New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
na..Robinson vakbélműtét!
meglátjuk mit tudnak a cserék
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 713
És a 2 első körösötök közül sztem Thibs a nagyobb tehetség. Mondjuk ebben lehet van némi wishful thinking is a részemről.
empty taxi
A pass rusherek közül meg őt akartam.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
És a 2 első körösötök közül sztem Thibs a nagyobb tehetség. Mondjuk ebben lehet van némi wishful thinking is a részemről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 713
Én megnéztem Evan Neal playeit + nagyon fókuszáltam rá meccs közben is már.

Vélemény:
-Újonc hibák voltak
-Néha kereste a helyét, hogy kit blokkoljon, idő előtt abbahagyta a blokkot, mert nem érzékelte jól, hogy pályán belül hol van ő és hol van hozzáképest DJ
-Néha túl agresszív volt
+Néhány playben brutál ledominálta az ellenfelét fizikálisan
+Volt pár play, ahol a play közben olyan korrekciót végzett a mozgásán, amit RT-től ritkán látni
+Voltak nagyon szép blitz felvételek is

Elmúlt időszak legjobb Giants RT teljesítménye. Van potenciál fejlődni és szerintem fog is sokat fejlődni. Nekem nagyon pozitív a véleményem róla. Persze majd lesznek ettől rosszabb meccsek is, amikor komolyabb ellenfelekkel fog szembenézni.
GiantsMLBhunter
Azt hiszem már írtam korábban, hogy időhiány miatt nem nagyon szoktam egyetemi focit nézni, de tavaly valahogy végignéztem egy Alabama meccset, és egyből eldöntöttem, hogy Neal-t akarom 1. körben. Aztán megnéztem a Bills vs Pats rájátszás meccset, és eldöntöttem, hogy Daboll-t akarom HC-nak...
Azóta Schoen a barátom 😊

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Majdnem olyan jól mint Neal.
vanek úr
Aikman dicserte a kozvetitesben tobbszor Crosst en onnan gondoltam
yooker
Nem volt tragédia, egy közepes szintet hozott. Ha már újonc T, akkor Abraham Lucas viszont nagyot ment, de nem akarom szétoffolni a topicot.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Majdnem olyan jól mint Neal.
vanek úr
Aikman dicserte a kozvetitesben tobbszor Crosst en onnan gondoltam
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Majdnem olyan jól mint Neal.
vanek úr
Asbee után szabadon:
Evan Neal: 2 pressure 0 sack
Tyler Smirh: 2 pressure 1 sack
Carles Cross: 4 pressure 2 sack
Ikem Ekwonu: 4 pressure 2 sack.
Ilyen volt az első körösök teljesítménye, az első fordulóban.
nagir
Mivel nem ugyanazokkal az ellenfelekkel játszottak ezért ennek az összehasonlításnak semmi értelme.
több mint 1 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én megnéztem Evan Neal playeit + nagyon fókuszáltam rá meccs közben is már.

Vélemény:
-Újonc hibák voltak
-Néha kereste a helyét, hogy kit blokkoljon, idő előtt abbahagyta a blokkot, mert nem érzékelte jól, hogy pályán belül hol van ő és hol van hozzáképest DJ
-Néha túl agresszív volt
+Néhány playben brutál ledominálta az ellenfelét fizikálisan
+Volt pár play, ahol a play közben olyan korrekciót végzett a mozgásán, amit RT-től ritkán látni
+Voltak nagyon szép blitz felvételek is

Elmúlt időszak legjobb Giants RT teljesítménye. Van potenciál fejlődni és szerintem fog is sokat fejlődni. Nekem nagyon pozitív a véleményem róla. Persze majd lesznek ettől rosszabb meccsek is, amikor komolyabb ellenfelekkel fog szembenézni.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 605 — Bla, bla, bla
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Majdnem olyan jól mint Neal.
vanek úr
Asbee után szabadon:
Evan Neal: 2 pressure 0 sack
Tyler Smirh: 2 pressure 1 sack
Carles Cross: 4 pressure 2 sack
Ikem Ekwonu: 4 pressure 2 sack.
Ilyen volt az első körösök teljesítménye, az első fordulóban.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 713
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Majdnem olyan jól mint Neal.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 135 — én ezt meguntam
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Ez nem Charles Cross ugye?! Remélem nem kérdezek hülyét, még tanulom a Giants környékét. 😊
Helmut _Professional drinker
De...ő...
Miert,?
yooker
hááát...szerintem a Hox topicban nálam pontosabban elmondják a srácok. Vegyes érzelmek vannak. Mondjuk Chubb ellen nem annyira király bemutatkozni. Én még várnék az ítélettel
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Ez nem Charles Cross ugye?! Remélem nem kérdezek hülyét, még tanulom a Giants környékét. 😊
Helmut _Professional drinker
De...ő...
Miert,?
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 135 — én ezt meguntam
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Ez nem Charles Cross ugye?! Remélem nem kérdezek hülyét, még tanulom a Giants környékét. 😊
Helmut _Professional drinker
Mèg tanulhatod mert (a Charles) Kings Cross Londonban van (bocs 😏🥴)
dande2
Hmmm...jól van megvan az emberem 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Ez nem Charles Cross ugye?! Remélem nem kérdezek hülyét, még tanulom a Giants környékét. 😊
Helmut _Professional drinker
Mèg tanulhatod mert (a Charles) Kings Cross Londonban van (bocs 😏🥴)
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 135 — én ezt meguntam
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
yooker
Ez nem Charles Cross ugye?! Remélem nem kérdezek hülyét, még tanulom a Giants környékét. 😊
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Ugy lattam , hallottam C.Cross kivaloan mutatkozott be...m
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Thomas is nagyon gyengén indult, és ha így folytatja akkor idén All-Pro lesz a pali, szóval Nealnek adjunk esélyt. A playhivason és az OLine mozgáson látszik a tudatos mozgás, viszont a kémia nincs még meg közöttük, és sokszor azért néztem, hogy a Crossoknal és a besegíteseknel nincs meg még az osszeszokottsag, de szerintem ez is javulni fog.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 502
Kicsit olyan érzésem van a tegnapi meccsel, mint amikor "ilyen volt (1. half), ilyen lett (2. half)" képeket mutogatnak.
Úgy érzem ez a W irtó fontos volt, mert a legfontosabb, h a játékosok elhigyjek, most aztán tényleg minden megváltozott. Ha esetleg a Panthers, netán a Dak nélküli cowboys is megvolna, egész érdekes kis szezon elé néznénk. Nem várok csodát, de úgy gondolom az elmúlt évek szarába az inkompetens edzői gárdán túl, az is erősen bejátszott, h már a játékosok sem hitték el, hogy lehet nyerni is. Remélem idén ez is máshogy lesz.
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 476
Számomra meglepetés volt az első félidő. A második pedig mégnagyobb.

