New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ertztől és Sanderstől nem kell tartanotok csütörtökön semmiképp
dande
Minket a kickeretek szokott kiidegelni!😉
nagir
Elliott nálam van Fantasyben...mióta waiveltem alulteljesít, remélem ez így is marad 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertztől és Sanderstől nem kell tartanotok csütörtökön semmiképp
dande
Minket a kickeretek szokott kiidegelni!😉
nagir
Rég volt tán igaz sem volt 😛 Amióta Peters nem fenyegeti nap mint nap 50 fölött el se jut a kapuig 40 körül jobbra balra 30 körül talán sikerül 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Ertztől és Sanderstől nem kell tartanotok csütörtökön semmiképp
dande
Minket a kickeretek szokott kiidegelni!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Taz New York Giants 349
Nekem a legfontosabb dolgoka meccsről támadó oldalról:
-Peart, élete első meccsén kezdőként elég jól helytállt. Kíváncsi lennék majd PFF számaira is. Ez nagyon biztató. Főleg úgy hogy WFT legjobb egysége szerintem a DLine, tehát nem egy gagyi DLine ellen volt jó. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd a snap száma és hogy ki lesz LT-RT? El tudom képzelni, hogy Thomast átmozgatjuk RT-be, de az már jót nem jelent, és ott se nyújtana jobban szerintem. Nagyon remélem, hogy 1/4-re nem húztunk rossz OT-t és fejlődik még sokat. Főleg úgy hogy volt másik 3 utána....
-Elkapó egység gyenge, ide kell valaki #01, aki hoz valami szikrát és mélységet. Shepard + Slayton #03 és #02 elkapónak oké lenne.
-Engram nagyon szürke, felőlem maradhat majd, de kevesebb pénzért majd mint a Rookie szerződése...
-OL-lel nem leszek kibékülve addig amíg Nick Gates a center. Ránézek és nem egy NFL játékost látok benne, kanadai ligába jó center lehetne. Egy sokkal erősebb játékos kellene ide.

Jones-nak jól megy a WFT ellen. Nem tudom, hogy hol lehet a plafonja, de még meg kell próbálni kiaknázni. Jobb playbook, WR és OL állomány mellett.
GiantsMLBhunter
Fél idő vége előtt DJ Td-t fut ha blokkolt volna neki és nemcsak állt volna az egy yardos vonal előtt mint egy síkhülye
Taz
Ezt ügye Gates-re írtad? Az parádés volt. Hangosan rá is szóltam a képernyő előtt, hogy blokkolj már 😀
GiantsMLBhunter
Igen Gatesre írtam 😊 idióta....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertztől és Sanderstől nem kell tartanotok csütörtökön semmiképp
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nekem a legfontosabb dolgoka meccsről támadó oldalról:
-Peart, élete első meccsén kezdőként elég jól helytállt. Kíváncsi lennék majd PFF számaira is. Ez nagyon biztató. Főleg úgy hogy WFT legjobb egysége szerintem a DLine, tehát nem egy gagyi DLine ellen volt jó. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd a snap száma és hogy ki lesz LT-RT? El tudom képzelni, hogy Thomast átmozgatjuk RT-be, de az már jót nem jelent, és ott se nyújtana jobban szerintem. Nagyon remélem, hogy 1/4-re nem húztunk rossz OT-t és fejlődik még sokat. Főleg úgy hogy volt másik 3 utána....
-Elkapó egység gyenge, ide kell valaki #01, aki hoz valami szikrát és mélységet. Shepard + Slayton #03 és #02 elkapónak oké lenne.
-Engram nagyon szürke, felőlem maradhat majd, de kevesebb pénzért majd mint a Rookie szerződése...
-OL-lel nem leszek kibékülve addig amíg Nick Gates a center. Ránézek és nem egy NFL játékost látok benne, kanadai ligába jó center lehetne. Egy sokkal erősebb játékos kellene ide.

