New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
újranézve az összefoglalót még egy-két gondolat:
- Thomas és Neal nem játszottak sokat, de nagyon jók voltak, ez mindenképpen óriási előrelépés tavalyhoz képest, ha a két szélen rendben vagyunk, úgy középen is könnyebben összeállhat a fal (főleg ha egészséges tudna maradni egyszerre három ember)
- TE poszton nagyon karcsúak vagyunk, ide mindenképpen várok valami veterán kukázást, mert ez egyelőre katasztrófa
- running backekkel viszont egészen jól állunk, Breidára jelenleg fogalmam sincs mi szükség, Brightwell is teperhetne jobban, mind Antonio Williams, mind Jashaun Corbin ügyes volt, nem keresnek kb. semmi pénzt, én nem bánnám, ha odaférnének a rosterre
- WR corp hasonló, ott is van pár szimpatikus, ügyes srác (Sills, Bachman), akiknek lehet szurkolni a keretszűkítésnél
- nem tudom honnan, de kerítsünk pénzt DB-re, én akár 34 éves Janoris Jenkinst is visszahoznám, nem lenne rosszabb a helyzet (de van pár hasonló veterán, akiknél megérné bepróbálkozni, bár kérdés, hogy mi motiválná őket, hogy itt vezessenek le, ha fizetni sem tudunk sokat)
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Thibs-nek szerencsére csak MCL sprainje van, ami kb 3 hétre teszi az oldal vonalra, így akar az első fordulóban még játszhat is.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 383
Baltimore van megemlítve mint érdeklődő, mintha
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 702
Slayton viszont elvileg egészséges de így sem kapott egy snapet sem, remélem el tudjuk cserélni valami nem katasztrofális DB-ért cserébe.
kristof
Csere vagy bármi, de muszáj egy kezdőszintű CB-t szerezni, mert így is nagy a gáz, és mi lenne, ha Adoree' is kidőlne néhány hétre? Ehhez képest Tibó sérülése kevésbé aggaszt, pass rush már évek óta nincs nálunk.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Slayton viszont elvileg egészséges de így sem kapott egy snapet sem, remélem el tudjuk cserélni valami nem katasztrofális DB-ért cserébe.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Art Stapleton
@art_stapleton

As we wait on official diagnosis on Kayvon Thibodeaux, and nothing I've heard yet alters the feeling when we left the stadium ...

Not great optimism for Darrian Beavers' knee injury. Giants bracing for confirmation of significant injury that'll sideline promising rookie.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 383
Nagyon aggasztó: ha jól láttam Daboll mintha festenè a szakàlát?
Remélem nem igaz.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Most ugy erzem nem vallalok tul nagy kockazatot azzal ha azt mondom hogy kb azt varhatjuk ettol a csapattol igy szezon ekejen legakabbis majd mint tavaly..
Nyogvenyelos O ,bosszanto hibakkal es egy nezheto D ! A futojatek talan fog eledezni illetve remelhetoleg a stab az ordas hulyesegektol( challenge,idokeres ,time management) mentes lesz de lassan fogunk lepegetni elore....
Mondjuk ami most meg plusszban kerdojel az a spec team
yooker
Én pont a fordítottját várom idénre, szerintem az offense előre fog lépni, cserébe a D gyengébb lesz, mint tavaly.
Szesze
akkor a végeredményt tekintve kb szinte mindegy is kinek lesz igaza...😊
yooker
Hát ha csak a konkrét mérleget nézzük, akkor valószínűleg mindegy lesz 😊 Viszont azért kurvára nem mind1 mégse, h hogy jön ki a (szar) mérleg.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Most ugy erzem nem vallalok tul nagy kockazatot azzal ha azt mondom hogy kb azt varhatjuk ettol a csapattol igy szezon ekejen legakabbis majd mint tavaly..
Nyogvenyelos O ,bosszanto hibakkal es egy nezheto D ! A futojatek talan fog eledezni illetve remelhetoleg a stab az ordas hulyesegektol( challenge,idokeres ,time management) mentes lesz de lassan fogunk lepegetni elore....
Mondjuk ami most meg plusszban kerdojel az a spec team
yooker
Én pont a fordítottját várom idénre, szerintem az offense előre fog lépni, cserébe a D gyengébb lesz, mint tavaly.
Szesze
akkor a végeredményt tekintve kb szinte mindegy is kinek lesz igaza...😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Most ugy erzem nem vallalok tul nagy kockazatot azzal ha azt mondom hogy kb azt varhatjuk ettol a csapattol igy szezon ekejen legakabbis majd mint tavaly..
Nyogvenyelos O ,bosszanto hibakkal es egy nezheto D ! A futojatek talan fog eledezni illetve remelhetoleg a stab az ordas hulyesegektol( challenge,idokeres ,time management) mentes lesz de lassan fogunk lepegetni elore....
Mondjuk ami most meg plusszban kerdojel az a spec team
yooker
Én pont a fordítottját várom idénre, szerintem az offense előre fog lépni, cserébe a D gyengébb lesz, mint tavaly.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 496
Számomra a preseasonnal kapcsolatban egyetlen elvárás van/volt. Minden meccsen érjük el a 20 pontot. Ez azt mutatja számomra, h van értelmes játék hívás, mivel a C csapat is tud pontokat felrakni. Ez eddig szépen jön. A két game winning drive meg csak a hab a tortán. Mindegy is milyen meccsen történt, mert ez számomra egyrészt szintén az imént leírtakat erősíti, más részt a mentalitás is jobbnak tűnik. Emlékeztetőül tavaly 20/13/7 a szerzett pontok száma. Félreértések elkerülése végett csodát én sem várok, sima lehet idén is a mínuszos szezon, de abban azért reménykedem, h olyan koncepciót fogunk látni, amire lehet a továbbiakban építeni.

Szerkesztette: Haba
több mint 1 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
A csere OL-ben azért a Center a lába között sokszor gurította hátra a bőrt Webb felé és nem dobta... 😊

Hotty Toddy!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Ejj baszki, Thibodeaux kapott egy cut blokkot, ami után elterült a földön és a jobb térdét fogta, gecire nem nézett ki jól. Bejött érte e kocsi, de dühösen elküldte. A kék sátor alatt megnézték, és utána poenkodva sétált az oldal vonalon. Majd a meccs utána folyosón nyomott egy I’m Good-ot, de láthatóan volt rajta valami rögzítő, meg santitott is….más egyelőre nem érdekel a meccsből, majd megnezem azt is később…
Rodaron
nézni is rossz 😕
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Most ugy erzem nem vallalok tul nagy kockazatot azzal ha azt mondom hogy kb azt varhatjuk ettol a csapattol igy szezon ekejen legakabbis majd mint tavaly..
Nyogvenyelos O ,bosszanto hibakkal es egy nezheto D ! A futojatek talan fog eledezni illetve remelhetoleg a stab az ordas hulyesegektol( challenge,idokeres ,time management) mentes lesz de lassan fogunk lepegetni elore....
Mondjuk ami most meg plusszban kerdojel az a spec team
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Megnéztem a teljes meccset, de mint mondtam ezekből azért olyan hatalmas következtetéseket nem igazán lehet levonni. Ami mindenképp jó, hogy a meccs egészét masszívan uraltuk minden szempontból, egyedül ST-ben balfaszkodtunk, más kérdés, hogy ez majdnem elég volt a vereséghez, de az eredménynek túl sok jelentősége itt úgy sincs. Mivel a Bengalsnél absz nem játszottak a kezdők, nálunk meg másfél negyeden keresztül igen, így ebben a periódusban azért nyilván elvárható volt a dominancia. Támadóoldalon mind az OL, mind DJ jól nézett ki, ami nyilván a legfontosabb kérdés volt, de persze az lesz az igazán kérdés, h a kezdőcsapatok ellen mire mennek. Mivel nálunk a védelem is szinte teljesen fullos volt egy negyeden keresztül, így ott is domináltunk egészen a cserék érkeztéig, utána azért megint előjött, hogy nagyon nincs mélység a secondaryben, ezzel szinte tuti komoly gondjaink lesznek a szezonban. Az OL a cserékkel is meglepően jól működött végig, de tulképp a komplett csere offense kifejezetten jól mutatott ami azért preseason ide vagy oda igen régen látott dolog volt a részünkről.
Meglátjuk mire megyünk élesben, egyelőre még van realitás reménykedni, hogy végre egy épkézláb szezont tudunk produkálni.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
DJ egyébként egész jó két szériát hozott le, az INT nem az ő hibája volt, sajna Bellinger nem tudta megfogni és továbbpattant. Az O-falon nagyon látszik a mentalitás beli különbség és változás, mert a csere emberek is tudják jól a sémát alkalmazni, így a meccs későbbi szakaszaiban is van értelme driveot vezetni. A másik, ami pedig nagyon kitűnik, az a Playcalling. Nem is tudom, mikor volt ilyen stabil és jó playcallingunk, mert a meccs végén vezetett drive is azt mutatja, hogy az edzői stáb tudja, kit hogyan, mikor használjon. Ha már ezek az apró dolgok meglesznek, és ebben látunk javulást, akkor már jobb szezonunk lehet mint az elmúlt években. Daboll meg Schoen, pedig majd megtalálják ehhez a kis puzzlekockákat.
A Secondarytől továbbra is rettegek, mert azt borzasztó lyukasnak érzem, plusz passrush nélkül, továbbra is szívatni fogják őket, valamint a kezdő WR-ek nem igazán mutatják azt meg nekünk, hogy miért a miénk a legdrágább sor, mert KG is 21 snapből 0 target, Robinsont is kétszer ledurrantották a LOS mögött, így lehet run heavy csapat leszünk, és akkor Saquon hozhat egy karrier évet.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Annyira nagy élmény Azért addig sem volt nézni amíg a pályán volt, de ez majd még reméljük megváltozik
ozibozi
Egy meccs nem meccs nála, plusz még rookie is, szóval van ideje, de jó lenne ha nem sérülne meg hosszú időre, mert belekéne jönnie a játékba.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 383
Annyira nagy élmény Azért addig sem volt nézni amíg a pályán volt, de ez majd még reméljük megváltozik

