New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
ironroy
Lehet bárki az irányító, a nem létező futojatek,és a minősíthetetlen OL akkor is megmarad az pedig Tapsihapsi hibája. Nem valószínű, hogy irányító kérdés a dolog.

Szerkesztette: Kronos
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kicsit off téma,de van valakinek Giants szájmaszkja?Vagy infó,hogy hol lehet kapni nem csillagászati áron?
Vobox
Wishen 11€-ért már lehet kapni, ha az egyszerű megoldások embere vagy
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Kicsit off téma,de van valakinek Giants szájmaszkja?Vagy infó,hogy hol lehet kapni nem csillagászati áron?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Amugy rohej h meg mindig 2 győzelemre vagyunk a csoport elsosegtol.
Nekem a problémám az h a védelemben látni fejlődést annak ellenére h az lb sor nem a legjobb és igazi pass rusherunk nincs (baszki pedig ha vhol ez tradíció volt ...) viszont az offenseben nem látok semmit sőt egyre megyünk lejjebb. Én örültem Garrettnek de most kezdek másként érezni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Öcsém azért ne várjátok azt hogy egy ilyen szezonban, 0:4 után friss edzőt ki rúgunk...maximum OC csere lesz ha ez így folytatódik, és 10 pontot átlagolunk. Ha már mindenkit ki akartok baszni, miért van kapott yard alapján Top5 Defense, receive és futott yard alapján Top10. Az egyik fele megvan az egyenletnek, ha a másik felét is végre összeraknánk, akkor lehetnénk boldogabbak is. Ne legyen minden fekete-fehér, tudom szar a helyzet kurvara kifáradt mindenki már a sok vereségtől, de a Defense a helyén van, kb kiiktattunk egy Top2 offenset, és a győzelemtől egy TD + FGra voltunk, amiért mehettünk az uccso driveban, és ott voltunk 20-on belül, de a többit ismerjük. Ha csak egy kicsit sikerülne összerakni ezt az Offenset már 2:2 lenne és örülnénk. Tudom, tudom megköveztek, de az execution hiányzik, mert azért látjuk hogy lelkiekben, és védelem ugyileg fel tudunk készülni, és normális gameplant összerakni. Nem gondolnám hogy az offenset ennyi idő után ne tudnánk. Végre jön egy ellenfél aki ellene lehetne villogni, és mind két oldalt lehozni egy jó meccset...emiatt és hogy kötözködjek szerintem upset és nyerni fogunk a Cowboys ellen.
Szerintem annyi most a különbség mint McAdoo és Schurmur után, hogy hisznek a játékosok Judgeban, látják azt amit akarnak csinálni, és csinálni is akarjak. Barkley, Shepard és Peppers is a csapattal utazott és ott is maradnak, mert Judge kapitányként jelölte őket, és ott is tarja őket. Küzdeni, akarni tudunk már csak végre kellene hajtani.
F@szom de rohadt szükségünk van már egy W-re.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Viccet félretéve,ha a Texans meglépte mi mi a fa***** várunk? Ki kell baszni gentlemanust és tapsihapsit!A többi maradjon,legyen idejük a szezon végéig megmutatni,hogy nem faszok!Ha nem sikerül,lapát a fél rosterrel együtt!
Vobox
Nálunk szinte biztosan nem lesz évközben csere, Mara es a konzervatív vezetési stílusa...pedig nem ártana, úgy a 10.het körül kivágni az egész bagázst, Judgeal, Tapsihapsival,DGvel az élen. Judgeal alapvető problémám,aki képes a Liga luzeret maga mellé venni,az nem ért ahhoz,amit csinál.
Pedig jó lenne,ha évközben meglepnenk, hogy az új stábnak több ideje legyen, és elkene kezdeni tankolni draftcetlikkel. Papíron talán nem akkora katasztrófa a keretünk, mint ahogy kinéz, csak szakmai munka nulla mögöttük,szal nem kell 3-4-5 év, hogy nézhető focit lássunk. De ehhez Maranak meg kéne találni a tokeit...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.
ozibozi
Én ilyen jóslatokba nem bocsájtkozom mert senki nem gondolta hogy 20 pont alatt tartjuk a Rams-et...az első félidőbe 😊 meg azt sem,hogy ha TD-t akarunk látni,akkor megnézünk bármilyen más csapat meccsét 😕
Vobox
A Rams kb magát tartotta 20 pont alatt, mert nem jött ki az öltözőből.
Amúgy a Washingtoni 2 meccsen kívűl ki. Ellen lehetne egy szoros meccs?
ozibozi
Eagles....Bp Eagles
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.
ozibozi
Én ilyen jóslatokba nem bocsájtkozom mert senki nem gondolta hogy 20 pont alatt tartjuk a Rams-et...az első félidőbe 😊 meg azt sem,hogy ha TD-t akarunk látni,akkor megnézünk bármilyen más csapat meccsét 😕
Vobox
A Rams kb magát tartotta 20 pont alatt, mert nem jött ki az öltözőből.
Amúgy a Washingtoni 2 meccsen kívűl ki. Ellen lehetne egy szoros meccs?
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.
ozibozi
Én ilyen jóslatokba nem bocsájtkozom mert senki nem gondolta hogy 20 pont alatt tartjuk a Rams-et...az első félidőbe 😊 meg azt sem,hogy ha TD-t akarunk látni,akkor megnézünk bármilyen más csapat meccsét 😕
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A dallasz meccs után / csúnya lesz/ beindul a média. Onnan már nem lesz vissza út.
ozibozi
Csak nehogy....nehogy véletlen megnyerjük..
Vobox
Max ha nem állnak ki mert mindenki koronás lesz.
Más kávéház. Nekik védelmük nincs, nekünk meg csapatunk 😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Anno ha visszaemlékeztek mondtam,hogy BB szerintem miután a fiát odarakta,jön hozzánk...ennyire még nem imádkoztam jóslatomért...
Vobox
BB itt fogja befejezni a pályafutását, csak nem mindegy mikor kezd hozzá.

