New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
😊 Köszi. Az a baj nem tudok jobbat. Csak rosszabbat tudnék szerezni.
Mindkét futótok nálam van és nem tudom melyiket kezdessem 😊mascherano
Egyiket se 😊 Ha muszáj választani akkor én Jacobsot mondanám, ő fix h játszik csak gyengén 😊Szesze
mascherano
Akkor bízz benne, h összeáll a futójátékunk végre, mi is ezt tesszük 😊
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
😊 Köszi. Az a baj nem tudok jobbat. Csak rosszabbat tudnék szerezni.
Mindkét futótok nálam van és nem tudom melyiket kezdessem 😊
Még nem fix, meccs előtt fog eldőlni, de nagyobb az esély h játszik, mint h nem. Azt h mennyi szerepe lesz/lenne sok mindentől függ, ezt nem lehet most előre megmondani.Szesze
mascherano
Egyiket se 😊 Ha muszáj választani akkor én Jacobsot mondanám, ő fix h játszik csak gyengén 😊Szesze

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. B)
2. D)
3. D)
4. B)
5. B)
6. A)
7. A)
8. B)
9. C)
10.C)
11.D)
12.C)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mindkét futótok nálam van és nem tudom melyiket kezdessem 😊
játszik Bradshaw?? És mennyi szerepet kaphat?mascherano
Még nem fix, meccs előtt fog eldőlni, de nagyobb az esély h játszik, mint h nem. Azt h mennyi szerepe lesz/lenne sok mindentől függ, ezt nem lehet most előre megmondani.Szesze
mascherano
Egyiket se 😊 Ha muszáj választani akkor én Jacobsot mondanám, ő fix h játszik csak gyengén 😊
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mindkét futótok nálam van és nem tudom melyiket kezdessem 😊
játszik Bradshaw?? És mennyi szerepet kaphat?
Manningham, Herzlich, Umenyiora nem játszik ma, de Bradshaw és Boley úgy néz ki tudja vállalni. Náluk mindkét kezdő ILB (Bishop, Hawk) kihagyja a meccset, ez talán kedvez majd a futójátéknak. Múlt héten 100%ra vettem a vereséget, de sztem ma meglepetést okozunk 😊Szesze
mascherano
Még nem fix, meccs előtt fog eldőlni, de nagyobb az esély h játszik, mint h nem. Azt h mennyi szerepe lesz/lenne sok mindentől függ, ezt nem lehet most előre megmondani.Szesze

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
játszik Bradshaw?? És mennyi szerepet kaphat?
Manningham, Herzlich, Umenyiora nem játszik ma, de Bradshaw és Boley úgy néz ki tudja vállalni. Náluk mindkét kezdő ILB (Bishop, Hawk) kihagyja a meccset, ez talán kedvez majd a futójátéknak. Múlt héten 100%ra vettem a vereséget, de sztem ma meglepetést okozunk 😊Szesze
mascherano
Még nem fix, meccs előtt fog eldőlni, de nagyobb az esély h játszik, mint h nem. Azt h mennyi szerepe lesz/lenne sok mindentől függ, ezt nem lehet most előre megmondani.
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
játszik Bradshaw?? És mennyi szerepet kaphat?
Manningham, Herzlich, Umenyiora nem játszik ma, de Bradshaw és Boley úgy néz ki tudja vállalni. Náluk mindkét kezdő ILB (Bishop, Hawk) kihagyja a meccset, ez talán kedvez majd a futójátéknak. Múlt héten 100%ra vettem a vereséget, de sztem ma meglepetést okozunk 😊Szesze