Jones-nak jól megy a WFT ellen. Nem tudom, hogy hol lehet a plafonja, de még meg kell próbálni kiaknázni. Jobb playbook, WR és OL állomány mellett.
GiantsMLBhunter
Fél idő vége előtt DJ Td-t fut ha blokkolt volna neki és nemcsak állt volna az egy yardos vonal előtt mint egy síkhülye
Taz
Ezt ügye Gates-re írtad? Az parádés volt. Hangosan rá is szóltam a képernyő előtt, hogy blokkolj már 😀
több mint 3 éve
Taz New York Giants 349
Nekem a legfontosabb dolgoka meccsről támadó oldalról:
-Peart, élete első meccsén kezdőként elég jól helytállt. Kíváncsi lennék majd PFF számaira is. Ez nagyon biztató. Főleg úgy hogy WFT legjobb egysége szerintem a DLine, tehát nem egy gagyi DLine ellen volt jó. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd a snap száma és hogy ki lesz LT-RT? El tudom képzelni, hogy Thomast átmozgatjuk RT-be, de az már jót nem jelent, és ott se nyújtana jobban szerintem. Nagyon remélem, hogy 1/4-re nem húztunk rossz OT-t és fejlődik még sokat. Főleg úgy hogy volt másik 3 utána....
-Elkapó egység gyenge, ide kell valaki #01, aki hoz valami szikrát és mélységet. Shepard + Slayton #03 és #02 elkapónak oké lenne.
-Engram nagyon szürke, felőlem maradhat majd, de kevesebb pénzért majd mint a Rookie szerződése...
-OL-lel nem leszek kibékülve addig amíg Nick Gates a center. Ránézek és nem egy NFL játékost látok benne, kanadai ligába jó center lehetne. Egy sokkal erősebb játékos kellene ide.

Jones-nak jól megy a WFT ellen. Nem tudom, hogy hol lehet a plafonja, de még meg kell próbálni kiaknázni. Jobb playbook, WR és OL állomány mellett.
GiantsMLBhunter
Fél idő vége előtt DJ Td-t fut ha blokkolt volna neki és nemcsak állt volna az egy yardos vonal előtt mint egy síkhülye
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Olvastam korábban, hogy Peart csak Thomas késés büntetése miatt kezd. De ilyen játékkal, hamar a kezdőbe fog landolni. Kérdés csak az, hogy LT vagy RT-ként. Na meg persze, hogy mennyire tud konzisztensen így játszani.

Peart PFF grade: 89,7 overal // Run blocking 93,4
A legjobb támadó grade tegnapról Giantsnél, azok közül, akik legalább 25 snapet töltöttek a pályán.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Az legalabb pozitivum higy Judeek probalkoznak, valtoztatnak embereket(tudom Thomas buntetve volt ) posztokat amit csak lehet.Peart jol szallt be fog kapni tovabbi eselyt ! Love helyett kene mar nagyon McKinney nem tudom vele mi vam mikor tud majd beszallni kivancsi lennenk ra.
Garrettet lehet szidni de oly gyenge ez az elkaposor + a fal se az igazi vagy epoen Jones hibaz bele ,hogy ember legyen a talpan aki ebbol az egysegbol sokkal tobbet ki tudna hozni.
A csutortoktol elegge fazom szerintem nagy sallert fogunk kapni....

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nekem a legfontosabb dolgoka meccsről támadó oldalról:
-Peart, élete első meccsén kezdőként elég jól helytállt. Kíváncsi lennék majd PFF számaira is. Ez nagyon biztató. Főleg úgy hogy WFT legjobb egysége szerintem a DLine, tehát nem egy gagyi DLine ellen volt jó. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd a snap száma és hogy ki lesz LT-RT? El tudom képzelni, hogy Thomast átmozgatjuk RT-be, de az már jót nem jelent, és ott se nyújtana jobban szerintem. Nagyon remélem, hogy 1/4-re nem húztunk rossz OT-t és fejlődik még sokat. Főleg úgy hogy volt másik 3 utána....
-Elkapó egység gyenge, ide kell valaki #01, aki hoz valami szikrát és mélységet. Shepard + Slayton #03 és #02 elkapónak oké lenne.
-Engram nagyon szürke, felőlem maradhat majd, de kevesebb pénzért majd mint a Rookie szerződése...
-OL-lel nem leszek kibékülve addig amíg Nick Gates a center. Ránézek és nem egy NFL játékost látok benne, kanadai ligába jó center lehetne. Egy sokkal erősebb játékos kellene ide.

