New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
a 10 évente egyszer megjátszott direct snap-el induló játék is hatalmasra sikerült és le is esett a saints D álla a meglepetéstőlvittore
Az is olyan jól sikerült, hogy fumble lett belőle...bár ahhoz a bírók is kellettek.balu10
elsőre tényleg nem tűnt fumblenek, de az ismétlésből látszott, hogy a labda megmozdult már mielőtt földet ért volna a könyökeSzobi22
És ezt látta élőben a bíró, akkor nagyon jó szeme lehet. Mind1 is, nem ezen múlt a meccs, de szerintem, ha nem fumblenak ítélik először akkor már a challege nem változtatta volna meg ugyan úgy.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a 10 évente egyszer megjátszott direct snap-el induló játék is hatalmasra sikerült és le is esett a saints D álla a meglepetéstőlvittore
Az is olyan jól sikerült, hogy fumble lett belőle...bár ahhoz a bírók is kellettek.balu10
elsőre tényleg nem tűnt fumblenek, de az ismétlésből látszott, hogy a labda megmozdult már mielőtt földet ért volna a könyöke

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vki elmagyarázza nekem miért ilyen kummaszar a runblokk? mert láthatóan mindenki tudja hova kell húznia, előrefutnia, blokkolnia
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyedül passzjáték zsír, többi úgy szar ahogy van. Elnézve a kispadon mutatott arcokat, már ott látszott, hogy feladták egészet. Kicsit talán média is belebeszéli csapatba ezt az "összeesés" dolgot és szvsz ez is benne lehet a rosszabb teljesítményben. Utolsó negyed előtt inkább le is feküdtem aludni. Az várható volt, hogy Brees azt csinál majd a védelmünkkel, amit akar, ha nem lesz rajta írtó nagy pressure. 0 sack...Múlt héten 1. Rohadtul legyengült ez a DL, elsősorban nekik kell feljavulni, aztán akkor jöhetnek a fumble-k, INT-k. Sérülések miatt LB sor szinte csak rookie-ból áll + Kiwi, igaz vannak biztató teljesítmények (főleg Herzlich játéka tetszett, amíg le nem jött!), de így nem várható nagy csoda a csapatrésztől. Futójáték gyengeségét leginkább szar run block-ban látom, persze Jacobs is javulhatna. Vártam, hogy Scott esetleg mutat valamit, hát KR-ben pöpec volt, de fumble után nem nagyon hiszem, hogy olyan sokszor erőltetni fognánk idén. Ugyanakkor ha jól emlékszem ez volt az idei első fumble. Packers ellen hasonló mészárlást várok (még nagyobbat?), kb esélytelennek érzem magunkat, utána sorozatban kellene nyerni 4 meccset. Ha megvan mehetünk PO-ba, ha nem, akkor ennyi volt idénre és lehet meg kell kockáztatnia néhány fájdalmas lépést a front office-nak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát nagyon sajnálom! Különösen azért, mert Fewell fan vagyok, de ez most elképesztő produkció volt! 😕
Jó nem ő csinálta a misstackleket, de ez most klasszik outcoach volt...
Nem rossz ez a Saints D. Nem pusztítóak a srácok, de attól még rendben van!

Fel a fejjel!Helmut Zimmer
Az a baj, hogy Fewell (nálunk) tipikus hibái jöttek ki még markánsabban. Tényleg nem ő csinálja a tacklet meg kiesett két ember is akinek hívnia kéne a playeket benn, de pl. (az említett típusgondokon felül) hogy egy csomó ember alul motivált abban ő is saras.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Hát nagyon sajnálom! Különösen azért, mert Fewell fan vagyok, de ez most elképesztő produkció volt! 😕
Jó nem ő csinálta a misstackleket, de ez most klasszik outcoach volt...
Nem rossz ez a Saints D. Nem pusztítóak a srácok, de attól még rendben van!

Fel a fejjel!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sajnos, akkor sincs semmi, ha a GB-t megverjük. Csak a Dallas elleni 2 győzelem esetén lehet bártmi esélyünk. Ergo, nekünk a PO már elkezdődik a 14. héten...G-men
Azért ez nem teljesen igaz, mert nem elég megverni a Dallast kétszer kell még két győzelem a PO-hoz azon kívül is. Kivéve ha a Dallas kikap mástól is, amire nem nagy az esély, mert játszanak még az Arizonával, a Philyvel és a TB-el. Ebből a Phily megverheti őket presztízsből. De az a baj, hogy a Jets is nagyon küzd a PO-ért...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
a 10 évente egyszer megjátszott direct snap-el induló játék is hatalmasra sikerült és le is esett a saints D álla a meglepetéstőlvittore
Az is olyan jól sikerült, hogy fumble lett belőle...bár ahhoz a bírók is kellettek.

