New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
akkor most ezerrel szurkoljunk Jetsnek, hátha rossz napot fog ki Fitzmagic 😊
bár az is kevés lenne vlsz annyira mélyen vannak szegények...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ha esetleg jatszhatnank mondig a Was-val!
Ezek utan pedig csutortokon szokas szerint formaba lenditjuk az Eaglest egy blowout Lossal😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
félek, hogy ők még nálunk is ergyábbak, ráadásul kétszer is van esély nyerni.
nagy próbatétel lesz ez
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
legyen döntetlen az OT után is. az jó primitív eredmény mindkét hulladékdombnak
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kivel játszunk?
WTF?
hahhahaha
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Tipp:
Most vagy soha!
20:17 W😀
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Tippem:
Nézhetetlen meccsen, rengeteg hibával játszó csapatok, mégis felraknak 50 pontot a táblára.

27-24 nekünk.
Collins fog egy Intet ellenünk. Fumble ma elmaradt. Slaytonnak lesz 40feletti elkapasa. Freeman fut 2 td.
Palesz76
Azt jol szamolom hogy elvileg Nalad 6:0 a mutatonk😉
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Tippem:
Nézhetetlen meccsen, rengeteg hibával játszó csapatok, mégis felraknak 50 pontot a táblára.

27-24 nekünk.
Collins fog egy Intet ellenünk. Fumble ma elmaradt. Slaytonnak lesz 40feletti elkapasa. Freeman fut 2 td.
Palesz76
A legbátrabb tipp ezekből a nulla fumble 😊
vanek úr
Azért essen szó a másik oldal is. Amióta LC21 a fővárosba költözött csak egy int-je van, az mondjuk idén az Arizona ellen...
nagir
Szerintem neki összesen 1 db igazán jó szezonja volt, a többi langyos víz
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Most hogy ezt elolvassa, jól felidegesíted és este meg majd jól megmutatja. Kellett ez ?
😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Tippem:
Nézhetetlen meccsen, rengeteg hibával játszó csapatok, mégis felraknak 50 pontot a táblára.

27-24 nekünk.
Collins fog egy Intet ellenünk. Fumble ma elmaradt. Slaytonnak lesz 40feletti elkapasa. Freeman fut 2 td.
Palesz76
A legbátrabb tipp ezekből a nulla fumble 😊
vanek úr
Azért essen szó a másik oldal is. Amióta LC21 a fővárosba költözött csak egy int-je van, az mondjuk idén az Arizona ellen...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Tippem:
Nézhetetlen meccsen, rengeteg hibával játszó csapatok, mégis felraknak 50 pontot a táblára.

27-24 nekünk.
Collins fog egy Intet ellenünk. Fumble ma elmaradt. Slaytonnak lesz 40feletti elkapasa. Freeman fut 2 td.
Palesz76
A legbátrabb tipp ezekből a nulla fumble 😊
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Tippem:
Nézhetetlen meccsen, rengeteg hibával játszó csapatok, mégis felraknak 50 pontot a táblára.

27-24 nekünk.
Collins fog egy Intet ellenünk. Fumble ma elmaradt. Slaytonnak lesz 40feletti elkapasa. Freeman fut 2 td.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Darius Slayton és Dexster Lawrence se valószínű, hogy játszik a WFT ellen...
nagir
Játszanak mind a ketten, limited edzettek de ott lesznek a pályán, Art Stapleton már lehozta.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Amúgy Mi a különbség ha játszanak vagy nem? Ők vlm gameváltoztató bárkik, akik nélkül zacsi?
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Darius Slayton és Dexster Lawrence se valószínű, hogy játszik a WFT ellen...
nagir
Nem játszik a két legjobb WR, amúgy is a mi elkapóink játszák magukat legkevesebbszer üresre és DJ-n van a legtöbb nyomás a ligában... Nem hinném, hogy elsősorban Jones miatt állunk 0 győzelemmel.
Holnap jön Young, nem fog túl sokat javulni a mutató.
vanek úr
Nyilvan tobb poszton is jo szarok vagyunk de Van jelenleg gyengebb wr corps a ligaban mint a mienk?
Tenyleg sajnalom ezt a szegeny gyereket...idehoztuk collegebol hogy megmutassuk hogy csak a szar fal es ergya elkapok miatt volt gyengebb mutatoja hat gondolom koszoni szepen a segitseget amit e teren kap itt nalunk eddig😀
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Darius Slayton és Dexster Lawrence se valószínű, hogy játszik a WFT ellen...
nagir
Nem játszik a két legjobb WR, amúgy is a mi elkapóink játszák magukat legkevesebbszer üresre és DJ-n van a legtöbb nyomás a ligában... Nem hinném, hogy elsősorban Jones miatt állunk 0 győzelemmel.
Holnap jön Young, nem fog túl sokat javulni a mutató.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Darius Slayton és Dexster Lawrence se valószínű, hogy játszik a WFT ellen...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla

Tényleg ügyes gyerek ez a Shepard csak csak ne lenne mindíg sérült...🤦



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gondoltam megnézem a jelenlegi odds-okat. Oximoron tudom,de szomorú vagyok,hogy örülök hogy nem vagyunk underdog 😀
Vobox
Remek meccsnek ígérkezik 😀
warr_b
Ki fog kezdeni nálatok?
csebi
Allen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Gondoltam megnézem a jelenlegi odds-okat. Oximoron tudom,de szomorú vagyok,hogy örülök hogy nem vagyunk underdog 😀
Vobox
Remek meccsnek ígérkezik 😀
warr_b
Ki fog kezdeni nálatok?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Mikor a vak meg sánta tangózik.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gondoltam megnézem a jelenlegi odds-okat. Oximoron tudom,de szomorú vagyok,hogy örülök hogy nem vagyunk underdog 😀
Vobox
Remek meccsnek ígérkezik 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Gondoltam megnézem a jelenlegi odds-okat. Oximoron tudom,de szomorú vagyok,hogy örülök hogy nem vagyunk underdog 😀
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
 giantswire.usatoday.com/2020/10/13/new-york-giants-sniffing-around-trent-harris-kendall-coleman/

na már jönnek is az emberkék visitre Carter sérülése után, de úgy néz ki már előtte is terveztünk itt erősíteni.
Rodaron
Veretes névsor, indulhat a sack-henger! 😁
nagir
Jo hat ilyenkor mar ritkan lehet Bosa feleket leakasztani😀
Tradet meg gondolom senki nem szeretne
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2020/10/13/new-york-giants-sniffing-around-trent-harris-kendall-coleman/

na már jönnek is az emberkék visitre Carter sérülése után, de úgy néz ki már előtte is terveztünk itt erősíteni.
Rodaron
Veretes névsor, indulhat a sack-henger! 😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!