New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sziasztok!
Csináltam egy kis gyors összesítést, hogy ki hogy áll a tippjátékban:

1. yooker: 47
2. Balu10: 45
3. Chevy: 44
4. Lance: 43
5. G-men: 42
6. Kristof: 40
7. vadibandi:40
8. Forti: 39
9. ironroy: 33
10. Asbee: 33
11. Winters: 32
12. salander: 31
13. rattlensk: 25

Üdv: Balázs

ui: Ironroy jó berúgást 😀, bárcsak én is már ott tartanék, hogy a szakdolgozatomat adom le, nekem még van hátra egy év...balu10
THX! erre már nem volt időm, most indulok :cool: ! csak összeraktam új kérdéssort!!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sziasztok!
Csináltam egy kis gyors összesítést, hogy ki hogy áll a tippjátékban:

1. yooker: 47
2. Balu10: 45
3. Chevy: 44
4. Lance: 43
5. G-men: 42
6. Kristof: 40
7. vadibandi:40
8. Forti: 39
9. ironroy: 33
10. Asbee: 33
11. Winters: 32
12. salander: 31
13. rattlensk: 25

Üdv: Balázs

ui: Ironroy jó berúgást 😀, bárcsak én is már ott tartanék, hogy a szakdolgozatomat adom le, nekem még van hátra egy év...

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eredmények:
1. Mi lesz a végeredmény? B)kikapunk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C) 24-30
3. Hány pontot kapunk a meccsen? D) 31+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? B) 71-100
5. Hány labdát szerzünk ? A) 0-1
6. Hány sacket nyelünk be a meccsen? A) 0-1
7. Manning v. Brees dob először INT-et a meccse? A) Manning
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Saints támadóegysége? D) 420 +
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? C) Cruz
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardot nyelünk be összesen? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C) Rolle

összesítő
Lance: 26+2+4+2+5+4
Balu10: 26+1+5+2+5+6
yooker: 23+4+7+6+4+3
Kristof: 22+3+4+3+4+4
G-men: 19+2+5+2+7+7
Forti: 18+6+5+3+5+2
Chevy: 18+3+5+5+7+6
ironroy:17+0+2+3+4+7
vadibandi: 12+5+5+7+6+5
Asbee: 11+2+4+6+3+7
rattlensk: 25
Winters: 22+3+7
salander: 23+1+5+2
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Elnézést kérek, hogy megzavarom az eszmecserét, de szeretném tudni, hogy mikorra várható a pontvadászat előző fordulójának eredményhirdetése és az összesítő?vadibandi
Mivel ma délelőtt sikerült leadnom a szakdolgozatom köttetni, ennek örömére be is fogok kurjantani ma este... mindenesetre a holnapi meccsre még összedobok egy kérdéssort, de pontozást ne várjatok mára tőlem 😊
Aláss szolgája
Roy
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igazából mindenkinek csökkenteni kellene a fizetését, Webster, Rolle, Canty és Osi is sokat keres. McKenzie is sokat keres, de idén lejár a szerződése és szinte tuti nem tartjuk meg. És Cruz fizetésével lesznek gondok majd a jövőben, mert ő meg rohadt keveset keres ahhoz képest amit letesz az asztalra. Tényleg vele kapcsolatba olvastam valahol, hogyha folytatja ezt a teljesítményt, akkor franchise rekordot ér el elkapott yardokban!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Websterrel leginkább a fizetése a baj, szerintem korrektül teljesít. Ross idén sérülések miatt kezdő lehetett, megmutatta, hogyha akar akkor azért tud teljesíteni. Nickelbe szvsz simán jó lehet. TT tavaly nagyot játszott, sérülés most nagyon betett neki + szerződése is lejár. Van egy olyan érzésem, hogy nem látjuk őt már Giants mezben...Amu felépült végre, azt hiszem igen örülhetünk, hogy lecsúszott hozzánk. Asbee
Webterrel inkább az a baj, hogy ekkora fizetéssel D. Revis szinten kellene, hogy tolja, ahhoz képest nálam már lehet kezdő se lenne nagyon. Szerintem jövőre is csak 2. számú lesz és Amu meg első. Én inkább TT-t tartanám meg, akármennyire és sérült, mert Rossnak is lejár a szerződése és tuti többet fog kérni, mint TT és szarabb is nickelként, nem is kicsit. Amunak nagyon örülök, mert remek játékos lesz, az idei class legjobb CB-je (PP is jó, de inkább csak a returnel tudása miatt vitte el őt az Arizona előbb) csúszott le hozzánk.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Elnézést kérek, hogy megzavarom az eszmecserét, de szeretném tudni, hogy mikorra várható a pontvadászat előző fordulójának eredményhirdetése és az összesítő?




