Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
olyan lesz ez a második eagles meccs mint a 3-2 Bernben (1954)vittore
Ezek szerint a Packers, amely elverte őket az alapszakaszban, most kikap amikor igazi tét van? 😕Gergőbácsi
lófaszt simán nyertek... ők utolsó 2 meccsükön L, ti meg 2W
több mint 15 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ravens-Packers SB

(Meglepi)
több mint 15 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
olyan lesz ez a második eagles meccs mint a 3-2 Bernben (1954)vittore
Ezek szerint a Packers, amely elverte őket az alapszakaszban, most kikap amikor igazi tét van? 😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
olyan lesz ez a második eagles meccs mint a 3-2 Bernben (1954)
több mint 15 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Hát igen. Olyan csapat ne nyerjen, akit 3,5 negyeden keresztül szétszedtünk, és mind a két meccsünkön szerencsével és saját f..ságunk miatt nyertek ellenünk.

Szénc vs. Pecc

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Saints/Packs-Pats/Pitts nekem mind1 csak ne madarak nyerjenek SB-t 😀
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
falcons (ryan 20-2 otthon asszem) és pats/steelers az kb döntetlen nekem

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Siants-Steelers
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
kiket vártok az SB-be? én packers-ravensre számítok
több mint 15 éve
Geronimo 151 — Kickoff
They can line up, and kiss my ass! http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/06/behind-closed-doors-coughlin-tells-critics-to-kiss-my-ass/#comments

eddig is bírtam 😊

több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
ahogy így utána olvastam Foxhoz idei szezonra tampa 2-t írtak, hát ha marad goff mlb-ben akkor nagyon megszívtuk...(de nem fog úgysem remélem)

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Fewell meg Fox lehet helyet cserélnek!
Már itt anno vezetett egy nagyon jó 4-3 védelmet, de sztem ő nem cover2-t irányítana!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Írtak egy hírt nem rég itt az oldalon :

A Minnesotától kirúgott Brad Childress visszatérhet korábbi állásába, 2010-től Phillyben lehet újra offensive coordinator
5:56 AM Dec 23rd, 2010 via

ha ez igaz , az jó , vagy rossz nekünk szerintetek??yooker
jó kérdés, erről az tud nyilatkozni aki emlékszik rá, hogy milyen volt akkor az ígülsz offense?
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
a frisco szerintem stanfordból hozna HC-tvittore
Jim Harbaugh fasza edző...
több mint 15 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Írtak egy hírt nem rég itt az oldalon :

A Minnesotától kirúgott Brad Childress visszatérhet korábbi állásába, 2010-től Phillyben lehet újra offensive coordinator
5:56 AM Dec 23rd, 2010 via

ha ez igaz , az jó , vagy rossz nekünk szerintetek??
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
a frisco szerintem stanfordból hozna HC-t
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na igen, ráadásul, ha ebből a sok rosszból csak egy nem következik be (például ha nyerjük a Philly meccset, ami egyébként statisztikailag a legnagyobb 4. negyedes comeback - értsd balfaszkodás - az NFL történetében), akkor most valószínűleg arról beszélgetnénk, hogy mit kellene változtatni a GB elleni második ütközeten 😕Winters
Ehhez az is elég lett volna ha nem dobnak be a zebrák egy totál kamu holdingot Chris Johnson 86 yardos TD-jénél a Bears ellen. :]

Reméljük sikerül produktívan működnünk a FA piacon és akkor szánhatunk bőven az olinera a pickjeinkből.

Legyen mar meg a rohadt CBA mert addig minden log a levegoben, meg a ST edzot se fogja kirakni a csapat amig nincs meg.

Kozben Fewellnek megjott a negyedik keroje a Broncos. Ez komoly is lehet, mert nekik biztos nem a Rooney Rule miatt kell. Jelenleg meg gondolkozik melyik interjukra mond igent mert - az ismerosei szerint - nem szereti ha csak disz-feketenek kell. Eloszor a Pantersnek es a Brownsnak valaszol, utana majd a 49ersnek es a Broncosnak. Szivas a kobon.
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

salander
Utána D. Hixon az edzőtáborban, ami ugye a visszahordásunkat vágta galyra egész szezonra. És még sorolhatnánk...G-men
Na igen, ráadásul, ha ebből a sok rosszból csak egy nem következik be (például ha nyerjük a Philly meccset, ami egyébként statisztikailag a legnagyobb 4. negyedes comeback - értsd balfaszkodás - az NFL történetében), akkor most valószínűleg arról beszélgetnénk, hogy mit kellene változtatni a GB elleni második ütközeten 😕
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
A draftcetlikkel úgy számoljunk, h nincs 5. körösünk jelen állás szerint a Rosenfels trade miatt.

Beatty RT-t annyira sem tud játszani, mint LT-t. Saját bevallása szerint is a bal oldalon érzi jól magát. Szóval McKie mögött Beatty mint backup nem hangzik jól.Szsziszka
Az a baj, h egyik oldalon se hangzik túl jól 😊
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
FA piacon kérdés mennyit költenének a tulajok, illetve hogy állnak összességében, gondolom a stadion felének kiköhögése sem volt egyszerű
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A draftcetlikkel úgy számoljunk, h nincs 5. körösünk jelen állás szerint a Rosenfels trade miatt.

Beatty RT-t annyira sem tud játszani, mint LT-t. Saját bevallása szerint is a bal oldalon érzi jól magát. Szóval McKie mögött Beatty mint backup nem hangzik jól.
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

salander
Utána D. Hixon az edzőtáborban, ami ugye a visszahordásunkat vágta galyra egész szezonra. És még sorolhatnánk...G-men
Ha a meccseket nézzük, akkor mindenképp a Dallas elleni is. Plusz már az Eagles-nek is kijárna egy nagy verés tőlünk, ami most eljöhetett volna. Ráadásul amilyen előnyünk volt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
a tökéletesen működő falnak egy pocket qb esetén ( mint Eli ) még nagyobb jelentősége van

mint másoknál , tehát annak tényleg maximálisan rendben kell lennie !

amúgy bosszankodtam idén néhányszor Eli immobilitása miatt ( bár neki meg kellene tiltani a futást az idei 2 (!) alapján ) ,de közben rájöttem hogy nem is rossz az ha nem szaladgál , legalább a sérülés nincs így benne (annyira) a játékában ! a legtöbb qb sérülés idén a
szaladgálásból ( Rodgers,Kolb,Vick ) ill. a rossz fal teljesítményből adódóan került elő( őket főleg mi iktattuk ki.. 😛 ) pótlásuk mindig nehéz ami komoly sérülésnél a szezonba kerülhet!
több mint 15 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

salander
Utána D. Hixon az edzőtáborban, ami ugye a visszahordásunkat vágta galyra egész szezonra. És még sorolhatnánk...
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

Ha az orvosok életet tudnak lehelni a falunkba, akkor nem olyan vészes a kép: ami majdnem biztos draft/FA OLB, MLB, C, CB, S. Ez talán még bele is fér. A RB, DT, OT, DE, TE/FB dolog meg nagyon homályos még. Mindenki szurkoljon hogy kezdjenek valamit Adrews hátával meg Seubert térdével.