New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
ozibozi
Remélem a többi héten sem.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Daboll said he doesn’t expect Shane Lemieux (foot) to return “anytime soon.” Daboll said Lemieux probably won’t play in Week 1. - per Dan Duggan
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.
vanek úr
 giantswire.usatoday.com/2022/01/21/new-york-giants-are-nfl-most-injured-team-since-2009/
Szesze
Most már biztos vagyok benne 😊
Azért nem mindegy, hogy mennyire fontos játékosok sérülnek le, mert olyanra nem emlékszem nálunk, mint ami a 49ers-nél volt 2 éve, vagy a Hollóknál tavaly. Meg az sem sokat segít a helyzeten, ha eleve olyan embereket hozunk ide, akikről köztudott, hogy üvegből vannak, vagy ha olyanokhoz ragaszkodunk mint Shepard (aki amúgy az egyik kedvencem), aki a 6 szezonjából kettőt tudott végig játszani, és az a kettő is az első 3 évében volt. És nem egy-két meccseket hagy ki, hanem legaláb a szezon negyedét, de újabban már több mint a felét. Persze az is egyértelmű, hogy az orvosi-rehab részleg sem volt különb az elmúlt évtizedben, mint a franchise általában.
vanek úr
Serulesek ,rosszul pattano labdak rekord field goal veresegek, kritikus ejtett labdak es veresegek bstb stb....
Valaki irta valamikor:
Ez a csapat elvesztette a mojo-jat.....
Igaza van!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.
vanek úr
 giantswire.usatoday.com/2022/01/21/new-york-giants-are-nfl-most-injured-team-since-2009/
Szesze
Most már biztos vagyok benne 😊
Azért nem mindegy, hogy mennyire fontos játékosok sérülnek le, mert olyanra nem emlékszem nálunk, mint ami a 49ers-nél volt 2 éve, vagy a Hollóknál tavaly. Meg az sem sokat segít a helyzeten, ha eleve olyan embereket hozunk ide, akikről köztudott, hogy üvegből vannak, vagy ha olyanokhoz ragaszkodunk mint Shepard (aki amúgy az egyik kedvencem), aki a 6 szezonjából kettőt tudott végig játszani, és az a kettő is az első 3 évében volt. És nem egy-két meccseket hagy ki, hanem legaláb a szezon negyedét, de újabban már több mint a felét. Persze az is egyértelmű, hogy az orvosi-rehab részleg sem volt különb az elmúlt évtizedben, mint a franchise általában.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ha az Az orvosi stábot és mellè a tehetség Figyelőket sem cserélték le az elmúlt 10 év után, akkor felesleges is belekezdeni a következő tíz évbe. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
A biztonság kedvéért azért Ojulari is megsérült a Jets elleni edzésen.. állítólag nem tűnik komolynak, de azért tényleg a fasz kivan már.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.
vanek úr
 giantswire.usatoday.com/2022/01/21/new-york-giants-are-nfl-most-injured-team-since-2009/
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
Haba
Nem vagyok biztos benne, hogy nagyobb sérüléshullám lenne nálunk, mint ami a ligaátlag. Az edzéseket meg nem a stadionban tartják.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Haba New York Giants 496
Az elmúlt évek ilyen mennyiségű sérülései után, már az is megfordult a fejemben, hogy nics-e gond a MetLife borítással. Ilyen csak a mesében van, h aki magához képest kocsit jobb teljesítményt nyújt, az egyből lesérül.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
pl. CB posztra is várható a szűkítések után érkező a TE mellett
szerintem.
kíváncsi vagyok Schoen villant-e valami váratlant , mennyire lesz aggresszív esetleg hogy erősítsünk bizonyos posztokon . bár eddig inkább az óvatosság volt jellemző ...
yooker
Ebben a stádiumban amiben vagyunk nem igazán érdemes túl nagy lépéseket tenni.. ez az év még mindenképp egy átmeneti lesz, de persze ettől függetlenül nagyon nem mindegy, hogy hogy alakulnak a dolgok, remélem elindulunk egy jó irányba végre. Viszont az egyértelmű, hogy a keret gyenge, szóval csodát nem lehet várni, az építkezést kell megfelelően elindítani.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
pl. CB posztra is várható a szűkítések után érkező a TE mellett
szerintem.
kíváncsi vagyok Schoen villant-e valami váratlant , mennyire lesz aggresszív esetleg hogy erősítsünk bizonyos posztokon . bár eddig inkább az óvatosság volt jellemző ...
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
kristof
Ricky Seals-Jones hivatalosan is IR, remek igazolás! a rookie Andre Miller szintén, ők biztosan nem játszhatnak idén.
kristof
Jordan Akinst pedig kivágtuk, így maradt az alábbi depth:

Daniel Bellinger, idei 4/122 - 0 NFL snap
Chris Myarick, 2019-es udfa - 3 elkapás karrierje során
Austin Allen, 2022-es udfa - 0 NFL snap

nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog Engram 😀
kristof
Azért az talán túlzás, hogy ő hiányzik, de hogy ez messze a liga legszarabb TE állománya az nem kérdés. Valaki jönni fog ide vélhetően a keretszűkítések után.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 700
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
kristof
Ricky Seals-Jones hivatalosan is IR, remek igazolás! a rookie Andre Miller szintén, ők biztosan nem játszhatnak idén.
kristof
Jordan Akinst pedig kivágtuk, így maradt az alábbi depth:

Daniel Bellinger, idei 4/122 - 0 NFL snap
Chris Myarick, 2019-es udfa - 3 elkapás karrierje során
Austin Allen, 2022-es udfa - 0 NFL snap

nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog Engram 😀
kristof
Ha egy db TE sem lenne, akkor sem hiányozna.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog Engram 😀
kristof
A droppjai vagy az elrontott blokkjai???
😉🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Colin Johnson-nak is búcsút mondhatunk, kocsival vittek le, boka/lábfej sérülés, ráadásul non-contact volt…
Rodaron
Az Ő szezonjának vége, achilles ín szakadás, pedig remek teljesítményt nyújtott!
Helyette waiverről felszedtük Jaylon Mooret, a Baltimoreból...
Meg hoztunk még egy CB-t. Harrison Hand, a Vikingből.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
kristof
Ricky Seals-Jones hivatalosan is IR, remek igazolás! a rookie Andre Miller szintén, ők biztosan nem játszhatnak idén.
kristof
Jordan Akinst pedig kivágtuk, így maradt az alábbi depth:

Daniel Bellinger, idei 4/122 - 0 NFL snap
Chris Myarick, 2019-es udfa - 3 elkapás karrierje során
Austin Allen, 2022-es udfa - 0 NFL snap

nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog Engram 😀
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Colin Johnson-nak is búcsút mondhatunk, kocsival vittek le, boka/lábfej sérülés, ráadásul non-contact volt…
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
kristof
Ricky Seals-Jones hivatalosan is IR, remek igazolás! a rookie Andre Miller szintén, ők biztosan nem játszhatnak idén.

egy másik rookie, a linebacker Darrian Beavers is IR, a tavalyi sérült Nick Gates és Matt Peart pedig PUP listán kezdik a szezont, ők négy meccs után elvileg visszatérhetnek.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
A cinci cseréi és a cserék cserèi ellen felpörögve azt gondolnám, hogy jók leszünk, hiszen nem lehet másként. A kezdők le vannak szarva, de a cserék meg a ST előre mutató

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Most ugy erzem nem vallalok tul nagy kockazatot azzal ha azt mondom hogy kb azt varhatjuk ettol a csapattol igy szezon ekejen legakabbis majd mint tavaly..
Nyogvenyelos O ,bosszanto hibakkal es egy nezheto D ! A futojatek talan fog eledezni illetve remelhetoleg a stab az ordas hulyesegektol( challenge,idokeres ,time management) mentes lesz de lassan fogunk lepegetni elore....
Mondjuk ami most meg plusszban kerdojel az a spec team
yooker
Én pont a fordítottját várom idénre, szerintem az offense előre fog lépni, cserébe a D gyengébb lesz, mint tavaly.
Szesze
Sztem is ez lesz. De annyira nem lep elore az off h DJ lesz a megoldás
csebi
az O előre fog lépni persze de hát van honnan ugyebár szóval annyira nem lesz nehéz. de bizony az olajozottól szerintem messze lesz , sok a bizonytalanság faktor (DJ,WR-k,TE poszt Barkley)
a D meg remélem nem szenvedi meg nagyon ezt az sémaváltást és sikerül valaki veterán CB-t hozni és akkor tarthatjuk a tavalyi szintet !