több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából azt néztem, hogy secondary-ben tele vagyunk csupa első és második körös pickekkel. Websterrel leginkább a fizetése a baj, szerintem korrektül teljesít. Ross idén sérülések miatt kezdő lehetett, megmutatta, hogyha akar akkor azért tud teljesíteni. Nickelbe szvsz simán jó lehet. TT tavaly nagyot játszott, sérülés most nagyon betett neki + szerződése is lejár. Van egy olyan érzésem, hogy nem látjuk őt már Giants mezben...Amu felépült végre, azt hiszem igen örülhetünk, hogy lecsúszott hozzánk. Safety-ben igazából nem lenne nagy probléma, de valami miatt mégse működik a dolog. Kenny-t kímélve tavaly Rolle-t küldte be Fewell hentesnek, ez végülis be is jött. Ha pedig megnézzük, ők ketten állnak a tackle listánk élén (igaz ebben benne van Boley sérülése is). Igaz ebből az is lejön, hogy az LB sor nem az igazi...Azt viszont én sem értem, hogy minek még Grantet erőltetni. Tavaly igen jó volt, idén azonban már kifogott rajta a kor. Simán jöhetne a helyére Sash és Amu...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A kinti forumokon beletettek a bolhat a fulembe, es elgondolkodtam rajta hogy Tom "Mi azaz onside kick? Mi az a blokkolasi sema?" Quinn melle talan fel kene irnom az eronloti es kondicios edzonk is arra a virtualis listamra amin a Giants stab egy igluba szamuzendo elemeit gyujtom. 😊

CW sztem tovabbra se egy rossz CB csak pofatlanul sokat keres. Most a Saints ellen a hulladekhalom jobbik felen volt, a zonaban megcsinalta roviden a tacklet, egy nagyot szivtunk rola amikor sikerult hivni neki egy tok hulye fake blitzet.

Rolle is pofatlanul sokat keres, de a Cant Cover Brown / Rouse (?) "barki ide dob 140 es QB rating" bohozat utan hozni kellett valakit.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
A vedelem szerintem sem rossz. Mar sokadszor irom le, hogy a viszonylag sok bekapott yard (kulonosen futott)ennek a semanak velejaroja, anno a BIllsben is ez volt anhelyzet, de ott volt egy Posluszny kozepen, plusz megbizhato segedek OLB-ben, na ez itt nagyon nincsen meg. A viszonylag sok bekapott yardot a sok szerzett labdaval ellensulyozza Fewell semaja, es ez, legyunk oszintek, mukodott is. Kis tulzassal iden a vedelem tobb labdat szerzett, mint az elozo ket evben osszesen. Viszont nalunk is csak emberek jatszanak, es sajnos a maddennel ellentetben itt a fatigue es az injury nem kiapcsolhato. Lehet, hogy furcsan hangzik, de ha jobban tunank futni, kevesebb pontot kapnak.