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. C)
4. C)
5. A)
6. A)
7. B)
8. B)
9. C)
10. A)
11. A)
12. D)
Legyünk optimisták! 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
1.B
2.C
3.D
4.B
5.B
6.A
7. B
8. A
9.D
10.B
11.A
12. D
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Manningham, Herzlich, Umenyiora nem játszik ma, de Bradshaw és Boley úgy néz ki tudja vállalni. Náluk mindkét kezdő ILB (Bishop, Hawk) kihagyja a meccset, ez talán kedvez majd a futójátéknak. Múlt héten 100%ra vettem a vereséget, de sztem ma meglepetést okozunk 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. B
2. B
3. D
4. A
5. B
6. C
7. B
8. B
9. B
10. B
11. A
12. D
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
össze kell kapnom magam , mert nagyon vészesen kopik az eddig magabiztosnak tűnő előny... 😉
sajnos a NO elleni tippek túl optimistára sikeredtek ( a vereség bevállalásán kívül..)
de most a GB ellen majd javítok...

a meccsnézés kicsit behalni látszik , akkor majd követőben találkozunk...yooker
pedig én készülök!

ott leszek, ahol múltkor néztük. Előtte 7 órás meccset nézem egy haverral a budai champsben.

úgyhogy sztem gyere, nem akarom egyedül szenvedni végig az égésünket. max félidőben hazamegyünk...G-men
basszus én már bevertem az előbb 2 pálinkát meg egy sört ebéd előtt , tehát a vezetés már nem o.k.!
azt hittem ez a hajó már elment!te sem jeleztél vissza a foglalás ügyben eddig ...
amennyiben salander feltűnne és jönne akkor vele el tudnék menni esetleg , de BKV-val
nem vállalom ilyen későn....
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
össze kell kapnom magam , mert nagyon vészesen kopik az eddig magabiztosnak tűnő előny... 😉
sajnos a NO elleni tippek túl optimistára sikeredtek ( a vereség bevállalásán kívül..)
de most a GB ellen majd javítok...

a meccsnézés kicsit behalni látszik , akkor majd követőben találkozunk...yooker
Küldtem PM-et is a számommal.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. C)
4. A)
5. A)
6. B)
7. B)
8. B)
9. C)
10. A)
11. A)
12. E)

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
össze kell kapnom magam , mert nagyon vészesen kopik az eddig magabiztosnak tűnő előny... 😉
sajnos a NO elleni tippek túl optimistára sikeredtek ( a vereség bevállalásán kívül..)
de most a GB ellen majd javítok...

a meccsnézés kicsit behalni látszik , akkor majd követőben találkozunk...yooker
pedig én készülök!

ott leszek, ahol múltkor néztük. Előtte 7 órás meccset nézem egy haverral a budai champsben.

úgyhogy sztem gyere, nem akarom egyedül szenvedni végig az égésünket. max félidőben hazamegyünk...
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A (sose válaszolnék máshogy 😊)
2. C
3. B
4. A
5. A
6. C
7. C
8. B
9. C
10. B
11. A
12. D
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. B
3. C
4. B
5. B
6. A
7. A
8. B
9. A
10. B
11. B
12. D


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Sajnos nekem sem jó a ma. Egész nap meló és holnap is korán, bár úgyis megnézem tv-ben de legalább nyerek 1-2 órát így...

össze kell kapnom magam , mert nagyon vészesen kopik az eddig magabiztosnak tűnő előny... 😉
sajnos a NO elleni tippek túl optimistára sikeredtek ( a vereség bevállalásán kívül..)
de most a GB ellen majd javítok...

a meccsnézés kicsit behalni látszik , akkor majd követőben találkozunk...yooker

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
össze kell kapnom magam , mert nagyon vészesen kopik az eddig magabiztosnak tűnő előny... 😉
sajnos a NO elleni tippek túl optimistára sikeredtek ( a vereség bevállalásán kívül..)
de most a GB ellen majd javítok...

