NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meccsnézés nekem még nem fér bele, de a későbbiekben talán egyszer fel tudok nézni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Giants offically signed LB Chase Blackburn and placed LT Will Beatty on injured reserve.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Közös MECCSNÉZÉSRE továbbra is lehet reagálni !
Balu10(?) yooker
Hát én igazából "vidéki" vagyok, vagyis éjfélkor elmegy az utolsó vonat, úgyhogy nem jó. De ha SB-ba jutunk idén, akkor ígérem megyek én is nézni veletek. 😊

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Közös MECCSNÉZÉSRE továbbra is lehet reagálni !

(gondoltam bedobom még 1x mert lehet hogy nem olvastátok ...)

akiknek érdekes lehet : salander, vadibandi, G ,Nightyboy, Ironroy, Balu10(?)

persze más is jöjjön ha tud 😊

eddig rajtam kívül csebi jelzett ok-t!
negatív választ is írjatok, mert ha nem jön össze akkor máshogy szervezném az estét!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Van egy olyan érzésem, hogy sajnos a helyünkre kerültünk. Félek, hogy a Pats elleni meccs kicsúszott eredmény volt, köszönhetően Eli-nak, meg a D-ből egy-két extrát hozó játékosnak, meg az ellenfélnek is. Ezzel a D-vel nem vagyunk PO csapat. A D-line, ami a legnagyobb erősségünk volt, széthullott. A futás elleni védekezés nagyon megérzi Coefield elvesztését. Szerintem ő volt a legnagyobb loss a nyáron, nem Boss vagy SS. Osi nem nagyon motivált az ismert okokból, Tuck meg folyamatosan sérült. JPP nem elég. A LB sort nem kell magyaráznom, szerintem Boley visszatérése sem elég arra, hogy megnyerjük a hátralévő meccseinket. Sec meg egy toldozott-foltozott egységre emlékeztet. Annyira nem értek a stratégiákhoz, de lehet, hogy Fewell rendszeréhez nincs a játékosanyag, főleg a gyorsaságban.
gyurczi
És ugyebár ott lenne Marvin Austin is...Osi nem gáz idén, mikor visszatért jól tolta, aztán ő is gyengült. Ahogy én látom egyedül JPP az, aki szinte minden meccsen hozta magát.Asbee
Sanyi mondta kedd hajnalban Ingram TD-nél, ahol egyedül JPP próbálta meg utólérni a faszit, hogy kár, hogy nincs 10 másik JPP a Giantsnél. Nagyon egyet tudtam érteni vele (és itt most a mentalitásra gondoltam, nem kell beírni, hogy JPP-méretű CB-k meg stb...)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Van egy olyan érzésem, hogy sajnos a helyünkre kerültünk. Félek, hogy a Pats elleni meccs kicsúszott eredmény volt, köszönhetően Eli-nak, meg a D-ből egy-két extrát hozó játékosnak, meg az ellenfélnek is. Ezzel a D-vel nem vagyunk PO csapat. A D-line, ami a legnagyobb erősségünk volt, széthullott. A futás elleni védekezés nagyon megérzi Coefield elvesztését. Szerintem ő volt a legnagyobb loss a nyáron, nem Boss vagy SS. Osi nem nagyon motivált az ismert okokból, Tuck meg folyamatosan sérült. JPP nem elég. A LB sort nem kell magyaráznom, szerintem Boley visszatérése sem elég arra, hogy megnyerjük a hátralévő meccseinket. Sec meg egy toldozott-foltozott egységre emlékeztet. Annyira nem értek a stratégiákhoz, de lehet, hogy Fewell rendszeréhez nincs a játékosanyag, főleg a gyorsaságban.
gyurczi
És ugyebár ott lenne Marvin Austin is...Osi nem gáz idén, mikor visszatért jól tolta, aztán ő is gyengült. Ahogy én látom egyedül JPP az, aki szinte minden meccsen hozta magát.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tuck sajnos totálkáros, szerintem azért is nagyon szorítanunk kell hogy jövőre rendbe jöjjön; amikor Brees megmentette a playt (amire zászlót dobtunk), ugye majdnem megcsinálta a sacket utána meg csak ott guggolt, elkámpicsorodott arccal és nézte ahogy Joseph is lecsúszik Breesről. Osi alapvetően one-trick pony, eléggé kiismerték hogy mit és hogyan játszik; pláne hogy úgy mozog mintha ő is lábadozna valamiből / nem valami lelkes.

