonak tegnap utóbbiakból.