ozibozi
Amennyire ellenszenvesen tudsz fogalmazni időnként,most annyira meglepett,hogy te is így gondolod 😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
A dallasz meccs után / csúnya lesz/ beindul a média. Onnan már nem lesz vissza út.
ozibozi
Csak nehogy....nehogy véletlen megnyerjük..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Anno ha visszaemlékeztek mondtam,hogy BB szerintem miután a fiát odarakta,jön hozzánk...ennyire még nem imádkoztam jóslatomért...
Vobox
BB itt fogja befejezni a pályafutását, csak nem mindegy mikor kezd hozzá.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A dallasz meccs után / csúnya lesz/ beindul a média. Onnan már nem lesz vissza út.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Anno ha visszaemlékeztek mondtam,hogy BB szerintem miután a fiát odarakta,jön hozzánk...ennyire még nem imádkoztam jóslatomért...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Maradjanak. Mutassák meg mire képesek. Így együtt,
Különben nem lesz vége ennek az ámokfutásnak sosem. Mindig jön egy másik akinek majd időt kell adni.
Kirúgni mindenkit újévkor.
Ez lesz a karácsonyi ajándékunk.
ozibozi
Én fosok amúgy attól,hogy a D használható emberei DG szerzemény...nehogy ez megmentse,mert falnak megyünk akkor az tuti.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Tényleg csak nekem van a szemem előtt ahogy DJ elkapta azt a snap-et?Egész jó a súlypontemelkedése a srácnak!Behúzzuk Lawrence-t és DJ lesz a mi premium Taysom Hill-ünk 😀 😀 elfér a rosteren hisz tele vagyunk tehetséggel...ja nem..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Maradjanak. Mutassák meg mire képesek. Így együtt,
Különben nem lesz vége ennek az ámokfutásnak sosem. És az 1/1- ről is lecsúszunk, majd megint és Mindig jön egy másik akinek majd időt kell adni.
Kirúgni mindenkit újévkor.
Ez lesz a karácsonyi ajándékunk.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Viccet félretéve,ha a Texans meglépte mi mi a fa***** várunk?
Vobox
Most meg lehet szerezni BoBot!
ulpianus
Most tényleg?Megkaptátok Spagnuolot...nem volt elég?A vérünk is kell? 😀 😉
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Viccet félretéve,ha a Texans meglépte mi mi a fa***** várunk?
Vobox
Most meg lehet szerezni BoBot!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Viccet félretéve,ha a Texans meglépte mi mi a fa***** várunk? Ki kell baszni gentlemanust és tapsihapsit!A többi maradjon,legyen idejük a szezon végéig megmutatni,hogy nem faszok!Ha nem sikerül,lapát a fél rosterrel együtt!

Szerkesztette: Vobox
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
..... Amerikai filmekben
Palesz76
Nézzük mit ír a sajtó!
ESPN:Évek óta megfigyelhető trendek alapján,BREAKING NEWS:"Már Palesz és Vobox sem optimista a Giants jelenével kapcsolatban..ideje lépni?"

UPDATE: friss híreket közölt a blikk: "Ozi szerint ő megmondta,és igaza volt"

Szerkesztette: Vobox
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A dallasz meccset végig néztem, Pont megnyerték Volna már megint a meccset, a Browns Már bepucsítva lehajolt, a nagy edző aspiránsok csődöt mondtak, az élő fogadási irodák nem győzték feldolgozni a téteket a fordításra.
Majd jött OBj és megmentette a lúzer bandát hogy Ne legyenek Falcons.
Ez ott sikerúlt, ahol, 140-150 yardokat passzol egy irányító, nincs védelem, és ...
Olyan ismerősnek tűnik ez. 😉

Szerkesztette: ozibozi