New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azt viszont valaki magyarázza el pls. , hogy miért jegeltük AB az első félidőben, gondolom sérülés miatt?ironroy
Nem, csapat szabályok megsértése: valószínűleg kilógott a szállodából vagy későn ért vissza.

Látom lemaradtam. :]


Amúgy az a nagy bajunk, hogy hiába látjuk hogy Grant lassú meg szar; de legalább odakeveredik a labda útjába amikor kóvályog a pályán. Sash játszott most pár playt és totál el volt tévedve hátul. Szerintem jelenleg csak futás ellen lehetne normálisan játszatni, egyszerűen még nem kész hogy normálisan passz ellen tolja.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
...Azt viszont valaki magyarázza el pls. , hogy miért jegeltük AB az első félidőben, gondolom sérülés miatt? Bár Jacobs és a fal jól nyomta (már múlt héten is mondtam, hogy a klimaxos Baas nélkül jobban megy a futás...)...ironroy
Büntiben volt, mert valami csapatszabályt megszegett. Állítólag kijárási tilalmat, de konkrétumot se coughlin, se ő nem nyilatkozott.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Dzsejpipi for president! 😀
Gratula


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
a Tuck kérdést már feszegettük ugye , de valszeg erre sosem kapunk már választ!
valaki nem olvasott erről más fórumokon (cikk,elemzés, interjú, valami egyéb ) hogy mi a franc van vele?
TC-t nem kérdezte még meg 1 újságíró sem hogy minek játszik ha sérült??

ironroy meg lassan kiszedheti a tippversenyből a hány pontot kapunk a meccsen kérdést
a további 3 meccsre ,mert sztem nem lesz aki ne a 30+ választ jelölje... :rolleyes: 😊yooker
az csak azért volt benn eddig is, hogy legyen biztos 1 pontom 😛
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sziasztok!
Nos, hol is kezdjem... mondjuk az elején!
Nem jöttem eredménykövetőbe, ágyból lestem a meccset és komolyan mondom, nem hittem volna, hogy nyerünk 34-22-ről... A kulcs momentum(!) Austin nem kapta el 3&5-nél a labdát pedig hazáig szaladhatott volna, mert Ross... rossz :/ Grant meg fos de azt tudtuk...
Manningről továbbra is csak szuperlativuszokban lehet beszélni, NFL rekordot állított be ezzel a TD-vel, 14. TD-e volt a 4.negyedben, eddig Peyton meg Unitas volt az első, ez megdőlni látszik!
Azt viszont valaki magyarázza el pls. , hogy miért jegeltük AB az első félidőben, gondolom sérülés miatt? Bár Jacobs és a fal jól nyomta (már múlt héten is mondtam, hogy a klimaxos Baas nélkül jobban megy a futás...)
Ware többször is érintés nélkül ment át Diehl-en, pedig nem kicsi az ember... :/
Észrevettem, hogy nagyon sokat fejlődtünk a 3. kísérletek megoldásában!
Ez elmúlt 3 meccsen 121 pontot kaptunk! Ez valami katasztrófa! Nincs olyan offense aki ezt bírná...
JPP meccsek óta Good módban nyomja, nem tudom mi van vele de remélem kitart februárig...
mert hogy voltunk akkora faszok, hogy 2 passzból felhoztuk őket a saját 30 yardos vonalunkig...
de volt egy JPP-nk és láttuk mi történt... 😊
Bírók: voltak érdekes döntések, de most mind2 oldalon... le se xarom már...
igazság szerint mind2 offense jó volt, Romo is faszán tolta, meg a rookie tackle is megfogta Tuckot (bár ő nem egészséges valszeg), mind2 védelem hurka volt 😊
de most kivételesen nekünk jött ki a lépés!
Ha az Eagles megteszi azt nekünk( meg magukért), hogy veri a Dallast, ami lehetséges!Mi pedig nem nyelünk minden meccsen 30 pont fölött, akkor jók lehetünk a PO-ra!
ennyi
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
a Tuck kérdést már feszegettük ugye , de valszeg erre sosem kapunk már választ!
valaki nem olvasott erről más fórumokon (cikk,elemzés, interjú, valami egyéb ) hogy mi a franc van vele?
TC-t nem kérdezte még meg 1 újságíró sem hogy minek játszik ha sérült??