a meccsnézés kicsit behalni látszik , akkor majd követőben találkozunk...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Íme, a Green Bay elleni meccsre a kérdések.
1. Mi lesz a végeredmény? A) nyerünk ( vagy egál) B) 1-20 pont különbséggel kikapunk C) 20 pontnál nagyobb arányú vereség lesz
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-23 C) 24-30 D) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-15 B) 16-23 C) 24-30 D) 31+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? A) 80 alatt B) 80-100 C) 100 +
5. Hány labdát szerez a Packs? A) 0-1 B) 2-3 C) 4+
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4 +
7. Manning v. Rodgers dob először INT-et a meccsen? A) Manning B) Áron C) egyik sem
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Packs támadóegysége? A) kevesebb mint 400 B) 400-470 C) 470 +
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Jennings B) Nelson C) Cruz D) Nicks
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? A) 75 alatt B) 76-110 C) 110 +
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D) Phillips E) Amu
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sziasztok!
Csináltam egy kis gyors összesítést, hogy ki hogy áll a tippjátékban:

1. yooker: 47
2. Balu10: 45
3. Chevy: 44
4. Lance: 43
5. G-men: 42
6. Kristof: 40
7. vadibandi:40
8. Forti: 39
9. ironroy: 33
10. Asbee: 33
11. Winters: 32
12. salander: 31
13. rattlensk: 25

Üdv: Balázs

ui: Ironroy jó berúgást 😀, bárcsak én is már ott tartanék, hogy a szakdolgozatomat adom le, nekem még van hátra egy év...balu10
THX! erre már nem volt időm, most indulok :cool: ! csak összeraktam új kérdéssort!!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sziasztok!
Csináltam egy kis gyors összesítést, hogy ki hogy áll a tippjátékban:

1. yooker: 47
2. Balu10: 45
3. Chevy: 44
4. Lance: 43
5. G-men: 42
6. Kristof: 40
7. vadibandi:40
8. Forti: 39
9. ironroy: 33
10. Asbee: 33
11. Winters: 32
12. salander: 31
13. rattlensk: 25

Üdv: Balázs

ui: Ironroy jó berúgást 😀, bárcsak én is már ott tartanék, hogy a szakdolgozatomat adom le, nekem még van hátra egy év...

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eredmények:
1. Mi lesz a végeredmény? B)kikapunk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C) 24-30
3. Hány pontot kapunk a meccsen? D) 31+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? B) 71-100
5. Hány labdát szerzünk ? A) 0-1
6. Hány sacket nyelünk be a meccsen? A) 0-1
7. Manning v. Brees dob először INT-et a meccse? A) Manning
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Saints támadóegysége? D) 420 +
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? C) Cruz
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardot nyelünk be összesen? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C) Rolle

összesítő
Lance: 26+2+4+2+5+4
Balu10: 26+1+5+2+5+6
yooker: 23+4+7+6+4+3
Kristof: 22+3+4+3+4+4
G-men: 19+2+5+2+7+7
Forti: 18+6+5+3+5+2
Chevy: 18+3+5+5+7+6
ironroy:17+0+2+3+4+7
vadibandi: 12+5+5+7+6+5
Asbee: 11+2+4+6+3+7
rattlensk: 25
Winters: 22+3+7
salander: 23+1+5+2
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Elnézést kérek, hogy megzavarom az eszmecserét, de szeretném tudni, hogy mikorra várható a pontvadászat előző fordulójának eredményhirdetése és az összesítő?vadibandi
Mivel ma délelőtt sikerült leadnom a szakdolgozatom köttetni, ennek örömére be is fogok kurjantani ma este... mindenesetre a holnapi meccsre még összedobok egy kérdéssort, de pontozást ne várjatok mára tőlem 😊
Aláss szolgája
Roy
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igazából mindenkinek csökkenteni kellene a fizetését, Webster, Rolle, Canty és Osi is sokat keres. McKenzie is sokat keres, de idén lejár a szerződése és szinte tuti nem tartjuk meg. És Cruz fizetésével lesznek gondok majd a jövőben, mert ő meg rohadt keveset keres ahhoz képest amit letesz az asztalra. Tényleg vele kapcsolatba olvastam valahol, hogyha folytatja ezt a teljesítményt, akkor franchise rekordot ér el elkapott yardokban!