New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Most olvastam a hírt hogy Lorenzo Carternek elszakadt az achillesze. Durva egy roncsderbi lett ez a meccs. 😕
gyeek
Hidd el sokkal jobb lett volna egy tükör sima vereség, sérülések nélkül!! Dak 6 hónap off, jól olvastam?☹️
nagir
Hát abból a horrorból kiindulva ahogy a lába nézett ki, szerintem szerencsés ha 6 hónap után neki tud állni rehabozni. Van elég lelkierő benne, hogy végigcsinálja, biztos vagyok benne, hogy 100%osan fog tudni visszatérni.

Amúgy nagyon megható volt ahogy Garrett (és Colombo) viselkedett a sérülést követően. Odaát nálunk írta Karcsi hogy ha edzőként nem is világverő, de mint ember az NFL legnagyobb jellemes személyei közé tartozik. Nagyon sok csapatnak vannak gondjai csapaton belüli kultúra megteremtésével, eredményeikben sikeres edzők keze alatt is elkanászodnak gárdák, ilyet Jason Garrett alatt nem tudok elképzelni. Drukkolok is neki, hogy a pályán is tudjon bizonyítani. Kezd unalmas lenni már a helyzet, hogy az NFCE csapatain röhög a liga többi része. Sok sikert mindannyiunknak! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
 giantswire.usatoday.com/2020/10/13/new-york-giants-sniffing-around-trent-harris-kendall-coleman/

na már jönnek is az emberkék visitre Carter sérülése után, de úgy néz ki már előtte is terveztünk itt erősíteni.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Most olvastam a hírt hogy Lorenzo Carternek elszakadt az achillesze. Durva egy roncsderbi lett ez a meccs. 😕
gyeek
Hidd el sokkal jobb lett volna egy tükör sima vereség, sérülések nélkül!! Dak 6 hónap off, jól olvastam?☹️



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Most olvastam a hírt hogy Lorenzo Carternek elszakadt az achillesze. Durva egy roncsderbi lett ez a meccs. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 502
Ezután a meccs után azt kell mondjam az 1/1 esélytelen. Nézve a lakótársak teljesítményét, nehezen tudom elképzelni, h ők bármit is nyerjenek, nekünk viszont ebben a csoportban össze fog jönni 1-2. Sztem a Jetset leszámítva nincs olyan csapat az egész ligában, amelyik ne húzná be simán ezt a csoportot Bár Jones-szal kapcsolatos aggodalmaimat már leírtam, ennek a fényében remélem magára talál és ki jön belőle a talent.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
9-28 vagyunk mióta Dave a GM. 9 győzelem baszki. Ennél még én is többet hoztam volna össze GMkent. Maraek jól elcsesztek a frat két döntéssel: kirúgtak TCt Mcadoo miatt majd sikerült egy tok régi vonalas GMt választani akinek fogalma sincs hogyan működik ez a modern NFL.
csebi
És akkor pluszban nézz rá a rosterre, az edzői állományra, meg a mutatott játékra..
Szesze
Egyébként az edzői stábot a tegnapi meccs után nem venném elő. Graham tényleg kihozza a védelemből a legtöbbet, folyamatosan alakítja a sémát, és keresi az embereknek a helyét, konkrétan CB2-je és pass rushere nincs, ezeket pedig egyenlőre nem tudja sematizálással megoldani. Sajnos tegnap a passrush kuka volt egy full csere OL ellen, és a futást se tudják úgy fogni. Az a baj a Lawrence, Tomlinson, Hill nem jó arra, hogy különböző crossokat futtassunk velünk, amivel egy gyengébb talent sorból is ki lehet hozni a maximumumot, mint Belichek is tette tavaly és tavaly előtt is. Ott volt Slayton és a special team TD-je, ami mind váratlan playcall volt (amire szükség van/volt) de megint az execution...Dixon egy picit előbb indította a játékot mint Fleming felállt, Ratley OPI-ját, meg benézték. Persze hozzátenném, hogy ha ezeket a tized mp dolgokat kiszúrják a sporik, akkor legalább 2-3 off holdingot, ami a végén is volt, meg nem, de mindegy ezeket hagyjuk.
Szóval az edzők felrajzolják a dolgokat, de sajnos kijön a talent hiány ami miatt az execution nem pontos, plusz lelkileg is szarul állunk, így a szerencse se tud mellénk állni...így meg sok esélyünk nincsen.