Jones-nak jól megy a WFT ellen. Nem tudom, hogy hol lehet a plafonja, de még meg kell próbálni kiaknázni. Jobb playbook, WR és OL állomány mellett.
GiantsMLBhunter
Thomas nem a teljesítménye miatt nem kezdett, hanem a szombat esti team meetingről késett és emiatt lett "megbüntetve" Judge által. Thomas le is nyilatkozta, hogy elismeri a hibáját és nincs semmi probléma, ez csak ilyen nevelési büntetés volt. De igen a lényeg, hogy Peart jól szállt be, és tartotta meg Chase Youngot, vagy Kerrigant is. Futásblokkolásban folyamatosan javul a fal, viszont a blitzeket még nem tudják jól felvenni, de ebben DJ-nek is javulnia kell, mert neki is észlelnie kell a blitzre felállt embereket, és audible-ben áthívni a blokkolást is.
Az elkapó szekció viszont borzalmasan gyenge, annál a 3&1-nél is mikor, Kaden Smithre futottak egy gyors külső slantet, a két elkapó a pálya másik oldalon keresztet futott és konkrétan összefutottak...Board és Ratley nem NFL szint egyáltalán - Boardnak innen is jobbulást - Tate nagyon hangulat ember és mintha játszani sem akarna, Shepard nagyon hiányzik, mert az 5-6-7 yardos elkapásoknál ő nagyon jó, viszont nála az, hogy sokszor trafficbe kapja nagyon összecsapkodják. Én se nagyon értem miért nem erőltetjük a hosszú játékokat Slaytonnal, mivel képes sebességből bárkit megverni és jó keze is van. Engram-et valszeg azért nem használják Wittenként, mert a fizikuma nincs meg hozzá, blokkolni sem tud, és ha Seam routeoknál nem tudja felvenni a versenyt az erősebb LB-kel és Strong Safetyvel. Inkább olyan megoldásba gondolkodnék nála, mint amit a Steelers játszat Claypoolal, magasabb mint az átlag CB-k, gyorsasága is megvan és a keze is biztosnak mondható. Én Kaden Smith játékokat hiányolom, mert ő már inkább Witten típusú játékos, blokkolni is tud és a keze is biztos, nem szokták kipöckölni a kezéből a labdát.
Összességében tehát az a baj, hogy nincs WR/TE separation ami miatt DJ sokáig tartja a labdát és odaérnek hozzá, valamint az OL-ben sem bízhat, hogy 10-ből 9szer megtartják a passrusht. A másik amit nem értek, hogy miért hívunk ilyen kevés RPO-t, vagy bootleget, amivel legalább kiforgatjuk a zsebből, így időt is tud adni az elkapóknak, a lábát is tudná használni és meghosszabbíthatná a játékokat is.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nekem a legfontosabb dolgoka meccsről támadó oldalról:
-Peart, élete első meccsén kezdőként elég jól helytállt. Kíváncsi lennék majd PFF számaira is. Ez nagyon biztató. Főleg úgy hogy WFT legjobb egysége szerintem a DLine, tehát nem egy gagyi DLine ellen volt jó. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd a snap száma és hogy ki lesz LT-RT? El tudom képzelni, hogy Thomast átmozgatjuk RT-be, de az már jót nem jelent, és ott se nyújtana jobban szerintem. Nagyon remélem, hogy 1/4-re nem húztunk rossz OT-t és fejlődik még sokat. Főleg úgy hogy volt másik 3 utána....
-Elkapó egység gyenge, ide kell valaki #01, aki hoz valami szikrát és mélységet. Shepard + Slayton #03 és #02 elkapónak oké lenne.
-Engram nagyon szürke, felőlem maradhat majd, de kevesebb pénzért majd mint a Rookie szerződése...
-OL-lel nem leszek kibékülve addig amíg Nick Gates a center. Ránézek és nem egy NFL játékost látok benne, kanadai ligába jó center lehetne. Egy sokkal erősebb játékos kellene ide.

Jones-nak jól megy a WFT ellen. Nem tudom, hogy hol lehet a plafonja, de még meg kell próbálni kiaknázni. Jobb playbook, WR és OL állomány mellett.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Fel sem merült soha, hogy tankolnánk egy pillanatig sem. Akarnak ők, Csak egyszerűen ennyit tudunk, az viszont kiderült azzaL a 2 pontos hívással hogy a WTF az vlsz tankol, úgyhogy a másik meccset is behúzhatjuk vlsz.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
amúgy is fölösleges tankolni, mivel akit reachelnénk TOP5-ben, ugyanúgy elérhető lenne / lesz 10-15 pickkel később is 😀
A védelembe amúgy annyira sajnálom, hogy nem láthatjuk McKinney-t mire mennénk vele.