Masreszrol nagytakaritast kellene eszkozolni ev vegen. A cap helyzetunk siralmas, az o fal szinten. Ketto egyutt nem jo dolog. Van par nev, aki sokkal tobbet keres, mint amennyit megerdemelne. Canty csillagaszati osszegeket tesz zsebre, es iden jatszik eloszor "jol". Mogotte ket korai koros fiatal, plusz Bernard veteran minimumert. En szeretem Canty-t, de lehet el kellene kuldeni. Rolle anno azert jott ide, hogy o legyen a mi Jairus Byrd-unk, az INT kiraly DB. (Bills faktor ugye) Erre nem mas, mint egy nagyot utkozo inbox safety. Mashol az o stilusaval rendelkezo jatekosok otod ennyit keresnek, raadasul nekunk van egy Kenny Phillipsunk is, akinek ugyanez a feladata, es szerintem jobb is. Szoval nalam Rolle is mehetne. Arrol nem is beszelve, hogy az Iowa-ban Sash faszipantos kis labdavadasz volt, nem mondom, hogy o a kovetkezo Ed Reed, mert nem az, de egy probat megerne. Jacobs sem a regi, viszont nala nagyon kozrejatszik a tamadofal nevetseges munkaja, valamint o mar belement paycutba, csakhogy Bradshaw maradhasson. Neki meg adnek egy evet. Webster kozel sem olyan jo, mint amennyit keres, Ross is jol jatszik iden, viszont TT sulyosan serult, Amu meg alig jatszott, szoval emiatt biztonsagban van, de az en szememet szurja a 7-8 millioja. Raadasul o is belement mar atstrukturalasba, szoval olyan tul sok mindent nem lehet vele kezdeni. Nem rossz o, csak nem er 7 milliot.

Grantet lojjuk le, assuk el valahol, egessuk el a cuccait, banom is en, csak tavolitsak el a csapattol. Azt, amit o csinal, Sash is meg tudna csinalni, ha meg Sashbol esetleg valamifele kezdofeleseg vallna (esetleg TT vagy Amu FS-be), akkor egy kozepso koros safety-vel, vagy valami FA igazolassal rohogve tudnank helyettesiteni. Gyarkolatilag egy az egyben keptelen tackle-t csinalni, fordulni meg ugy fordul, mint a betonkevero, szoval gyakorlatilag Snee is jatszhatna a helyen, eredmenyessegben annyira nem lenne feltuno, viszont par uj fant biztos hozna a 300+ fontos safety. 😀

Tamado fal futasban nulla, erre mar en is rajottem magamtol. (igen tudom, zseni vagyok) Az okok azonban nem teljesen tisztak. Baas a 49ers-bol jott, ahol az idei evet leszamitva Gore-on kivul nem volt ertelmes tamado jatekos, tehat futottak, mukodott is, szoval o elvileg upgrade, erre megsem. Beatty retinaja levallt, pedig iden talan o volt a legjobb jateksunk ebbol az alakzatbol. Szerencse a szerencsetlensegben, hogy foci szempontbol nem annyira tragikus a serulese, mint mondjuk egy szakadt ACL (TT-nek meg Weatherspoon-nak pont az van), szoval o elvileg nem fog visszaesni. Snee egyedul nem tud blokkolni 5 embert. Diehl es Meki viszont sokat is keresnek, es annyira mer nem is jok. Kulonosen Diehl. LT-ben nem a legjobb, de sajnos mar guardban sem. Centert meg nem jatszott.......nem is kene eroltetni. Van egy Petrus a csapatban, aki anno combine ero bajnok volt, nalunk nem zone blocking van, nem a tancolo talpakat keressuk egy guardban, szoval ha valaki, akkor o megfelelo lehet arrebblokodni az ellen pufi fankjait, valamint a franchise backup Boothe. Szoval nalam Diehl is felejtos, bar 2 ev alatt kivagni majdnem a teljes falat nagyon nem Coughlin stilusa. Brewer projekt tackle, de mivel egy hatlamas diszno, ezert o inkabb RT, viszont egy ev utan nem fog kezdeni, tehat Meki marad. Mivel rendelkezem az idei ev osszes meccsevel, ezert ha nem felejtem el, akkor leulok, es csak a falra figyelve megprobalok megnezni par gyalazatos teljesitmenyt. (Valahogy meccs kozben ritkan jut ra idom, mindig az actionre figyelek, dagik kimaradnak.)