Abban az egyben bízok, hogy azt látom az edzők és Judge is próbálkozik ezerrel, folyamatosan változtatják a felállásokat, ha valami nem megy nem erőltetik, Love is a Bears meccs óta kb nem játszik, CB2-t folyamatosan cserélik, Downs-ot is leraktuk már special team-be szevasz. Tae Crowder (Mr. Irrelevant) pedig teljesen jól szállt be. Bradberry aranyember, Coopert leszedte a pályáról, Martinez is folyamatosan side-to-side mozgott és irányítja a védelmet. Gallupot is megfogtuk, de Lamb-bel nem tudtunk mit kezdeni akárhányszor slotból indult. Romo is végig azt mondta, hogy Lamb folyamatosan segítette Prescottot, mert mindig bemozgott az üres zónába és üresen kaphatta a labdát, ez meg ugye annak volt köszönhető, hogy Dak-nak volt ideje a zsebbe, ezt meg full esélytelen levédekezni.

Offense oldalon, most Freeman-nek megvoltak a lehetőségei, DJ is meg tudta hosszabbítani a játékokat, de egyszerűen a blitzekkel nem tudunk mit kezdeni, vagy ha valamelyik gap-en többen jönnének át és egymásnak át kellene adni a DLine embert. Volt olyan eset mikor A lyukon jött át a fal ember, mert Gates-Thomas-Hernandez is ugyanazt az embert blokkolta ki. Ez konkrétan a kommunikáció és az összeszokottság hiánya. Azonban amit előzőleg említettem, hogy Judge-ék folyamatosan változtatnak, itt valszeg azért nem teszik, mert nincs jobb... Peart, Lemieux, Pulley nem áll még készen, őket max akkor fogjuk már látni, mikor matematikailag is kiesünk a PO versenyből.

Szóval én most az edzői stáb miatt vagyok bizakodó egyedül, mert képesek felkészülni mindig egy másik meccsre, és nem ugyanazt a fost erőltetik, mint McAdoo és Shurmur is, hátha most 20.akra át ért a középső futás. Judge is kurvára kiakadt az elvett TD-ken és látszik, hogy Thomas két pontosát is begyakorolták.
Biztos vagyok benne, hogy jönni fog 1-2 győzelem idén, mert egyszer kifog jönni nekünk is a lépés és összeáll ez a dolog. Az lesz egyedül a kérdés, hogy ez olyan pillanatban jön e, mikor még van matematikai esélyünk egy tűrhető szezonra, vagy már csak a szezon garbage timejában.

Azért valljuk be most jön két WFT és két Eagles meccs is közte egy Brady Tampaval, amennyire NFC Least a csoport, és tegnap is inkább mi veszítettük el a végén, a 4-1 ugyanannyira benne van mint az 1-4 is.
Higgyétek le vagyok törve mint a bili füle a tegnapi meccs után, és minden hétfőn elég ergya a Giants meccs után, de vasárnapra valahogy mindig felpörgök, mert látok némi villanást, mint amikor a lemerült akksival nem indul az autó...de végre most már beindulhatna az a fránya járgány, és nekünk is összejöhetne egy 60 yardos FG win. 😊