A safetyeink lassúak, még Rolle meg Kenny is; Grantről ne is beszéljünk (plusz nagyobb káosz volt a pályán, mint amikor Herzlich hívta a playeket a Philly ellen. Hiába a rengeteg első és második körös pick secondaryban. A linebackerek simán tapasztalatlanok és alapvetően egyik sem (Boleyn kívül) volt még a collegeban sem olyan, aki kiemelten jól játszik üres térben... De őket nem bántom.

Elit sajnálom egy picit, szerintem csodaszámba megy amit bemutat az elkapógárdánkkal a fal dacára.


Az a baj, hogy így egyszerre elhasználódtak nagyon sokan... Nincs cap spaceünk, orbitális fizuk van "névre". Akár megtartják Coughlint (szerintem ha összeszed 9 győzelmet, playoff nélkül akkor még marad), akár nem, fel kell készülnünk egy újjáépítésre mert csak a mezekkel nem lehet kiállni. (Csak ha elhúzódik, akkor meg Eli öregszik ki.)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Amúgy Rodgers, és utána Brees és BradyWyatt
Nálam P. Manning, Brees, Rodgers a sorrend.

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
megértőek a szakik

http://espn.go.com/nfl/powerrankings

a lelketlen játékra egy magyarázatot tudok elfogadni, ha tényleg az a pálya, hogy feladtuk a NO és a GB meccseket és az utsó 4-re gyúrunk
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Van egy olyan érzésem, hogy sajnos a helyünkre kerültünk. Félek, hogy a Pats elleni meccs kicsúszott eredmény volt, köszönhetően Eli-nak, meg a D-ből egy-két extrát hozó játékosnak, meg az ellenfélnek is. Ezzel a D-vel nem vagyunk PO csapat. A D-line, ami a legnagyobb erősségünk volt, széthullott. A futás elleni védekezés nagyon megérzi Coefield elvesztését. Szerintem ő volt a legnagyobb loss a nyáron, nem Boss vagy SS. Osi nem nagyon motivált az ismert okokból, Tuck meg folyamatosan sérült. JPP nem elég. A LB sort nem kell magyaráznom, szerintem Boley visszatérése sem elég arra, hogy megnyerjük a hátralévő meccseinket. Sec meg egy toldozott-foltozott egységre emlékeztet. Annyira nem értek a stratégiákhoz, de lehet, hogy Fewell rendszeréhez nincs a játékosanyag, főleg a gyorsaságban.

Az O egy félkarú óriás. Nagyon biztató a passzjátékban történt előrelépés, de a futás meg egyszerűen nem megy.

A gyengébb csapatokat vertük, egy kivétellel, becsúszott egy meglepetés győzelem, a jobb csapatoktól kikaptunk. Ez egy középcsapat ismérve.

Sajnos ez a szezon a tavalyit ismétli. Jónak mondható kezdés után a sorsolás miatt visszaesünk a szezon második felére. A Philly eljátssza a tavalyi Dallas szerepét, a Skins maradt ami volt. Sajna a Dallas magához tért, és a további könnyű sorsolás hozni fogja nekik a PO-t.

Jó lenne, ha a D rám cáfolna, összeszednék magukat és végre Rolle nem csak a levegőbe pofázna. Bennük van, hogy beindulnak és megmutatják mit is tudnak valójában, de erre most nem látok túl nagy esélyt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En a 3. negyedben pont a Jacobs TD utan ebredtem, es ami utanak kovetkezett az gyalazatos volt.....nem voltunk egy sulycsoportban. D Line gyakorlatilag nem nem is jatszott, neha kicsit megzavartak breest, de amugy a tamado faluk dominalt minket.
Mivel nem lattam a teljes meccset (meg nem) ezert most hosszasabb eszmefuttatasba nem mennek bele, de mondjuk a visszajatszasok alapjan Kenny vallal vezette az utozest, es a valluk utkozott eloszor, Abdul Quddus meg fejjel ment elore. Jo, nem volt egy sulycsportban a ket csapat, szoval ez csak ilyen lenyegtelen bosszankodas. Igazabol Elit sajnalom, mert hiaba passzolja szet magat, eselyunk sincsen nyerni.

