New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem nem biztos, hogy PF elzavarása, egy új D koord. leigazolása akkora előrelépést jelentene. Ne feledjétek, hogy nem túl erős a pályára lépő keret. TT, KP, Goff, Osi nincs, marad a 25%-os Tuck, nyugdíjas Grant, 75%-os Boley, tele tapasztalatlan rookival, mlb-t egy strandról behívott special teamer játszik, Kiwi kényszer LB, Tolefson idén annyit volt pályán, mint az elmúlt években összesen. Rossról nem mondok semmit. Webster még tűrhetően leszedegeti az ellenfél top Wr-jeit (Dez-t is, de Grant csak elkúrta neki), de ő és JPP kevés. Ezzel a játékos állománnyal top DC-k se mennének sokra. A FO játékospolitikája becsődölt a sérülések miatt.
Én nem hibáztatom annyira Fewellt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Eli 4100 yard körül jár, 3 meccs van hátra...gyurczi
Ami nem mellesleg FRANCHISE rekord! És a 14 negyedik negyedben dobott TD pedig NFL rekord beállítás! És két elkapónk is Top 10 elkapott yardban liga szinten!balu10
Mekkora királyság lenne, ha megcsinálná az 5000 yardot. Bár a Wash és a Jets ellen nehéz dolga lesz. Akkor mit mondanának a folyamatosan overratedezők. Azért szar mert bambán néz...gyurczi
Ha a Jets ellen meglenne az 5000 yard, akkor szerintem Eli-t valaki kilone es kitomnve kiallitanak vmelyik new york-i muzeumban.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Tegnap egy 10 oras (es a beosztasom miatt eleg stresszes) "melodia koktel" utan mar nem tudtam vegignezni a meccset, felido kornyeken valahol elaludtam. Addig a vedelem borzaszto volt, kiveve a hazi monstert, JPP-t. 2 sack, safety, blokk, kiharcolt fumble...gyakorlatilag TD hianyzott csak a tokeletes meccshez. Es benne az is a szep, hogy nem az a tipikus egysiku passrsuher, akinek van 21 tackle je, meg 14 sackje ev vegen, o mar most 60 tackle-nel jar, mert futas ellen sem elveszett gyerek. Nagy pick volt anno, nagy steal meg mindn ami pozitivumot csak lehet mondani rola.
En eddig vedtem Fewellt, hogy nincsen MLB az a baj stb, de ugy latszik, hogy a keretunk egyszeruen nem alkalmas erre a zona huncuttsagra (fuggetlenul attol, hogy megint nem volt normalis MLB a csapatban), lehet, jobb lenne, ha valaki masra cserelnenk le. (Spangli ketseges, hogy marad a ujabb top 5 pick miatt) Elrontott zonak, hihetetlenul ures elkpok stb.
Romo 4 TD, ami zsinorban a harmadik meccs, hogy 4 passzolt TD-t nyel a vedelem. Ez azert igy nem mehet tovabb.

Ameddig neztem, offense nagyon jo volt, blitz felvetelekkel akadtak kis gondja a falnak, de ennyi. Jacobs nagyon elt a meccsen, Hynoski is osztogatott szep blokkokat, egy szoval jok voltak. Falban meg az a vicc, hogy tenyleg, ha nincs Baas, akkor jobbak vagyunk.....szerencse, hogy 3 evre 9 millaert szerzodtettuk.
Eli-rol es az elkapokrol pedig mar leirtatok mindent, iden hihetetlenul jatszanak. Eddig fikaztak Eli-t mert nem vezer. Hany 4. negyedes comebcaknel jar? FIkaztak, hogy csak atlagos a karja. Kinek van a legtobb 20 yardnal hosszabb passza? Pickje meg megint olyan volt, hogy fogtam a fejem, hogy ekkora balszerencse nincsen. Ha beledobja a vedo szajaba, akkor ok, ha rovid es pontatlan a passz, akkor ok, de ezekbol a felpattano, embereken bucskazo int-ekbol elegem van. Ha Newman leszedi a labdat az elso negyed elejen, alairom, az fortelmes passz volt, de ez.....
Vezetjuk a csoportot, de sajnos az Eagles nem tette meg azt a szivesseget, hogy cumiznak a Dolphinstol, szoval extra nyomas jovo heten es nincsen tobb hibalehetoseg. (Nem mintha eddig olyan sok lett volna. Jo lenne azert, ha szivnanak egyet, es akkor csak a Dallassal kellene foglalkozni.)

Jovo heten Skins meccs, Isteneknek bepakoltak 27 pontot, plusz ok szeretnek borsot torni az orrunk ala. Mondanam, hogy hazai palyan jatszunk, de iden az nem szamit, akarhol van a mrkozes, szivatnak a sporik, szoval nem lesz egyszeru.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Ez hihetetlen tényleg....

Nagy az öröm meg minden , de ez a D iszonyatosan szar ,
és tényleg csak JPP különbözteti meg az elmúlt években látottaktól...
javulást egyáltalán nem várok tőlük a további meccseken , az O-n lesz
minden teher továbbra is!Fewell mehet...
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli 4100 yard körül jár, 3 meccs van hátra...gyurczi
Ami nem mellesleg FRANCHISE rekord! És a 14 negyedik negyedben dobott TD pedig NFL rekord beállítás! És két elkapónk is Top 10 elkapott yardban liga szinten!balu10
Mekkora királyság lenne, ha megcsinálná az 5000 yardot. Bár a Wash és a Jets ellen nehéz dolga lesz. Akkor mit mondanának a folyamatosan overratedezők. Azért szar mert bambán néz...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
JPP-t nem lehet beszavazni a pro bowlra. Ez elég sokat elárul a szavazás menetéről, függetlenül attól, hogy még így is meghívhatják.Lance
És Cruzt se! Mondanám, hogy örülnék ha ott lennének mindketten, de inkább ne lehessenek ott azért, mert rá egy hétre játszunk 😀

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 014 — Lucas Scott
ezt a meccset be kell szereznem...
hihetetlen hogy ha nincs kenny akkor hátul elrontott zónák vannak egymás után és folyamatosan...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli 4100 yard körül jár, 3 meccs van hátra...gyurczi
Ami nem mellesleg FRANCHISE rekord! És a 14 negyedik negyedben dobott TD pedig NFL rekord beállítás! És két elkapónk is Top 10 elkapott yardban liga szinten!