ui.: nyílván meg szólhattok nyugodtan, és verhetitek az optimista és más hozzáállásomat. Nyugodtan, szerintem pont jó, hogy megfér egymás mellett a két oldal 😊 de más sportágban már hozzászoktam a hullámvasúthoz, szóval a szurkolást és a bizakodást sose tudom feladni.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
Szesze
Engem utoljára egy win idegesített fel. Tavaly a Skins ellen. Ott buktuk Young-ot. Bár mondjuk DG tutira nem őt választotta volna, de akkor még bíztam benne, hogy januárra megszabadulunk tőle. Most úgy néz ki, Thomas is nagy húzás volt. Bár azért érdekes, hogy Zeitler is egy rakás szar, ahogy előtte Solder is, ők azért máshol legalább átlagos játékra voltak képesek. Hernandez eddig szintén nem hozta be az árát, szóval az OL stábjában kijárna néhány seggbe rúgás. Szerintem idén sem lesz 1/1, mert ahhoz is bénák vagyunk, de ki sem tudnánk használni, így hát idén sem vereség, sem győzelem nem fog már felbaszni.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
9-28 vagyunk mióta Dave a GM. 9 győzelem baszki. Ennél még én is többet hoztam volna össze GMkent. Maraek jól elcsesztek a frat két döntéssel: kirúgtak TCt Mcadoo miatt majd sikerült egy tok régi vonalas GMt választani akinek fogalma sincs hogyan működik ez a modern NFL.
csebi
És akkor pluszban nézz rá a rosterre, az edzői állományra, meg a mutatott játékra..
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
9-28 vagyunk mióta Dave a GM. 9 győzelem baszki. Ennél még én is többet hoztam volna össze GMkent. Maraek jól elcsesztek a frat két döntéssel: kirúgtak TCt Mcadoo miatt majd sikerült egy tok régi vonalas GMt választani akinek fogalma sincs hogyan működik ez a modern NFL.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
Szesze
Most mondjam hogy jo neked....😀
Igazabol Jones miatt kezdek aggodni ! Mert mindent ertek hogy szar minden de egy igazi leeder vagy fr qb kepes ilyen helyzetekben is neha "csodat" téve 1-1 wint behuzni ha kap valami eselyt...itt meg allandoan ugyanaz a produkcio tole minden heten!
yooker
Jah, hát nem néz ki jól sajnos ő sem idén.. úgy néz ki nem sikerül neki megugrani a lécet, ha ez tényleg így lesz, akkor ezzel nyilván még sokkal rosszabb a jövőkép, mint eddig..
Talán jövőre tényleg nagytakarítás lesz minden szinten és el lehetne kezdeni valamit felépíteni az alapoktól. Én nem várok csodát, nekem már az is üdvözítő lenne, ha látnék valami reális esélyt arra, hogy elkezdhet épülni valami. Egyébként nem olyan bonyolult ez, mint ahogy tűnik, kitakarítani a szennyet és normális, tehetséges embereket kéne tenni a megfelelő pozíciókba, minden erőforrást ide kéne áldozni. Amíg ez nem történik meg addig csak mennek az évek a semmibe, mert sajnos nálunk egyelőre nem a játékosállomány gyengesége a legnagyobb gond.. Szomorú ezt látni egy Giantsnél 😕
Szesze
Engem mérhetetlenül bosszant ez. Nagyon fel tudom húzni magamat h egyszerűen milyen benan tudunk kikapni évek óta. Ráadásul ez az 1/1 is olyankor jöhet mikor van egy kiemelkedő qb tehetség de van egy másodéves 1/6unk.
csebi
Mondom, amíg nem kerülnek a megfelelő pozíciókba normális emberek addig majdnem mindegy, hogy hol és kiket draftolunk..
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
Szesze
Most mondjam hogy jo neked....😀
Igazabol Jones miatt kezdek aggodni ! Mert mindent ertek hogy szar minden de egy igazi leeder vagy fr qb kepes ilyen helyzetekben is neha "csodat" téve 1-1 wint behuzni ha kap valami eselyt...itt meg allandoan ugyanaz a produkcio tole minden heten!
yooker
Jah, hát nem néz ki jól sajnos ő sem idén.. úgy néz ki nem sikerül neki megugrani a lécet, ha ez tényleg így lesz, akkor ezzel nyilván még sokkal rosszabb a jövőkép, mint eddig..
Talán jövőre tényleg nagytakarítás lesz minden szinten és el lehetne kezdeni valamit felépíteni az alapoktól. Én nem várok csodát, nekem már az is üdvözítő lenne, ha látnék valami reális esélyt arra, hogy elkezdhet épülni valami. Egyébként nem olyan bonyolult ez, mint ahogy tűnik, kitakarítani a szennyet és normális, tehetséges embereket kéne tenni a megfelelő pozíciókba, minden erőforrást ide kéne áldozni. Amíg ez nem történik meg addig csak mennek az évek a semmibe, mert sajnos nálunk egyelőre nem a játékosállomány gyengesége a legnagyobb gond.. Szomorú ezt látni egy Giantsnél 😕