Ennyire szar játékot azért nem vártam az első félidőben.
A második pedig nem várt fordulatot mutatott.

Pozitívumok:
Daboll : számomra màtol ő : Dani D
Barkley: emlékeimben Wesley Snipes volt ennyire pusztító utoljára

Negatívum:
Neal: óvodában voltam ennyire megszeppenve amikor ràmszólt Klári néni mert megfogtam a mellét.
DJ: neki még a tojásaival kell foglalkozni el ne hagyja. Remélem szezon végére lesz egy másfél órás compilation videó a jó játékáról.

Def: messze még a liga elit...

Jó érzés volt a végén megélni a győzelmet. Remélem ez a W ad egy plusz motivációt a csapatnak.

Go big blue

Szerkesztette: Palesz76
több mint 1 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Szerencsére egész nap nem néztem meg az eredményt, így végig tudtam izgulni ma is. Ennyi szenvedés és ennyi utolsó perces vereség után nagyon kijárt ez nekünk. Azt nem lehet mondani, hogy hiba nélkül játszottunk, mert rengeteg hiba volt. De nagyon remélem, hogy ez az utolsó másodperces győzelem kizökkenti a fiúkat és megindulnak felfelé. Hátha átveszik ezt a győztes mentalitást. Mindenesetre jó volt úgy izgulni, hogy a végén nem akartam kidobni a laptopot.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A futás mondjuk baszott jól ment tegnap minden szinten, ez elég váratlan pozitív meglepetés volt és végül tudta kompenzálni a kibasz gyenge pass-protectiont.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 713
Ja, azt majdnem elfeledtem, hogy Tóni csaknem 12 yardos átlagot futott össze! 😊
Ember nincs, aki letudná követni az irányváltásait. Kár, hogy évente kétszer vesszük elő.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Martinez tegnap valoban nem annyira hianxzott ez jo hir ....
Viszont ezt a passzvedekezest egy komolyabb offense durvan szetszedi majd pass rush nelkul...erre kivancsi leszek tudunk e barmit lepni majd
yooker
Thibs és Ojulari visszatérése óriási lökést adhat a D nek.
Az éjjel pass rush nélkül nyertünk, ezt ne felejtsük el.
Kronos
persze nagy segítség, nélkülük tényleg 0 , mondjuk velünk sem leszünk azért ligaelit de jöhetnének már
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 739
Martinez tegnap valoban nem annyira hianxzott ez jo hir ....
Viszont ezt a passzvedekezest egy komolyabb offense durvan szetszedi majd pass rush nelkul...erre kivancsi leszek tudunk e barmit lepni majd
yooker
Thibs és Ojulari visszatérése óriási lökést adhat a D nek.
Az éjjel pass rush nélkül nyertünk, ezt ne felejtsük el.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 739
Sziasztok, aludva egyet a latottakra, ez még mindig egy baromi nagy lélekemelő W volt ! 😃
Ez a Titans, nem a Liga utolsó harmadába sorolható, játékerő tekintetében, szal nagyon értékes ez a győzelem. Nagyon bizakodó vagyok, a hibák ellenére, meg a mazlink ellenére...megérdemeltük a győzelmet,tettünk érte , a második félidőben. Lehet, hogy jatekeroben,a Liga végéhez tartozunk, de fiatal csapatunk van, óriási plusz energiákat mozgosithat 1-2 ilyen W. Sorsolasunk elég könnyűnek tűnik, ebből még bármi , akármi kijöhet...látva Daboll és a csapat közötti kémiát, ahogy DJ-t helyrerakta, ahogy utána DJ reagált,mikor visszatért a pályára,mind-mind bizakodásra adhat okot. 😊