bold prediction pedig :
DJ,Tooney,Barkley,KG közül jövőre már senki nem lesz a keretben... 😊
yooker
Meg boldabb prediction: egyedül Toney lesz keretben 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Most ugy erzem nem vallalok tul nagy kockazatot azzal ha azt mondom hogy kb azt varhatjuk ettol a csapattol igy szezon ekejen legakabbis majd mint tavaly..
Nyogvenyelos O ,bosszanto hibakkal es egy nezheto D ! A futojatek talan fog eledezni illetve remelhetoleg a stab az ordas hulyesegektol( challenge,idokeres ,time management) mentes lesz de lassan fogunk lepegetni elore....
Mondjuk ami most meg plusszban kerdojel az a spec team
yooker
Én pont a fordítottját várom idénre, szerintem az offense előre fog lépni, cserébe a D gyengébb lesz, mint tavaly.
Szesze
Sztem is ez lesz. De annyira nem lep elore az off h DJ lesz a megoldás
csebi
az O előre fog lépni persze de hát van honnan ugyebár szóval annyira nem lesz nehéz. de bizony az olajozottól szerintem messze lesz , sok a bizonytalanság faktor (DJ,WR-k,TE poszt Barkley)
a D meg remélem nem szenvedi meg nagyon ezt az sémaváltást és sikerül valaki veterán CB-t hozni és akkor tarthatjuk a tavalyi szintet !

bold prediction pedig :
DJ,Tooney,Barkley,KG közül jövőre már senki nem lesz a keretben... 😊
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Most ugy erzem nem vallalok tul nagy kockazatot azzal ha azt mondom hogy kb azt varhatjuk ettol a csapattol igy szezon ekejen legakabbis majd mint tavaly..
Nyogvenyelos O ,bosszanto hibakkal es egy nezheto D ! A futojatek talan fog eledezni illetve remelhetoleg a stab az ordas hulyesegektol( challenge,idokeres ,time management) mentes lesz de lassan fogunk lepegetni elore....
Mondjuk ami most meg plusszban kerdojel az a spec team
yooker
Én pont a fordítottját várom idénre, szerintem az offense előre fog lépni, cserébe a D gyengébb lesz, mint tavaly.
Szesze
Sztem is ez lesz. De annyira nem lep elore az off h DJ lesz a megoldás

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
újranézve az összefoglalót még egy-két gondolat:
- Thomas és Neal nem játszottak sokat, de nagyon jók voltak, ez mindenképpen óriási előrelépés tavalyhoz képest, ha a két szélen rendben vagyunk, úgy középen is könnyebben összeállhat a fal (főleg ha egészséges tudna maradni egyszerre három ember)
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
- running backekkel viszont egészen jól állunk, Breidára jelenleg fogalmam sincs mi szükség, Brightwell is teperhetne jobban, mind Antonio Williams, mind Jashaun Corbin ügyes volt, nem keresnek kb. semmi pénzt, én nem bánnám, ha odaférnének a rosterre
- WR corp hasonló, ott is van pár szimpatikus, ügyes srác (Sills, Bachman), akiknek lehet szurkolni a keretszűkítésnél
- nem tudom honnan, de kerítsünk pénzt DB-re, én akár 34 éves Janoris Jenkinst is visszahoznám, nem lenne rosszabb a helyzet (de van pár hasonló veterán, akiknél megérné bepróbálkozni, bár kérdés, hogy mi motiválná őket, hogy itt vezessenek le, ha fizetni sem tudunk sokat)
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Thibs-nek szerencsére csak MCL sprainje van, ami kb 3 hétre teszi az oldal vonalra, így akar az első fordulóban még játszhat is.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Baltimore van megemlítve mint érdeklődő, mintha