New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ha sikerül összeszedni 9 győzelmet akkor továbbra sem hiszem hogy elbocsátják TC-t, de fogytán van az optimizmusom.

Ha tényleg jönne BC, akkor kíváncsi leszek hogy nekiáll-e majd 3-4-re vagy valami hibrid cuccra átvariálni a csapatot. 2 éve még azt mondtam volna, hogy ilyen nem fordulhat elő; de főleg ha Tuck nem jönne rendbe; akkor még bármi megtörténhet.salander
nézzük azt a 3-4et
Linval sztem tökéletes DE lenne oda, Austin meg talán lehetne NT, másik DE jöhetne FAról vagy draftról
Herzlich meg Boley jók lennének középen, JPP sztem simán elkaristolna OLB-ben, akkor kellene még egy OLB (Sintimre emlékszünk még?)
csak akkor 2 ikonnal mit csinálnánk (Tuck, Osi?) Előbbi még sztem 3-4ben is jó lenne DE-nek ha nem hátráltatja sérülés, utóbbi meg úgyis elégedetlen mindennel csak kb a new yorki kajával nem... szóval nem lenne elveszett ötlet az a 3-4, alapanyagban is jobban állunk mint 2 éve pl.csebi
En az elso 2 nevet kicserelnem, mert Linval nagyobb, olenne az NT, Austin meg inkabb pass rusher DT jelenleg, szoval o inkabb DE, valamint Canty 3-4 DE volt a Cowboysban.

En viszont valamiert idegenkedem a 3-4-tol. Nincsen ra racionalis magyarazat, de en nem szeretnem ha atallnank. Draftolni is macerasabb 3-4-be stb.lotus86
Tuti nem lesz 3-4, nem is lenne semmi értelme. Ha Tuck felépül akkor JPP-vel a legerősebb 4-3as DE páros lesz az egész NFLben, kevés nagyobb hülyeséget csinálhatnánk, mint átállni 3-4re ezzel a kerettel. Ráadásul nincs is hozzá megfelelő emberanyag. Jopeph vagy Austin, mint NT? Nemár. Egyedül Canty az aki adott lenne DE poszton, mindenki más minimum bizonytalan.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
arra készüljünk is fel, hogy a TC éra után BC éra lesz... kb ez nyílt titokcsebi
Ha sikerül összeszedni 9 győzelmet akkor továbbra sem hiszem hogy elbocsátják TC-t, de fogytán van az optimizmusom.

Ha tényleg jönne BC, akkor kíváncsi leszek hogy nekiáll-e majd 3-4-re vagy valami hibrid cuccra átvariálni a csapatot. 2 éve még azt mondtam volna, hogy ilyen nem fordulhat elő; de főleg ha Tuck nem jönne rendbe; akkor még bármi megtörténhet.salander
nézzük azt a 3-4et
Linval sztem tökéletes DE lenne oda, Austin meg talán lehetne NT, másik DE jöhetne FAról vagy draftról
Herzlich meg Boley jók lennének középen, JPP sztem simán elkaristolna OLB-ben, akkor kellene még egy OLB (Sintimre emlékszünk még?)
csak akkor 2 ikonnal mit csinálnánk (Tuck, Osi?) Előbbi még sztem 3-4ben is jó lenne DE-nek ha nem hátráltatja sérülés, utóbbi meg úgyis elégedetlen mindennel csak kb a new yorki kajával nem... szóval nem lenne elveszett ötlet az a 3-4, alapanyagban is jobban állunk mint 2 éve pl.csebi
En az elso 2 nevet kicserelnem, mert Linval nagyobb, olenne az NT, Austin meg inkabb pass rusher DT jelenleg, szoval o inkabb DE, valamint Canty 3-4 DE volt a Cowboysban.

En viszont valamiert idegenkedem a 3-4-tol. Nincsen ra racionalis magyarazat, de en nem szeretnem ha atallnank. Draftolni is macerasabb 3-4-be stb.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
nézzük azt a 3-4et
Linval sztem tökéletes DE lenne oda, Austin meg talán lehetne NT, másik DE jöhetne FAról vagy draftról
Herzlich meg Boley jók lennének középen, JPP sztem simán elkaristolna OLB-ben, akkor kellene még egy OLB (Sintimre emlékszünk még?)
csak akkor 2 ikonnal mit csinálnánk (Tuck, Osi?) Előbbi még sztem 3-4ben is jó lenne DE-nek ha nem hátráltatja sérülés, utóbbi meg úgyis elégedetlen mindennel csak kb a new yorki kajával nem... szóval nem lenne elveszett ötlet az a 3-4, alapanyagban is jobban állunk mint 2 éve pl.csebi
Cantynek is van még legalább 2 éve a szerződéséből ha minden igaz. Esetleg Kiwinek is fel lehetne dobni az ötletet, hogy "hé, az jutott eszünkbe hogy 3-4-ben még nem játszottál OLB-t vagy DE-t". De utóbbi azért vicc. 😀 Meg sajnos nem biztos, hogy Sintim karrierje (akár lesz váltás akár nem) túléli az idei sérülését.