Nyerjünk pár meccset idén, jövőre Mckinney remélem korrekt lesz. Willams pénzéből hozzunk valami jobb játékost védelembe és bizakodjunk, hogy jövőre meg tudjuk nyerni ezt a híg csoportot 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Nem is értem h jön ide az h tankolnank. Judge nem ilyen kultúrából jön ráadásul neki sem mutat jól ha 1/1gyel kezd első évében akkor rövidebb pórázra kerül és az látszik h Mara meg Tisch gondolkodás nélkül kitesz edzoket 2 év után is. Sztem a cél az h osszeszedjunk 4-5 wt legalább utána pedig tovább erősíteni a falat. Megjegyzem az utóbbi két hétben futás támogatásban láttam pár pozitívumot, Barkley vszeg szép számokat hozott volna de az is tény h két elég gyenge védelem ellen volt.
Nekem tetszik Judge eddig a bajom Garettel van. Nem is azzal h mik az elképzelései hanem h egyáltalán nem veszi figyelembe a rendelkezésre álló garnitúrát. Engram nem Witten fele TE vele más routekat lenn értelme futtatni ahol ki tudjuk használni a a sebességet. Ugyanígy az elkapoink (akik meg hadra foghatok egyáltalán) korlátozottan alkalmasak az isolation játékra, nem igazán tudnak elszakadni.
Ami meg szembetűnő h Jonesnak szép hosszú labdái vannak viszont ezt nem használjuk eléggé sztem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Tegnap végre nyertünk, még akkor is, ha kellett hozzá a WTF is (kihagyott field goal és két pontos kísérlet).

A D egész jó volt, de az Offense még mindig gyenge. Láthatatlan Tate és a többiek nem segítik az irányítónkat, aki ahelyett, hogy megnyerte volna a meccset, majdnem elveszítette (nem rajta múlt). Ennek ellenére végre mi örültünk a végén.

Az látszik, hogy nem tankolunk Trevorért, inkább megpróbálunk 3-4 meccset nyerni. Nem tudom, hogy ez az út nem vezet-e a semmibe.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 502
Ezt a Jetset kizárt, h bárki alulmúlja

Szerkesztette: Haba
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
beszállt a játékba a Jaguars is ahogy látom
ozibozi
Vikings, Texans , Falcons szintén 1-5
nagir
egyik sem egy szint velünk
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
beszállt a játékba a Jaguars is ahogy látom
ozibozi
Vikings, Texans , Falcons szintén 1-5
nagir
ott náluk azért látok győzelmi esélyeket. a Was a mi szintünk meg a Jaguars szvsz a második húzásra.
A Jets azért kimagaslik még innen is 😊
ozibozi
Bár ha azonos mutatóval zárnánk mi lennénk előrébb...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
beszállt a játékba a Jaguars is ahogy látom
ozibozi
Vikings, Texans , Falcons szintén 1-5
nagir
ott náluk azért látok győzelmi esélyeket. a Was a mi szintünk meg a Jaguars szvsz a második húzásra.
A Jets azért kimagaslik még innen is 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha esetleg jatszhatnank mondig a Was-val!
Ezek utan pedig csutortokon szokas szerint formaba lenditjuk az Eaglest egy blowout Lossal😀
yooker
Ámen! 😊 ha kérhetnénk 2x is 😊
dande
Max 1 meccsel játszotok többet mint az alapszakasz... 😉
nagir
Az is valami mint némelynek 😊 😉 ha nem jutunk be az esély sincs 😛
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Ha esetleg jatszhatnank mondig a Was-val!
Ezek utan pedig csutortokon szokas szerint formaba lenditjuk az Eaglest egy blowout Lossal😀
yooker
Ámen! 😊 ha kérhetnénk 2x is 😊
dande
Max 1 meccsel játszotok többet mint az alapszakasz... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha esetleg jatszhatnank mondig a Was-val!
Ezek utan pedig csutortokon szokas szerint formaba lenditjuk az Eaglest egy blowout Lossal😀
yooker
Ámen! 😊 ha kérhetnénk 2x is 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
beszállt a játékba a Jaguars is ahogy látom
ozibozi
Vikings, Texans , Falcons szintén 1-5



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
beszállt a játékba a Jaguars is ahogy látom
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igyekeztünk mindent megtenni egy újabb vereségért, de a Was ránk licitált azzal a két pontos kísérlettel és nyert.