Ja, es elnezest a szavakert, de Deon Grantnek a kurva anyjat!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rodgersnél az egész ligában nincs jobb jelenleg.Newman
Szerintem Brees jobb nála, nah meg persze Eli is 😛
De a későbbi viták elkerülése végett egyezzünk meg abban, hogy Brees ugyan olyan elit QB, mint Rodgers és ők a két legjobbak a ligában jelenleg.balu10
Hurkák 😀
Amúgy
Rodgers, és utána Brees és Brady

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
megpróbálunk összeszerveződni vasárnapi meccsnézésre?
asszem adja a sporttv! akár a múltkori helyen is!

lehet hogy kicsit korai még feldobni , mert még emésztgetjük ezt a meccset ,
de azért hátha! 😉yooker
én benne lennék!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Rodgersnél az egész ligában nincs jobb jelenleg.Newman
Szerintem Brees jobb nála, nah meg persze Eli is 😛
De a későbbi viták elkerülése végett egyezzünk meg abban, hogy Brees ugyan olyan elit QB, mint Rodgers és ők a két legjobbak a ligában jelenleg.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
megpróbálunk összeszerveződni vasárnapi meccsnézésre?
asszem adja a sporttv! akár a múltkori helyen is!

lehet hogy kicsit korai még feldobni , mert még emésztgetjük ezt a meccset ,
de azért hátha! 😉
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
vki elmagyarázza nekem miért ilyen kummaszar a runblokk? mert láthatóan mindenki tudja hova kell húznia, előrefutnia, blokkolniavittore
Fogalmam sincs nekem se.. az oké, h visszaestünk O'Hara kiesése miatt, de h tökutolsók legyünk futásban és minden meccsen teljesen reménytelen produkciót nyújtunk ezen a téren az nagyon durva és szinte megmagyarázhatatlan. Tényleg át kéne állni pass-heavyre, mert nagyon úgy néz ki, h ez már nem fog idén javulni. Egyértelmű, h komolyan erősíteni kell jövőre az OL-t, ez az egyértelmű priorítás. Ezen kívül végül is csak az LB sort kéne rendbe rakni, bár a Kiwi-Goff-Boley (Williams-Hezrlich) ötös nem olyan gyenge, egy meghatározó ember bőven elég lenne ide.Szesze
nem ohara hiányzik... a végén ő már csak pass protectionban volt jó...csebi
Ettől függetlenül Baas látványosan gyengébb nála. McKenie megöregedett, egyértelműen cserére szorul, Diehl visszaesett. Mindezek ellenére sokkal több van ebben a sorban, mint amit idén kihoz magából.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
vki elmagyarázza nekem miért ilyen kummaszar a runblokk? mert láthatóan mindenki tudja hova kell húznia, előrefutnia, blokkolniavittore
Fogalmam sincs nekem se.. az oké, h visszaestünk O'Hara kiesése miatt, de h tökutolsók legyünk futásban és minden meccsen teljesen reménytelen produkciót nyújtunk ezen a téren az nagyon durva és szinte megmagyarázhatatlan. Tényleg át kéne állni pass-heavyre, mert nagyon úgy néz ki, h ez már nem fog idén javulni. Egyértelmű, h komolyan erősíteni kell jövőre az OL-t, ez az egyértelmű priorítás. Ezen kívül végül is csak az LB sort kéne rendbe rakni, bár a Kiwi-Goff-Boley (Williams-Hezrlich) ötös nem olyan gyenge, egy meghatározó ember bőven elég lenne ide.Szesze
nem ohara hiányzik... a végén ő már csak pass protectionban volt jó...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
Fumble nem volt az nem lehet megmagyarázni... birtokolja a labdát teljesen mind1 h megmozdul a kezében, ennyi erővel a kiesett labdák 99% fumble...

Kenny büntetését rohadtúl nem értem... nem volt defenseless bmit mond bki... ugyanerre sőt még ennél durvábbra nem dobtak be ebben az évben Ballard elkapásánál... elkapja megfordul néz előre 2 lépés és jön a védő (Ballardnál ha jól emlékszem még a lépések sem voltak csak h előre néz és semmi zászló, persze azt meg tudták magyarázni itt meg h Graham fetreng a pályán egyből még 40 yardra lévő bíró is zászlót dob)
Az is vicces, hogy a TD-nél a közeli bíró azt mutatja h kilépett és a 30 yardra lévő bíró fut oda h nem, és TD

ja és ellentétben a régi saints-szel ez egy mocskos szar brigád, szemét játékosokkal, Nicksre utaztak folyamatosan, taunting, valamint mikor Kenny sporszerűen odamegy Grahamhez még el kezdi egy 50 kilóval több játékos ütögetni... szimpatikus...