De valamit kezdeni kell a védelemmel mert lassan rosszul vagyok amikor meglátom a 3 főst linet JPP-vel nosetackleként meg szerencsétlen Tollefsont a maga 260 fontjával mint DT... Ahogy Rollet játszatjuk idén az is totális mellélövés, CW-ről nem beszélve.

és Fewell vágja a 3-4et?vittore
Szerinted nem hozna az új HC saját embert?
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
és Fewell vágja a 3-4et?
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
arra készüljünk is fel, hogy a TC éra után BC éra lesz... kb ez nyílt titokcsebi
Ha sikerül összeszedni 9 győzelmet akkor továbbra sem hiszem hogy elbocsátják TC-t, de fogytán van az optimizmusom.

Ha tényleg jönne BC, akkor kíváncsi leszek hogy nekiáll-e majd 3-4-re vagy valami hibrid cuccra átvariálni a csapatot. 2 éve még azt mondtam volna, hogy ilyen nem fordulhat elő; de főleg ha Tuck nem jönne rendbe; akkor még bármi megtörténhet.salander
nézzük azt a 3-4et
Linval sztem tökéletes DE lenne oda, Austin meg talán lehetne NT, másik DE jöhetne FAról vagy draftról
Herzlich meg Boley jók lennének középen, JPP sztem simán elkaristolna OLB-ben, akkor kellene még egy OLB (Sintimre emlékszünk még?)
csak akkor 2 ikonnal mit csinálnánk (Tuck, Osi?) Előbbi még sztem 3-4ben is jó lenne DE-nek ha nem hátráltatja sérülés, utóbbi meg úgyis elégedetlen mindennel csak kb a new yorki kajával nem... szóval nem lenne elveszett ötlet az a 3-4, alapanyagban is jobban állunk mint 2 éve pl.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
egyes helyeken valóban nehezen engedik el a HC-ket. Rio is 9 szezont tolt le a Jaxnál, 4 playoff évvel, 1 vagy 2 playoff győzelemmel. én abban bízok hogy Káflint megkínálják , hogy menjen vissza a Jaxhoz. persze nem tudni az új tulajuk mit akar.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
arra készüljünk is fel, hogy a TC éra után BC éra lesz... kb ez nyílt titokcsebi
Ha sikerül összeszedni 9 győzelmet akkor továbbra sem hiszem hogy elbocsátják TC-t, de fogytán van az optimizmusom.

Ha tényleg jönne BC, akkor kíváncsi leszek hogy nekiáll-e majd 3-4-re vagy valami hibrid cuccra átvariálni a csapatot. 2 éve még azt mondtam volna, hogy ilyen nem fordulhat elő; de főleg ha Tuck nem jönne rendbe; akkor még bármi megtörténhet.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
idei évben a legjobb off fal emberünket vesztettük el, már csak ez hiányzott...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
arra készüljünk is fel, hogy a TC éra után BC éra lesz... kb ez nyílt titok

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nekem elég lenne a Spag (DC), Cowher (HC) felállás. az off cord pedig legyen az, aki most Eli qb edzője (nem tudom ki, de jól melózik idén)vittore
Ezzel én is kiegyeznék és elég sok Giants fan, az tuti. 😊

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
szerintem Spag nem jó HC-nek, ugyanaz az eset mint Mengini, JMD: coordnak jók de a HC már magas.

nekem elég lenne a Spag (DC), Cowher (HC) felállás. az off cord pedig legyen az, aki most Eli qb edzője (nem tudom ki, de jól melózik idén)vittore
Mike Sullivan a Qb edző
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem Spag nem jó HC-nek, ugyanaz az eset mint Mengini, JMD: coordnak jók de a HC már magas.

nekem elég lenne a Spag (DC), Cowher (HC) felállás. az off cord pedig legyen az, aki most Eli qb edzője (nem tudom ki, de jól melózik idén)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ki tudnak akasztani hogy a NYG-nak muszáj futni, mert tradícióvittore
Igen, ez az amit én se értek és amiért azt gondolom, hogy ki kéne baszni Gilbridget. Ha TC nem akarja, akkor mehet ő is vele.
Legjobban annak örülnék, ha Spangi visszajönne, akár HC-nek is és jönne valaki passzorientált OC.