Saint elleni egy bekalkulat vereseg volt, a jatek kepe volt aggaszto. Hetvegetol sem varok csodat, csak azt, hogy nem feltett kezzel megyunk ki. Seahawks plusz a 2. Eagles elleni meccs nagyon hianyzik.......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ez az ideinél szarabb nem nagyon lehet a D szöveg azért elég nagy túlzás. Nehogy már erre az egy Saints meccsre hegyezzük ki a deffense idei teljesítményét.. egyáltalán nem voltak olyan rosszak idén, sőt a támadó oldallal sokkal több probléma volt végig, főleg a futójáték teljes hiánya miatt. A deffense tele van kritikus sérültekkel szezon eleje óta, ráadásul az LB sor eleve lyukasan indult. A 3-4es felvetés teljesen értelmetlen, egyrészt nem a 4-3mal van a gond, másrészt ez nem olyan, h akkor átállok aztán majd minden jó lesz.. Cantyn kívül senki nem játszott ebben a rendszerben, szted mennyi esély van rá, h egyszerre mindenki megtalálja a helyét benne? Ennek semmi köze a tradícióhoz, ez szimplán hülyeség lenne.Szesze
Igazad van, szerintem is hülyeség lenne az átállás, mert azért az elmúlt években elég jó védelmünk volt 4-3-al. És abban is, hogy kicsit túlhevülve azt írtam, hogy az ideinél nem nagyon lehet szarabb a D. Bár az, hogy ilyen hátul vagyunk a statisztikákba és, hogy ilyen sok pontot kapunk nem egy jó D-re utal.
Ami igazán kellene az, hogy Webster és Rolle olyan szinten játsszon, mint amennyire megfizetjük őket. E mellé talán jó lenne, ha nem variálnánk ezzel a 4-2-5-ős alap védelemfelállással, hanem 4-3at játszanánk Boley-Herlicz/Jones-Kiwi/Williams-al és elfelejtenénk Grantet. Amikor meg kell a plusz CB felhozni Amut és Ross mehet nickelbe. Ha ezt játszanánk stabilan, akkor lehet, hogy nem lenne ekkora fejetlenség, amit most láttunk a pályán. És Grant sem lenne a pályán, mert szerintem ő nagyobb gyengesége a D-nek, mint az MLB poszt. Vagy ha ennyire ragaszkodunk ehhez a 4-2-5-höz, akkor ki lehetne próbálni, hogy Grant helyett Sash játszik. Vagy úgy 4-2-5-öt, hogy Amu van fent, tehát az nem is 4-2-5, hanem Nickel formáció.balu10
Az egyértelmű, h nincs teljesen rendben a védelmünk, de sajnos olyan sok variációs lehetőségünk sincs már ennyi sérülttel. Grant sztem is hatalmas fék és én se értem, h miért bízik ennyire benne Fewell.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
valóban Austint meg Linvalt felcseréltem... Canty apóról is elfelejdkeztem...
jelenleg nem úgy néz ki, hogy Tuck rendesen felépül...csebi
Idén nem fog felépülni rendesen ez nyilvánvaló, de nem hiszem h olyan sérülése lenne amit köv szezonig ne tudna kiheverni, vagy te máshogy tudod?Szesze
az előbb írtam ugyan erről ,de kíváncsi lennék mit gondolsz!
ha egészséges miért játszik így ?
ha pedig nem , akkor miért játszik?

