New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
red zone deffel én nagyon meg vagyok elégedve... kulcs szitukban megfogták az ellenfelet, FG-re és ez sokat jelent...

közben Jones már 5 mp alatt futja a 40 yardot, jövőre lehet már ő fog karistolni Grant helyén?csebi
Igen örülnék neki


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
red zone deffel én nagyon meg vagyok elégedve... kulcs szitukban megfogták az ellenfelet, FG-re és ez sokat jelent...

közben Jones már 5 mp alatt futja a 40 yardot, jövőre lehet már ő fog karistolni Grant helyén?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Cards meccs eredményei:
1. Mi lesz a végeredmény? C)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? E)
3. Hány pontot kapunk a meccsen? D)
4. Manning vagy Kolb passzol több yardot? A)
5. Hány futott TD-nk lesz? C)
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C)
7. Eli vagy Kolb dob először INT-et a meccsen? B)
8.Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Cardinals támadóegysége? D)
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? A)
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnt nyelünk be? A)0
11. Ki szerez több pontot? G)
12. Ki szerez több pontot? C)

"Pontverseny állása":
rattlensk:6+6+3
Kristof: 5+5+4+3
yooker: 5+8+2+3
balu10: 5+6+6+4
salander: 5+5+5+7
Forti : 4+4+2+5
Lance: 4+5+5+4
ironroy: 3+5+0+3
Chevy: 2+5+3+2
G-men: 5+4+2
vadibandi: 4+2+3
Winters: 6+6+0
Asbee: 3+2+2
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Bardennek nagyon örülök ! hiányzott nagyon a magas elkapó !yooker
Mondjuk neki is az utolsó esélye, h bizonyítson.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Bardennek nagyon örülök ! hiányzott nagyon a magas elkapó !
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
80 %-os a Red Zone offense-ünk, ezzel vezetjük az NFL-t (10 látogatásból 8 TD), 2. a Bills 75%-kal.

A másik figyelemreméltó, amire meccsnézés közben mindig felkapjuk a fejünket: a red zone defense, a 10. az NFL-ben, tehát vannak nálunk szép számmal jobbak, viszont 10 %-kal jobbak vagyunk, mint tavaly. Ami ugyanakkor nagyon durva: utolsó előttiek vagyunk a red zone-unkban tett látogatásokat tekintve, meccsenként 4,8-szor kerülnek a vörös zónánkba. Aztán ebbe belegondolva, ez azért is lehet, mert talán idén még nem is kaptunk hosszú TD-t, pontosan nem emlékszem, de talán mindegyik TD-nket 20 yardnál közelebbről kaptuk., megnéztem: a 9-ből 8-at kaptuk így, 1-et meg nem, de sztem ez a Kerrigan-féle INT RET TD lesz, amit nem értem, hogy egyes helyeken miért számolnak a def által kapott TD-nek.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Bye week után már jó lenne, ha számolhatnánk Amuval is, jön egy csomó pass-haevy offense csapat novemberben: Pats, 49ers, Eagles, Saints. Elképesztően durva lesz a november. Nem ártana 6-1-gyel fordulni, de ez persze álom-kategória. Hiába papíron egyik sem erősebb nálunk, de ez a Bills már nem az a Bills, és hát a Seahawks és a Dolphins is elkaphat ellenünk egy jó meccset.G-men
A tippem bejött: Williamst rakták ki. Barden vissza fog jönni a nyolcadik hétre (ugye hetedik héten van a bye weekünk), ezért nem vártuk meg azt a pár hetet ami Stockley húzódása lett volna. Ugyanakkor nem számítok arra, hogy Amut játékba tudnák hozni a nyolcadik hét előtt, de inkább kilenc-tizedik lesz az. Jelenpillanatban úgy áll a rehabilitációja, hogy fel-le rohangál a pálya szélén edzések alatt; az nem sok tekintve, hogy TC-t is kihagyta.