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az espn szakik kínjukban már azon vergődtek hogy a GB gyengeségeit keresték. pl egyoldalú offense - hát elég nevetséges

pont a GB mutatja mit kellene a Giantsnak is játszani: ha jobb a passzjáték,akkor nem kell beszarni a 75-25% pass/rush playcall-tól. ki tudnak akasztani hogy a NYG-nak muszáj futni, mert tradíció
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
3 fő eddig ! (G , Csebi , yooker )
az már társaság , így mehetne a dolog...

várjuk a további jelentkezőket ! salandernek gyors gyógyulást! 😉
helyszín a múltkori legyen ???yooker
jó lenne ha tudnék menni, de mivel a 10kor kezdődik így esélytelen, szintén vidéki lévén...
csak lesz még 7 órási meccsünk idén az ESPN-en...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bradshaw csak a biciklin teker, Boley viszont már a pályán edz.Lance
A legfontosabb, hogy ők ketten legyenek, mert akkor van minimális futójátékunk és talán lesz motiváció a D-be is, nah meg egy jó LB.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
3 fő eddig ! (G , Csebi , yooker )
az már társaság , így mehetne a dolog...

várjuk a további jelentkezőket ! salandernek gyors gyógyulást! 😉
helyszín a múltkori legyen ???
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meccsnézés nekem még nem fér bele, de a későbbiekben talán egyszer fel tudok nézni...Asbee
hát sajna nekem is messze van, viszont majd ha pestre járok egyetemre akkor mindenképp 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Közös MECCSNÉZÉSRE továbbra is lehet reagálni !

(gondoltam bedobom még 1x mert lehet hogy nem olvastátok ...)

akiknek érdekes lehet : salander, vadibandi, G ,Nightyboy, Ironroy, Balu10(?)

persze más is jöjjön ha tud 😊

eddig rajtam kívül csebi jelzett ok-t!
negatív választ is írjatok, mert ha nem jön össze akkor máshogy szervezném az estét!yooker
Én benne vagyok. Hasonlóan haláli nyugalommal, vereséget várva, mint 3. héten a sasok ellen...G-men
Én ma eléggé totálkáros voltam, nem tudom beteg leszek-e vagy sem. Ha rendbe jövök akkor semmi akadálya.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Giants offically signed LB Chase Blackburn and placed LT Will Beatty on injured reserve.kristof
További hírek: Osi legalább 2 hetet ki kell, hogy hagyjon, Herzlichnek is van valami a bokájával. Bradshaw csak a biciklin teker, Boley viszont már a pályán edz.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Közös MECCSNÉZÉSRE továbbra is lehet reagálni !

(gondoltam bedobom még 1x mert lehet hogy nem olvastátok ...)

akiknek érdekes lehet : salander, vadibandi, G ,Nightyboy, Ironroy, Balu10(?)

persze más is jöjjön ha tud 😊

eddig rajtam kívül csebi jelzett ok-t!
negatív választ is írjatok, mert ha nem jön össze akkor máshogy szervezném az estét!yooker
Én benne vagyok. Hasonlóan haláli nyugalommal, vereséget várva, mint 3. héten a sasok ellen...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meccsnézés nekem még nem fér bele, de a későbbiekben talán egyszer fel tudok nézni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Giants offically signed LB Chase Blackburn and placed LT Will Beatty on injured reserve.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Közös MECCSNÉZÉSRE továbbra is lehet reagálni !
Balu10(?) yooker
Hát én igazából "vidéki" vagyok, vagyis éjfélkor elmegy az utolsó vonat, úgyhogy nem jó. De ha SB-ba jutunk idén, akkor ígérem megyek én is nézni veletek. 😊

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Közös MECCSNÉZÉSRE továbbra is lehet reagálni !

(gondoltam bedobom még 1x mert lehet hogy nem olvastátok ...)

akiknek érdekes lehet : salander, vadibandi, G ,Nightyboy, Ironroy, Balu10(?)

persze más is jöjjön ha tud 😊

eddig rajtam kívül csebi jelzett ok-t!
negatív választ is írjatok, mert ha nem jön össze akkor máshogy szervezném az estét!