New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
És amíg nem kezdő szörnyetegek akarják ketté törni, ahogy nézem a cseréknek is sikerült
ozibozi
Mondjuk náluk a kezdők játszottak mindkét oldalon több, mint egy negyedet. Ahhoz képest nem volt ez rossz egyébként, főleg a védelem állt helyt a kezdőikkel szemben, a csere O-t mondjuk szétszedte a D-jük, de ez valahol természetes. Miután náluk is jöttek a cserék beindult az offense játékunk is, Webb meglepően jól nyomta végig + a TE-k is. A meccs embere viszont részünkről Calitro volt aki nagyon nagy meccset nyomott, ezzel könnyen lehet, hogy be is játszotta magát az 53-ba.
Szesze
Nekem az új punter is kész felüdülés volt Dixon után.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
És amíg nem kezdő szörnyetegek akarják ketté törni, ahogy nézem a cseréknek is sikerült
ozibozi
Mondjuk náluk a kezdők játszottak mindkét oldalon több, mint egy negyedet. Ahhoz képest nem volt ez rossz egyébként, főleg a védelem állt helyt a kezdőikkel szemben, a csere O-t mondjuk szétszedte a D-jük, de ez valahol természetes. Miután náluk is jöttek a cserék beindult az offense játékunk is, Webb meglepően jól nyomta végig + a TE-k is. A meccs embere viszont részünkről Calitro volt aki nagyon nagy meccset nyomott, ezzel könnyen lehet, hogy be is játszotta magát az 53-ba.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
És amíg nem kezdő szörnyetegek akarják ketté törni, ahogy nézem a cseréknek is sikerült
ozibozi
Bellingert is elintézték, jó buli lehetett ez a közös edzőtábor.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 414
És amíg nem kezdő szörnyetegek akarják ketté törni, ahogy nézem a cseréknek is sikerült
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Jó kis QB ez a TT, egészen addig, míg nem kezd el passzolni.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
ozibozi
Nagy valoszinuseggel nem ezen mulik a szezon 😀
yooker
Mellesleg lassan johetnenek konkret tippek 😜
yooker
Én még megvárom a végső 53-at. Ha nem akasztunk le egy használható CB-t, akkor sorra fogjuk nyelni a nagy játékokat a nem teljesen impotens QB-k ellen. De ha igen, akkor lesz némi javulás, mert támadóoldalon most szakemberek vannak a stábban.
vanek úr
Valoban ez a cb poszt extrem vekony plane ha a tervezett semat nezzuk szoval ez rejtely mit kezdunk vele! Plussz ma meg van 1 meccs meg par edzes is kezdesig szoval meg nehany ujabb serules is kb garantalt amilyen nagy szerencsenk van mostanaban 🤪
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
ozibozi
Nagy valoszinuseggel nem ezen mulik a szezon 😀
yooker
Mellesleg lassan johetnenek konkret tippek 😜
yooker
Én még megvárom a végső 53-at. Ha nem akasztunk le egy használható CB-t, akkor sorra fogjuk nyelni a nagy játékokat a nem teljesen impotens QB-k ellen. De ha igen, akkor lesz némi javulás, mert támadóoldalon most szakemberek vannak a stábban.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
ozibozi
Nagy valoszinuseggel nem ezen mulik a szezon 😀
yooker
Mellesleg lassan johetnenek konkret tippek 😜
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
ozibozi
Nagy valoszinuseggel nem ezen mulik a szezon 😀
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
ozibozi
Remélem a többi héten sem.
vanek úr
Én még a sérülésekhez írtam, nem mivel hiányzik 😉
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
ozibozi
Remélem a többi héten sem.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.
vanek úr
 giantswire.usatoday.com/2022/01/21/new-york-giants-are-nfl-most-injured-team-since-2009/
Szesze
Most már biztos vagyok benne 😊
Azért nem mindegy, hogy mennyire fontos játékosok sérülnek le, mert olyanra nem emlékszem nálunk, mint ami a 49ers-nél volt 2 éve, vagy a Hollóknál tavaly. Meg az sem sokat segít a helyzeten, ha eleve olyan embereket hozunk ide, akikről köztudott, hogy üvegből vannak, vagy ha olyanokhoz ragaszkodunk mint Shepard (aki amúgy az egyik kedvencem), aki a 6 szezonjából kettőt tudott végig játszani, és az a kettő is az első 3 évében volt. És nem egy-két meccseket hagy ki, hanem legaláb a szezon negyedét, de újabban már több mint a felét. Persze az is egyértelmű, hogy az orvosi-rehab részleg sem volt különb az elmúlt évtizedben, mint a franchise általában.
vanek úr
Serulesek ,rosszul pattano labdak rekord field goal veresegek, kritikus ejtett labdak es veresegek bstb stb....
Valaki irta valamikor:
Ez a csapat elvesztette a mojo-jat.....
Igaza van!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.
vanek úr
 giantswire.usatoday.com/2022/01/21/new-york-giants-are-nfl-most-injured-team-since-2009/
Szesze
Most már biztos vagyok benne 😊
Azért nem mindegy, hogy mennyire fontos játékosok sérülnek le, mert olyanra nem emlékszem nálunk, mint ami a 49ers-nél volt 2 éve, vagy a Hollóknál tavaly. Meg az sem sokat segít a helyzeten, ha eleve olyan embereket hozunk ide, akikről köztudott, hogy üvegből vannak, vagy ha olyanokhoz ragaszkodunk mint Shepard (aki amúgy az egyik kedvencem), aki a 6 szezonjából kettőt tudott végig játszani, és az a kettő is az első 3 évében volt. És nem egy-két meccseket hagy ki, hanem legaláb a szezon negyedét, de újabban már több mint a felét. Persze az is egyértelmű, hogy az orvosi-rehab részleg sem volt különb az elmúlt évtizedben, mint a franchise általában.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Ha az Az orvosi stábot és mellè a tehetség Figyelőket sem cserélték le az elmúlt 10 év után, akkor felesleges is belekezdeni a következő tíz évbe. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
A biztonság kedvéért azért Ojulari is megsérült a Jets elleni edzésen.. állítólag nem tűnik komolynak, de azért tényleg a fasz kivan már.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.
vanek úr
 giantswire.usatoday.com/2022/01/21/new-york-giants-are-nfl-most-injured-team-since-2009/
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Haba New York Giants 497
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
pl. CB posztra is várható a szűkítések után érkező a TE mellett
szerintem.
kíváncsi vagyok Schoen villant-e valami váratlant , mennyire lesz aggresszív esetleg hogy erősítsünk bizonyos posztokon . bár eddig inkább az óvatosság volt jellemző ...
yooker
Ebben a stádiumban amiben vagyunk nem igazán érdemes túl nagy lépéseket tenni.. ez az év még mindenképp egy átmeneti lesz, de persze ettől függetlenül nagyon nem mindegy, hogy hogy alakulnak a dolgok, remélem elindulunk egy jó irányba végre. Viszont az egyértelmű, hogy a keret gyenge, szóval csodát nem lehet várni, az építkezést kell megfelelően elindítani.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
pl. CB posztra is várható a szűkítések után érkező a TE mellett
szerintem.
kíváncsi vagyok Schoen villant-e valami váratlant , mennyire lesz aggresszív esetleg hogy erősítsünk bizonyos posztokon . bár eddig inkább az óvatosság volt jellemző ...
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
kristof
Ricky Seals-Jones hivatalosan is IR, remek igazolás! a rookie Andre Miller szintén, ők biztosan nem játszhatnak idén.
kristof
Jordan Akinst pedig kivágtuk, így maradt az alábbi depth:

Daniel Bellinger, idei 4/122 - 0 NFL snap
Chris Myarick, 2019-es udfa - 3 elkapás karrierje során
Austin Allen, 2022-es udfa - 0 NFL snap

nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog Engram 😀
kristof
Azért az talán túlzás, hogy ő hiányzik, de hogy ez messze a liga legszarabb TE állománya az nem kérdés. Valaki jönni fog ide vélhetően a keretszűkítések után.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 711
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
kristof
Ricky Seals-Jones hivatalosan is IR, remek igazolás! a rookie Andre Miller szintén, ők biztosan nem játszhatnak idén.
kristof
Jordan Akinst pedig kivágtuk, így maradt az alábbi depth:

Daniel Bellinger, idei 4/122 - 0 NFL snap
Chris Myarick, 2019-es udfa - 3 elkapás karrierje során
Austin Allen, 2022-es udfa - 0 NFL snap

nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog Engram 😀
kristof
Ha egy db TE sem lenne, akkor sem hiányozna.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog Engram 😀
kristof
A droppjai vagy az elrontott blokkjai???
😉🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Colin Johnson-nak is búcsút mondhatunk, kocsival vittek le, boka/lábfej sérülés, ráadásul non-contact volt…
Rodaron
Az Ő szezonjának vége, achilles ín szakadás, pedig remek teljesítményt nyújtott!
Helyette waiverről felszedtük Jaylon Mooret, a Baltimoreból...
Meg hoztunk még egy CB-t. Harrison Hand, a Vikingből.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!