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a 10 évente egyszer megjátszott direct snap-el induló játék is hatalmasra sikerült és le is esett a saints D álla a meglepetéstől
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az onside kick szintén egy szánalom volt, hihetetlen szarul rúgta Tynes. balu10
nfl.com szerint Weatherford követte el az onside-ot, most akkor ki??? Annyira izgulok a válasz miatt 😛 😛
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
és aki kihagyta a meccset, az csak az utolsó negyedet nézze meg.

balu10
Jókor mondod: az elejétől néztem, aztán a Brees-féle futott TD után visszafeküdtem aludni.

Még eredménykövetőben írtam, hogy a 61 yardos FG kísérlet megnézése miatt már megérte a meccs, mivel sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyet látok a Couhglin-Tynes páros mellett. Erre mi jött még?? amint olvasom: fake punt kísérlet, onside kick kísérlet. Jó persze, mindegyik behalt, meg szánalmas volt, de akkor is egy meccsen három ilyen, máskor három szezonban próbálunk meg ennyi "trükköt" (ezek szerint azért szoktunk ilyeneket gyakorolni vagy a kivitelezés pont azt mutatja, hogy nem?)

(persze a szentek is megszívták a maguk trükkjét az első drive végén - kis öröm is öröm)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Ha a GB-t el tudnánk kapni egy jó játékkal, akkor szinte tuti PO, mert akkora önbizalomtuning lenne, de ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul 2 nappal rövidebb időnk van felkészülni ellenük. balu10
ez igazán szép hogy még bízol ebben , de mivel
pontosan összeszedted Te is hogy mennyi-mennyi lyukas pontja van ennek a D-nek ezért ez az álom kategória jelenleg....yooker
Tudom, eszem szerint én se bízom már benne, de szívem szerint még igen...balu10
a PO-ban valamilyen megmagyarázhatatlan okból
kifolyólag még én is bízom inkább a GB elleni W tűnik erősnek !
de az tény hogy ha ilyen szétesően fogunk ott is játszani akkor
nagy gáz van...
ha meg szoros az akár w is lehet...
na ezt jól megírtam ! 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha a GB-t el tudnánk kapni egy jó játékkal, akkor szinte tuti PO, mert akkora önbizalomtuning lenne, de ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul 2 nappal rövidebb időnk van felkészülni ellenük. balu10
ez igazán szép hogy még bízol ebben , de mivel
pontosan összeszedted Te is hogy mennyi-mennyi lyukas pontja van ennek a D-nek ezért ez az álom kategória jelenleg....yooker
Sajnos, akkor sincs semmi, ha a GB-t megverjük. Csak a Dallas elleni 2 győzelem esetén lehet bártmi esélyünk. Ergo, nekünk a PO már elkezdődik a 14. héten...

Egy GB elleni győzelem önbizalomtuning hatásában pedig azóta nem hiszek, hogy megvertük a 31 meccse otthon veretlen Patriots-t, aztán azóta már 3 meccses bukóban vagyunk.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
pedig a Saints védelem nagyon gyenge Szesze
Ez hülyeség. A bekapott yardok nagy része ma is junk time volt, a védelem igazán egyszer betlizett idén a Rams ellen, minden más meccset hozott, a tőle elvárható szinten. Semmivel sem gyengébb ez a védelem, mint mondjuk a Packers védelme, a legtöbb yardot bekapó 10 csapatból 5 PO esélyes van, azok közül csak a Bears előz meg minket, a Packers, a Pats és a Giants is több yardot kap be. Nettó baromság, nagyon gyengének nevezni a Saints védelmét.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha a GB-t el tudnánk kapni egy jó játékkal, akkor szinte tuti PO, mert akkora önbizalomtuning lenne, de ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul 2 nappal rövidebb időnk van felkészülni ellenük. balu10
ez igazán szép hogy még bízol ebben , de mivel
pontosan összeszedted Te is hogy mennyi-mennyi lyukas pontja van ennek a D-nek ezért ez az álom kategória jelenleg....yooker
Tudom, eszem szerint én se bízom már benne, de szívem szerint még igen...