az a durva, hogy ilyen futással sehol sem lesz esélyünk, meg LB sorral... rengetes mistakle

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
vki elmagyarázza nekem miért ilyen kummaszar a runblokk? mert láthatóan mindenki tudja hova kell húznia, előrefutnia, blokkolniavittore
Fogalmam sincs nekem se.. az oké, h visszaestünk O'Hara kiesése miatt, de h tökutolsók legyünk futásban és minden meccsen teljesen reménytelen produkciót nyújtunk ezen a téren az nagyon durva és szinte megmagyarázhatatlan. Tényleg át kéne állni pass-heavyre, mert nagyon úgy néz ki, h ez már nem fog idén javulni. Egyértelmű, h komolyan erősíteni kell jövőre az OL-t, ez az egyértelmű priorítás. Ezen kívül végül is csak az LB sort kéne rendbe rakni, bár a Kiwi-Goff-Boley (Williams-Hezrlich) ötös nem olyan gyenge, egy meghatározó ember bőven elég lenne ide.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Hát nagyon sajnálom! Különösen azért, mert Fewell fan vagyok, de ez most elképesztő produkció volt! 😕
Jó nem ő csinálta a misstackleket, de ez most klasszik outcoach volt...
Nem rossz ez a Saints D. Nem pusztítóak a srácok, de attól még rendben van!

Fel a fejjel!Helmut Zimmer
Az a baj, hogy Fewell (nálunk) tipikus hibái jöttek ki még markánsabban. Tényleg nem ő csinálja a tacklet meg kiesett két ember is akinek hívnia kéne a playeket benn, de pl. (az említett típusgondokon felül) hogy egy csomó ember alul motivált abban ő is saras.salander
Hát ez nem is lehet kérdéses, Fewell és Coughlin is fülig sáros ebben a lélektelen játékban. Nem az a gond, h kikaptunk még csak az sem, h ilyen arányban, hanem az h ezt a meccset úgy ahogy van eleve feladtuk. GB ellen lehet javítani. Ha ott is ez a szétesett lófasz lesz akkor bekaphatja az egész csapat.
Egyébként sajnos Tuck rettentő (vszínű sérülései miatti) formahanyatlása az ami a legjobban rányomja a bélyegét a védelem gyengélkedésére. Egy ilyen jó JPP mellett ha csak 50%-át tudná hozni az előző évek beli teljesítménynek már nyert ügyünk lenne a meccsek nagy részében. De sajnos nem tudja és most már nagyon úgy néz ki, h nem is fogja 😕
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
pedig a Saints védelem nagyon gyenge Szesze
Ez hülyeség. A bekapott yardok nagy része ma is junk time volt, a védelem igazán egyszer betlizett idén a Rams ellen, minden más meccset hozott, a tőle elvárható szinten. Semmivel sem gyengébb ez a védelem, mint mondjuk a Packers védelme, a legtöbb yardot bekapó 10 csapatból 5 PO esélyes van, azok közül csak a Bears előz meg minket, a Packers, a Pats és a Giants is több yardot kap be. Nettó baromság, nagyon gyengének nevezni a Saints védelmét.Gyurma Pappa
A nagyon lehet, h erős jelző volt, de én akkor is gyengének tartom a D-tek és sztem nincsen a GB szintjén, márpedig idén ők is messze vannak a tavalyi teljesítményüktől. Ha nem lenne ennyire erős az offense-etek még jobban kijönnének a védelmi hiányosságok. A Pats D-nél valamivel jobbak vagytok, de nem sokkal. Ettől függetlenül akár SB-t is nyerhettek ezzel a csapattal, de az nem a deffense miatt lesz. (mondjuk a GB-t én komplettebb csapatnak tartom nálatok (is), de sztem nekünk jobban fekszik az ő játékuk és szoros meccset várok ellenük)
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sajnos, akkor sincs semmi, ha a GB-t megverjük. Csak a Dallas elleni 2 győzelem esetén lehet bármi esélyünk. Ergo, nekünk a PO már elkezdődik a 14. héten...G-men
Azért ez nem teljesen igaz, mert nem elég megverni a Dallast kétszer kell még két győzelem a PO-hoz azon kívül is. Kivéve ha a Dallas kikap mástól is, amire nem nagy az esély, mert játszanak még az Arizonával, a Philyvel és a TB-el. Ebből a Phily megverheti őket presztízsből. De az a baj, hogy a Jets is nagyon küzd a PO-ért...balu10
Igen, igazad van (bár azt nem tudom, hogy a többes megállapításom melyik részére írtad, hogy nem teljesen igaz).