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ejj baszki, Thibodeaux kapott egy cut blokkot, ami után elterült a földön és a jobb térdét fogta, gecire nem nézett ki jól. Bejött érte e kocsi, de dühösen elküldte. A kék sátor alatt megnézték, és utána poenkodva sétált az oldal vonalon. Majd a meccs utána folyosón nyomott egy I’m Good-ot, de láthatóan volt rajta valami rögzítő, meg santitott is….más egyelőre nem érdekel a meccsből, majd megnezem azt is később…
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Szerintem tokeletes matchup ,jelenleg pont ez kell nekunk igy preseasonben😉
yooker
igen, én is örülök ennek, csak nem vagyok optimista 😀
kristof
Azért olyan túl sok minden nem derül ki ezekből a meccsekből a kezdőcsapatokkal kapcs, a második-harmadik vonalról lehet infókat gyűjteni.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Szerintem tokeletes matchup ,jelenleg pont ez kell nekunk igy preseasonben😉
yooker
igen, én is örülök ennek, csak nem vagyok optimista 😀
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 702
holnap szabin vagyok, így úgy döntöttem itt a remek lehetőség felbaszni magam az éjszaka és legalább az első félidőt megnézem. elsősorban az O-fal és a DB sor érdekel, nem számítok sok jóra, a Bengals pont DL-ben és elkapókban sokkal mélyebb.
kristof
Szerintem tokeletes matchup ,jelenleg pont ez kell nekunk igy preseasonben😉
hogy lassuk mi is a valos helyzet! En amugy Gollodayt remelem fogjuk jatszatni es tesztelni mert ha ilyen forma es hozzaallas varhato tole mint a korabbiakban akkor kb nincs is mit vesztenunk vele....
Remelem Martindale amugy hajlando a koncepcion valtoztatni majd mert romma leszunk szivatva ezzel a DB allomannyal ha tovabbra is a blitzzekre akar epiteni
yooker
Én is Golladay-re gondoltam elsősorban, akit kivághattunk volna Bradberry helyett.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
holnap szabin vagyok, így úgy döntöttem itt a remek lehetőség felbaszni magam az éjszaka és legalább az első félidőt megnézem. elsősorban az O-fal és a DB sor érdekel, nem számítok sok jóra, a Bengals pont DL-ben és elkapókban sokkal mélyebb.
kristof
Szerintem tokeletes matchup ,jelenleg pont ez kell nekunk igy preseasonben😉
hogy lassuk mi is a valos helyzet! En amugy Gollodayt remelem fogjuk jatszatni es tesztelni mert ha ilyen forma es hozzaallas varhato tole mint a korabbiakban akkor kb nincs is mit vesztenunk vele....
Remelem Martindale amugy hajlando a koncepcion valtoztatni majd mert romma leszunk szivatva ezzel a DB allomannyal ha tovabbra is a blitzzekre akar epiteni
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
holnap szabin vagyok, így úgy döntöttem itt a remek lehetőség felbaszni magam az éjszaka és legalább az első félidőt megnézem. elsősorban az O-fal és a DB sor érdekel, nem számítok sok jóra, a Bengals pont DL-ben és elkapókban sokkal mélyebb.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 621
A pechet a pancserok használják menekülő útvonalnak.
ozibozi
Hat ha az hogy a mostanaban hozott OL jatekosok hullanak mint a legyek es kb ujra lehet gondolni az egesz falat szezon kezdet elott 2-3 hettel az nem pech akkor nem tudom mi az...
De lehet en gondolom rosszul es ezt barki pikk-pakk megoldja aki nem pancser 🤪
yooker
Szimplán csak el vannnak átkozva, lehet vlm boszorkány mester lesz a megoldás mert edzőkkel orvosokkal nem fog menni 😊
ozibozi
Megfejtettem!A két Pats elleni SB győzelem kulcsa a DL volt és hogy hívták a Pats OL edzőjét?DANTE Scarnecchia.Egyértelmű ki rakta ránk az OL átkot 😂😂