Szesze
Engem mérhetetlenül bosszant ez. Nagyon fel tudom húzni magamat h egyszerűen milyen benan tudunk kikapni évek óta. Ráadásul ez az 1/1 is olyankor jöhet mikor van egy kiemelkedő qb tehetség de van egy másodéves 1/6unk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
Szesze
Most mondjam hogy jo neked....😀
Igazabol Jones miatt kezdek aggodni ! Mert mindent ertek hogy szar minden de egy igazi leeder vagy fr qb kepes ilyen helyzetekben is neha "csodat" téve 1-1 wint behuzni ha kap valami eselyt...itt meg allandoan ugyanaz a produkcio tole minden heten!
yooker
Jah, hát nem néz ki jól sajnos ő sem idén.. úgy néz ki nem sikerül neki megugrani a lécet, ha ez tényleg így lesz, akkor ezzel nyilván még sokkal rosszabb a jövőkép, mint eddig..
Talán jövőre tényleg nagytakarítás lesz minden szinten és el lehetne kezdeni valamit felépíteni az alapoktól. Én nem várok csodát, nekem már az is üdvözítő lenne, ha látnék valami reális esélyt arra, hogy elkezdhet épülni valami. Egyébként nem olyan bonyolult ez, mint ahogy tűnik, kitakarítani a szennyet és normális, tehetséges embereket kéne tenni a megfelelő pozíciókba, minden erőforrást ide kéne áldozni. Amíg ez nem történik meg addig csak mennek az évek a semmibe, mert sajnos nálunk egyelőre nem a játékosállomány gyengesége a legnagyobb gond.. Szomorú ezt látni egy Giantsnél 😕
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
Szesze
Most mondjam hogy jo neked....😀
Igazabol Jones miatt kezdek aggodni ! Mert mindent ertek hogy szar minden de egy igazi leeder vagy fr qb kepes ilyen helyzetekben is neha "csodat" téve 1-1 wint behuzni ha kap valami eselyt...itt meg allandoan ugyanaz a produkcio tole minden heten!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
Szesze
Évek óta tartó folyamat ez, sajnos elvették ezek a kretének tőlünk ezt a valamit. Időpazarlás volt ez a sok év, nem hogy előre nem léptünk, de stabilan a liga egyik legrosszabb Csapata lettünk amin már nem is nevetnek csak szánalmasan legyintenek. Egy playmakerekkel teli rosterből egy szürke értéktelen
—buta Halott Pénzekkel megspékelt—noname szánalmas társaság lett.
FO Szakértelem, scouting szakemberek megjelenéséig ez nem is fog változni. Ezt már ezerszer átbeszéltük pro és kontra.
Kilátástalan és Szomorú ez az egész
😕
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
több mint 3 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Meccs után még 2 órat forgolódtam, nem tudtam elaludni. Hosszú évek óta ezt a szart kapjuk, de még mindig felbasznak ezek a meccsek. És nem az a kérdés hogy mennyi idő amíg talpra áll a frenchise, hanem hogy mikortól..
több mint 3 éve
Haba New York Giants 502
Hogyan tudunk úgy veszíteni, hogy rosszabb legyen, mint egy 50-0? A szokásos utolsó mp-es vereséggel.
De mondok valamit, már ehhez is hozzászoktunk. Ellenünk 70 yardról betalál egy béna rugó, 3 TD-t szerez egy practice squad-os TE, stb, stb.
Szerintem mindenki tudta, hogy a Dallas be fogja az utolsó mp-ben a győztes FG-t.
Egyszer talán megváltozik ez, de rohadt szar kivárni a hosszú éveket, mert az effort, meg a hozzáállás már kevés, győzelmek kellenek.
Ja, és egy új QB, mert a mostani csak egy backup.
Zet
Nézzük pozitivan, most legalább nem dobott INT-et, csak a szokásos elvesztett fumble jött tőle... mondjuk az meg TD lett... bár ahogy ezt leirom ez sem túl nagy pozitivum egy Fr. irányitónak... én is elvesztettem a hitem Jones-ban. Persze egy jó fal, máködő futójáték és egy elit elkapó mellett szárnyalhatna, de ilyen feltételek mellett jónéhány backup QB-nak is menne a játék. Ide sajnos olyan irányitó kell, aki sz*rból is tud várat épiteni, és ez jelenleg nem Jones-nak tűnik.
PeppyRapier
Hááát...
Nagyon bíztam Jonesban, és abban is biztos vagyok, hogy nem egy ideális csapat vagyunk sem rookie, sem másodéves irányítónak ilyen fallal és elkapókkal a fejlődéshez, de...
A Phili meccsen valami hasonló módon kapták el Wentzet hátulról és simán megtartotta a labdát. Gyerek mondta is, hogy Jonesnál ez fumble, és vaóban.