mindenesetre , nekem kicsit titokzatos ez a sérülés !
és ezért picit rosszat sejtek én is !
próbálgatja de nem igazán megy csak ne ilyen Peyton dolog legyen belőle.... 😕yooker
Hát nemom. Az biztos, h ha olyan sérülése lenne, mint Peytonnak akkor nem játszana. Innen nem lehet megmondani, h mi van, a tény az h egész évben árnyéka önmagának és ezt így szinte tényleg szarabb látni, mintha az oldalvonal mellett lenne. Én továbbra is állítom, h az ő 'hiánya' az ami a legdöntőbben befolyásolja a védekezésünket. Talán képes lesz feljavulni a hátralévő meccsekre, mert egy legalább megfelelő szinten játszó Tuck nélkül minimális esélyünk van sztem.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ez az ideinél szarabb nem nagyon lehet a D szöveg azért elég nagy túlzás. Nehogy már erre az egy Saints meccsre hegyezzük ki a deffense idei teljesítményét.. egyáltalán nem voltak olyan rosszak idén, sőt a támadó oldallal sokkal több probléma volt végig, főleg a futójáték teljes hiánya miatt. A deffense tele van kritikus sérültekkel szezon eleje óta, ráadásul az LB sor eleve lyukasan indult. A 3-4es felvetés teljesen értelmetlen, egyrészt nem a 4-3mal van a gond, másrészt ez nem olyan, h akkor átállok aztán majd minden jó lesz.. Cantyn kívül senki nem játszott ebben a rendszerben, szted mennyi esély van rá, h egyszerre mindenki megtalálja a helyét benne? Ennek semmi köze a tradícióhoz, ez szimplán hülyeség lenne.Szesze
Igazad van, szerintem is hülyeség lenne az átállás, mert azért az elmúlt években elég jó védelmünk volt 4-3-al. És abban is, hogy kicsit túlhevülve azt írtam, hogy az ideinél nem nagyon lehet szarabb a D. Bár az, hogy ilyen hátul vagyunk a statisztikákba és, hogy ilyen sok pontot kapunk nem egy jó D-re utal.
Ami igazán kellene az, hogy Webster és Rolle olyan szinten játsszon, mint amennyire megfizetjük őket. E mellé talán jó lenne, ha nem variálnánk ezzel a 4-2-5-ős alap védelemfelállással, hanem 4-3at játszanánk Boley-Herlicz/Jones-Kiwi/Williams-al és elfelejtenénk Grantet. Amikor meg kell a plusz CB felhozni Amut és Ross mehet nickelbe. Ha ezt játszanánk stabilan, akkor lehet, hogy nem lenne ekkora fejetlenség, amit most láttunk a pályán. És Grant sem lenne a pályán, mert szerintem ő nagyobb gyengesége a D-nek, mint az MLB poszt. Vagy ha ennyire ragaszkodunk ehhez a 4-2-5-höz, akkor ki lehetne próbálni, hogy Grant helyett Sash játszik. Vagy úgy 4-2-5-öt, hogy Amu van fent, tehát az nem is 4-2-5, hanem Nickel formáció.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
neki húzó embernek kellene lenni !
100% hogy Toleffson jobb statokat hozna!yooker
Én igazából azt nem értem, hogy JPP miért nincs fent minden egyes D playnél? Ha fent van, akkor is néha DT-ként, pedig jelenleg ő a legjobb játékosunk a defenseben és a legjobb DE-ünk...balu10
Még év elején volt szó róla, hogy szándékosan akarták kicsivel csökkenteni a játékidejét, mert így hatékonyabb tud lenni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
valóban Austint meg Linvalt felcseréltem... Canty apóról is elfelejdkeztem...
jelenleg nem úgy néz ki, hogy Tuck rendesen felépül...csebi
Idén nem fog felépülni rendesen ez nyilvánvaló, de nem hiszem h olyan sérülése lenne amit köv szezonig ne tudna kiheverni, vagy te máshogy tudod?Szesze
az előbb írtam ugyan erről ,de kíváncsi lennék mit gondolsz!
ha egészséges miért játszik így ?
ha pedig nem , akkor miért játszik?

mindenesetre , nekem kicsit titokzatos ez a sérülés !
és ezért picit rosszat sejtek én is !
próbálgatja de nem igazán megy csak ne ilyen Peyton dolog legyen belőle.... 😕
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
valóban Austint meg Linvalt felcseréltem... Canty apóról is elfelejdkeztem...
jelenleg nem úgy néz ki, hogy Tuck rendesen felépül...csebi
Idén nem fog felépülni rendesen ez nyilvánvaló, de nem hiszem h olyan sérülése lenne amit köv szezonig ne tudna kiheverni, vagy te máshogy tudod?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Tuti nem lesz 3-4, nem is lenne semmi értelme. Ha Tuck felépül akkor JPP-vel a legerősebb 4-3as DE páros lesz az egész NFLben, kevés nagyobb hülyeséget csinálhatnánk, mint átállni 3-4re ezzel a kerettel. Ráadásul nincs is hozzá megfelelő emberanyag. Jopeph vagy Austin, mint NT? Nemár. Egyedül Canty az aki adott lenne DE poszton, mindenki más minimum bizonytalan.Szesze
Szerintem a keret alkalmas lenne rá. Canty, Tuck és Austin DE-be jók lennének. Joseph akár lehetne NT is, egy átlagos NT súly 140-150 kiló között van és ő 149 kiló. JPP-Kiwi OLB és Herlitcz-Boley meg MLB. Igazából az ideinél szarabb nem nagyon lehet a D tehát ezért nem elképzelhetetlen az átállás, bár nálunk a tradíciók nagyon fontosak ugye...