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Ha a GB-t el tudnánk kapni egy jó játékkal, akkor szinte tuti PO, mert akkora önbizalomtuning lenne, de ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul 2 nappal rövidebb időnk van felkészülni ellenük. balu10
ez igazán szép hogy még bízol ebben , de mivel
pontosan összeszedted Te is hogy mennyi-mennyi lyukas pontja van ennek a D-nek ezért ez az álom kategória jelenleg....
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Most nézem a statokat, hogy Cruz a 4. már az elkapott yardban és 43 kell neki az 1000+os szezonhoz, Eli pedig 4. a passzolt yardokban és ha így folytatja, akkor majdnem 5000 yardot szedhet össze a szezonban! Legalább ennyi örömünk lesz, (ha már nem lesz PO idén)...balu10
mondjuk engem az ilyen statok teljesen hidegen hagynak megmondom őszintén.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem a statokat, hogy Cruz a 4. már az elkapott yardban és 43 kell neki az 1000+os szezonhoz, Eli pedig 4. a passzolt yardokban és ha így folytatja, akkor majdnem 5000 yardot szedhet össze a szezonban! Legalább ennyi örömünk lesz, (ha már nem lesz PO idén)...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Végül csak felkeltem megnézni a meccset, bár tudtam h nagy zacskó várható. A védelem teljes csőd volt az elejétől a legvégéig, így persze semmi esélyünk nem volt. Sajnos ez a Saints féle offense amúgy is brutál erős, ráadásul pont a gyengeségeinket támadja, így borítékolható volt, h rengeteg pontot fogunk kapni, egyedül úgy lett volna esélyünk, ha a támadósor meccsben tart minket, de ez nem sikerült, pedig a Saints védelem nagyon gyenge és ezt mindenképp illett volna jobban kihasználni, de ilyen védekezéssel mondjuk semmi esélyünk nem lett volna akármilyen jól teljesített volna az offense.
Deffense oldalon nemhogy nem lehet kiemelni senkit, hanem tulképp egyetlen play sem(!!) volt ami kiemelhető, egyszerűen döbbenet.. MINDEN játékos (és edző) teljes betli volt (max JPPt lehet valamennyire kiemelni ha már muszáj vkit), feltartott kézzel mentünk ki a pályára, az egész meccs során nem volt egyetlen sackünk sem, de tulképp a közelébe sem értünk Breesnek, de ami még durvább, h futást sem tudtunk mínuszosan megfogni egyet sem. Szánalom volt az egész.
Az offense-nek a második félidőben legalább voltak momentumai, Eli-nak volt egy 21es sikeres passzsorozata a meccsen (22 az nfl rekord), de persze ezzel együtt se volt egy percig se esélyünk.
Ettől függetlenül a PO még nem szállt el, ez a vereség benne volt, csak a játék képe volt elkeserítő, ledobtuk ezt a meccset minden ellenállás nélkül. Annyi előnyünk lehet ebből, h vszínű a GB ellen nagyon meg akarja majd mutatni a védelem és azért nyilván ennél sokkal több van bennük.
A meccs megnézése csak erős idegzetűeknek ajánlott 😊 (mármint Giants szurkolóként)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Az a baj, hogy Eli nagyon jó, továbbra is, de ezzel a WR corppal és a magas maga alatt teljesítő BJ-vel ez kevés lesz. Cruz jó, de közel sem akkor korszakos zseni, mint Plaxico volt, Boss hiánya is látszik.Gyurma Pappa
Nickset többet kéne használni és Manningham is jó lenne, ha játszana...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hát nekem volt "szerencsém" végignézni a meccset. Igazából sokan közületek is kb. erre számítottak, igazából én azt hittem lesz esélyünk és ha az első félidőben nagyobb szerencsék lett volna, akkor lett is volna esély. Azért a Scott fumble kicsit fáj, de a bírókra ezt leszámítva nem lehetett nagy panasz.
Az O részéről Eli megint nagyon jó volt 406 yard 2 TD és ha az INT-nél a passz kicsit magasabbra megy, akkor nem is lett volna azzal se gond. Azért a második félidőben az a sorba 20 sikeres passzkísérlet szép volt. Futójátékunk gyakorlatilag nem volt, bár a végén Ware egész jól szaladgált. Jacobs most is megmutatta, hogy csak rövid yardos szituációknál használható. A WR-ek egész jók voltak, főleg Cruz (157 yard 2 TD!), de Nicks is és Barden is mutatott magából valamit. Érdemes lenne jobban kihasználni őt a red zoneban, bár azért olyankor beküldte a Saints a legmagasabb CB-jét ellene, ráadásul 10 yard mélyen... Az OL futásblokkolása kritikán aluli, a passzblokkolás azért egész jó.
Sajnos megint az volt, hogy az első félidőben futni akartunk, ami mivel nem megy, mert szarok vagyunk benne ezért lehetett az, hogy az első félidőbe alig csináltunk pontot. NEM KELL CSAK AZÉRT FUTNI, MERT AZ A TRADÍCIÓ! Ha egyszer sokkal jobbak vagyunk abba, hogy passzolunk és közbe néha futunk 1-2-őt, akkor miért nem azt erőltetjük? Szerintem ezek hatalmas nagy edzői hibák, főleg egy olyan meccsen, ami most volt és a jövő heti is lesz, hogy nem hiszem, hogy 35-40 pont alatt tartjuk az ellenfelet!