Örülhetünk, hogy nem volt inti, de lássuk be volt egy olyan passza Slaytonnak, aminél egyáltalán nem rajta múlt a dolog.
Az egyik sacknél középen jött a blitz, a helyén meg egy akkora lyuk maradt passzra, mint a ház. Nyilván nem vette észre, úh ment a földre.
Game wining drive megint nem jött össze, pedig ahogy Gano rúgott, nem kellett volna az ellenfél 5 yardosáig jutni, sőt még időt is sikerült bőven fennhagyni, hogy vissza tudjanak támadni. A harmadik kísérletnél mellesleg Lewis tök üres volt, csak nem sikerült eltaláni. Igaz futtából dobta, de hát pont az ilyen helyzetek sima megoldásától lesz valaki jó QB.
5/4 meccs passzolt TD nélkül.
Biztos nehéz dolga van ekkora nyomás alatt játszani, de ezek nem egy fr QB ismérvei.
Ha tényleg nem fejlődik, azt sajnálni fogom miatta is, meg az újabb elpazarolt két év miatt is. Értem én, hogy Lawrence marha nagy talent, viszont ez majd akkor derül ki igazán, ha megérkezik az NFL-be, másrészt ismét nem fogjuk tudni egy első körös tehetséggel betömni az évek óta meglévő lyukakat, azaz ha meg is lesz a srác, ugyanebbe a fosba kell berakni.
Szóval én még mindig azt mondom, azzal járnánk a legjobban, ha valahogy beindulna és köré lehetne építeni egy csapatot, csak hát egyelőre nem effelé megyünk.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Hogyan tudunk úgy veszíteni, hogy rosszabb legyen, mint egy 50-0? A szokásos utolsó mp-es vereséggel.
De mondok valamit, már ehhez is hozzászoktunk. Ellenünk 70 yardról betalál egy béna rugó, 3 TD-t szerez egy practice squad-os TE, stb, stb.
Szerintem mindenki tudta, hogy a Dallas be fogja az utolsó mp-ben a győztes FG-t.
Egyszer talán megváltozik ez, de rohadt szar kivárni a hosszú éveket, mert az effort, meg a hozzáállás már kevés, győzelmek kellenek.
Ja, és egy új QB, mert a mostani csak egy backup.
Zet
Nézzük pozitivan, most legalább nem dobott INT-et, csak a szokásos elvesztett fumble jött tőle... mondjuk az meg TD lett... bár ahogy ezt leirom ez sem túl nagy pozitivum egy Fr. irányitónak... én is elvesztettem a hitem Jones-ban. Persze egy jó fal, máködő futójáték és egy elit elkapó mellett szárnyalhatna, de ilyen feltételek mellett jónéhány backup QB-nak is menne a játék. Ide sajnos olyan irányitó kell, aki sz*rból is tud várat épiteni, és ez jelenleg nem Jones-nak tűnik.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Hogyan tudunk úgy veszíteni, hogy rosszabb legyen, mint egy 50-0? A szokásos utolsó mp-es vereséggel.
De mondok valamit, már ehhez is hozzászoktunk. Ellenünk 70 yardról betalál egy béna rugó, 3 TD-t szerez egy practice squad-os TE, stb, stb.
Szerintem mindenki tudta, hogy a Dallas be fogja az utolsó mp-ben a győztes FG-t.
Egyszer talán megváltozik ez, de rohadt szar kivárni a hosszú éveket, mert az effort, meg a hozzáállás már kevés, győzelmek kellenek.
Ja, és egy új QB, mert a mostani csak egy backup.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
amikor tényleg mindent kiadunk magunkból, és mégsem tudunk nyerni, az pontosan mutatja, hol tart jelenleg ez a franchise
jusssipekka
Ilyen az, mikor a Giants iden nyer. Akkor is veszit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
amikor tényleg mindent kiadunk magunkból, és mégsem tudunk nyerni, az pontosan mutatja, hol tart jelenleg ez a franchise
több mint 3 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Ezek a Giants meccsek csak arra jók egy Giants fannak, hogy idegbeteggé tegyék. Minden egyes mérkőzésen azon kell jobban izgulnom, hogy nehogy elpattanjon egy ér a fejemben. Olyan mintha be lennénk oltva győzelem ellen. Az összes szép megmozdulásra jön egy zászló vagy egy nagyon szar play. Mindenki mintha azon lenne, hogy tudna kicsit hozzárakni a vereséghez. Pedig most aztán megkaptuk a lehetőséget.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
34pont, picksix és még mindíg 1/1, mi kell még a boldogsághoz??? 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért a végén a spori miután megfogta a zászlót a gatyában Gallup első passzánál és nem dobta be, ahol BJ Hillt holdingoltak, tenksz mester, ezzel el is döntöttétek meccset

Szerkesztette: Rodaron