New York Giants

43 feliratkozó

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 17 454 — Giants fan
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.Szesze
Én az első két forduló alapján a csoportunkban egy 10-6-os mérleget mondanék már biztos csoportgyőzelemnek , de lehet, hogy igazad lesz, és a 9-7-es is elég lesz. Az biztos, hogy az előzetes számolgatás szerint a DAL 2 olyan meccset bukott, amit győzelemnek vettek, mi és a PHI ott vagyunk, ahová vártuk magunkat (1-1), a Washington szerintem 1 győzelemmel (DAL ellen) többnél tart, mint amire számítani lehetett.

Asszem amúgy, hogy most a North a legerősebb az NFC ben. Én nagyon félek a CHI és a DET meccsektől, pedig azokat hozni kell a 10-6-hoz! A következő 4 meccsből 3-1-et kell csinálnunk az mindegy, hogy milyen eloszlásban, bár a tie-breaking szabályok miatt akkor inkább az AFC-stől kapjunk ki (TEN)G-men
Én is félek a Chi és Det meccsektől, igazából minden meccstől félek 😊 Ha a Titans-t meg tudnánk verni akkor az visszaadná a hitemet, de egyelőre eléggé pesszimista vagyok, absz őket érzem esélyesnek. A védelmük nagyon erős, támadásban elsősorban futnak, de azt nagyon jól. Kis pozitívum, h a Panthers futójátékát meg tudtuk fogni,de sztem most nehezebb dolgunk lesz.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.Szesze
Én az első két forduló alapján a csoportunkban egy 10-6-os mérleget mondanék már biztos csoportgyőzelemnek , de lehet, hogy igazad lesz, és a 9-7-es is elég lesz. Az biztos, hogy az előzetes számolgatás szerint a DAL 2 olyan meccset bukott, amit győzelemnek vettek, mi és a PHI ott vagyunk, ahová vártuk magunkat (1-1), a Washington szerintem 1 győzelemmel (DAL ellen) többnél tart, mint amire számítani lehetett.

Asszem amúgy, hogy most a North a legerősebb az NFC ben. Én nagyon félek a CHI és a DET meccsektől, pedig azokat hozni kell a 10-6-hoz! A következő 4 meccsből 3-1-et kell csinálnunk az mindegy, hogy milyen eloszlásban, bár a tie-breaking szabályok miatt akkor inkább az AFC-stől kapjunk ki (TEN)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernekvittore
Houstonban biztos hogy nem így állnak hozzá a meccshez, mivel az ott egy helyi rangadó. Nagy meccs lesz, de szerintem Houston győzelemmel. A mi meccsünk pedig azon fog múlni, hogy CJ mennyire tud ficánkolni. Azt láthattuk, hogy meg lehet fogni őt is, a Steelers D nagyot játszott, nekünk is valami hasonlóra lenne szükségünk. Nyerni kell, mert különben nagyon nehéz lesz akárcsak pozitív mérleget kihozni a szezonból.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 311 — Giants fan
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernek
több mint 11 éve
yooker New York Giants 6 695 — Expect the Best !
no problem !
több mint 11 éve
Szóval akkor yooker-ral kiegészítve az állás:

Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
yooker 3 pont
7. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
14. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
16. G-men 0 pont

Összesített állás 2 forduló után:

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. yooker 3 pont (-+3)
14. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
16. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)
több mint 11 éve
Hello!Próbáltam nevezni a tippjátékra de nem látom az eredményem a táblázatban....
pedig még 0 ponttal is lehet szerepelni 😊)

yooker
Hú, bocs kihagytalak véletlenül.
több mint 11 éve
Hello!Próbáltam nevezni a tippjátékra de nem látom az eredményem a táblázatban....
pedig még 0 ponttal is lehet szerepelni 😊)

bemásolnám ide mégegyszer a tippeket ( nem módosítottam) ha lesz időd légyszi sorolj be Kösz!

Sziasztok
!Most tudtam magam aktivizálni az új megjelenés óta , így lemaradtam az első körről tippelésben , de messze még a vége szóval beszállok én is!
Méghozzá optimista tippekkel a Colts ellen!

1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen?C
3. Hány passzolt TD-nk lesz? 2
4. Ki dob több interception-t? C
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen?A
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
7. Hány sacket szerzünk? B
8. Hány sacket szedünk be? B
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? D
10. Ki szerzi a legtöbb pontot?B
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen?B

Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
6. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
13. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
15. G-men 0 pont

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
15. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)Szesze
több mint 11 éve
Blevi 6 284 — Lions & Cowboys fan
Hát igen benne vagyunk a kaksiban, ha nem nyerünk Houstonban...
Abban reménykedek h nem játszunk megint annyi hibával, lehetne az a 0-2 2-0is. Ha nagy gáz lesz sweepelünk titeket meg a philit is 😛😛😛
több mint 11 éve
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
6. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
13. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
15. G-men 0 pont

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
15. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)Szesze
Nesze neked optimista hozzáállás, rögtön ott a 0 pontom... nem baj, ezt tartani fogom, én vadibandival ellentétben a dupla öröm vagy dupla bánat elvet vallom.

Fantasyben is égtem, mint a Reichstag a QB - Eli, WR - H. Nicks, DEF - NY Giants hármassal. Bezzeg az első körben...
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 311 — Giants fan
olyan volt ez a meccs mint tavaly denverben

Jacobsot sokáig jegelik, felszívja magát, egyszer kap egy labdát és repedni fognak a titans védők bordái 😀

van rá 5% esély, de lehet hogy ezzel akarják motiválni Jacobs-t. van akinél ez válik be hogy úgy hozzák ki belőle a maxot hogy előtte direkt mellőzik. nekem elég ha csak november-január viszonylatban kezdi el a pusztítást

inkább azt nézzük, hogy verhető a titans. a panthers elleni run D-t kell megismételni és akkor nem mennek 10 pont felé. mi meg kétszer csak bemegyünk TD-re a rövidpasszos játékkal. erőltetni kellene a TE és RB passzokat is, hogy a WR-ekre kevesebb figyelem jusson
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? D) Több, mint 7 ponttal kikapunk (csak vadibandi találta el - áruló 😊 )
Szesze
Általában szívesen tippelek a csapatom ellen, mert akkor is tudok örülni (sőt még jobban), ha nem találom el.

több mint 11 éve
Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
6. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
13. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
15. G-men 0 pont

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
15. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)
több mint 11 éve
Úgy néz ki elég nehézre sikeredett a tippjáték a héten, mert 5 ponttal már el lehetett vinni (általam 😉 ) a héten legjobban tippelő titulust. (mindenki ellenőrizze a sajátját légyszi)

1. Mi lesz a végeredmény? D) Több, mint 7 ponttal kikapunk (csak vadibandi találta el - áruló 😊 )
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C) 111-140 (120 lett, 7-en találták el)
3. Hány passzolt TD-nk lesz? C) 2 (8-an találták el)
4. Ki dob több interception-t? B) Eli (4 találat)
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? C) más (Ware-nek volt a leghosszabb futása egy 14 yardos, senki nem találta el...)
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C) Manningham (75 yard, sajnos magasan elég volt neki ennyi az első helyhez, 5-en találták el)
7. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 (pontosan egy: Kiwanuka, csak én találtam el :cool: )
8. Hány sacket szedünk be? C) 4-5 (pontosan: 4 (2 Freeney, 2 Mathis), senki nem találta el..)
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? D) Boley (13 pontot szerzett, csak én találtam el :cool: )
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) D) Goff (7,5 pont, csak én :cool: )
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) B) Thomas (8 ponttal, 4-en találták el)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 (Reynaud (is) lószart ért.. 3-an találták el)
több mint 11 éve
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. Szsziszka
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...
több mint 11 éve
Most néztem meg a meccset ( javarészt átpörgetve mert végtelen rossz volt látni ami történt) !

pedig Optimistán vártam ( tippveseny) mert hittem az első meccsen látott pozitív jeleknek !( utólag : a Carolina nagyon úgy tűnik a Carolina volt gyenge)

Írtam itt a fórumon is hogy nagyon fontos lenne legalább szoros meccset játszani hát nem sikerült..... jönnek is a tavalyi gondok (akkor Osi hiszti, most Jacobs)
sajnos nemhogy megoldódtak volna a a tavalyi gondok hanem még újabbak is előjöttek
( O line) .
nem látom a csapatot se amúgy ...
Össze-vissza szaladgálás valahogy nincs a helyén senki egyszerűen nem áll össze egésszé a dolog!Rossz , elkésett erőtlen ütközések (Addai 2-3 után is simán ment még pár yardot) gyenge pass rush, nem sorolom....

szóval egyelőre padlón vagyok mint a csapat....
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Meg nem erősített információk szerint Jacobs arra fogja kérni a vezetőséget, hogy cseréljék el valahová. Egy A.J.Hawk for Jacobs cserét el tudnék képzelni, bár erre nem sok esély van.Badman
Akkor végünk lenne...Bradshaw-val nem tudunk végigvinni egy idényt. De a Bradshaw-Ware páros se hangzik sokkal jobban.
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. A Panthers ellen jók voltunk sztem nagyjából mindkét oldalon. Persze gyenge ellenfél, de nem is egy fg-lal vertük őket. Ha a st nem olyan balfasz, lehet még nagyobb lett volna a különbség.
Eu az Indi zakó meg benne volt a pakliban. Az egyik td-t az O nyelte be, meg többször jó field pozícióba hozták Peytonékat is, aki a legjobb védelmeknek is össze szokott dobálni ennyi pontot. Ellene nehéz felmérni h mit tudunk.
Az O-line-nak javulni kell minden tekintetben...talán Andrews segíthetne kicsit, ha csodát nem is tenne, de legalább arra fel kéne használni h a kezdők ne érezzék annyira biztosnak a helyüket. (Én nem lepődnék meg ha be is kerülne.)
A D-nek is van hova javulni. Főleg a futás bosszantó, azt meg sztem Fewell nézte el, h otthagyta Johnson-t h fogja Clarkot (asszem akkor Kenny lement vmi kisebb sérülés miatt).
Szóval van hova javulni az említett területeken, de eddig egy gyenge ellenfél ellen egy magabiztos győzelem(még akkor is ha a st-ünk megpróbálta izgalmassá tenni), meg egy sb-résztvevőtől egy zakó. Vannak idegesítő hibák, főleg az h sokszor nagyon jó pozícióba hoztuk mindkét meccsen az ellenfél támadóit.
Ja és játszatni kéne Jacobsot!
H a Gilbride témához is hozzászóljak: sztem nem végez rossz munkát nálunk. Csak az a sok shotgunból futás...nekünk vhogy nem úgy megy mint az Indinek.
több mint 11 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 692 — Browns GM
Bradshawt ne bántsuk, eddig talán ő az egyedüli, aki jól teljesített mind2 meccsen...

Védelmünk jelen állás szerint gyenge... ha most jacobs elmegy akkor igazán sajnálhatjuk brownt...csebi
Bradshaw-t tényleg ne bántsuk, Eli mellett ő az még, akin abszolút nem múlik a meccs...Winters
nem bántotta senki, csak én írtam, h nem szeretem a futási stílusát, de persze kurvára nem érdekel hogyan fut, ha eredményes. De azt tartom, h Jacobs-szal kéne megalapozni a futójátékot és utána bevetni Bradshawt.Szesze
igazából nem tudom h mennyire van szükségünk egy olyan Jacobsra aki hisztizik és nem is eredményes csak rontja a csapatmorált. Coughlin-nak le kéne vele ülni és megbeszélni a szituációt aztán majd meglátjuk

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 11 éve
Bradshawt ne bántsuk, eddig talán ő az egyedüli, aki jól teljesített mind2 meccsen...

Védelmünk jelen állás szerint gyenge... ha most jacobs elmegy akkor igazán sajnálhatjuk brownt...csebi
Bradshaw-t tényleg ne bántsuk, Eli mellett ő az még, akin abszolút nem múlik a meccs...Winters
nem bántotta senki, csak én írtam, h nem szeretem a futási stílusát, de persze kurvára nem érdekel hogyan fut, ha eredményes. De azt tartom, h Jacobs-szal kéne megalapozni a futójátékot és utána bevetni Bradshawt.
több mint 11 éve
Winters New York Giants 259 — Giants fan

Bradshaw-t tényleg ne bántsuk, Eli mellett ő az még, akin abszolút nem múlik a meccs...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 12 479 — Lucas Scott

Védelmünk jelen állás szerint gyenge... ha most jacobs elmegy akkor igazán sajnálhatjuk brownt...

több mint 11 éve
Winters New York Giants 259 — Giants fan
Nah hát kb mindennel egyet értek amit írtatok és majdnem minden el is hangzott amiről én is akartam írni csak hajnalban már nem volt kedvem. A legkomolyabb gond a G-men által is említett OL.. Freeney és Mathis szétszedték a tackle-jeinket teljesen (Diehl élete leggyengébb meccsén van túl), igazából ekkora ruhát nem mostanában mértek erre a falra, mint tegnap. Eli-nak esélye sem volt, h körülnézzen szinte, amikor nagy ritkán volt egy kis ideje akkor is félve dobta el a labdát. Ez azért nagy negatív meglepetése volt a meccsnek, sajnos úgy néz ki a pár évvel ezlelőtti ligaelit falunk kezd kiöregedni. Persze eddig is voltak jelek rá bőven, de nem ilyen dózisban. (megjegyzem a félidőben 1 passzolt yardunk volt...)
A Jacobs féle probléma is fontos, nemtom én sem, h miért hanyagoljuk? főleg, h nem is jó a futás. Engem bevallom idegesít Bradshaw táncikálós stílusa, továbbra is azt mondom, h neki kiegészítőnek kéne lennie, de most már szinte all-down lesz lassan.. (mondjuk a második félidőben Jacobs az említett sisak-mizzéria miatt nem játszott ami még pluszban egy szánalmas dolog volt).
A védelem katasztrófa volt.. Jól hangzik, h passz ellen álltunk fel, csakhogy az első drive-ban úgy jöttek végig a pályán, h egyetlen egy passzt sem tudtunk levédekezni és egy futást sem tartottunk pár yardon. (A DL sehol nem volt a sec esélytelen volt bármire is). Nevetségesen gyenge volt az egész védelem és védekezési rendszer. A következő drive-tól miután megvolt az előny elkezdtek futni és az még jobban működött, semmire nem volt ellenszerünk pedig semmi extrát nem csináltak. Az Indy tavaly 31., 2 éve utolsó volt futásban, ellenünk most kb 5-ös átlaggal jöttek 160at, de a meccs döntő részében ez az átlag 5 fölött volt jóval.
Teljes csőd volt ez a meccs, oké h be volt kalkulálva a vereség, erős volt az ellenfél és ki is jött nekik a lépés minden téren tegnap, de ez elsősorban miattunk történhetett. Ha nem lett volna a tavalyi év akkor nem is foglalkoznék az egésszel, csakhogy idén is elkezdtük, h félidőre elbukjuk a meccset. Finoman szólva sem bizakodom a jövőt illetően...
Aki nem látta a meccset sztem ne is eröltesse, a statisztikák nem írják le megfelelően, h mennyire gyengék voltunk.Szesze
Szeszének igaza van higgyétek el! Csak ERŐS IDEGZETŰEKNEK ajánljuk!ironroy
ezt el kellett volna olvasnom mielőtt leülök meccset nézni.
Ezért utálom a primetime meccseket, mert másnapig hírzárlatot rendelek, és este önkéntesen belefutok (a mostanában sajnos már megszokott) szar meccsekbe.

A védelem egy nagy nulla volt az offense-nél meg a falon ment el minden.
Már megint egy WR belenyúlkálása miatt van Eli-nak INT-je vazz. Fos helyre dobta, 3 védő közé ez igaz, de ettől függetlenül Smith volt az első aki beleért, és meg is markolta azt a szart. Ha elkapja, akkor Collinsworth is csak annyit mond, hogy "Brave Eli ,nice one little bro"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hidd el megunhatatlan 😉ironroy
Ahogy ez is:http://www.youtube.com/watch?v=xnaBZdQLC-s&feature=relatedForti
hát igen.. sajnos Strahan csak egy volt 😕 Nálam 4 éve ő a háttérkép a gépemen 😊
Egyébként én az SB győztes elkapásnál is jobban örültem amikor Tynes GB-ben harmadjára berúgta azt az FG-t. Ott valami extrém jól játszottunk, hatalmas meccs volt.Szesze
Nekem is ő volt a kedvencem a SB-t nyerő csapatból. Az az érzésem, hogy ő és Spags volt az a két láncszem, ami azóta is hiányzik a védelemből.
Itt van az új reklám, amiben szerepel, szerintem nagyon poénos. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=U-J9NvAalco
több mint 11 éve
Na, ez elég harmatos volt.............😕
Hogy jobb kedvem legyen megnézem a XLII SB utolsó negyedét. (ajánlom mindenkinek, tuti jobb kedve lesz😊)
A baj akkor lesz igazán nagy, ha idén még tízszer kell megnéznem...................😊Forti
hidd el megunhatatlan 😉ironroy
Ahogy ez is:http://www.youtube.com/watch?v=xnaBZdQLC-s&feature=relatedForti
hát igen.. sajnos Strahan csak egy volt 😕 Nálam 4 éve ő a háttérkép a gépemen 😊
Egyébként én az SB győztes elkapásnál is jobban örültem amikor Tynes GB-ben harmadjára berúgta azt az FG-t. Ott valami extrém jól játszottunk, hatalmas meccs volt. (Burress halálra szopatta Harris-t az első perctől az utolsóig kb 😊 )