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Azért az OL-t tényleg kurva nagy dicséret illeti, ilyen passzjáték mellett nem szívtunk 1 sacket se egy elég jó védelem ellen és ráadásul a futás is talán most működött a legjobban idén.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Sikerült idő előtt eltemetnem magunkat..már elsírtam itt a bánatom kb 1 órája, de végül törölni kellett a HSZ-t amiben mindenkit lemondásra szólítottam fel 😊Szesze
Te írtál cikket a Giants.com-ra is?
JPP-t nem lehet beszavazni a pro bowlra. Ez elég sokat elárul a szavazás menetéről, függetlenül attól, hogy még így is meghívhatják.Lance
nem, én azért ennél keményebben fogalmaztam 😊
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Sikerült idő előtt eltemetnem magunkat..már elsírtam itt a bánatom kb 1 órája, de végül törölni kellett a HSZ-t amiben mindenkit lemondásra szólítottam fel 😊Szesze
Te írtál cikket a Giants.com-ra is?
JPP-t nem lehet beszavazni a pro bowlra. Ez elég sokat elárul a szavazás menetéről, függetlenül attól, hogy még így is meghívhatják.
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Sikerült idő előtt eltemetnem magunkat..Szesze
Azért ezzel voltunk így egy páran 4.50-nel a vége előtt 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
JPP & Eli!

Tebow who? 😀Asbee
Hihetetlen hogy két ember meg tud menteni egy csapatot a teljes széteséstől (és vele az edzők állását).salander
azért az offense nem csak Eli-ról szólt/szól. Az OL pl megint kibaszott jó volt ma. Úgy néz ki Baas nélkül tényleg jobbak vagyunk, pedig Boothe is balfaszkodik bőven. És azért a futók és a WRek is kitettek ma magukért. Jah és Gillbride-ot se felejtsük el! Mindig mindenki a fejét követeli itt, közben meg azért elég erősen benne van a keze, h Eli ilyen játékos lett...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Sikerült idő előtt eltemetnem magunkat..már elsírtam itt a bánatom kb 1 órája, de végül törölni kellett a HSZ-t amiben mindenkit lemondásra szólítottam fel 😊
Kibaszott mérges voltam az egész meccsen, rettenetes ezt a védelmet látni.. Majdnem nem lett elég az 510 yard se az offense-től, pedig ma a futás is kibaszott jól ment. JPP hihetetlen mit játszott megint, tényleg elképesztő ez a faszi. Rajta kívül viszont a védelemből megint MINDENKI betlizett. Kijelenthető, h Fewell eddigi teljesítménye teljesen nulla, egyértelműen megbukni látszik, mint deff coord nálunk. Szerencséjére Eli-ék adtak neki és a védelemnek még egy esélyt a bizonyításra.
Eli idei teljesítménye, főleg a meccsek végén tényleg fantasztikus! Én nem vagyok egy Eli fanatikus, de azért aki ezek után is képes lesz fikázni őt az nézze meg hogy csak idén mit alkotott.
Nemrég még elkönyveltem, h vége a szezonunknak, eltart egy darabig míg visszaáll az agyam 😊 Múlt héten kurva jó játékkal elbuktuk az év meccsét, most sokkal gyengébbel nyertük a másikat. Asszem még lesz pár év meccse idén 😊
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli 4100 yard körül jár, 3 meccs van hátra...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
JPP & Eli!

Tebow who? 😀Asbee
Hihetetlen hogy két ember meg tud menteni egy csapatot a teljes széteséstől (és vele az edzők állását).
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
JPP & Eli!

Tebow who? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A mai meccsre csak ennyit: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
JPP és Eli nélkül a Coltsal lennénk versenybe, velük VEZETJÜK A CSOPORTOT!!!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egy kicsit elkéstem a ***életbe. Az első negyedből 1:07 van hátra, úgyhogy, ha úgy gondolod nyugodtan ne fogadd el a tippjeimet, megérteném.
balu10
Sőt, nem is csak annyi volt hátra, csak az nfl.com beszopatott :mad:

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egy kicsit elkéstem a ***életbe. Az első negyedből 1:07 van hátra, úgyhogy, ha úgy gondolod nyugodtan ne fogadd el a tippjeimet, megérteném.
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. B)
6. B)
7. B)
8. B)
9. D)
10. B)
11. B)
12. B)

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. Giants vagy Boys fut több yardot? A
5. Demarcus Ware vagy JPP szerez több pontot?(TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B
6. Hány sacket nyelünk be a meccsen? C
7. Manning vagy Romo dob először INT-et a meccsen? B
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen a Boys támadóegysége? B
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? A
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És akkor az inaktívak:



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. B
3. B
4. B
5. A
6. C
7. A
8. B
9. A
10. B
11. B
12. C


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.C
3.B
4.B
5.B
6.C
7.B
8.B
9.D
10.B
11.C
12.C
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. C
3. B
4. A
5. B
6. B
7. B
8. B
9. B
10. A
11. A
12. C