Az 5-1-es kezdés viszonylag könnyen meglehet, de elég sokszor kezdtük már jól a szezont (tavaly is már a playoffról, sőt a konferencia döntőről fantáziáltak elég sokan 7 hét után), hogy utána elcsesszük.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Előbbivel párhuzamosan Stockley ment IR-re (ez gyors volt, de nem sikerült megdönteni a szezon negatív rekordját), Rosenfels-szel szerződésbontottunk; Jim Cordle (C) visszajött a patrice squadból a csapathoz, ha Baas nyakfájásából valami komoly lenne.

Valaki még repülni fog, szerintem Brian Williamsnek annyi ezzel és megpróbáljuk Tryonnal kihúzni harmadik CB-ként amíg Amu visszaáll edzésbe.salander
Bye week után már jó lenne, ha számolhatnánk Amuval is, jön egy csomó pass-haevy offense csapat novemberben: Pats, 49ers, Eagles, Saints. Elképesztően durva lesz a november. Nem ártana 6-1-gyel fordulni, de ez persze álom-kategória. Hiába papíron egyik sem erősebb nálunk, de ez a Bills már nem az a Bills, és hát a Seahawks és a Dolphins is elkaphat ellenünk egy jó meccset.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Előbbivel párhuzamosan Stockley ment IR-re (ez gyors volt, de nem sikerült megdönteni a szezon negatív rekordját), Rosenfels-szel szerződésbontottunk; Jim Cordle (C) visszajött a patrice squadból a csapathoz, ha Baas nyakfájásából valami komoly lenne.

Valaki még repülni fog, szerintem Brian Williamsnek annyi ezzel és megpróbáljuk Tryonnal kihúzni harmadik CB-ként amíg Amu visszaáll edzésbe.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett Justin Tyron, CB. Fiatal és tapasztalt, nem rossz igazolás ez. 2 év Redskins (29 meccsen kezdő), 1 év Colts (12-ből 6 meccsen kezdő) meg idén is 3 hét Indyben, ez alatt 7 tackle, majd waiver.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A hétvégéhez még annyit, hogy sokan mosolyogtak Eli Brady-féle offseason-ös nyilatkozatán. Nos, a hétvégén pont olyan csapattal játszottam fantasyben, akinél Tommyboy volt az irányító, s bizony az én Eli-om több pontot ért el nála. (persze a végén kikaptam, de nem Eli-on múlt...)G-men
Dettó. 😀

Amúgy a múlt hét után most is jelölve van a hét játékosa díjra. Nagy meglepődésemre az előzőt Flacconak szavazta meg a nép és most pedig elég vitathatatlanul A-Rod kapja majd (megérdemelten) de azért nyomjátok. 😀

www.nfl.com/fedex
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Egyébként ez a Cards elleni végjáték tényleg kurvára hasonló volt a Pats elleni SB-éhoz. A hely kötelez 😊

Eli amúgy megint kurva jó volt a második félidőben: 16/20, 208yard, 2TD-s mutatóval zárt. (ezzel az utsó 3 meccs második félidejében: 32/40, 415yard, 4TD, 0INT a mutatója. Már csak az első félidőre kéne kitalálni vmit😊Szesze
Stat update:
Eli első négy meccsen az első 10 passzból: 40/17 (42,5%) 295 yrds, 3 TD, 1 INT
az 11. passzkísérlettől kezdve: 85/63 (74,1%) 771 yrds, 5 TD, 1 INT

Továbbra is látványosan gyengébb az első 10 dobása, mármint pontosság tekintetében, de meglepő módon ekkor is a 17 sikeres passzból 3 TD.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A TE passzjátékunk nem túl gyakori de talán éppen ezért
kritikus helyzetekben nagy biztonsággal tudjuk előhúzni
mert nem nagyon számítanak rá az ellenfelek !

Ballard elkapása sem volt semmi a TD-nél!
Ha jól emlékszem ( bár nem kapott nagyon sok passzt idén) de
mindet fogta ( és voltak nehezek benne) .
Abszolút Boss klón a srác még kinézetre is csak kicsit nagyobb tán és ezáltal ugye kicsit lassabb is!