A helyes megfogalmazás az lett volna, hogy a GB elleni esetleges győzelem csak annyit könnyítene, hogy a WAS, NYJ kettősből az egyik ellen akkor kikaphatnánk, de a DAL ellen mindenképpen 2x kell nyerni.

Matematikailag van olyan opció, hogy úgy leszünk 10-6, hogy verjük a GB-t, és csak a DAL-tól kapunk ki egyszer, de akkor ahhoz, hogy ők is 10-6 legyenek az kéne, hogy az ARI, PHI, TB hármasból legalább az egyik elkapja őket. Ekkor ugye a DIV-mérleg döntene, ami nekünk 3-3, nekik pedig attól függően 3-3 vagy 4-2, hogy a PHI-től kapnak-e ki még rajtunk kívül. A Conf mérlegük viszont biztos, hogy nekik a jobb, mivel az AFC-sekkel 2-2-re végeztek, míg mi már most 3-0-val állunk, és 4-0 kéne a 10-6-os mérleghez. Tehát, ha kikapunk tőlük akár egyszer is, akkor csak úgy lehetne PO nekünk, ha ők a hátralévő 5 meccsükből rajtunk kívül még max 1 meccset nyernének, és 9-7-tel végeznének.

Összefoglalva: Ha 2-szer verjük őket, ők max 10-6 lehetnek, ezt mi is meg tudjuk csinálni (2 W a másik három meccsből). És minden egyéb azonos mérlegnél (9-7, 8-8) a söprés miatt nekünk kedvezne a mérleg velük szemben.

(még annyit tennék hozzá, hogy a fél NFL rajtunk röhögne, ha nem jutnánk a PO-ba azok után, hogy megszakítottuk Brady 31 meccses győzelmi szériáját, valamint a Packers veretlenségét is elvettük - utóbbiról eszembe jut a kedvenc lelátói feliratom SB XLII-ről: perfect season - DENIED)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Packers ellen hasonló mészárlást várok (még nagyobbat?), kb esélytelennek érzem magunkat, utána sorozatban kellene nyerni 4 meccset. Asbee
Szerintem a Packersnek nincs ilyen jó offense, mint a Saints. Gyengébb a támadófala, a futói sokkal gyengébbek, az irányító max. egyszintű és a WR-ek is. Úgyhogy nem kapunk majd ennyi pontot, mert tudunk nagyobb nyomást helyezni Rodgersre...balu10
Az irányító minimum egyszintű, gondolom ezt akartad. 😊 Rodgersnél az egész ligában nincs jobb jelenleg.

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Packers ellen hasonló mészárlást várok (még nagyobbat?), kb esélytelennek érzem magunkat, utána sorozatban kellene nyerni 4 meccset. Asbee
Szerintem a Packersnek nincs ilyen jó offense, mint a Saints. Gyengébb a támadófala, a futói sokkal gyengébbek, az irányító max. egyszintű és a WR-ek is. Úgyhogy nem kapunk majd ennyi pontot, mert tudunk nagyobb nyomást helyezni Rodgersre...balu10
Sajnos a Packers D-ről nem írtál.

Ők viszont messze jobbak a Saints D-nél. Nézzük meg hány INT-et, TD-t csináltak már idén.

Oké, nem fogunk 49 pontot kapni, de nem is biztos, hogy szerzünk 24-et.
Ha 30 környékén szereznénk, már akár izgulhatnánk is. Ennél kevesebbnél, hát nem hiszem.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Packers ellen hasonló mészárlást várok (még nagyobbat?), kb esélytelennek érzem magunkat, utána sorozatban kellene nyerni 4 meccset. Asbee
Szerintem a Packersnek nincs ilyen jó offense, mint a Saints. Gyengébb a támadófala, a futói sokkal gyengébbek, az irányító max. egyszintű és a WR-ek is. Úgyhogy nem kapunk majd ennyi pontot, mert tudunk nagyobb nyomást helyezni Rodgersre...balu10
Kérdés ezzel mennyivel tudjuk megzavarni Rodgers-t...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER