New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyébként kis comparison, ha anno ugyanaz a social media frenzy lett volna mint most, Manningbe is beleállnának. Ok, DJ-nek vannak hibái, de küzd, hajt, nem adja fel. Vannak még problémák a pocket presence-el és a döntésekkel is mikor kilép a zsebből. Igen, az ő pickje volt a tegnapi, mert ha az elkapó elé dobja és nem mögé akkor csak a miénk vagy incomplete lehetett volna. Erőltette mert jót akart és ez lett belőle, lesz ő még jobb is, csak folyamatosan odaérnek, megütik, a szemében vannak, az elkapók meg semmi separation-el nem segítik. Ezek úgy gondolom, idővel és játékkal mint tanulható fejleszthető dolgok, de ehhez játszania kell.

Szóval az első 16 meccs alapján.
𝐏𝐞𝐲𝐭𝐨𝐧 𝐌𝐚𝐧𝐧𝐢𝐧𝐠
W/L 3-13
3739 yards
26 TD
28 INT

𝐃𝐚𝐧𝐢𝐞𝐥 𝐉𝐨𝐧𝐞𝐬
W/L 3-13
3916 yards
26 TD
17 INT
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mondjatok kérlek olyan franchise QB-kat, akiknek a pályafutása alatt előfordult, hogy 2,5 meccsen nem szereztek TD-t?

Nem Jones ellen szól, tényleg érdekel, hogy ez mennyire gyakran fordul elő jobbnak számító QB-k esetén? Tudom, gyenge az OL és nagyon gyenge a WR állomány is.

Védelem egész jó volt, bár Rams nem volt túl jó most.
Tanácstalan vagyok, hogy merre van az előre nálunk.
GiantsMLBhunter
Ha nem Jones ellen szól, akkor miért kérded? Gyakorlatilag első éves a gyerek és teljes csőd körülötte az egész csapat. Nem megítélhető jelenleg mire képes, de nyilván nem szárnyal ő sem, tegnap pl a kritikus pillanatban megint rossz döntést hozott, simán futnia kellett volna, ehelyett balfasz módon eladta a labdát.
A védelem tegnap váratlanul jó volt egy eddigi top offense ellen, ott legalább látható némi fejlődés (mondjuk volt honnan, mert hiába nem voltak eddig sem rosszak az első két downon, ha a 3rd downokat kb ligaalja szinten védekeztük le.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Mondjatok kérlek olyan franchise QB-kat, akiknek a pályafutása alatt előfordult, hogy 2,5 meccsen nem szereztek TD-t?

Nem Jones ellen szól, tényleg érdekel, hogy ez mennyire gyakran fordul elő jobbnak számító QB-k esetén? Tudom, gyenge az OL és nagyon gyenge a WR állomány is.

Védelem egész jó volt, bár Rams nem volt túl jó most.
Tanácstalan vagyok, hogy merre van az előre nálunk.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Kiből lehet itt építkezni? Mert ha az a cél, hogy egyszer csak pozitív szezonod legyen, és véletlenül elcsípjél egy WC helyet, akkor lehet itt még bohóckodni pár évet. Még pár évet, meg még pár évet.
Minek.
Hagyni kell ezeket dolgozni, és imádkozni hogy végig menjen a szezon. Ezek úgy sem tudnak nyerni.
/ a Washingtontól félek hogy 2 meccsből egyszer még szarabbak tudnak lenni nálunk/
Elzavarni mindenkit a scouting bandától a takarítókig mindenkit akik összehozták minden idők leggyengébb csapatát az elmúlt években.
Ideális szituba kormányozták magukat.
1/1, új vezetés, stb, utána 3-5 év alatt meg lesz ami lesz, ennél már nincs lejjebb max az ha csak tovább
toldozgatunk --foltozgatunk és Csodájára járunk ha valaki el tud kapni egy labdát, ne agy Isten még TD-t is szerez.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Amúgy most a védelem előtt le a kalappal. Az offense meg hat. Végre második félidőben picit működött a futás Gallmannal.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Ez a tegnap esti katasztrófa megint mi volt?
Lassan örülni kell,ha meccsenként vezetünk 2-3 jó driveot, Tdrol nem is beszélek,akkor pukkanhat a pezsgő. Ez hullagyenge volt, egyedül a Ramsnek köszönhetjük,hogy nem lett kiütés, ők azt hitték, elég,ha kiküldik a mezuket a pályára.... végülis elég volt.
Remélem nem várjuk meg az év végét a változtatásokkal! Lehet edzőt, GM et cserélni szezon közben is....csaxolok.
Különben elkell gondolkodni Giants meccsel kapcsolatban, hogy mazochista vagyok tán? Egyébként nem is tudom,mi lenne a jó? 🤔 Ezt a szezont lehuzni a klotyon és 0:16 vagy evkozbeni edző cserék és megpróbálni már idén építkezni?
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
2 és fél meccse nem értünk el TD-t, úgy azért nehéz..
több mint 3 éve
Tompo 49
Nem várok sokat a meccstől. Csak azt szeretném látni, hogy mindenki pissed off és tartja is ezt, ahogy a héten nyilatkozták, sikeresek lesznek a hétközbeni változtatások és legalább valameddig meccsben leszünk. Egyébként kicsit olyan érzésem van, mint a tavalyi Pats meccs előtt, ahol úgy mentünk neki, hogy te jó ég 30-0 lesz, de végül a 3. negyed végéig húztuk/tartottuk magunkat.
Rodaron
Ez KB be is jött.

Szerkesztette: Tompo
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Nagyon gyenge Browns védelem, félelmetesen pontatlan irányító mellett sikerült neki konkrétan 😊
Szereti azt a stadiont na...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Legalább OBJ veri helyettünk is a Dallast 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
újra érthetetlen optimizmussal várom a meccset, bár az előző heti "teljesítményünket" biztos nem tudjuk alulmúlni. 24-21 W, hosszabbítás után.
több mint 3 éve
Taz New York Giants 349
Meglepetést várok.
Londonban is esélytelenek voltunk és kurv. jó meccs volt.
Utolsó esély az utolsó esély előtt.
Ma bátor támadójátékkal, egy 50 yardos dobassal, "szabadember" td futással és egy Int tel számolok a mi részünkről.
Az ellenfél meg meglatjuk mit mekeg erre. Szoros meccs lesz.
Jones turnover nélkül.
Természetesen WIN.


Amennyiben ma mégsem, akkor a Dallas picsázásra készülnek a fiúk😁
Palesz76
Jah de akkor volt védelem a csapatnál 😊
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Meglepetést várok.
Londonban is esélytelenek voltunk és kurv. jó meccs volt.
Utolsó esély az utolsó esély előtt.
Ma bátor támadójátékkal, egy 50 yardos dobassal, "szabadember" td futással és egy Int tel számolok a mi részünkről.
Az ellenfél meg meglatjuk mit mekeg erre. Szoros meccs lesz.
Jones turnover nélkül.
Természetesen WIN.


Amennyiben ma mégsem, akkor a Dallas picsázásra készülnek a fiúk😁
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
A pontos végeredmény irreleváns, mert ahogy Wyatt fogalmazott a zacsi az köbe van vésve, de nem mindegy, hogyan... Szeretném ha az O real time többet lenne pályán, mint a D. TO-ben legyünk pluszban. Mennyen futás legalább egy kicsi jobban. Végül a RZban se álljon meg a tudomány.
Tudom, sokat kérek!🤪



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Taz New York Giants 349
www.youtube.com/watch?v=7Ri3juyL4Ig