!yooker
Boss-nak volt egy teljesen hasonló play-e az end zone végén most a Pats ellen, de ő nem tudta letenni mindkét lábát, az egyik lábfejével a vonalra lépett, mondtam is magamban, hogy akkor most Ballard jobb 😉
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A hétvégéhez még annyit, hogy sokan mosolyogtak Eli Brady-féle offseason-ös nyilatkozatán. Nos, a hétvégén pont olyan csapattal játszottam fantasyben, akinél Tommyboy volt az irányító, s bizony az én Eli-om több pontot ért el nála. (persze a végén kikaptam, de nem Eli-on múlt...)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A TE passzjátékunk nem túl gyakori de talán éppen ezért
kritikus helyzetekben nagy biztonsággal tudjuk előhúzni
mert nem nagyon számítanak rá az ellenfelek !

Ballard elkapása sem volt semmi a TD-nél!
Ha jól emlékszem ( bár nem kapott nagyon sok passzt idén) de
mindet fogta ( és voltak nehezek benne) .
Abszolút Boss klón a srác még kinézetre is csak kicsit nagyobb tán és ezáltal ugye kicsit lassabb is!


!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
"Even Giants quarterback Eli Manning agreed, saying "We got a break on that one, I think. I thought it was going to get ruled a fumble, and I saw it pretty clear. I don't know what the call was or why."

Iláj is úgy hitte, hogy elvesztitek a labdát. Ez a "He gave himself up" szabály ugyanolyan idiótaság, mint a Tuck rule szvsz...
Na mindegy, ígérem többet nem rugózok rajta.
Skins ellen is csak 1 ponttal buktunk, a Phillyt meg a Cowboyst rem. már verjük 😊 Bár nem érdemlitek meg, hogy ilyen jót tegyünk veletek 😛csongi
a szabály szar, de a bírók nem most tévedtek, hanem 1 v 2 éve a pats-chargers meccsen... ugyanígy vmeik chargers játékos lement a földre contact nélkül majd otthagyta, hogy menjen tovább a drive, ennek ellenére fumble és pats jött

amúgy igazából hiába szar a szabály a bírók dolgát könnyíti meg... ha lenn van, akkor lenn van és kész

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz am úgy érezte hozzáértek, persze lassítást megnézve látta h hopp... Tanult a hülyeségből. Az viszont szimpatikus h nem akarta játszani a hero-t, inkább lement földre.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Egyébként ez a Cards elleni végjáték tényleg kurvára hasonló volt a Pats elleni SB-éhoz. A hely kötelez 😊

Eli amúgy megint kurva jó volt a második félidőben: 16/20, 208yard, 2TD-s mutatóval zárt. (ezzel az utsó 3 meccs második félidejében: 32/40, 415yard, 4TD, 0INT a mutatója. Már csak az első félidőre kéne kitalálni vmit😊Szesze
Nem tudom, hogy lehet-e köze ahhoz hogy ilyen markáns különbség van a két félidős teljesítmény között, hogy az elején Gillbride előre scriptelt playekkel jön ki...

Amúgy sok bírói mérlegeléses szitu van - ez is egy olyan -, gyakrabban előfordul hogy valaki csinált egy INT-et - közben a földre kerülve - nincs contact és belesípolnak mielőtt visszafuthatna vele - pedig lenne helye felállni és nem 3 ember gyűrűjében van.



Érdekes: Mivel DeOssinak fájt a háta, ezért a meccs előtt Beckum és Herzlich gyakorolták a longsnapelést.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
"Even Giants quarterback Eli Manning agreed, saying "We got a break on that one, I think. I thought it was going to get ruled a fumble, and I saw it pretty clear. I don't know what the call was or why."