ironroy meg lassan kiszedheti a tippversenyből a hány pontot kapunk a meccsen kérdést
a további 3 meccsre ,mert sztem nem lesz aki ne a 30+ választ jelölje... :rolleyes: 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
gratula, fiúk.
gondolom, ha ezen múlna, szívesen kineveznétek játszanátok az összes hazai meccset Arlingtonban, az összes idegenbelit meg a Cowboys Stadiumban.

nem baj, még reménykedek abban, hogy mi meg a MetLife-ba fogunk nyerni járni, persze ennek szükséges feltétele, hogy Felix ne fogyjon el addig...slowmotion
Simán elképzelhető, h otthon meg kikapunk majd, amúgy is jobban szokott menni idegenben nekünk. Idén eddig bárki szétfutott minket aki csak szembe jött, úgyh akkor is meg tudnátok oldani sztem, ha megsérülne..
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
gratula, fiúk.
gondolom, ha ezen múlna, szívesen kineveznétek játszanátok az összes hazai meccset Arlingtonban, az összes idegenbelit meg a Cowboys Stadiumban.

nem baj, még reménykedek abban, hogy mi meg a MetLife-ba fogunk nyerni járni, persze ennek szükséges feltétele, hogy Felix ne fogyjon el addig...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vezetjuk a csoportot, de sajnos az Eagles nem tette meg azt a szivesseget, hogy cumiznak a Dolphinstol, szoval extra nyomas jovo heten es nincsen tobb hibalehetoseg. (Nem mintha eddig olyan sok lett volna. Jo lenne azert, ha szivnanak egyet, es akkor csak a Dallassal kellene foglalkozni.)lotus86
Vagy az Eaglesnek vagy a Dallasnak nem lesz esélye a meccsük után a PO-ra. Mind1 is, egyszerű hozni kell a kövi meccsekből 1-et minimum és az utolsó Dallas ellenit. Ha ez megvan, akkor nincs olyan variáció, ami ne érne PO-ot nekünk. Jó lenne már most a Washington ellenit hozni, egyrészt az első forduló miatt, másrészt, mert akkor nem olyan nagy gáz egy esetleges zakó a Jets ellen.balu10
Egyszerűen muszáj hozni. Nincs más lehetőség, elég ciki lenne egy vereség...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Azért az offense nem csak Eli-ról szólt/szól.Szesze
Szerintem viszont nagy mértékben igen. Ha kiesik egy futó (Bradshaw), nem hal meg az O, ha kiesik egy WR (MM), nem hal meg az O, ha kiesik két kezdő faljátékos (Beatty és Baas), nem hal meg az O, szerinted mennyire működne az O Carral? Remélem soha a büdös életbe nem tudjuk meg!balu10
Nem azt mondtam, h nem ő a legfontosabb láncszem, hanem h nem csak róla szól.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Komolyan, jobb lenne ha inkább sérültlistán lenne és nem játszana 😕 Szesze
Hát ha Boley, Osi és Herzlich egészséges lenne, akkor Kiwi mehetne DE-be és tudná őt pótolni normál szinten és akkor beleférhetne, hogy ne játsszon a következő két hétben (esetleg 3), hanem pihenjen...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért az offense nem csak Eli-ról szólt/szól.Szesze
Szerintem viszont nagy mértékben igen. Ha kiesik egy futó (Bradshaw), nem hal meg az O, ha kiesik egy WR (MM), nem hal meg az O, ha kiesik két kezdő faljátékos (Beatty és Baas), nem hal meg az O, szerinted mennyire működne az O Carral? Remélem soha a büdös életbe nem tudjuk meg!