De nem látok rá sajnos sok esélyt, hogy TC-t leváltjuk idén, ha nem lesz PO. BC-nek pedig én örülnék, az tuti 😊balu10
Ez az ideinél szarabb nem nagyon lehet a D szöveg azért elég nagy túlzás. Nehogy már erre az egy Saints meccsre hegyezzük ki a deffense idei teljesítményét.. egyáltalán nem voltak olyan rosszak idén, sőt a támadó oldallal sokkal több probléma volt végig, főleg a futójáték teljes hiánya miatt. A deffense tele van kritikus sérültekkel szezon eleje óta, ráadásul az LB sor eleve lyukasan indult. A 3-4es felvetés teljesen értelmetlen, egyrészt nem a 4-3mal van a gond, másrészt ez nem olyan, h akkor átállok aztán majd minden jó lesz.. Cantyn kívül senki nem játszott ebben a rendszerben, szted mennyi esély van rá, h egyszerre mindenki megtalálja a helyét benne? Ennek semmi köze a tradícióhoz, ez szimplán hülyeség lenne.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
neki húzó embernek kellene lenni !
100% hogy Toleffson jobb statokat hozna!yooker
Én igazából azt nem értem, hogy JPP miért nincs fent minden egyes D playnél? Ha fent van, akkor is néha DT-ként, pedig jelenleg ő a legjobb játékosunk a defenseben és a legjobb DE-ünk...

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Giants LB Mark Herzlich (ankle) has been ruled out for Week 13.

Apa kezdődik...salander
Mondjuk az, hogy sem Nicks, sem MM, sem Bradshaw nem ezdett edig a héten sem jó hír. Ráadásul Cruz és Boley is csak LP, de Tuck FP...balu10
az hogy a Tuck egészséges azt egyszerűen nem hiszem el!!!
ha nem az , akkor minek erőltetik !ha meg az és ilyen gyenge akkor is miért erőltetik!
neki húzó embernek kellene lenni !
100% hogy Toleffson jobb statokat hozna!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a GB topik – és tökre igazuk is van – olyan mintha a hollandok várnák a magyar soccerválogatottat: egy szót nem beszélnek az ellenfélről 😀
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Giants LB Mark Herzlich (ankle) has been ruled out for Week 13.

Apa kezdődik...salander
Mondjuk az, hogy sem Nicks, sem MM, sem Bradshaw nem ezdett edig a héten sem jó hír. Ráadásul Cruz és Boley is csak LP, de Tuck FP...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sztem eléggé adja magát, h Kiwi de-t játsszon pár meccsig. Tuck nem túl hatékony, Boley meg elirányítja az újoncokat.Szsziszka
Főleg úgy, hogy OLB-ként közel sem olyan jó, mint DE-ben.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Giants LB Mark Herzlich (ankle) has been ruled out for Week 13.