Iláj is úgy hitte, hogy elvesztitek a labdát. Ez a "He gave himself up" szabály ugyanolyan idiótaság, mint a Tuck rule szvsz...
Na mindegy, ígérem többet nem rugózok rajta.
Skins ellen is csak 1 ponttal buktunk, a Phillyt meg a Cowboyst rem. már verjük 😊 Bár nem érdemlitek meg, hogy ilyen jót tegyünk veletek 😛csongi
Ravilagitottunk egy szabaly eletrevalotlansagara, ezzel kozvetve a liga osszes csapataval es tobbmillio szurkoloval tettunk jot. Ez igazan megerdemel 2 Cardnials gyozelmet! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
"Even Giants quarterback Eli Manning agreed, saying "We got a break on that one, I think. I thought it was going to get ruled a fumble, and I saw it pretty clear. I don't know what the call was or why."

Iláj is úgy hitte, hogy elvesztitek a labdát. Ez a "He gave himself up" szabály ugyanolyan idiótaság, mint a Tuck rule szvsz...
Na mindegy, ígérem többet nem rugózok rajta.
Skins ellen is csak 1 ponttal buktunk, a Phillyt meg a Cowboyst rem. már verjük 😊 Bár nem érdemlitek meg, hogy ilyen jót tegyünk veletek 😛
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Egyébként ez a Cards elleni végjáték tényleg kurvára hasonló volt a Pats elleni SB-éhoz. A hely kötelez 😊

Eli amúgy megint kurva jó volt a második félidőben: 16/20, 208yard, 2TD-s mutatóval zárt. (ezzel az utsó 3 meccs második félidejében: 32/40, 415yard, 4TD, 0INT a mutatója. Már csak az első félidőre kéne kitalálni vmit😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Amúgy is elég ergya volt az egész LB sor tegnap, szívesebben látnám a Philly ellen bevált Kiwi-Boley-Williams felállást a jövőben.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Akinek tegnap a legnehezebb dolga volt, az JPP szerintem. Átállni egyikről a másik oldalra azért nem egyszerű feladat. A passrush megoldásai akadoztak is picit (párszor benn akadt a tömegben), de futás ellen egész jó volt. Pedig utóbbitól intett óva a draft előtt mindenki [aki nem azt mondta, hogy egy az egyben bust lesz].

Ez a tegnapi megint tök más védelem volt mint amit megszokhattunk, elég mélyen állt fel secondary meg a linebackerek is, nem terheltük túl a boxot, nem voltak nagyon durva blitzek a DT-k omlasztották a zsebet és kergették Kolbot egy csomószor. Greg Jones úgy néztem többet volt fenn (majd ha lesznek konkrét számok kijavítom), de szvsz ez lett volna pont az a felállás, ahol ha játszik Goff, akkor sokkal jobban ment volna a futás elleni védekezés (pont az hiányzott amit tud).
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Huh mekkora meccs lehetett.
Sajnos csak az első negyed közepétől a 2. negyed végéig láttam a meccset, akkor még nem úgy nézett, hogy megnyerjük ezt.
Statisztika, és replay alapján pacsi Nicks-nek, és Cruz-nak (utóbbi remélem tanul az esetből).

A run D jó putri lehetett, de kivételesen nem bánom, mert Wells nálam volt fantasy-ban, úgyhogy jól lakott a kecske, de megmaradt a káposzta is.Winters
A meccs színvonala nem volt túl magas, de a drámai második félidő miatt azért mindenképp érdemes megnézni.
A run D tényleg elég szar volt ami azért váratlan volt kissé, az meg szintén, h az övék meg nagyon jó volt. Szerencsére a kezdeti bénázás után a passzjátékunk nagyon feljavult és ez a red-zone deff (és a szerencse😊 mellett végül hozta a meccset.
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Huh mekkora meccs lehetett.
Sajnos csak az első negyed közepétől a 2. negyed végéig láttam a meccset, akkor még nem úgy nézett, hogy megnyerjük ezt.
Statisztika, és replay alapján pacsi Nicks-nek, és Cruz-nak (utóbbi remélem tanul az esetből).

A run D jó putri lehetett, de kivételesen nem bánom, mert Wells nálam volt fantasy-ban, úgyhogy jól lakott a kecske, de megmaradt a káposzta is.