Höri New Yorkban
ozibozi
Nem nagyon szoktam adni a külsős blogger-vlogger véleményekre, de Höri külsős szemmel nagyon átlátja hogy mi a helyzet a csapat körül.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
yooker
Szerintem simán menni fog. Max néhány meccset halasztanak mint az MLB ben, de semmi esélyét nem látom hogy beszüntessék
kapitnono
Hát azért a "semmi esély" mindenképp komoly optimizmusra vall.. most még lehet halasztgatni 1-1 meccset, bár már jelenleg is körülményes, de ha jobban megborul a bili, akkor rövid úton belül simán veszélybe kerülhet az egész szezon.
Szesze
MLB ben is ugyanezt mondta mindenki amikor a Marlins, Phillies, Cardinals játékosok koronások lettek, és ember nem volt aki kiálljon meccsekre, hogy kuka a szezon mindjárt. Aztán azóta is megy a rájátszás...
Szerintem úgy vannak vele itt is, hogy ennyi kell az embereknek ezekben az időkben, és menni fog minden tovább. Nem azt mondom hogy ez a helyes döntés, de biztos vagyok benne, hogy ez lesz.
kapitnono
Közben azért kiderült, hogy a Titans-nél nem használták azt a tracking device-ot, ami a kontaktkutatásnál segítene a hatóságoknak felmérni a fertőzöttség mértékét, szóval holnap lesz call a Liga-GM-Edzők között és mindenkire újra ráerősítenek, hogy tartsák be a protokollokat. Szóval ha ezeket tartják, akkor reméljük kordában lehet tartani a dolgokat. NFL-ben ekkora personellel esélytelen valamilyen bubble, így is kb soft bubble-ben vannak, mert a családon meg a csapattársakon kívül így sem találkozhatnak senkivel.
Szerencsére a Saints játékos második tesztje negatív lett, így good to go a meccs.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
31-13 L 😕 a rams rohadtul nem jó machtup most nekünk...
ironroy
Minden bántás nélkül. Mert én nagyon szurkolok Jonesnak, ezért azért valahol nektek is. De van most ilyen kb bárhol?
Wyatt
Hogyne lenne, rogton a varosban van egy 😀
De a csoporton belul meg sztem kb barki elkaphat barkit

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
31-13 L 😕 a rams rohadtul nem jó machtup most nekünk...
ironroy
Minden bántás nélkül. Mert én nagyon szurkolok Jonesnak, ezért azért valahol nektek is. De van most ilyen kb bárhol?

több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
31-13 L 😕 a rams rohadtul nem jó machtup most nekünk...
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem várok sokat a meccstől. Csak azt szeretném látni, hogy mindenki pissed off és tartja is ezt, ahogy a héten nyilatkozták, sikeresek lesznek a hétközbeni változtatások és legalább valameddig meccsben leszünk. Egyébként kicsit olyan érzésem van, mint a tavalyi Pats meccs előtt, ahol úgy mentünk neki, hogy te jó ég 30-0 lesz, de végül a 3. negyed végéig húztuk/tartottuk magunkat.
Szerintem végtelenül le fogjuk egyszerűsíteni a játékunkat, hogy a szokásos dumát tartsuk: "fundamentals and execution". Viszont én nem ezt szeretném látni, Garrett (ha van olyan) lapozzon oda a piros oldalakra és próbáljuk meglepni őket egy kicsit és tényleg foggal-körömmel küzdjünk egy kicsit.
Félidő 16-10 oda, vége 34-23 L.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én is azon a véleményen vagyok h le fogják játszani a meccseket, de simán benne van h Super Bowl pl. csak tavasszal lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
yooker
Szerintem simán menni fog. Max néhány meccset halasztanak mint az MLB ben, de semmi esélyét nem látom hogy beszüntessék
kapitnono
Hát azért a "semmi esély" mindenképp komoly optimizmusra vall.. most még lehet halasztgatni 1-1 meccset, bár már jelenleg is körülményes, de ha jobban megborul a bili, akkor rövid úton belül simán veszélybe kerülhet az egész szezon.
Szesze
MLB ben is ugyanezt mondta mindenki amikor a Marlins, Phillies, Cardinals játékosok koronások lettek, és ember nem volt aki kiálljon meccsekre, hogy kuka a szezon mindjárt. Aztán azóta is megy a rájátszás...
Szerintem úgy vannak vele itt is, hogy ennyi kell az embereknek ezekben az időkben, és menni fog minden tovább. Nem azt mondom hogy ez a helyes döntés, de biztos vagyok benne, hogy ez lesz.


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már a félidőben is hátrány lesz, végül zacsi

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
yooker
Szerintem simán menni fog. Max néhány meccset halasztanak mint az MLB ben, de semmi esélyét nem látom hogy beszüntessék
kapitnono
Hát azért a "semmi esély" mindenképp komoly optimizmusra vall.. most még lehet halasztgatni 1-1 meccset, bár már jelenleg is körülményes, de ha jobban megborul a bili, akkor rövid úton belül simán veszélybe kerülhet az egész szezon.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
yooker
Szerintem simán menni fog. Max néhány meccset halasztanak mint az MLB ben, de semmi esélyét nem látom hogy beszüntessék