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
A baj az, h a futás elleni védelmünk nem akar javulni egyáltalán, ettől tudok a legjobban kiakadni..Szesze
Azért amikor Tuck és Boley a pályán volt (második félidő), akkor nem volt olyan gáz, mint a meccs elején.balu10
Háát.. a legnagyobb szívfájdalmam éppen Tuck. Nekem ő az abszolút kedvencem és rettentően szar látni ezt a vergődést amit előad idén. Komolyan, jobb lenne ha inkább sérültlistán lenne és nem játszana 😕 Pedig sérülésmentesen legalább olyan szintet tudna hozni, mint JPP.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A baj az, h a futás elleni védelmünk nem akar javulni egyáltalán, ettől tudok a legjobban kiakadni..Szesze
Azért amikor Tuck és Boley a pályán volt (második félidő), akkor nem volt olyan gáz, mint a meccs elején.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A baj az, h a futás elleni védelmünk nem akar javulni egyáltalán, ettől tudok a legjobban kiakadni..Szesze
Illetve amikor erőltetjük és valamennyire lenn tartjuk a futást, akkor olyan résnek nyílnak középtávon, hogy nincs olyan nímand QB, aki ne tudna bedobni.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Azért az OL-t tényleg kurva nagy dicséret illeti, ilyen passzjáték mellett nem szívtunk 1 sacket se egy elég jó védelem ellen és ráadásul a futás is talán most működött a legjobban idén.Szesze
Nem fanyalogni szeretnék, de az OL-on rengeteget kell majd melózni a nyáron.

- Petrush egyenlőre rendben van, bár volt egy tök fölösleges holdingja. "Rookie mistake."
- Boothe képtelen nívós snapeket adni nemhogy egy éjszakán, de egy negyeden keresztül is; és most nem arra gondolok hogy lesre futtatta Waret; kulcsmomentumokban a bokájánál szedte össze a snapeket Eli. Plusz volt legalább két alkalom, hogy érintés nélkül jöttek el mellette közepén. Előbbivel sajnos Baasnak is baja van.
- McKenzie nevét nem hallottam emlegetni ma este, ez idén nála már jó jelnek számít.
- Diehl meg egyszerűen nem kezdő szint, se guardban, se tackleban. Az hogy nem kaptunk sacket annak köszönhető hogy jól működtek Eli érzékei.



Jerry elég öregnek tűnik a képen.salander
Persze, az OL sarkalatos kérdés ez egyértelmű. De ettől az össze toldozott-foldozott faltól nagyon szép teljesítmény amit az előző két meccsen lehoztak a hibák ellenére is. Ez legalább bizakodásra ad okot. A baj az, h a futás elleni védelmünk nem akar javulni egyáltalán, ettől tudok a legjobban kiakadni..
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Vezetjuk a csoportot, de sajnos az Eagles nem tette meg azt a szivesseget, hogy cumiznak a Dolphinstol, szoval extra nyomas jovo heten es nincsen tobb hibalehetoseg. (Nem mintha eddig olyan sok lett volna. Jo lenne azert, ha szivnanak egyet, es akkor csak a Dallassal kellene foglalkozni.)lotus86
Vagy az Eaglesnek vagy a Dallasnak nem lesz esélye a meccsük után a PO-ra. Mind1 is, egyszerű hozni kell a kövi meccsekből 1-et minimum és az utolsó Dallas ellenit. Ha ez megvan, akkor nincs olyan variáció, ami ne érne PO-ot nekünk. Jó lenne már most a Washington ellenit hozni, egyrészt az első forduló miatt, másrészt, mert akkor nem olyan nagy gáz egy esetleges zakó a Jets ellen.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
hogy nem kapnak ezek az öreg tulajok , edzők infarktust sorban a meccseken ,
mikor én otthon a tv előtt majd kifekszem...!??? 😊yooker
Ezt én se értem egyébként 😊 Tegnap is vagy 200 volt a pulzusom meg a vérnyomásom is sztem a meccs végén 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
hogy nem kapnak ezek az öreg tulajok , edzők infarktust sorban a meccseken ,
mikor én otthon a tv előtt majd kifekszem...!??? 😊yooker
Mike Smithnek a Falconsból tegnap majdnem sikerült, ha jól hallottam a közvetítésben.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
hogy nem kapnak ezek az öreg tulajok , edzők infarktust sorban a meccseken ,
mikor én otthon a tv előtt majd kifekszem...!??? 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azért az OL-t tényleg kurva nagy dicséret illeti, ilyen passzjáték mellett nem szívtunk 1 sacket se egy elég jó védelem ellen és ráadásul a futás is talán most működött a legjobban idén.Szesze
Nem fanyalogni szeretnék, de az OL-on rengeteget kell majd melózni a nyáron.