A D teljesítménye kritikán aluli volt, nincs is mit rajta elemezni, mert JPP-n kívül senki nem is próbált meg játszani, küzdeni! Webster egy kalap fost nem ér, Rossal egyetembe. Grant meg olyan lassú, hogy szerintem őt még én is megverném WR-ként! Az LB sor idén még használhatatlan. Tehetségesek (főleg J.Willams és Herzlich), csak nincs még meg a megfelelő tudás és tapasztalat. Amukamara viszont nagyon tehetséges, én inkább őt raknám kezdőbe, főleg Jordy Nelson ellen. A DL szinte semmi nyomást nem fejtett ki, JPP néha, Osi és Tuck pedig talán 1x-1x.

Nagyon össze kell szednünk magunkat, mert ha a GB ellen is ilyen mutatott játék lesz és ekkora zakó, akkor 1 önbizalommal a Dallast sem fogjuk tudni megverni, a Jetsről nem is beszélve! Ha a GB-t el tudnánk kapni egy jó játékkal, akkor szinte tuti PO, mert akkora önbizalomtuning lenne, de ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul 2 nappal rövidebb időnk van felkészülni ellenük. Mindent összevetve nagyon szarok voltunk ma és aki kihagyta a meccset, az csak az utolsó negyedet nézze meg.

ui: A Weatherford-féle fake punt pedig szánalmas volt, nem értem, ha az előszezonban Scottal bejött egy ilyen szitu, akkor miért nem vele csináltattuk meg most is. Az onside kick szintén egy szánalom volt, hihetetlen szarul rúgta Tynes. És TC tényleg úgy gondolta hogy 61 yardról be fogja rúgni :mad: ? El se lát odáig!

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
érdekes volt ahogy egy idő után futás helyett gyakorlatilag átálltunk a Warenek dobott screenekre! lehet hogy még jobban is járnánk ezekkel ( ha belejön) mint egyébként futással?? !!
yooker
Igazából a prevent defenset alkalmazott a Saints, innentől kezdve a screen/checkdown adott. A legtöbb play nem screen akart lenni, csak az lett belőle, mert nem volt más üres játékos, csak a checkdown passzok maradtak.

Az a baj, hogy Eli nagyon jó, továbbra is, de ezzel a WR corppal és a magas maga alatt teljesítő BJ-vel ez kevés lesz. Cruz jó, de közel sem akkor korszakos zseni, mint Plaxico volt, Boss hiánya is látszik.

Sajnálom, mert az Eastből a Giants a kedvencem, remélem megb*tok kétszer a Cowboys, akkor én már azért boldog leszek 😀

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
5-kor keltem hogy megnézzem a meccset meló előtt.... :mad:
(látom a követőből hogy páran még korábban!)

egy részét már tekertem erősen...)
folytatódni látszik a tavalyi szezon lemásolása!
hol volt az a D aki megfogta a NE-et ??
az arcokat rossz volt nézni már a meccs közepén , látszott a teljes összecsuklás!ezt nem lehet csak Boley hiányára fogni...
érdekes volt ahogy egy idő után futás helyett gyakorlatilag átálltunk a Warenek dobott screenekre! lehet hogy még jobban is járnánk ezekkel ( ha belejön) mint egyébként futással?? !!

asszem aki ezt a meccset látta , az látta a GB ellenit is ...
kb erre lehet számítani ott is... 😕

(fake puntnál kifejezetten szégyeltem magam , megaszánalomra sikeredett!)

(abban lehet bízni talán hogy fejben elengedték ezt a meccset már mielőtt elkezdődött :rolleyes: )
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
hát a meccs utolsó negyedét láttam az nem volt szép...tőletek.

vicces,hogy a cowgirls megy PO ba de ze van idén mindkét csapat sikeresen múlja alul saját magát....

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
a második félidőt volt szerencsém látni. Csapat "rekord" all time második legtöbb benyalt yard? A Saints bedarálta a gárdát. Voltak pontok, meg a Saints pontra játssza a focit, nem érdekli más, de azért ez a D# nem elfogadható. Nemtom mi volt első félidőben, de akkor csináltak pontot amikor akartak.


Állat vagyok, ami enni kér...