Apa kezdődik...
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nagyon beindultatok az edző és D váltással... nem korai kicsit?
Mondjuk az tényleg idegesítő h minden évben eljátsszuk az erős kezdés után kiengedünk és elcsesszük a PO-t forgatókönyvet.
Amúgy én a 3-4-et nem erőltetném ezzel az emberanyaggal. (Bár Kiwi király olb lenne, 4-3-ban is játszik de-t és olb-t is.) JPP és Tuck viszont prototípus 4-3 de-k, és tényleg a legjobbak közül valók (nekem még mindig Stray A DE 4-3-ban).
Ha még ebben a szezonban gondolkodunk: úgy fest, h Osi pár hétig nem lesz, Tuck folyamatosan sérült. Boley viszont a jelek szerint lassan felépül, lehet játszik már 7végén. Sztem eléggé adja magát, h Kiwi de-t játsszon pár meccsig. Tuck nem túl hatékony, Boley meg elirányítja az újoncokat.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Tuti nem lesz 3-4, nem is lenne semmi értelme. Ha Tuck felépül akkor JPP-vel a legerősebb 4-3as DE páros lesz az egész NFLben, kevés nagyobb hülyeséget csinálhatnánk, mint átállni 3-4re ezzel a kerettel. Ráadásul nincs is hozzá megfelelő emberanyag. Jopeph vagy Austin, mint NT? Nemár. Egyedül Canty az aki adott lenne DE poszton, mindenki más minimum bizonytalan.Szesze
Szerintem a keret alkalmas lenne rá. Canty, Tuck és Austin DE-be jók lennének. Joseph akár lehetne NT is, egy átlagos NT súly 140-150 kiló között van és ő 149 kiló. JPP-Kiwi OLB és Herlitcz-Boley meg MLB. Igazából az ideinél szarabb nem nagyon lehet a D tehát ezért nem elképzelhetetlen az átállás, bár nálunk a tradíciók nagyon fontosak ugye...

De nem látok rá sajnos sok esélyt, hogy TC-t leváltjuk idén, ha nem lesz PO. BC-nek pedig én örülnék, az tuti 😊balu10
BC mar evek ota felroppen minden csapatnal, megsem lett belole semmi. Linvallal az a "baj", hogy magas NT-be. Nem lehetetlen 6`4-gyel NT-t jatszani, de az idealis olyan 6`0 -6`1 330 font korul. Egy "alacsony", szeles, arrebbrakhatatlan emberhegy. De hagyjuk, mert sok a kerdojel. Szerintem Boley is kicsi 3-4-be ( a daralas miatt oda ajanlott a 230 font, de inkabb tobb), es a 3-4 nem feltetlen old meg minden problemat. A 4-3 DE = 3-4 OLB sem teljesen igaz. OLB-kent azert sokszor kell ures terben jatszani, coverage stb, amire nem mindegyik DE kepes, ezert is rizikos a passrusher OLB draft azokba a rendszerekbe, miert az atallas miatt nagy a "bust" faktor. (Maybin, Gholston - NCAA-ben nem annyira nepszeru a 3-4. Vannak hibrid rendszerek plusz 4-3, persze van par 3-4-es csapat, lasd Virginia, ahonnan Sintim jott (o naturalis 3-4 OLB), de nem ez a jellemzo.)
Szerintem egy popec, magas jatekintelligenciaval megaldott MLB sokat dobna a vedelmunkon. Hogyha emellett meg egy brutalis allat is, az kulon bonusz. Valamint azt se felejtsuk el, hogy iden gyakorlatilag futas nelkul jatszunk, tehet az ellen tamadoi is sokat vannak fent, mert nem tudjuk futtatni az orat kello hatekonysaggal. Kevesebb probalkozasbol kevesebb yardot ertek volna el. En biztos vagyok benne, hogy egy eredmenyesebb futojatek a vedelmunknek is nagy segitseg lenne. Jo, Saints ellen nem voltak palyan, de a Saints fal mar korabban is megoldhatatlan problemat jelentett nekunk, szoval ez nem olyan nagy meglepetes. Brees egy korszakos zseni, de 6000 snap-bol sokkal konnyebb egy jo meccset osszehozni, mint 50-bol.

Saints ellen mindket csapat 69 tamado snap-et "hasznalt" - meccsen nem igy tunt. A passzjatek mukodott (Eli-nak majdnem annyi completion-je lett, mint ahany alkalommal Bress probalkozott), de az igazi kulonbseget a futas es annak nem megfogasa jelentette. Saints 30 alkalommal futott 205 yardert es 3TD-ert. Mi 22 alkalommal 73 yardert es 1 TD-ert. 6.8-as futasatlag a 3.3-mal szemben. Eg es fold. Itt jon a kebe egy vadmalac MLB plusz a jobb futojatek. Elismerem, az en velemenyem sarkitott, es a jobb futojatekon mas csapatok evek ota dolgoznak mindenfajta siker nelkul, szoval nem olyan egyszeru a dolog. (A 70.000 dollaros cap space sem segit sokat.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!