- Petrush egyenlőre rendben van, bár volt egy tök fölösleges holdingja. "Rookie mistake."
- Boothe képtelen nívós snapeket adni nemhogy egy éjszakán, de egy negyeden keresztül is; és most nem arra gondolok hogy lesre futtatta Waret; kulcsmomentumokban a bokájánál szedte össze a snapeket Eli. Plusz volt legalább két alkalom, hogy érintés nélkül jöttek el mellette közepén. Előbbivel sajnos Baasnak is baja van.
- McKenzie nevét nem hallottam emlegetni ma este, ez idén nála már jó jelnek számít.
- Diehl meg egyszerűen nem kezdő szint, se guardban, se tackleban. Az hogy nem kaptunk sacket annak köszönhető hogy jól működtek Eli érzékei.



Jerry elég öregnek tűnik a képen.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha a Jets ellen meglenne az 5000 yard, akkor szerintem Eli-t valaki kilone es kitomnve kiallitanak vmelyik new york-i muzeumban.lotus86
Ez akár mehetne aranyköpésekbe 😀

Nem tudom utólag visszaolvastad-e msn-s beszélgetést, de ha igen, akkor epic lehetett... 😂Asbee
Nem, es nem vagyok benne biztos, hogy a gepem naplozta....

Szerk:

Naplozta, elolvastam, vicces volt...... de hogy nem hittetek a gyozelmunkben, az azert nem szep. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha a Jets ellen meglenne az 5000 yard, akkor szerintem Eli-t valaki kilone es kitomnve kiallitanak vmelyik new york-i muzeumban.lotus86
Ez akár mehetne aranyköpésekbe 😀

Nem tudom utólag visszaolvastad-e msn-s beszélgetést, de ha igen, akkor epic lehetett... 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Szerintem nem biztos, hogy PF elzavarása, egy új D koord. leigazolása akkora előrelépést jelentene. Ne feledjétek, hogy nem túl erős a pályára lépő keret. TT, KP, Goff, Osi nincs, marad a 25%-os Tuck, nyugdíjas Grant, 75%-os Boley, tele tapasztalatlan rookival, mlb-t egy strandról behívott special teamer játszik, Kiwi kényszer LB, Tolefson idén annyit volt pályán, mint az elmúlt években összesen. Rossról nem mondok semmit. Webster még tűrhetően leszedegeti az ellenfél top Wr-jeit (Dez-t is, de Grant csak elkúrta neki), de ő és JPP kevés. Ezzel a játékos állománnyal top DC-k se mennének sokra. A FO játékospolitikája becsődölt a sérülések miatt.
Én nem hibáztatom annyira Fewellt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Eli 4100 yard körül jár, 3 meccs van hátra...gyurczi
Ami nem mellesleg FRANCHISE rekord! És a 14 negyedik negyedben dobott TD pedig NFL rekord beállítás! És két elkapónk is Top 10 elkapott yardban liga szinten!balu10
Mekkora királyság lenne, ha megcsinálná az 5000 yardot. Bár a Wash és a Jets ellen nehéz dolga lesz. Akkor mit mondanának a folyamatosan overratedezők. Azért szar mert bambán néz...gyurczi
Ha a Jets ellen meglenne az 5000 yard, akkor szerintem Eli-t valaki kilone es kitomnve kiallitanak vmelyik new york-i muzeumban.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!